Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Rewolucja w mediach publicznych

Rozmowy, które nie mieszczą się w powyższych forach.
Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rewolucja w mediach publicznych

 • Cytuj
 • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: Przemek » (sob) 05 gru 2015, 21:52

Co do programu Kisielewskiego - na początku, aby zapobiec prawdopodobnym atakom że "zaprosili samą opozycję" - zaproszono do programu wiceprzewodniczących Komisji Kultury i Środków Masowego Przekazu - Śledzińską-Katarasińską z PO i Mieszkowskiego z .N, pozostali wice (Babinetz, Sobecka - PiS) oraz przewodnicząca Elżbieta "coś tam, coś tam" Kruk nie zechcieli uczestniczyć w programie, do tego Mrozowski z SWPSu, częsty gość programu.

A co do reformy - bardzo nie podoba mi się obowiązkowa danina w postaci podatku dokładanego do rachunku za prąd, ta cała opłata audiowizualna, Morozwski w którymś z wywiadów powiedział że "telewizor ma każdy w kieszeni, bo przez smartfona można oglądać telewizję" - co za bełkot. Bardzo zastanawia mnie ten punkt, o edukacji historyczno-kulturalnej. Że co? W prime time będą programy historyczne, debaty? Obawiam się, że kosztem tej "edukacji" znikną programy komercyjne, ale wartościowe, jak chociażby Voice of Poland, czy seriale, które przynoszą zysk. TVP powinna iść śladem BBC - nadawca publiczny, ale nie tylko emituje, ale wymyśla(!) światowe formaty - Taniec z Gwiazdami, Skazane, mnóstwo innych seriali, które są komercyjne, ale mają b. wysoki poziom. O newsach to nawet nie piszę, bo wiadomo, jak będzie.

W "Polityce" pojawił się tekst o zmianach w TVP; ciekawsze smaczki:
 • Wracają Karnowscy, Ziemkiewicz, Gargas, Raczyńska, Sakiewicz
 • Prawdopodobnie wróci... Schymalla
 • W TVP Info amtosfera jak na Titanicu
 • Do wywalenia dyrektorzy anten, następnie dziennikarze zatrudnieni przez nich
 • Jednoczesne finansowanie z reklam i abonamentu, który ma przyjąć nową formę, będzie wymagało zgody Komisji Europejskiej
 • Wkrótce: nowe prawo prasowe.

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: Rewolucja w mediach publicznych

 • Cytuj
 • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: Trzeciak » (sob) 05 gru 2015, 22:58

Chyba ten drugi punkt jest dość mocno wątpliwy, szczególnie, że Schymalla sama jako dyrektor Jedynki w 2010 roku podziękowała Lichockiej, Karnowskiemu, a zdjęła także program Bronisława Wildsteina.

A propo rozrywki - Gliński w wywiadzie dla Wirtualnych Mediów zapowiadał raczej do niej dość obojętny stosunek. Nie sądzę, by ktoś usunął m. in. program "Rolnik szuka żony", który (w kontekście tego co działo się na ulicach w styczniu i lutym tego roku) nie jest sprzeczny z linią PiS-u. Fakt faktem, że ktoś zapomina, iż kultura i historia nie są jedynymi, ani przeważającymi dziedzinami ogólnie pojętej nauki.

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rewolucja w mediach publicznych

 • Cytuj
 • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: janekpogwad » (wt) 08 gru 2015, 11:14

W dzisiejszym "Dzienniku Gazecie Prawnej" ciekawy artykuł o planach na TVP i PR. Zaczynają się potwierdzać plotki o Dorocie Gawryluk. :D Nie ukrywam swojej radości z tego powodu. ;)
W TVP i Polskim Radiu czekają na rzeź. "Obejdą się z nami brutalnie"

Igor Janke miał dostać propozycję kierowania radiową "Trójką", w kontekście kierowania Polskim Radiem wymienia się Krzysztofa Skowrońskiego i braci Karnowskich. Giełda nazwisk trwa jeśli chodzi o TVP. w Mediach publicznych trwa oczekiwanie na rzeź.

