Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Kuba Strzyczkowski

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
POpieram
Przeciętniak
Posty: 156
Rejestracja: (wt) 02 sty 2007, 17:18

Kuba Strzyczkowski

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: POpieram » (wt) 07 sie 2007, 12:52

Kiedyś przez przypadek włączyłem program "Kwadrans po ósmej". Niby zwyczajna poranna rozmowa jak w każdej stacji, ale jednak program miał coś w sobie, że oglądałem go z chęcią do końca; oczywiście ze względu na prowadzącego - Kubę Strzyczkowskiego. To świetni dziennikarz. Właśnie takich w TVP brakuje. Bardzo cieszę, że od września będzie miał swój własny duży program w Jedynce pt. "Autograf". Mimo iż prawie w ogóle nie oglądam telewizji publicznej, to program K. Strzyczkowskiego będę oglądał zawsze.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 07 sie 2007, 17:53

Tak - zwłaszcza teraz brakuję :D Prosze wjeść i poczytac opinię na innych forach o tym panu. W TVP jest zupelnei innym człowiekiem niż w PR3 - usłużny władzy, wprost jedzący z ręki PiS i wyjątkowo surowy dla opozycji. Ale jeszcze gorsza jest Justyna Dobrosz. Nie zmienia to jednak faktu, że oboje pełnią w TVP funkcję rzecznika jednej z partii.

AWK

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: AWK » (sob) 24 lis 2007, 21:52

Obleśny głos tego człowieka zniechęcił mnie już z 15 lat temu do słuchania radiowej "3". A teraz w TVP mogę, ale na szczęście NIE muszę, oglądać właściciela tego obrzydliwego głosu.

ODPOWIEDZ