Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Automat....

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

Automat....

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (śr) 30 mar 2005, 19:10

Kurcze musze się przyzwyczaji? ze u nas mozna bez gwiazdki pisac :D
czy mi sie wydaje czy on jest coraz bardziej tragiczny ?? Owszem w nowej fryzurce wygląda ca?kiem fajnie na wzór Porady.
Ale niestety dalej jest sztywny profesjonalny jak nie przymierzajac Wysocka... i niestety coraz bardziej się upodabnia do jakiegoś cholernego Cowboya te jego debilne ruchy...
Czy w Tvn naprawde nie ma nikogo na jego miejsce ? a moze plecy ma a? tak mocne ???
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: tobi » (śr) 30 mar 2005, 21:44

Ja się ciesze ze po krótkim wypadzie na dzień dobry nie jest mi dane oglądanie piskliwej J?drzejowskiej.
Cho? nale?y zauważył że ostatnio zaczyna się wyrabia?, ale wciąż nie umie akcentowa? i się uśmiecha?. 5razowe w tygodniu WRZU? MONETE WRZU? MONETE troche ją polepszy?o, ale ?ycze sobie i innym w niej zakochanym widzom by jej wypoczynke trwa? porównywalnie do wypoczynku Ani ale Kalczy?skiej.
Co do Kajdanowicza to boje się powiedzień po ostatnim poście który po cz?ści pochwalam...ale już przywyk?em do jego wizerunku w weekendy. Ale to pewnie rutyna. Zwalczajmy rutyne :x :x :x

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Ania » (śr) 30 mar 2005, 22:31

No w?asnie rutyna i przyzwyczajenie najgorsze co moz? by? nied?ugo przyzwyczajimy się do J?drzejowskiej A*tomata Smoktunowicz i Wysockiej :twisted: tak nie może by? musimy pami?ta? zawsze o tym że w Waramościach były Danka Gosia i Jola w Polszmacie Gawryluk a w Fucktach Anitka :(... i nie da? się przyzwyczajeniu
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: tobi » (śr) 30 mar 2005, 23:24

Ania pisze:w Fucktach Anitka :(... i nie da? się przyzwyczajeniu
a w FAKTACH Tomasz Lis Marcin Pawłowski Patrycja Redo Iwona Radziszewska.
Co do POLkiczu gdzie podzia? się Artur Tamborski z popo?udniowych wyda?. Te? ofiara Leesa.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (czw) 31 mar 2005, 0:23

tobi pisze:
Co do POLkiczu gdzie podzia? się Artur Tamborski z popo?udniowych wyda?. Te? ofiara Leesa.
Artur Tamborski nadal pracuje w Polsacie. Jest wydawcą 15:45 czyli wydania, które wcześniej prowadzi?. S?uszne posuni?cie. Po pierwsze nie jest wizyjny, a po drugie jest przera?ająco chudy. Czasami by? taki okres, że mia?zapadni?te policzki i już nieraz miałem wra?enie, że z nim jest ?le.

Bardzo lubi? ogląda? wieczorne wydanie z Wrześniewską-Zygier i Szelągiem, ale zw?aszcza z tą pierwszą. mają one taki klimat Informacji.

Z innych z Polsatu zastanawia mnie posta? Ewy Jaros?awskiej. Jest to sta?y wydawca wyda? z Hanką, a nigdzie mi się to nazwisko wcześniej nie przewin??o.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: tobi » (sob) 02 kwie 2005, 1:51

Dziś Grzegorz Kajdanowicz dawal relacje z Krakowa. Ale miał fatalny make-up albo ?le na?o?ony samoopalacz, bo twarz pomara?czowa a uszy rózowo bia?e i szyja.
Z kolei Anny Autoamt J?drzejowskiej nie ma już od Wielkiego Czwartku. Chyba się pos?ucha?a i wyjechała na urlop. Oby 3 tygodniowy.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 02 kwie 2005, 9:38

Tobi nie chc? Ci? straszy?,a le w takich przypadkach raaczej wi?szos? dziennikarzy dobrowolnie rezygnuje z urlopu i spieszy do redakcji. No chyba że Twoj aulubienica pojechała do d?ungli lub innego odludzia, pozbawionego ?ącznos? z cywilizowanym światem.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: tobi » (sob) 02 kwie 2005, 12:29

