Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

BiełSat TV (TVP Białoruś)

Dyskusje o obecnych, a także byłych i planowanych kanałach tematycznych TVP
dawidTVP
Chipsy przyszły
Posty: 43
Rejestracja: (ndz) 09 gru 2007, 21:00

BiełSat TV (TVP Białoruś)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: dawidTVP » (pn) 10 gru 2007, 22:54

Chciałbym tutaj poruszyć ttemat telewizji za 16mln Złotych.
Choć dopiero dzisiaj wystartowała. moze ktos ma capsy

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: TinkiWinki » (pn) 06 lip 2009, 20:24

Troche obrazków z Obiektywu
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Patrzyłem i patrzyłem na te napisy z tyłu. Wiele stolic a Moskwy niet :)
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: TinkiWinki » (wt) 28 lip 2009, 18:34

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Na Bielsacie najwięcej jest filmów i seriali polskich ale widziałem też coś czeskiego. Deutsche Welle też dostarcza jakieś programy.
Obrazek Obrazek

A i niech ktoś zmieni temat na Belsat/Biełsat a nie TVP Białoruś :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Dawid_sc51 » (ndz) 02 sie 2009, 1:18

Ja bym ten kanal zlikwidowal 16mln. na takie cos to zdecydowane marnotrawienie kasy.Dali by na dom dziecka albo na jakis szpital i kupno sprzetu. Takie jest moje zdanie.

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

Re: BiełSat TV (TVP Białoruś)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Kasztelan » (ndz) 25 lis 2012, 14:24

Obrazek
Od poniedziałku (26 listopada 2012 roku) pierwsza niezależna telewizja dla Białorusi Biełsat tymczasowo skraca długość emitowanego programu do 6,5 godzin dziennie i zmienia formułę nadawania programów informacyjnych.

Zmiany te wprowadzane są ze względu na niewystarczający budżet telewizji w 2012 r. Telewizja Biełsat, której audytorium na Białorusi sięga prawie miliona osób, zmuszona jest skrócić swój program i zrezygnować z programów na żywo po raz pierwszy w ciągu 5 lat działalności.
Głowna cześć naszego budżetu składa się z dotacji polskiego rządu, rządów Szwecji, Norwegii, Holandii - mniejsze sumy na działanie kanału ofiarowują władze szeregu innych państw. Niestety w tym roku nie udało się zebrać odpowiedniej sumy - mówi Agnieszka Romaszewska-Guzy, dyrektor Biełsatu

Wcześniej Biełsat emitował 17 godzin programu. Od 10 września nadawanie zostało skrócone do 9 godzin w dni powszednie i 17 godzin w weekendy. Pomimo skrócenia czasu programu zaistniała konieczność dalszych poważnych oszczędności. Przestanie ukazywać się prowadzony na żywo blok informacyjno - publicystyczny. Produkcja i emisja większości programów publicystycznych emitowanych w ramach bloku zostanie wstrzymana do końca roku. Serwisy informacyjne w ramach bloku będą ukazywać się bez studia i bez prowadzących. Na antenie zostaną premierowe wydania kilku programów publicystycznych finansowane ze źródeł grantowych.

Na bardziej rozbudowany program rozrywkowy i rozrywkowo - publicystyczny Biełsat zaprasza w katolickie święta Bożego Narodzenia, 31 grudnia oraz w Nowy Rok.
Istnieją plany zaangażowania środków unijnych w kolejnym roku. Mamy nadzieję, że na projekt wesprze Unia Europejska, która dotychczas nie współfinansowała TV Biełsat - dodaje Agnieszka Romaszewska-Guzy, dyrektor Biełsatu

Biełsat planuje wrócić do produkcji i emisji programów informacyjnych w dotychczasowej formule i do nadawania przez 9 godzin od poniedziałku do piątku i 17 godzin w soboty i niedziele od 3 stycznia 2013 r.
http://media2.pl/media/98215-TV-Bielsat ... ogram.html
d. YT:bartusgo

tvnfan1
Popisał/a już trochę
Posty: 457
Rejestracja: (pt) 22 sty 2010, 15:13
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Kontakt:

Re: BiełSat TV (TVP Białoruś)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: tvnfan1 » (śr) 24 wrz 2014, 14:11

Od Września Obiektyw TV Biełsat jest znów prowadzony przez prezentera. Ponadto program zyskał nową oprawę graficzną.
http://www.belsat.eu/be/programs/3832/24662/
NC+ - Comfort+, Extra+ i Premium Sport & Film|DVB-T - Mux1, Mux2, Mux3
:w: - Główne wydanie o 19:30 w TVP1 | Po nim Dziś Wieczorem w TVP Info

ODPOWIEDZ