To strata czasu – tak o konkursie na wiceprezesów TVP mówią na Woronicza. W poniedziałek trwały tu obrady rady nadzorczej nad kandydaturami do zarządu. Konkurs na brakujących dwóch członków ogłoszono w listopadzie. Zgłosiło się 12 kandydatów, wśród których najbardziej znany jest Marcin Wolski, dziennikarz, satyryk, a ostatnio współtwórca scenariusza do filmu "Smoleńsk". Do zamknięcia tego wydania "DGP" rada nadzorcza nie rozstrzygnęła, czy kontynuować, czy też unieważnić konkurs.

W świetle zapowiedzi PiS wyłanianie zastępców Janusza Daszczyńskiego nie ma większego sensu, nowi wiceprezesi i tak długo nie porządzą. Wiceminister kultury Krzysztof Czabański w zeszły piątek zapowiedział, że projekt ustawy powołującej nowe media narodowe w miejsce TVP, Polskiego Radia i PAP w tym tygodniu trafi do Sejmu i już w styczniu wejdzie w życie. Projektu jeszcze nie ma w porządku obrad na najbliższe posiedzenia, ale dziś jego założenia Czabański ma przedstawić na konferencji Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

– Potraktują to jako konsultacje społeczne. I z głowy. A potem pójdzie gładko. Jak się uprą, zrobią to w kilka dni albo i nocy – mówi poseł opozycji, nawiązując do nocnych posiedzeń ws. Trybunału Konstytucyjnego. Początkowo projekt nowej ustawy medialnej planowano na luty, ale prace przyspieszono.

Czabański nie ujawnia, jaki będzie tryb powoływania i odwoływania prezesów TVP i Polskiego Radia ani ile trwać będzie ich kadencja. Wiadomo jednak, że ich pozycja nie będzie zbyt silna. Szefów nowych instytucji powoływać będą członkowie Rady Mediów Narodowych, wybrani spośród autorytetów z dziedziny mediów i kultury przez Sejm, Senat i Prezydenta RP. Na ile? Tego też nie wiadomo. Spekuluje się jednak, że na czele Rady Mediów Narodowych ma stanąć sam Czabański, który odgrywa w PiS rolę medialnego nadzorcy. Rolę oddelegowanego do „wyczyszczenia telewizji” powierzono z kolei Jackowi Kurskiemu. Dawny „bulterier” PiS po latach wrócił do łask prezesa. – Nic mi o tym nie wiadomo – zbywa nas Kurski. Ale to właśnie sam Jarosław Kaczyński miał mu zaproponować stanowisko szefa telewizji. Ku zdziwieniu, a nawet sprzeciwie prominentnych polityków tej partii, bo Kurski nie ma w PiS najlepszej pozycji. Swoich popleczników w partii mieli inni kandydaci, jak m.in. Romuald Orzeł, obecnie prezes powiązanej ze SKOK-ami Apelli, który już kierował TVP, czy Przemysław Tejkowski, który w tym samym czasie był w telewizji jego zastępcą.

Grono osób, spośród których wyłonieni zostaną szefowie i dyrektorzy anten oraz pionu informacji TVP i Polskiego Radia, nie jest jeszcze zamknięte. Trwa giełda nazwisk.

Wymienia się zarówno Małgorzatę Raczyńską, byłą dyrektor TVP 1, a potem przez kilka lat gwiazdę internetowej telewizji TV PiS, Iwonę Schymallę, jak też wspomnianego Wolskiego. Kluczowy ma być pion informacji. Jako szefowa „Wiadomości” wymieniana jest Dorota Gawryluk. – Nie chcę komentować plotek – ucina dyskusję dziennikarka „Wydarzeń” Polsatu.

W kontekście Polskiego Radia padają nazwiska Krzysztofa Skowrońskiego oraz braci Jacka i Michała Karnowskich. – Igor Janke dostał propozycję kierowania „Trójką”, ale jej nie przyjął – słyszymy w Polskim Radiu.