Pojecha?ą uczyc się czyta? i poprawnie akcentowa? czytany tekst iu wyzbycia autoamtycznych cech. Pwinna pojechac na takie lekcje z Wysocką i Adamczykiem.
Moja ulubienica miała wczoraj dyżur z Piotrem od11 do 19 i we wtorek.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 02 kwie 2005, 21:28

Widzisz Tobi - nie trzeba było is? martwi?. Twoja idolka już w akcji.... :D

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: tobi » (ndz) 03 kwie 2005, 13:41

I dziś w dzień jest ona niestety. A Anita pi?knie prowadzi?ą program od 2-6 w nocy. Da?o się odczu? po niej co odczuwa, jak pi?knie dobiera?a s?owa. To było wileki prze?ycie śledzi? program w jej wydaniu.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Ania » (wt) 31 maja 2005, 20:17

AUTOMAT out of FUCKTY Automat out of FUCKTY :D:D: taką zrobi? emotk? :D:D:D:D:D

hehe a tak na powa?nie to z jednej strony się ciesz? bo nie by? wed?ug mnie nigdy dobrym prezenterem z 2 giej tak jakoś smutno będzie bez niego :D chocia? pewnie nie na d?ugo bo zobaczymy go pewnie w TVP waramości... :?

Chocia? lepszy on ni? Wysocka i moze w ko?cu go polubi? :D

swoją droga TVP juz naprawdę schodzi na psy...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 31 maja 2005, 20:24

Chyba rzeczywiście zajmi? miejsce Doroty Wyscokiej. No ale na t? zmian? czeka? będzie trzeba do wrz?snia - dopiero wóczas Kajdan z Kunica dostaną etat. Teraz mają zakaz pracy wynikajacy z umowy podpisanej z Walterami. Prawd? mówiąc z owej dwójki wol? Kajdana. Kunica potrafi mówi? tylko bana?y, w dodatku wyczytane w prasie.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Ania » (wt) 31 maja 2005, 20:35

http://img236.echo.cx/my.php?image=tvp6ue.jpg

CZYZBY jak widać Grzechu M jak widać gratulacje jak kula w p?ot

btw Kajdan będzie reporterem politycznym
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: michal » (wt) 31 maja 2005, 23:41

Ja bardzo lubi? styl reporta?y Kunicy i cieszy mnie to przejście. To znaczy w?aściwie jest mi to oboj?tne gdzie go ogladam, ale na Fakty już praktycznie nie patrz?. Kajdanowicz to jakieś nieporozumienie. Gdzie jest napisane, że będzie prezenterem. Przecie? on do tego nie ma talentu. Jako reporter to on może by?, ale ?adna tam z niego gwiazda. Inna sprawa, że D?ugosz i Wajda są jeszcze bardziej nijakie. A poza tym jezeli panowie mieli lojalk? jak Lis pól roku to prac? zaczną w listopadzie/grudniu. Inaczej ją z?amią i chyba nie dostaną odprawy...
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 01 cze 2005, 9:28

Kunica i Kajdanowicz w "Wiadomościach"

Rozmawia?a Agnieszka Kublik 31-05-2005, ostatnia aktualizacja 31-05-2005 20:57

Rozmowa z Robertem Kozakiem, nowym szefem "Wiadomości" TVP.

Przyszed? Pan do TVP z polskiej sekcji BBC. U nas BBC to jak wzorzec z Sevres: obiektywizm, rzetelnoś? i niezale?noś?. Tak teraz będzie w "Wiadomościach"?

Robert Kozak: Mam nadziej?. Zosta?em cz?onkiem zespo?u ekspertów, którzy mają opracowa? nowe zasady dziennikarstwa TVP i sposoby ich wdra?ania. I we wdra?aniu w?aśnie tkwi problem. Bo na ten wzorzec BBC dziennikarze powo?ują się często, ale nie wszyscy wiedzą, jak to osiągną?. Ja w BBC 15 lat uczy?em się wprowadza? te zasady w ?ycie. Np. jest taka zasada domniemania niewinności. W BBC nale?y do podstaw dziennikarskiego warsztatu, tu nie. Gdy policja informuje, że przy?apa?a kogoś na gorącym uczynku, to nasze media natychmiast to podają. To oznacza, że robią z niego winnego, cho? przecie? o winie decyduje sąd, a nie policja.

