Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Nasz Dziennik

Rozmowy na temat prasy polskiej i zagranicznej.
fred1987
Popisał/a już trochę
Posty: 548
Rejestracja: (pn) 25 cze 2012, 22:41

Nasz Dziennik

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: fred1987 » (pn) 08 lut 2016, 17:01

''Nasz Dziennik'' jest to gazeta codzienna, która należy do samego o. Tadeusza Rydzyka. Ostatnio z ciekawości kupiłem tą gazetę, która jest moim zdaniem podobna nieco do ''Gazety Polskiej Codziennie'' ze względu na prawicowy ton, lecz w ''Naszym Dzienniku'' głównie się mówi o religii i o Polityce Polskiej. Także w ''Naszym Dzienniku'' jest wydany program Radia Maryja i TV Trwam (Ramówka dla Polski i USA) oraz jest także wydany program TVP1, TVP2 i TVP Polonia (program Polsat i TVN, których nie cierpi Ojciec Dyrektor nie jest drukowany). Propozycje programowe to tylko i wyłącznie TV Trwam w tej gazecie.

Także w ''Naszym Dzienniku'' są ogłoszenia, m.in. informujące o pielgrzymkach czy o spotkaniach Rodziny Radia Maryja/Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci w Polsce. Gazeta jest mocno promowana w TV Trwam (jako reklama) i Radiu Maryja (jako reklama, która się zwie ''Ważniejsze tematy, wydarzenia i opinie w Codziennej Prasie Polskiej'').

Publicystami w ''Naszym Dzienniku'' są m.in. Krystyna Pawłowicz, Jerzy Robert Nowak, Janusz Kawecki i Wojciech Reszczyński.
PRECZ Z KOD-EM!

ODPOWIEDZ