Tutaj, podobnie jak w TVP, trwa oczekiwanie na rzeź. – Na pewno obejdą się z nami brutalnie. Pytanie tylko, w jakim stylu, czy wrócimy do retoryki „wyrzucania złogów gierkowskich”, czy pożegnamy się kulturalnie – słyszymy od jednego z radiowych dyrektorów.

Coraz bardziej widoczne jest też „otwieranie się” na nową władzę. – Niektórzy radiowi współpracownicy otwarcie pytają na Facebooku, czy już się pakuję i czy trzęsę portkami. Nagle okazuje się, że są zdeklarowanymi wyborcami PiS i o tym trąbią – słyszymy od prezentera Polskiego Radia.

Jeszcze wyraźniej widać to w telewizji. Zwłaszcza analizując decyzje Janusza Daszczyńskiego, który – jak zgodnie oceniają nasi rozmówcy – umizguje się do nowej władzy. Przedłużenie kontraktu z Janem Pospieszalskim, decyzja o zawieszeniu Karoliny Lewickiej, która starła się na wizji z ministrem kultury, obsadzenie Wojciecha Hoflika, byłego dyrektora TVP 1 za prezesury Andrzeja Urbańskiego, w roli pełnomocnika zarządu – mają utwierdzać ich w tym przekonaniu. – Nic mu to nie pomoże – słyszymy w PiS.

Anegdotą wśród polityków opozycji jest obecnie opowieść o prezesie Kaczyńskim, który miał spotkać się z przedstawicielami TVN i Polsatu, nalegając na to, by nie zatrudniali ludzi zwolnionych z telewizji przez nową władzę. – Gdy ci z TVN walnęli gadkę, że szanują pluralizm i wolność słowa, Jarek miał uścisnąć rozmówcy rękę i powiedzieć „do widzenia” – opowiada nasz rozmówca.

źr: http://wiadomosci.dziennik.pl/media/art ... radia.html

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rewolucja w mediach publicznych

 • Cytuj
 • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: Przemek » (wt) 08 gru 2015, 11:29

Anegdotą wśród polityków opozycji jest obecnie opowieść o prezesie Kaczyńskim, który miał spotkać się z przedstawicielami TVN i Polsatu, nalegając na to, by nie zatrudniali ludzi zwolnionych z telewizji przez nową władzę.
To jest już szczyt.

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: Rewolucja w mediach publicznych

 • Cytuj
 • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: Trzeciak » (pt) 18 gru 2015, 15:12

Europejska Unia Nadawców (EBU) jest zaniepokojona w sprawie rewolucji w polskich mediów publicznych i pisze list do premier Beaty Szydło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ebu-zani ... sce/h52s7w

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rewolucja w mediach publicznych

 • Cytuj
 • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: janekpogwad » (pt) 18 gru 2015, 20:23

Dziś na Wirtualnych Mediach pojawił się artykuł o liście otwartym prezesa TVP, Janusza Daszczyńskiego, do Ministra Skarbu Państwa, Dawida Jackowska. Pisze w nim, że "Nie ma żadnych przeszkód, nie jesteśmy wrogami. Do diabła! Chyba trudno o bardziej telewizyjny życiorys niż mój" i użala się, że nic nie wie o planowanych zmianach. Chciałby uczestniczyć w tym procesie. Daszczyński snuje również plany na przyszłość i marzy mu się druga kadencja na tym stanowisku.

Obawiam się, że jednak po świętach będzie po wszystkim, a Daszczyński nawet się nie obejrzy jak już nie będzie prezesem. Krzysztof Czabański z PiS-u zapewniał, że "narodowe media" mają być wdrożone wraz z nowym rokiem, co oczywiście będzie się wiązało z ruchami kadrowymi i oby najszybciej się to stało szczególnie w TAI, które naprawdę ciężko choruje od kilkunastu miesięcy. Tak być po prostu dłużej już nie może.

