Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Panie z Superstacji

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

Panie z Superstacji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: TinkiWinki » (czw) 31 sty 2008, 17:21

ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: TinkiWinki » (sob) 16 lut 2008, 20:50

Jedna z pań z Superstacji

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Bardzo otwarta dziewczyna :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: TinkiWinki » (pn) 18 lut 2008, 23:42

Ewa Gajewska :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

:x
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: TinkiWinki » (śr) 26 mar 2008, 17:50

Dziewczę zwie się Małgorzata Serafin.

Obrazek Obrazek Obrazek
Oni tak jednocześnie nadają? :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: TinkiWinki » (czw) 27 mar 2008, 17:31

Moje ulubione blondynki, w ulubionym programie, w ulubionej stacji :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ta po prawej ma drobne kłopoty z czytaniem ale co tam, to nie radio :x


Jaka ona niewinna :D Pewnie prywatnie nieźle szaleje :x
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: TinkiWinki » (czw) 03 kwie 2008, 16:07

Tę panią chyba ktoś zaatakował zszywaczem w ucho :x
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Dżasta » (czw) 03 kwie 2008, 22:03

TinkiWinki pisze:Moje ulubione blondynki, w ulubionym programie, w ulubionej stacji :D
Chyba z Ciebie ściągnę i założę wątek moim ulubionym panom, z ulubionego Puls Raportu ;-)
Ta po prawej ma drobne kłopoty z czytaniem ale co tam, to nie radio :x
Taaak, w telewizji prezencja jest najważniejsza :D
Jaka ona niewinna :D Pewnie prywatnie nieźle szaleje :x
A co powiesz o jej głosie?
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: TinkiWinki » (czw) 10 kwie 2008, 14:57

Dżasta pisze:Chyba z Ciebie ściągnę i założę wątek moim ulubionym panom, z ulubionego Puls Raportu ;-)
Tylko kto będzie tam pisał? Bo ja na pewno nie :x
Dżasta pisze:A co powiesz o jej głosie?
A wiesz że nie zwróciłem na to uwagi? Ale chyba całkiem przyjemny. I potrafi czytać :D W przeciwieństwie do innej pani :D
KatarzynaRomanowskamięłajedynasta .... tak mniej więcej zaczyna serwisy pani na Suseprstacji. Mała próbka jej możliwości lektorskich :D
http://katarzyna.romanowska.patrz.pl
Wydaje mi się że czyta całkiem przyzwoicie, tak na poziomie klasy podstawowej. Czasem przechodzi sama siebie. Powinna sobie przed serwisem stawiać kreski gdzie robić przerwy i jak akcentować.

Obrazek Obrazek


A ta pani się odmieniła. Pewnie dostała wypłatę to poszła do fryzjera :x
ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Z wyglądu fajna babiczka tylko usta ma takie jakieś smutne Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Dżasta » (czw) 10 kwie 2008, 22:18

TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Chyba z Ciebie ściągnę i założę wątek moim ulubionym panom, z ulubionego Puls Raportu ;-)
Tylko kto będzie tam pisał? Bo ja na pewno nie :x
To może chociaż capsy będziesz zapodawał, bo moja capsiarka nie jest chętna do współpracy? A dyskutanci z pewnością się znajdą, gdyż panowie są bardzo zachwycający :P
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:A co powiesz o jej głosie?
A wiesz że nie zwróciłem na to uwagi? Ale chyba całkiem przyjemny.
Nazwałabym go raczej specyficznym :D
TinkiWinki pisze: I potrafi czytać :D
W dzisiejszych czasach to ewenement :x
TinkiWinki pisze:W przeciwieństwie do innej pani :D
KatarzynaRomanowskamięłajedynasta .... tak mniej więcej zaczyna serwisy pani na Suseprstacji. Mała próbka jej możliwości lektorskich :D
http://katarzyna.romanowska.patrz.pl
Wydaje mi się że czyta całkiem przyzwoicie, tak na poziomie klasy podstawowej. Czasem przechodzi sama siebie. Powinna sobie przed serwisem stawiać kreski gdzie robić przerwy i jak akcentować.
:> Czy to ta sama niewiasta, która na zakończenie jednego serwisu w ss zapraszała na dzień dobry tvn? :x
TinkiWinki pisze:[A ta pani się odmieniła. Pewnie dostała wypłatę to poszła do fryzjera :x
Z wyglądu fajna babiczka tylko usta ma takie jakieś smutne
Się nie przejmuj, jak dostanie kolejną wypłatę to zrobi sobie radosne :lol:
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: TinkiWinki » (pt) 11 kwie 2008, 16:59

