Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Panie z Superstacji

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: TinkiWinki » (wt) 15 kwie 2008, 14:02

Dżasta pisze:Czasami mnie przerażasz :roll:
Tylko czasami? :> Myślałem że cały czas :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: Dżasta » (śr) 16 kwie 2008, 19:28

Jeśli Cię to uczyni szczęśliwym to napiszę, że ostatnio coraz częściej :x
:> A co tam u niewiast z Twojej ulubionej stacji? :> Czyżby nic się nie działo? :> Żadnych capsów nie zapodajesz? :> Sprzęt Ci padł?
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: TinkiWinki » (czw) 17 kwie 2008, 13:00

Dżasta pisze: :> A co tam u niewiast z Twojej ulubionej stacji? :> Czyżby nic się nie działo? :> Żadnych capsów nie zapodajesz? :>
Mają się dobrze, znaczy nie dobrze :x
Ostatnio w jakimś materiale Superstacja wytykała posłom że mówiom nie po polsku :D A to dobre
http://super.stacja.patrz.pl

Nawet coś tam wspominają o karcie mikrofonowej dziennikarzy. Ciekawe czy panie czytające w SS ją mają? :x
Objawiła się druga artystka czytająca :D Karolina Szymańska. Fragment jej prezenterowania
http://karolina.szymanska.patrz.pl
Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: TinkiWinki » (sob) 19 kwie 2008, 20:35

Eliza "Plagiat" Michalik znalazła w Superstacji miejsce:D
Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: pchla » (wt) 22 kwie 2008, 12:53

Dżasta pisze:A co tam u niewiast z Twojej ulubionej stacji? :> Czyżby nic się nie działo? :> Żadnych capsów nie zapodajesz? :> Sprzęt Ci padł?
TW ostatnio ożył jak widzę :) Inwigilacja trwa :)

A Eliza "Plagiat" Michalik istotnie w Superstacji się pojawia i to od jakiegoś czasu. Program się "Do Elizy" nazywa. Beethoven na pewno jest dumny :x :x :x
Ciekawe czy to tylko chwilowe czy Elizka czeka na lepsze czasy żeby ponownie uderzyć w inne media? Pamiętam okres jej ekspansji w Skanerze politycznym :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: TinkiWinki » (wt) 22 kwie 2008, 21:21

pchla pisze:Ciekawe czy to tylko chwilowe czy Elizka czeka na lepsze czasy żeby ponownie uderzyć w inne media? Pamiętam okres jej ekspansji w Skanerze politycznym :)
Na TVP3 też była częstym gościem.

To jedna z tych które przyjmowali na przeszkolenie? :D Jak na Superstację to czyta całkiem przyzwoicie :D W podstawówce dostałaby 3 plus :x
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: pchla » (śr) 23 kwie 2008, 7:55

TinkiWinki pisze:Na TVP3 też była częstym gościem.
Elizka miała niezwykłe parce na szkło :D
TinkiWinki pisze:To jedna z tych które przyjmowali na przeszkolenie? :D Jak na Superstację to czyta całkiem przyzwoicie :D W podstawówce dostałaby 3 plus :x
Co tam czytanie :P Ma bardzo sympatyczną buzię :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: TinkiWinki » (śr) 23 kwie 2008, 14:32

pchla pisze:Co tam czytanie :P Ma bardzo sympatyczną buzię :D
Troszkę poszperałem, to Monika Widzińska :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
I jakiś fimik jej i chyba męża :D Niestety nie są to Night Tape :x
http://pl.youtube.com/watch?v=7x-bNq_HvLY

Ot ciekawostkę znalazłem :D
Chcemy stąd uciec

32 PROC. MIESZKAŃCÓW LUBELSZCZYZNY MARZY O WYJEŹDZIE DO INNEGO REGIONU LUB ZA GRANICĘ


Co trzeci mieszkaniec Lubelszczyzny deklaruje zamiar opuszczenia naszego regionu. Badania przeprowadzone przez renomowany instytut SMG/KRC pokazują, że bardziej od wyjazdu za granicę kuszą nas najbogatsze regiony Polski. To najdobitniej pokazuje, jak duży dystans cywilizacyjny dzieli wschodnie województwa od reszty kraju.

Badania zostały przeprowadzone na zlecenie magazynu Forbes. Wynika z nich, że mieszkańcy naszego regionu najchętniej zamieniliby Lubelszczyznę na Mazowsze. Na liście wymarzonych województw do przeprowadzki znalazły się też m.in.: Małopolska, Wielkopolska i Dolny Śląsk. Szukamy tam przede wszystkim lepszych zarobków i warunków życia.

Monika Widzińska wyjechała z Lublina do Warszawy kilka miesięcy temu. – Udało mi się znaleźć dobrą pracę z zarobkami, na które w Lublinie nie miałam szans – mówi. – Poza tym, zaczęłam studia w stolicy. Dyplom warszawskiej uczelni liczy się w Polsce bardziej niż lubelskiej, niezależnie od zajmowanego przez nią miejsca w krajowych rankingach – tłumaczy.

Na jej decyzję wpłynęło też to, że Lublin jest dosyć drogim miastem.

