Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Serwis informacyjny TVN24

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

Serwis informacyjny TVN24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: tobi » (pn) 09 sty 2006, 14:23

Kogo z prowadzących najabrdzije lubicie.
Na co zwracacie uwagę, co Wam przeszkadza, czy dostrzegacie znaczące różnice w prezentowaniu, czegoś oczekujecie, co jest dla Was najważneijsze, czy zdarzyło się Wam wyłączyć tv gdy ktoś na przykąłd prowadzić, albo nie odchodizć do końca danego serwisu od odbiornika?

Najczęściej tak to wygląda kto i kiedy prowadzi je
w tygodniu
PORANEK
Anna Kalczyńska
Marta Kuligowska
Krzysztof Górlicki

DZIEŃ
Anna Jędrzejowska
Danuta Kondratowicz

Piotr Marciniak/Łukasz Grass
Marta Kuligowska
Beata Tadla
Patrycja Redo

WIECZÓR
Beata Tadla

weekendy
Piotr Jacoń
Magda Sakowska
Jakub Porada
Marta Kuligowska
Anna Kalczyńska

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (wt) 10 sty 2006, 1:09

Njabardziej lubię Kalczyńska Grassa Redo i Kuligowską ;) Kiedyś lubiłam też Kondratowicz ale ona niestety wyszła z wprawy i czesto się myli.
Grass się szczególnie wybił jest naprawde swietny i za jego odkrycie powinniśmy podziękowac pani dyrektorowej :]
Kalczyńska - miły głos profesjonalnie i zawsze z klasą ;) szczególnie rozmowy dobrze prowadzi :D
Nie lubie Jędrzejowskiej (zbędnie tłumaczenie dlaczego :x ) Jaconia i Sakowskiej... w tej ostatniej zdecydoawnie nie odpowiada mi jej ubiór... :D
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Grzesioo » (wt) 10 sty 2006, 20:06

Jakoś nie podoba mi się Kuligowska jako prowadząca.
Bardzo często ma wory pod oczami, a w ostatnią niedziele to już pobiła wszelkie rekordy. Nie wiem może balowała razem z posłem Wójcikiem? :D

Obrazek

Pozatym ma bardzo monotonny głos. Ogólnie jak ją oglądam to jestem zmęczony.
Podobnie Porada też ma głos taki mało dynamiczny.

Lubie natomiast Sakowską. Polubiłem ją od czasu wywiadów z Nałęczem podczas kampanii prezydenckiej.

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Kajetan » (śr) 11 sty 2006, 13:55

Ostatnio jakoś nikogo w serwisach TVN24 nie oglądam z przyjemnością.. Wszyscy wydają mi sie nudni, monotonii.. Hyyh, strasznie ciężko TVN24 jest utrzymać mnie przy serwisach informacyjnych :lol:
A kogo lubię tak naprawdę? W dalszym ciągu Styśkę i Rymana - którzy nadają dla tvn24 o 21., prawda? :-P i Piotrka Marciniaka.. Górlicki drażni mnie swoją obecnością w Porankach (cieńki jak barszcz), Sakowska w serwisach zła nie jest, Jacoń jest mi obojętny zupełnie (zreszta siedzi tylko w weekendy i dobrze) :)

Anna czasem daje się lubić - ale rzadko, bo ogólnie to jest kiepska :lol: Cóż.. jej obecność 5 dni w tygodniu w serwisach lub o 17:30 nikomu nie wychodzi na dobre :twisted: :lol:
Grass - coraz lepszy, wyrobił się, ale nie darzę go jakąś specjalną sympatią :) To samo dotyczy Kuligowskiej, Kalczyńskiej, Tadli i Kondratowicz :)
Rewelacyjna Anita w Porankach (raczej Poranku :evil: jednym w tygodniu) ... Porada powinien zwolnić bo jak go rano widzę denerwuję się :x
Napiszę to tutaj - wczoraj o 16:45 po raz pierwszy chyba relacja Skórzyńskiego Krzysztofa --> reportera TOK FM.. niedawno przeglądam nazwiska dziennikarzy tej stacji i jego osoba zainteresowała mnie - pomy.slałem nawet, że dobrze prezentował by się w serwisach :D

Obrazek

;-)
183 posty - i super! ]

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Ania » (śr) 11 sty 2006, 15:16

Anita jest najlepsza niezaprzeczalnie ale ona nie jest w serwisach :( nieztety
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: tobi » (śr) 11 sty 2006, 21:08

Kajetan pisze: Hyyh, strasznie ciężko TVN24 jest utrzymać mnie przy serwisach informacyjnych :lol:
no to współczuje, bo serwis informacyjny zapełnia całą dobę program TVN24


Kajetan pisze:
Anna czasem daje się lubić - ale rzadko, bo ogólnie to jest kiepska :lol: Cóż.. jej obecność 5 dni w tygodniu w serwisach lub o 17:30 nikomu nie wychodzi na dobre :twisted: :lol:
Grass - coraz lepszy, wyrobił się, ale nie darzę go jakąś specjalną sympatią :) To samo dotyczy Kuligowskiej, Kalczyńskiej, Tadli i Kondratowicz :)

dla mnie te nazwiska to coś
i moim zdaniem marunuje się Kalczyńska -tak rzadko uczestnicząc w serwisach-ale ona ma wiele talentów
cieszy mnie WRESZCIE częsta obecność Marty Kuligowskeij, choć niektózy uważają że jej głos nadaje się bardzije na sex telefon. Dla mnie przeciwnie.




Kajetan pisze:
Napiszę to tutaj - wczoraj o 16:45 po raz pierwszy chyba relacja Skórzyńskiego Krzysztofa --> reportera TOK FM.. niedawno przeglądam nazwiska dziennikarzy tej stacji i jego osoba zainteresowała mnie - pomy.slałem nawet, że dobrze prezentował by się w serwisach :D


Krzysztof Skórzyński dawał chwile temu live do Specjalnego wydania magazynu 24GODZINY

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: michal » (czw) 12 sty 2006, 1:27

A mnie z nazwisk zawsze mnie zastanowi i zwróci na siebie uwagę pani Elżbieta Openauer. Czasami oglądam te Fakty Popołudniowe. Jest ona tam chyba za każdym razem. Często coś robię innego w trakcie oglądania na przykład jem, czytam czy jestem przy kompie, ale zawsze jak na końcu bloczka się przedstawi to mnie oderwie i pomyślę, że jest to "otwarta godzina", przynajmniej ze słuchu. ;)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Ania » (czw) 12 sty 2006, 14:57

Ojj tak niestety Kalczyńska się bardzo marnuje :( ja bym ją widziała na początek w Popołudniowych a potem nawet i w głównych :]
A już na pewno w Magazynie 24 h umie poprowadzić ciekawy wywiad a przy tym jest stonowana i profesjonalna ;)
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: tobi » (pn) 16 sty 2006, 22:07

michal pisze:A mnie z nazwisk zawsze mnie zastanowi i zwróci na siebie uwagę pani Elżbieta Openauer. Czasami oglądam te Fakty Popołudniowe. Jest ona tam chyba za każdym razem.


to babka z Krakowskiego TVN24 wcześniej






Ania pisze:Ojj tak niestety Kalczyńska się bardzo marnuje :(

ale cieszmy się tym, że ma pozycje w TVN24
podbno powróci STUDIO EUROPA, którego jest(była) ona producentką

ODPOWIEDZ