Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Ewa Kotlewska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: TinkiWinki » (pt) 17 lip 2009, 19:35

W międzyczasie, po Pulsie miała zaparcia :x Widziałem ją w reklamie. Na szczęście Xenna Ekstra jej pomogła :D
Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: TinkiWinki » (śr) 05 sie 2009, 16:39

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ciekawe czy w prognozie pogody dla Warszawy zdarzyła się różnica np. 2-3 stopni? :D Troche śmiesznie podawać różnice w temperaturze dla tak małego obszaru.
Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Ama18 » (śr) 05 sie 2009, 17:10

Raz czy dwa się zdarzyła, ale najczęściej jest tak, jak na Twoich capsach - 1 stopień różnicy, choć pamiętam prognozę, kiedy we wszystkich dzielnicach była taka sama temperatura.

Swoją drogą, od czego może zależeć duża różnica temperatury (2-3 stopnie) na tak małym obszarze? Od ilości ludzi (w południowych dzielnicach więcej), samochodów?

ODPOWIEDZ