Dżasta pisze: To może chociaż capsy będziesz zapodawał, bo moja capsiarka nie jest chętna do współpracy?
Na mnie nie licz. Sprzęt mi ostatnio nawala :D Może sama naucz sie robić capsy? :D To nie jest trudne. Średniointeligentny człowiek to opanuje :x
Dżasta pisze:Nazwałabym go raczej specyficznym :D
Głos Gajewskiej, tak chyba się zwie, akurat mi sie podoba :D
Dżasta pisze: :> Czy to ta sama niewiasta, która na zakończenie jednego serwisu w ss zapraszała na dzień dobry tvn? :x
Możliwe :D Ona jest tam od początku a zrobiła zero postępów. Powiedziałbym że nawet zrobiła krok wstecz do tyłu :D
Dżasta pisze: Się nie przejmuj, jak dostanie kolejną wypłatę to zrobi sobie radosne :lol:
Oj w Superstacji tyle nie płacą aby na widok sumy jaka wpłynęła na jej konto usta jej sie uśmiechnęły :D Kiedyś jakieś dziewcze, które prowadzi program od 10 do 15 cos tam przebąkiwało o zarobkach i wywnioskowałem że może zarabiać ok. 3000 zł. To ciekawe ile zarabiają w TVN? :D

Chyba nie tylko tamta pani dostała wypatę i poszła do fryzjera :D Do niedawna inna wyglądała tak :x
Obrazek
Fanka Gwiezdnych wojen i lorda Vadera? :x Fryzura ala jego hełm :x
Teraz wygląda o wiele lepiej :D
ObrazekObrazekObrazek

Jakieś inne, bliżej nieokreślone dziewczę
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Dżasta » (pt) 11 kwie 2008, 23:26

TinkiWinki pisze: Na mnie nie licz. Sprzęt mi ostatnio nawala :D Może sama naucz sie robić capsy? :D To nie jest trudne. Średniointeligentny człowiek to opanuje :x
Trochę już mnie znasz i chyba zdążyłeś obczaić, że nie ze mną takie numery :lol:
Głos Gajewskiej, tak chyba się zwie, akurat mi sie podoba :D
Taaaak, Gajewska. Pierwszy raz, kiedy słyszałam jak się przedstawiała, trochę inaczej jej nazwisko zrozumiałam :lol:
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze: :> Czy to ta sama niewiasta, która na zakończenie jednego serwisu w ss zapraszała na dzień dobry tvn? :x
Możliwe :D Ona jest tam od początku a zrobiła zero postępów. Powiedziałbym że nawet zrobiła krok wstecz do tyłu :D
Odszukałam, specjalnie dla Ciebie wpadkę ;-) Miałam przyjemność słyszeć i widzieć tę damę dzisiaj w akcji. Do dziś myślałam, że przesadzasz, ale teraz sama mogę stwierdzić, że niewiarygodna jest :x
Oj w Superstacji tyle nie płacą aby na widok sumy jaka wpłynęła na jej konto usta jej sie uśmiechnęły :D Kiedyś jakieś dziewcze, które prowadzi program od 10 do 15 cos tam przebąkiwało o zarobkach i wywnioskowałem że może zarabiać ok. 3000 zł. To ciekawe ile zarabiają w TVN? :D
Się zapytaj, może kto życzliwy Ci odpowie ;-)
Jakieś inne, bliżej nieokreślone dziewczę
Sporo tych dziewczątek. Więcej niż w tvn24 :> TW a nie wiesz co robiła dziś w SS, w popołudniowym paśmie była posłanka, Sandra Lewandowska? Pewności nie mam, ale chyba współprowadziła Tea Time?
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: TinkiWinki » (sob) 12 kwie 2008, 0:24

