Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Olimpia Górska-Żukowska

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#46

Post autor: michal » (czw) 02 cze 2005, 20:25

Czyta?em na Gazecie, bo to ten artyku? chyba ktoś wklei? i fragmenty w Wirtualnych mediach. To wszystko potwierdza, że jest coraz gorzej.

********

Górska będzie o 16:00 także jutro.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#47

Post autor: michal » (czw) 02 cze 2005, 20:39

Sorry Faustus, musiałem skasowa? Twój post, bo mi sie coś pomiesza?o. Pisa?eś, że nie obejrzysz Panoramy jutro i pytasz czy się zmieni?a i jak wygląda.

Nie zmieni?a się w ogóle, wygląda tak samo jak zwykle i jak zwykle była zestresowana.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#48

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 02 cze 2005, 20:45

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ok nie szkodzi. Zaglądam na ich storn?, ale od stycznia nie wprowadzili ?adnych zmian w sk?ądzie redakcji.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#49

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 03 cze 2005, 18:49

A teraz niepodzianka - capsy wykonane przez wspania?ego ArO. :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#50

Post autor: scherbi » (pt) 03 cze 2005, 19:07

Prosilbym o jakis kontakt z Aro!!!Zalezy mi na tej czolowce z lat 95 - 97!!!Nawet bym mogl mu zwrocic pieniadze za przesyl kasety z nagraniem. Prosze mu podac ewentualnie moje gadu i niech sie odezwie mimo iz jestem np. niedostepny!!!!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#51

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 03 cze 2005, 20:12

1) Przykro mi ale my nie mamy ?adnej kasety z nagraniem. Nie wiem skąd taki niedorzeczny pomys?. ArO robi? capsy, ale nie nagrywa?. Zresztą nie weim czy jest wśród nich ta czołówka. Podaj maila a prześl? Ci cały pakiet capsów z programu o kulisach Wiadomosci. Może znajdziesz coś ciekawego. Podaj mi maila na gg. Micha? nie ma racji, mówiąc, że może ArO nagra?. My naprawdę nie mamy tego na kasecie - program by? niezapowiedziany, ale cudem kilka osób trafi?o na ten skarb. :D

2) Wracamy do dyskusji o Górskiej. :D

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#52

Post autor: michal » (pt) 03 cze 2005, 23:17

doktorfaustus1 pisze:1) Przykro mi ale my nie mamy ?adnej kasety z nagraniem. Nie wiem skąd taki niedorzeczny pomys?. ArO robi? capsy, ale nie nagrywa?.
No sorry, ale ja przecie? nie mówi? nic o kasecie. Nie wiem jak się konkretnie robi kapsy z kartą telewizyjną, ale przeciez karta telewizyjna umo?liwia nagranie filmiku, aby potem spokojnie zrobi? kapsy interesujących nas fragmentów, a nie takie ?apu-capu na żywo i co się trafi. Poza tym by? to materiał na tyle cenny, że nagranie tego w formie filmu przez fana TVP było dla mnie oczywistością skoro siedzi? wtedy przed komputerem.
doktorfaustus1 pisze: Zresztą nie weim czy jest wśród nich ta czołówka. Podaj maila a prześl? Ci cały pakiet capsów z programu o kulisach Wiadomosci.
Z tego co tu prezentowa?eś to nie było tej czo?owki.
doktorfaustus1 pisze: Micha? nie ma racji, mówiąc, że może ArO nagra?. My naprawdę nie mamy tego na kasecie.
Nie mówi? o kasecie do jasnej cholery. Mówi? o filmiku (pliku) - takim samym jaki zrobi? z wieczornych Wiadomości z 2:05 1 kwietnia, z których potem też robi? kapsy.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#53

Post autor: hajl_giertisch » (pn) 06 cze 2005, 11:57

wczoraj była o 18,30, ona tak śmiesznie, lekko sztucznie siedzi na tym fotele, jakby by? tam jakiś kocio?ek z wodą

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#54

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 11 cze 2005, 18:57

Olimpia Górska bardzo często prowadzi Panoram?. Dzisiaj odkry?em, że wciąż jest m??atką - na palcu mia?ą obrączk?. Wi?c może jej nagłe znikni?cie z Wiadomości było spowodowane np cią?ą i k?opotami z nią związanymi. Wszak inaczej chyba nie pokazywaliby jej tak często na antenie. Ba - Rudnik wróci?, ale mimo wszytko raczej wszystkie materiały relaizuje z Joanną Racewicz i to ona ma stand up'y

I jeszcze jednen nowy nabytek Panoramy - Ewa ?erdzi?ska z TVP3 Katowice przygotowywa?a dzisiaj o 18.30 materiał dotyczący parady. Mia?a nawet dwa wejścia na żywo z pod PKiN oraz rozmow? z Górską.

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#55

Post autor: Aivlis » (czw) 09 lut 2006, 18:46

O Olipmia Górska ma drugie nazwisko ?? Jak ja mało wiem jeszcze o ludziach publicznej.
Olimpia na dzień dzisiejszy jest moją ulubioną prezenterką Panoramy. Ma taki fajny uśmiech i wogóle jest fajna. Ja wogóle z Panoramy lubię prawie wszystich. Z wyjątkiem Kulczyckiego, Bukowskiej i Rusak-Rdzeniewskiej (jak się przekręciłam nazwisko to mnie poprawcie)

manve69

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#56

Post autor: manve69 » (pn) 01 maja 2006, 23:01

zamieśćcie proszę aktualne zdjęcie Olimpii Górskiej. proszę :)

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#57

Post autor: Grzesioo » (pn) 01 maja 2006, 23:31

4 marca wyglądała tak

Obrazek

manve69

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#58

Post autor: manve69 » (pn) 01 maja 2006, 23:53

dzięki... ona jest piękna :)

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#59

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 02 maja 2006, 9:00

Ostatnio była w ten weekend, ale przez prezentera specjalnej troski (tj pana z Uwagii) wszystkie "stare" prezenterki Panoramy mają mniej dyżurów.

manve69

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#60

Post autor: manve69 » (wt) 20 cze 2006, 20:36

chciałem napisać, że mail od Pani Olimpii nie poleciał w kosmos... dziękuję za odpowiedź. pozdrawiam :jupi:

ODPOWIEDZ