Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Fakty TVN

"Fakty", "Wydarzenia" i inne programy informacyjne stacji TV.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: michal » (sob) 28 maja 2005, 14:12

Te? tak uwa?am, ale przynajmniej cieszy oko.

Jak zmar? Milewicz i Holecka prowadzi?a Wiadoimości o 12:00, w którym poinformowa?a kto zginą?, to ten fakt zosta? odnotowany przez zagraniczne agencje. W niektórych depeszach była anchorwoman, a w niektórych newsreader. :D
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 28 maja 2005, 14:31

Ale jednak Holecka reprezentuje o wiele wy?szy poziom od Redo.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Ania » (sob) 28 maja 2005, 15:38

przedewszystkim to danka prezentuje o wiele wy?szy poziom od Wysockiej :D
A Redo jest jak dla mnie dobra... moz? nie świetna do Anity czy Stys?awy dużo jej brakuje ale jest dobra... :D
Niestety jak d?ugo będzie nas swoimi gościnnymi wyst?pami zabawia? A*tomat Patrycja nie ma szans na awans...
poza tym to news-cast reader :D a Dank? jakieś dzienniki fucktycznie w tedy nazwa?y anchorwoman :D wiedza co piszą !!! :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: michal » (sob) 28 maja 2005, 16:14

Ania pisze: poza tym to news-cast reader :D a Dank? jakieś dzienniki fucktycznie w tedy nazwa?y anchorwoman :D wiedza co piszą !!! :D
BBC

Newsreader Danuta Holecka said: "He went wherever there were conflicts to report them. He risked his life for us to show the world as it is."

********

Associated Press, a za nią m. in. CNN

"He went wherever there were conflicts to report them," anchorwoman Danuta Holecka said. "He risked his life for us to show the world as it is."

********

Associated Press - wersja francuska z La Presse Canadienne

"Il risquait sa vie pour nous montrer le monde tel qu'il est", a dit la prĂ(c)sentatrice Danuta Holecka.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: Ania » (sob) 28 maja 2005, 17:25

No w?ąsnie :D
jakieś regionalne ameryka?skie dzienniki też pisa?y anchorwoman :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: michal » (czw) 09 cze 2005, 1:42

Obrazek

Nowa twarz w Faktach

Po odejściu Miko?aja Kunicy (33 l.) w "Faktach" TVN rozpoczą? się wyścig szczurów. Ju? w najbli?szą sobot? do ekipy do?ączy dotychczasowy reporter TVN 24, Maciej Mazur (27 l.), a we wrześniu kolejni - Dariusz Prosiecki i Jaros?aw Kostkowski. Jak us?yszeliśmy, "Fakty" TVN mają by? najlepszym programem informacyjnym w Polsce...

autor: IOR
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: Kajetan » (czw) 09 cze 2005, 10:43

Fakty nie mają by?, ale są najlepsze :!: :lol:

A tak powa?nie: to dobra decyzja, że Maciej Mazur do?ączy? do "Faktowców". Jego materiały są dobre, sam jest dobrym materiałem.

We wrześniu mają do?ączy? do ekipy Prosiecki i Kostkowski. Są dobrzy, to było do przewidzenia, że predzej czy póŸniej do "FAKTÓW" do?ączą. Mam jednak nadziej?, że dalej będą zape?nia? dziury w weekendowych "Faktach" - we wrześniu ma wróci? Renia Kijowska (ciesz? się), może będzie mniej nudnego Świerczka :? :wink:
183 posty - i super! ]

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: hajl_giertisch » (czw) 09 cze 2005, 13:15

Świerczek jest tragiczny, a wczoraj oglada?em prognoze pogody na TVN, tak wiem, wiem w czasi wiadomości, ale tak sie dziwnie z?ozy?o, bardzo zdziwi?em się, że pogody nadają z tego duzego studia, a nie pogodowego, ale jak Wasilewski skonczyl, kamere odjechala, a obok tego ich ekranu siedzial Rymanowski(pewnie szykujacy sie do magazynu) i w kpiaco-szyderczy sposob bil brawo Wasilewskiemu za wyprognozowana pogoda, a w poranku chyba tez wcoraj, u Anity W. Gorniakowa nawija o pogodzie nic nie s?ychac, to Jej Anita mowi, ze ma mikrofon wlaczyc, tez wygladalo to smiesznie, ale nic nie przebioje konca, kiedy to Anita zaklada mikrofon Miecugowowi, który by? lekko spozniony do zapowiedzi goscia poranka, co mieli problemy z dzwiekiem w poranku, a we wczorajszym przeswietleniu jakas Pani dzwoniaca bardzo ladnie nazwala goscia Sianeckiego, ale natychmiast ją wypikali i rozlaczyli :)

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: michal » (czw) 09 cze 2005, 13:58

Ca?e Fakty są tragiczne. Nie da się tego ogląda?. Koloryzują rzeczywistoś? jak Fakt i Super Express, a Faktyto jest dla tych tytu?ów telewizyjny odpowiednik. Do tego bajery techniczne, które są ca?kiem zb?dne dla widza, który ogląda progra informacyjny tylko po to aby dowiedzień się co w kraju i na świecie. Ale tak samo jak Fakt ma wielu czytelników tak samo Fakty podbijają pewne kr?gi widzów.

