Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Fakty TVN

"Fakty", "Wydarzenia" i inne programy informacyjne stacji TV.
scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: scherbi » (czw) 23 cze 2005, 14:38

Nie uwazacie przypadkiem, ze numer z alarmem bombowym w budynku TVN jest ogromna przesada. To przeciez zamierzomy cel - nadac Fakty rownolegle z Wiadomosciami. Moim zdanie druzyna TVN na wydr? probuje zdeplasowac czolowy program TVP - niegy to im sie nie uda. A przede wszystkim Szit, ktory mam na kanale 5 w swoim telewizorze, urzadzil sobie maxymalna kpine ze swoich widzow. Te ich zagrywki sa okropne. Ciekawe co na to KRRiTV.
Ja juz po raz kolejny przekonuje sie ze TVN nie patrzy na widza tylko na swoja pozycje na rynku mediow. Fakt - to nie jest telewizja dla ludzi na poziomie, tylko dla bandy gowniarzy, ktora lubi duzo swiatelek i nowinek technicznych w studio, a sam przekaz informacji jest niewazny - stad analfabetyzm wtorny...

Dzieki Maciek, ze objasniles mi cala te sytuacje, bo ostatnio nmie jestem na bierzaco z informacjami.

P/S Gratulacje dla Durczoka za swietne wejscie. Oby takich wiecej, by pokazac frajerom z Wiertniczej kto tu rzadzi:)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: Ania » (czw) 23 cze 2005, 15:48

A co takiego Durczok powiedział ??
^@^
Obrazek

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: scherbi » (czw) 23 cze 2005, 16:52

Polecam wejsc na strone www.wiadomosci.tvp.pl i obejrzec wczorajsze glowne wydanie o 19,30 i zwroc Aniu uwage na slowa przywitania Kamila D. :) Chwala mu za to!!!!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: michal » (pt) 24 cze 2005, 0:26

scherbi pisze:Polecam wejsc na strone www.wiadomosci.tvp.pl i obejrzec wczorajsze glowne wydanie o 19,30 i zwroc Aniu uwage na slowa przywitania Kamila D. :) Chwala mu za to!!!!
Ja specjalnie zwróci?em na to co powie na początku Durczok i nie odebra?em tego jak przytyk czy jakieś pokazanie kto jest lepszy. Oczywiście nie często się tak wita, ale nie było to coś strasznie odbiegającego od kanonu :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: michal » (sob) 25 cze 2005, 23:00

Dziś jakoś mi się wy?apuje wpadki. A to w Faktach, a to w Wydarzeniach, a to na festiwalu Top Trendy. Wiadomości też widzia?em, ale już zapomnia?em co mi się nie podoba?o, a coś na pewno.

A w Faktach? Piotr Marciniak mówi o starcie wakacji. ?ączy się ze Świerczkiem jak to ten pierwszy dzień wakacji się zaczą?, oczywiście dla podniesienia napi?cia informacja, że było kilkaset kolizji i kilkadziesiąt rannych. Bardzo konkretnie. Codziennie można takie zdanie powiedzień. Ale najśmieszniejsze było to, że w materiale Świerczek już mówi?, że jest drugi dzień wakacji.

Do tego materiału na ekranie byle jaka projekcja sk?adająca się ze zwyk?ego filmu, który by? przedzielony kreską od reszty t?a z prawej strony.

Materia? S?apka. Troch? nie rozumiem jednej rzeczy. "Nadzieje Irakijczyków, że nastanie zbli?enie do zachodu i swobody obywatelskie w Iranie leg?y w gruzach." O co chodzi? Ma?o Irakijczycy mają swoich problemów, ?eby jeszcze się przejmowa? sprawami Iranu?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 25 cze 2005, 23:20

:lol: :lol: :lol: :lol: No cóz widać niektórzy muszą martwi? się na ca?ego.
W dzisiejszych Wiadomościach nie podoba?a mi się Wysocka, Górecki za szybko czyta? swój materiał, a sam program znowu by? krótszy ni? zwykle.
Ostatnio zmieniony (ndz) 26 cze 2005, 10:09 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: Ania » (sob) 25 cze 2005, 23:29

Ja musze przyznac ze dopiero 2 raz widzia?am Piotra Marciniaka w akcji i 2 raz mi się podoba? mam tylko 1 "ale" niech on się tak nie kiwa na boki jak Cowboy Kajdanowicz... :?
^@^
Obrazek

viper

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: viper » (pt) 01 lip 2005, 22:59