A co do słów prezesa Daszczyńskiego - cóż, z karpiem się przecież nie ustala menu wigilijnego. :x

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pr ... ys-niz-moj

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: Rewolucja w mediach publicznych

 • Cytuj
 • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: Trzeciak » (pt) 18 gru 2015, 22:19

Zmiany na pewno nie wejdą wraz z Nowym Rokiem skoro ustawa jeszcze nie została przegłosowana. Poza tym będą się dzielić na dwie części - organizacyjną - ta ma wejść dopiero na przełomie stycznia i lutego, oraz ekonomiczną, czyli dotycząca finansowania mediów publicznych, ale to dopiero na wiosnę.

A co do TAI już nie przesadzajmy z tym, że choruje. Problemem był idiotyczny outsourcing, który nieco zaburzył organizację TVP, ale na szczęście (co widać m. in. po programie Piotra Góreckiego) to powoli pieśń przeszłości.

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rewolucja w mediach publicznych

 • Cytuj
 • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: janekpogwad » (pt) 25 gru 2015, 21:43

Bardzo wyważony i rozsądny głos Marcina Wolskiego dot. nowej TVP w krótkim wywiadzie dla Press. Ciekawsze fragmenty podkreśliłem.
Kandydując do zarządu Telewizji Polskiej widzi Pan siebie w roli osoby przeprowadzającej media publiczne do systemu mediów narodowych?

Uważam, że trzeba poszerzyć ofertę TVP o inne twarze i programy. Brakuje w niej takich osób jak Rafał Ziemkiewicz w publicystyce czy Jan Pietrzak w rozrywce. Programy informacyjne muszą być wyważone, ale publicystyka potrzebuje osób wyrazistych.

Tomasz Lis jest wyrazisty.

Tak, ale nasze zastrzeżenia dotyczą jego zachowania jako gospodarza programu.

Czyli dla Lisa nie będzie już w TVP miejsca?

Jestem przeciwny cenzurze osobowej, wykluczaniu ludzi. Nie popieram audycji, jaką pan Lis prowadzi na zasadzie wyłączności. Ale zjadliwym komentatorem wydarzeń może być. W telewizji muszą być reprezentowane różne opcje i punkty widzenia.

Uzgadniał Pan swój start w konkursie z ministrem kultury Piotrem Glińskim i wiceministrem Krzysztofem Czabańskim?

Z pewnymi osobami to konsultowałem. Nie będę podawał nazwisk.

Czyli raczej ze środowiskiem SDP?

Również z politykami.

Kiedy zostanie uchwalona ustawa o mediach narodowych?

Teraz jest mowa o połowie stycznia jako terminie pierwszego czytania w Sejmie.

Czyli wejdzie w życie od lutego?

Pytanie, czy tempo prac nie zwolni w związku z napięciami wokół Trybunału Konstytucyjnego.

Jeżeli wcześniej wejdzie Pan do zarządu TVP, chciałby Pan podziału anten między członków?

Na dłuższą metę byłoby to trudne, ale tytułem eksperymentu – nawet ciekawe.

Będą czystki?

Jestem zwolennikiem zatrudniania, a nie wyrzucania.

http://www.press.pl/wywiady/pokaz/846,W ... yrazistych

Haello
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (czw) 25 gru 2008, 17:40
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Łódź
Lokalizacja: Buczaczo
Kontakt:

Re: Rewolucja w mediach publicznych

 • Cytuj
 • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: Haello » (pt) 25 gru 2015, 22:55

Co ciekawe, nie ma tu ani słowa o ośrodkach regionalnych. Wydaje się więc, że pomysłodawcy ustawy nie mają na nie żadnego pomysłu i dalej będziemy mieli do czynienia z marazmem jaki mamy od wielu, wielu lat.
http://www.youtube.com/user/Haello07 Wchodźcie i oglądajcie!