Ps. Świerczek jest beznadziejny, Mazur średni.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: Kajetan » (czw) 09 cze 2005, 15:39

Michale, wybacz ale stwierdzenie "ca?e Fakty są tragiczne" brzmi tak jak to co mówi Kajdanowicz o Wiadomościach, że są złe... :evil: :roll:

Twoja wypowied? świadczy o tym, że "FAKTY" oglądasz albo rzadko, albo w ogóle, albo sie ca?kiem do nich uprzedzi?eś.

Przypomn?, że to w "Faktach" są Tomek Sekielski, Kasia Kolenda -Zaleska, Tomek Sianecki czy Paweł P?uska - ci dziennikarzee nie szukają taniej sensacji o której piszesz w FAKTACH - czy FAKTY przez cały program są sensacyjne? Zapewniam, bo jestem sta?ym widzem programu, że sensacja owszem zdarza się, ale duzo jej nie ma.
Na koniec sobie powiem , że tragiczne są "'Wiadomości" z Dodą Wysocką - bo taka jest prawda, sam program jednak szanuje i nie pisz? o tym, że jest tragiczny (mimo i? samych WIADOMOŚCI nie lubi? za bardzo)
183 posty - i super! ]

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: michal » (czw) 09 cze 2005, 19:01

Kajetan pisze:Michale, wybacz ale stwierdzenie "ca?e Fakty są tragiczne" brzmi tak jak to co mówi Kajdanowicz o Wiadomościach, że są złe... :evil: :roll:

Twoja wypowied? świadczy o tym, że "FAKTY" oglądasz albo rzadko, albo w ogóle, albo sie ca?kiem do nich uprzedzi?eś.

Oglądałem Fakty nieraz, ale forma tego programu z trzema wiodącymi aktorami, których jednym s?owem określi? potrafi? jako hiena, sztywniak i md?y przestała mi odpowiada?. Z pewnych rzeczy z czasem się wyrasta.
Kajetan pisze: ci dziennikarzee nie szukają taniej sensacji o której piszesz w FAKTACH - czy FAKTY przez cały program są sensacyjne? Zapewniam, bo jestem sta?ym widzem programu, że sensacja owszem zdarza się, ale duzo jej nie ma.
Tu nie chodzi o tanią sensacj?, ale o sensacyjny j?zyk - dobieranie słów, które że krew się gotuje z podniecenia lub przera?enia u widza. Nawet w przypadku polityki czy spraw spo?ecznych tak manipulują. Ale jak mówi?em, niektórzy mają zapotrzebowanie na taki styl.
Kolenda ok, ale P?uska nie jest dobrym przykładem.

Kajetan pisze: Na koniec sobie powiem , że tragiczne są "'Wiadomości" z Dodą Wysocką - bo taka jest prawda, sam program jednak szanuje i nie pisz? o tym, że jest tragiczny (mimo i? samych WIADOMOŚCI nie lubi? za bardzo)
Twoje zdanie i pisz do woli. Ja mam jednak ten komfort, że nie zamierzam pracowa? w mediach i mogę do woli pisa? co myśl? na ten temat. Swoimi opiniami nie zamkn? sobie drzwi do mediów, bo mnie nawet otwarte w ogóle nie interesują.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: Przemek » (pt) 10 cze 2005, 21:09

Cholera!!!!!!!!! Jutro Kajdanowicz o 19:00. CZego to ludzie nie wymyślą. Myśla?em że Amrciniak będzie w weekendy a tu najwi?krzy syn marnotrawny w histroii polskiej TV powraca. I to jeszcze weekendopwe Fakty będzie znów, niestety prowadzi?. Poje*a?o ich czy co??

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: michal » (pt) 10 cze 2005, 21:22

To było do przewidzenia, bo Marciniak w zesz?ym tygodniu powiedział, że zobaczymy się w Fakatch za dwa tygodnie. Kochanke natomiast po?egna?a się na d?u?ej. Pewnie od najbli?szego poniedzia?ku Ryman, potem Marciniak na weekend i z nowym kontraktem zawierającymi wolne weekendy w nast?pny poniedzia?ek przywita sie z nami Kajdanowicz.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: Przemek » (pt) 10 cze 2005, 21:29

Czyli co?? Kajdanowicz będzie miał 5 dni w tygodniu?? O nie nie nie :!: :!: Ja się nie zgadzam. Ja go porostu nie chce o 19:00 na tygodniu. Cho? wiem że moje zdanie i tak się nie liczy...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: Ania » (śr) 22 cze 2005, 22:11

A dzisiaj Fakty o 19.30 :D:D z powodu alarmu bombowego
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