Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Kamienie śmierci

Rozmowy, które nie mieszczą się w powyższych forach.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

Kamienie śmierci

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (sob) 11 lut 2006, 0:11

Nie chciałam profanowac forum tym idiotycznym serialem ale cóż...
Czy ktoś oprócz nie i ArO ten badziew obejrzał ???
Ja nie wiem komu moglo do łba to coś nazwać serialem na miarę zagubionych :/

To nawet koło zagubionych nie stało...
Steg głupot i jeszcze ta cholerna Lara Croft z Bozej łaski :?
Płaczące krwią kamienie, wyświetlające się komputerowe napisy na ścianch, duchy latajace po cmentarzu niczy KACPER :/
Do tego jeszcze obrzydliwy jest ten serial i potwornie sztuczna gra aktorów...
Najpierw się zastanawiałam dlaczego ma to taką oglądalność. Potem sobie powiedziałam że ja tez to obejrzę bo dawno się tak nie uśmiałam :smiech: tragedia ...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (pn) 13 mar 2006, 11:48

Brak odzewu oznacza ze nikt tych bredni nie ogląda :x i dobrze bo skad inąd wiem ze głupie to masakrycznie... ja przebrnęłam przez jeszcze 1 odcinek... ale powaliło mnie to głupotą ... wiemy już co szanowna TVP zapoda nam zamiast tej chały :x
Po zakończeniu emisji 'Kamieni śmierci' TVP1 planuje w czwartki emisję serii dreszczowców pt. 'Tajemnice prawdy' (Power Thrillers).


Filmy serii łączą zaskakujące puenty i nieoczekiwane zwroty akcji, a przede wszystkim fakt, że głównymi bohaterkami są kobiety. W rolach głównych zobaczymy znane aktorki telewizyjne, m.in. Sherilyn Fenn, Madchen Amick, Kellie Martin i Amy Jo Johnson.

Seria „Tajemnice prawdy” obejmuje 10 nowych thrillerów produkowanych przez JB Media, Cypress Point Productions i Power, dystrybuowanych przez brytyjską firmę Power właśnie pod nazwą „Power Thrillers”. Seria powstała w wyniku selekcji najlepszych filmów grozy. Emitowana przez amerykański kanał Lifetime odniosła w USA duży sukces.

„Tajemnice prawdy” podtrzymują w TVP1 tradycję czwartkowego wieczoru sensacji, cieszącego się ogromnym zainteresowaniem widzów. Nowa seria zastąpi francuski serial „Kamienie śmierci”, który odniósł w Polsce, podobnie jak wcześniej we Francji, ogromny sukces. Pierwszy odcinek serialu obejrzało u nas 5,486 tys. osób. Porównywalną widownię miał wcześniej hitowy serial „Zagubieni”, którego rekordowa oglądalność przekroczyła 5,2 mln widzów.

30 marca o godz. 20.15 widzowie Jedynki zobaczą pierwszy z dziesięciu thrillerów - „Skrywane tajemnice” (tytuł oryg. Forbidden Secrets).
Hehehe :> bardzo ciekawe ze TVP chwali się tylko 1 odcinkiem czyżby reszta nie osciągnęła rezultatu :x ???

Nie dziwiło by mnie to po recenzjach na gazecie ktore nie rózniły się od mojej :x

To nowe coś... hmm no nic wypowiem się jak zobaczę :]

JA CHCE ZAGUBIONYCH ;(;( !!!!


EDIT
wiedziałam ze nie należy węszyć bo jeszcze coś sie znajdzie ... :/

Znakomite wyniki serialu 'Kamienie śmierci'
09.03.2006
W pierwszym miesiącu nadawania nowy serial sensacyjny TVP 1 oglądało średnio ponad 6 mln widzów.
WM .... bez komentarza to więcej niż LOST
^@^
Obrazek

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: viper » (pn) 13 mar 2006, 17:37

W "Tele Tygodniu" zamieszczony został wywiad z Ingrid Chauvin, odtwórczynią roli policjantki Marie w "Kamieniach śmierci". Jej babcia była Bretonką, dużo mówiła jej o legendach celtyckich (druidzi itd.). Poza tym ojciec Ingrid chciał, żeby była archeologiem; matka chciała mieć córkę prawniczkę; mimo to Chauvin postawiła na swoim i poszła do szkoły aktorskiej. Pochodzi z Lyonu - miasta twórców kinematografu, braci Lumiere.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

ODPOWIEDZ