A propos wpadek - na jednej ze stron o TVN jest taki filmik:

www.tvnmaniak.pl/download/fakty_lapucapu.wmv

To Fakty jeszcze ze starego studia. W jednym z fragmentów Maciej Woroch pope?ni? zabawny b?ąd j?zykowy :)
A czy ktoś z Was wie, kto zrobi? pierwszą opraw? Faktów? Chodzi mi zarówno o grafik?, jak i muzyk?.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 02 lip 2005, 11:08

Viper - prosz? bardzo :arrow: http://www.interlinknet.com/Project_Pho ... hotos.html
Jak widać wszystkie porojekty tej pracowni są do siebie bardzo podobne. Pami?tam, że kiedy w 1997r wystartowa? TVN bardzo nie podoba?a mi się oprawa i studio Faktów. Pierwsze wra?enie - kicz, banalnoś? i śmiesznie sztuczny newsroom za plecami Lisa, w którym chyba w trakcie Faktów ktoś się specjalnie szw?da?. Wszka na pewno w innym miejscu mieli cały newsroom. A nawet jeśli rzeczywiscie ktoś tam pracowa? to warunki tej pracy były bardzo skromne, a ca?oś? wygląda?ą naprawdę jak dziura. Có? - teraz Lis stworzy? taką samą dziur? w Polsacie, zmieni? się tylko kolor, iea przewodnia ta sama - górą telewizory z wyprzeda?y w hipermatkecie. Tym razem Solorz nie za?owa? kasy - już nie jeden rząd z wyprzeda?y, a dwa. Jak szale? na wyprzeda?y to na ca?ego. Natomiast teraz Fakty mają zupe?nie inne "zabawki".

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: Ania » (sob) 02 lip 2005, 17:29

musze przyzna? ze Rymanowski się wyrabia :) odkąd usuneli przynajmniej czasowo Automata :D
jest naprawde dobry ;)
Btw... czy Styśka posz?a na urlop na ca?e wakacje ???
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: michal » (sob) 02 lip 2005, 19:38

Rymanowski jest ciągle tak samo powolny i nudny jak zawsze, ostatnio uśmiecha się nie wiadomo z jakiego powodu, cały czas jest dziwnie roześmiany. Jest jakaś du?a zmiana w ostatnim czasie, ale nadal nie mogę powiedzień, że Fakty z nim są przyjemnością. Są m?czarnią!
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: scherbi » (sob) 02 lip 2005, 20:35

Mi juz na rzyganie sie zbiera jak slysze: Bogdan Rymanowski - witam i zapraszam na FAKTY w: poniedzialek, wtorek, srode, czwartek, piatek. Jego przywitania sa very monotonne. FAKTYcznie - czyta on powolutku. Powinien doscignac tempo Poganki

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: Kajetan » (ndz) 03 lip 2005, 13:16

scherbi pisze:Mi juz na rzyganie sie zbiera jak slysze: Bogdan Rymanowski - witam i zapraszam na FAKTY w: poniedzialek, wtorek, srode, czwartek, piatek. Jego przywitania sa very monotonne.
Nie przesadzajmy - nie s?uchacie chyba Rymana uwa?nie. Ostatnio bardzo rzadko zdarza się by na początek "FAKTÓW" powiedział, że oglądamy je w poniedzia?ek czy piątek np. ...
Jako prowadzącego "FAKTY" bardzo go lubi?, na pewno jest lepszy (w moich oczach) ni? Kajdanowicz - proponuj? porówna? pierwsze "FAKTY" które prowadzi? jesienią 2003 z tymi dzisiejszymi - zmiana, że ho :wink: Na pewno lepiej Bogdan się poczu? w nowym studio, na krześle Lisa chyba nie było mu za dobrze :lol: :lol: :D :)

Aniu: pytasz o Styśk? i jej urlop - wątpi? by urlopowa?a ca?e wakacje - to by? by już szczyt lenistwa :lol: Podejrzewam, że Justyna wróci za tydzień w poniedzia?ek - wtedy wysz?o by na to, że urlopowa?a cały miesiąc :)
183 posty - i super! ]

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 03 lip 2005, 13:24

Ciekawe czy Styśka dostanie urlop także pod koniec sierpnia - prawd? mówiąc napracowa?a się przez ostatni rok, a wrzesie? i pa?dziernik będą wyjątkowo gorące tego roku :D

viper

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: viper » (ndz) 03 lip 2005, 22:29

Na pewno niektórzy z Was mają w uszach t? samą, starą muzyczk? z Faktów - chyba najbardziej kojarzącą się z tym programem. Autor wyra?nie wzorowa? się na dziennikach ameryka?skich. Może t? muzyk? stworzy? w?aśnie ktoś ze Stanów?
A swoją drogą: dlaczego większoś? programów informacyjnych ma sygna?y d?wi?kowe w aran?acji "orkiestralnej"?

ODPOWIEDZ