– Wynajęcie pokoju w Warszawie kosztuje 400 zł, czyli dokładnie tyle ile płaciłam w Lublinie. Nie widzę większych różnic w cenach produktów spożywczych. W dodatku ceny biletów miejskich w Warszawie też są bardzo atrakcyjne – wylicza. – Teraz nie nazywam już Warszawy betonową wsią...


Osób myślących podobnie jak Monika jest na Lubelszczyźnie coraz więcej. Wyraźnie widać to, gdy patrzymy na liczbę mieszkańców miasta, która systematycznie maleje. Według danych biura meldunkowego Urzędu Miasta w 1997 r. w Lublinie mieszkało 348.888 osób, a w połowie tego roku było ich już tylko 335.115. Szacuje się ponadto, że około 20-30 tys. lublinian wyjechało za granicę, ale wciąż pozostają zameldowani na terenie miasta.

Wnioski z badań SMG/KRC potwierdzają też inne analizy. Z diagnozy społecznej 2007 na temat warunków życia w 19 największych polskich miastach wynika, że najlepiej jest mieszkać w Gdyni, Warszawie i Gdańsku. Najmniej zadowoleni są mieszkańcy Lublina. Autorzy badania, profesor Tomasz Panek ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i prof. Janusz Czapliński z Uniwersytetu Warszawskiego podali, że mamy najniższe zarobki, najmniej wykształconych obywateli oraz najgorsze relacje społeczne. Z badania wynikało, że mieszkańcy miasta najgorzej odnoszą się do siebie i najgorzej mówią o swoim mieście.

Z danych SMG/KRC wynika, że najbardziej rozczarowani jesteśmy infrastrukturą drogową Lubelszczyzny, komunikacją, rozwojem gospodarki i możliwościami korzystania z różnych form rozrywki. Przekłada się to na obszary, które badane osoby wskazywały jako najbardziej potrzebujące doinwestowania. Na pierwszym miejscu tej listy znalazły się: usługi medyczne i pomoc społeczna (ponad 36 tysięcy rodzin w Lublinie korzysta ze wsparcia Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie i Polskiego Czerwonego Krzyża), następnie transport i komunikacja, kolejno ochrona środowiska, turystyka oraz kultura.

– Mieszkańcy bardzo wysoko oceniają przede wszystkim kulturowe i turystyczne walory regionu. To sygnał do tego, że warto coś z tym zrobić – tłumaczył wczoraj Kuba Antoszewski z SMG/KRC.

Jacek Szczot, lublinianin sprawujący obecnie funkcję wiceministra rozwoju regionalnego uważa, że odwrócenie obecnych tendencji, niekorzystnych dla regionu, zależeć będzie od samorządów. – To one muszą zadbać o swoich mieszkańców – podkreślił.
http://www.kurierlubelski.pl/module-dzi ... 45222.html
Nie nazywa Warszawy betonową wsią, to jaką wsią jest Warszawa? :x

Oprócz tego czasem pojawia się na antenie Promocja.tv. SS jest chyba jakoś powiązana z Promocją.tv, bo wymieniają się kobietami :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: pchla » (czw) 24 kwie 2008, 7:48

TinkiWinki pisze:Nie nazywa Warszawy betonową wsią, to jaką wsią jest Warszawa? :x
Wsią pod Pruszkowem? :D
TinkiWinki pisze:I jakiś fimik jej i chyba męża :D Niestety nie są to Night Tape :x
Odkąd powstały te wszystkie portale typu n-k itd... a w necie jest pełno filmików to nie trzeba już chyba dzwonić za dziennikarzem Faktu żeby za mną łaził. Można się samemu promować :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: TinkiWinki » (czw) 24 kwie 2008, 22:08

Jakaś archiwalna Eliza :D
Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 27 kwie 2008, 20:41

Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:[Czy ona przypadkiem nie przypaliła sobie włosów prostownicą? Jakieś takie brązowe z jednej strony :D
To taka moda ;-)
Chyba jednak nie moda. Teraz ma jednolite czarne. Czyli jednak wtedy sobie przypaliła :x

Obrazek Obrazek

Dla wzbudzenia większej wiarygodności ubrała okularki? :x
Obrazek Obrazek Obrazek

Prezenterka jak ta lala. Malowana lala :x Chyba panie z Superstacji przesadzają z makijażem :D Tutaj Małgorzata Serafin
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: TinkiWinki » (śr) 30 kwie 2008, 18:11

Tej z czarną grzywką i fajną fryzurą chyba zostało troszku farby i inna z niej skorzystała :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Jakby ciemniejsze niż poprzednio :D

A ta dla odmiany na biało :x
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: TinkiWinki » (sob) 03 maja 2008, 10:34

Małgorzata Serafin
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: TinkiWinki » (sob) 10 maja 2008, 21:10

Znowu nowe twarze. Tam chyba może wystąpić każdy kto przyjdzie z ulicy :x
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Pani, co dziwne potrafiła czytać :D Pan chyba przez ostatni tydzień nie oglądał żadnego programu informacyjnego bo wtedy wiedziałby że junta czyta się jako hunta :D
Żadne z nich się nie przedstawiło :D Wstydzili się? :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 18 maja 2008, 23:40

Karolina Szymańska
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Viola Paprocka
Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