W TVP nie ma takich zasad?

- I tak, i nie. Są spisane na dwu kartkach. Tymczasem w BBC to gruba ksi?ga, która nie tylko zawiera spis zasad, ale i pokazuje, jak się zachowywa? w konkretnych sytuacjach. Tam nie ma prostych rad: zrób tak, a tak nie rób. Na przykład jest takie zalecenie, że je?eli mówimy o mniejszościach czy grupach etnicznych, to mówimy o nich takim j?zykiem, u?ywamy takich określe?, jakie one same, te grupy, akceptują. ?eby ich nie urazi? i unika? stereotypów. Do dziennikarza nale?y już decyzja jak konkretnie.

To nie będzie t?umaczenie wersji angielskiej?

- W ?adnym wypadku. Istnieje ogromna dokumentacja przypadków rozstrzyganych przez telewizyjną komisj? etyki. Chcemy je opisa? i pokazał, dlaczego została podj?ta z?a decyzja albo dobra. Ale najwa?niejsza jest codzienna praca, rozmowa i ocena pracy dziennikarzy. Sam kodeks tego nie za?atwi. Dlatego zach?cam dziennikarzy, ?eby przygotowywali swoje materiały, uwzgl?dniając różną wra?liwoś? odbiorców i myśleli wciąż o tym, jak ich informacje są odbierane. Jeśli pokazujemy dzieci, to nie tylko rodziców pytamy o zgod? na to, ale przede wszystkim same dzieci. To jest wra?liwoś?, którą powinny mie? wszystkie media, ale standard wytycza? powinna w?aśnie telewizja publiczna.

Chc? też, by dziennikarze zrozumieli, że stacja komercyjna może sobie pozwoli? na więcej ni? telewizja publiczna, np. na tworzenie sensacji z materiału, który nie jest sensacyjny. My nie chcemy i nie musimy tego robi?. Bo telewizja publiczna tym się różni od komercyjnej, że nadawca komercyjny produkuje program, by zarabia? pieniądze, a publiczny ma pieniądze, by produkowa? program. Pieniądze z reklam w TVP nie trafiają przecie? do kieszeni w?aścicieli, tylko są reinwestowane w program.

Dzisiejszy zespó? "Wiadomości" to ludzie po przejściach. Cz?ś? pracowa?a tu jeszcze za czasów prezesa Kwiatkowskiego, kiedy zdarza?o się, że informacjami sterowano r?cznie. Cz?ś? to ludzie m?odzi, bez doświadczenia. Są w stanie robi? największy dziennik telewizyjny?

- Przychodząc tu, za?o?y?em, że nie mogę zaczyna? od czystki. Najpierw musz? pozna? potencja? ludzi. Nie wykluczam, że niektórzy nie będą w stanie sprosta? moim wymaganiom albo nie będą chcieli, a wtedy będziemy musieli się rozsta?.

Dziś przyszli do "Wiadomości" dwaj reporterzy z "Faktów" - Miko?aj Kunica i Grzegorz Kajdanowicz. To Was jeszcze bardziej upodobni do TVN.

- To była pierwsza obawa, jaka przysz?a mi do g?owy, gdy Miko?aj i Grzegorz zwrócili się do mnie z pytaniem, czy nie znalaz?oby się dla nich miejsce w "Wiadomościach". Ale dla mnie najwa?niejsze jest, że są to doświadczeni i profesjonalni dziennikarze. Ich styl przygotowywania materiałów będzie musiał ulec zmianie, bo ja nie chc? produkowa? programu podobnego do "Faktów". Obaj panowie zresztą mają tego świadomoś? i widzą koniecznoś? dopasowania się do nowego stylu "Wiadomości".
link - http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 39692.html

ODPOWIEDZ