Dżasta pisze:Odszukałam, specjalnie dla Ciebie tę wpadkę ;-)
Ale sie dla mnie poświęcasz i starasz :x
Dżasta pisze:Miałam przyjemność słyszeć i widzieć tę damę dzisiaj w akcji. Do dziś myślałam, że przesadzasz, ale teraz sama mogę stwierdzić, że niewiarygodna jest :x
:x Myslę że to wrodzony talent :x Szefowie tak zacnej telewizji też to dostrzegli i nie mogli pozwolić by się zmarnował :x To m. in. dzięki niej są częstymi gośćmi w Łapu-Capu :x
Dżasta pisze:Sporo tych dziewczątek. Więcej niż w tvn24 :> TW a nie wiesz co robiła dziś w SS, w popołudniowym paśmie była posłanka, Sandra Lewandowska? Pewności nie mam, ale chyba współprowadziła Tea Time?
W innym wątku napisałem że od jakiegoś czasu zapraszają do współprowadzenia polityków. Jeszcze trochę a politycy będą sobie sami przychodzić do SS, pogadają do kamery i pójdą sobie. Żaden moderator nie będzie im potrzebny :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Dżasta » (ndz) 13 kwie 2008, 15:52

TinkiWinki pisze: Ale sie dla mnie poświęcasz i starasz :x
Bo dla Ciebie warto :x
:x Myslę że to wrodzony talent :x Szefowie tak zacnej telewizji też to dostrzegli i nie mogli pozwolić by się zmarnował :x To m. in. dzięki niej są częstymi gośćmi w Łapu-Capu :x
Zgodnie z powiedzeniem: Nie ważne co, najważniejsze, że w ogóle mówią :lol:
W innym wątku napisałem że od jakiegoś czasu zapraszają do współprowadzenia polityków.
No i się wydało, że nie zaglądam do innych wątków, ale to dlatego, że za wolno czytam i czasu mi brakuje ;-)
Jeszcze trochę a politycy będą sobie sami przychodzić do SS, pogadają do kamery i pójdą sobie. Żaden moderator nie będzie im potrzebny :D
Lewandowska nie miała za dużo do powiedzenia :lol: Ale ja widziałam tylko pięć minut programu, może później się rozkręciła ;-)
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 13 kwie 2008, 19:19

Dżasta pisze:Bo dla Ciebie warto :x
Nie warto, nie warto. :D
Dżasta pisze: Zgodnie z powiedzeniem: Nie ważne co, najważniejsze, że w ogóle mówią :lol:
W ich przypadku to raczej - Nie ważne że śmieją się z Ciebie, ważne że się śmieją :x

Obrazek Obrazek
Myślę że gdyby odwiedziła lepszego fryzjera mogłaby wyglądać lepiej. Czy ona przypadkiem nie przypaliła sobie włosów prostownicą? Jakieś takie brązowe z jednej strony :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Dżasta » (pn) 14 kwie 2008, 18:42

TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Bo dla Ciebie warto :x
Nie warto, nie warto. :D
Czasami mnie przerażasz :roll:
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze: Zgodnie z powiedzeniem: Nie ważne co, najważniejsze, że w ogóle mówią :lol:
W ich przypadku to raczej - Nie ważne że śmieją się z Ciebie, ważne że się śmieją :x
Taaak, zdecydowanie lepiej to ująłeś :D
TinkiWinki pisze:Myślę że gdyby odwiedziła lepszego fryzjera mogłaby wyglądać lepiej.
Najwyraźniej w takiej właśnie fryzurze czuje się dobrze :D ale to nie zmienia faktu, że wygląda nieciekawie :roll:
TinkiWinki pisze:[Czy ona przypadkiem nie przypaliła sobie włosów prostownicą? Jakieś takie brązowe z jednej strony :D
To taka moda ;-)
:( :( :(

ODPOWIEDZ