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: Rewolucja w mediach publicznych

 • Cytuj
 • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: Trzeciak » (ndz) 27 gru 2015, 10:49

Dlatego tutaj nadzieje pokładam w Daszczyńskim, który plan na ośrodki ma dość ciekawy. A co z wykonaniem, to zobaczymy. ;)

Swoją drogą może za rok po 7 latach przerwy wróci "Noworoczna szopka polityczna". ;)

fred1987
Popisał/a już trochę
Posty: 548
Rejestracja: (pn) 25 cze 2012, 22:41

Re: Rewolucja w mediach publicznych

 • Cytuj
 • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: fred1987 » (śr) 30 gru 2015, 9:56

Dzisiaj w nocy debatowano w Sejmie ws. Ustawy o Mediach Publicznych. Ja tylko oglądałem TVP Info do 0:15, w którym to widziałem m.in. jak wyłączono mikrofon posłance PO Iwonie Śledzińskiej-Katarasińskiej. Teraz oglądam relacje z Komisji Sejmowej ws. Mediów.

W sprawie Ustawy wypowiadają się na portalach medialnych wybrani przez PO przewodniczący KRRiT Jan Dworak i wiceprzewodniczący KRRiT Krzysztof Luft dość negatywnie - jak się okazuje boją się o stołki. Także EBU i Prezes TVP Janusz Daszczyński apelują o wstrzymanie tej Ustawy.

Wczoraj we ''Wiadomościach'' TVP słyszałem, że media we Francji również krytykują tamtejszy rząd - czemu o Polsce nie słyszałem. Jak widać, prawda TVP boli że w ich programach krytykują rządy PiS.

Co do ustawy o Mediach Publicznych to pewnie zmiany w TVP będą wyglądać tak:

1). Zmiany we ''Wiadomościach'' i najprawdopodobniej Piotr Kraśko pożegna się ze stanowiska redaktora naczelnego ''Wiadomości''.
2). Zmiany w TVP Info, np. zostaną wyrzuceni Sygut i Lewicka, a zamiast nich trafią pewnie dziennikarze TV Republika i uczniowie-adepci WSKSiM w Toruniu.
3). Koniec ''propagandy'', czyli szczucia widzów ''niedobrym'' PiS-em. Prawdopodobnie mistrzowie propagandy typu Dobrosz-Oracz czy Biedrzycka-Osica odejdą z TVP.
4). Wyrzucenie dyrektorów anten TVP.
5). Prawdopodobna likwidacja niektórych programów w TVP.
6). Do nowej TVP gośćmi wśród polityków będą głównie posłowie i ministrowie PiS.
7). Wrócą pewnie dziennikarze wyrzuceni przez byłego prezesa Juliusza Brauna. Pewnie wrócą Raczyńska, Schymalla, Gargas czy Ziemkiewicz.

Dzisiaj w sprawie mediów wypowiedziała się posłanka PiS Krystyna Pawłowicz, która powiedziała że niektórych dziennikarzy TVP by wysłała do WSKSiM w Toruniu - jest to uczelnia o. Tadeusza Rydzyka.
PRECZ Z KOD-EM!

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

Re: Rewolucja w mediach publicznych

 • Cytuj
 • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: Kasztelan » (śr) 30 gru 2015, 13:22

Jeżeli chodzi o strukturę mediów narodowych to pod względem organizacyjnym mają one przypominać węgierskie Duna Media Service. W ramach tej państwowej agencji powołanej w 2011 jako MTVA zrzeszone są: MTV, Duna Televizio, Magyar Radio i agencja prasowa MTI która obsługuje pod względem informacyjnym pozostałe podmioty.
d. YT:bartusgo

TomekTVR
Coś z niego/niej będzie
Posty: 203
Rejestracja: (ndz) 28 cze 2009, 13:27
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Warszawa / Vilnius

Re: Rewolucja w mediach publicznych

 • Cytuj
 • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: TomekTVR » (śr) 30 gru 2015, 14:45

fred1987 pisze:2). Zmiany w TVP Info, np. zostaną wyrzuceni Sygut i Lewicka, a zamiast nich trafią pewnie dziennikarze TV Republika i uczniowie-adepci WSKSiM w Toruniu.
Czyli możemy zmieniać nazwę z TVP na TVK - Telewizja Kościół.
fred1987 pisze:3). Koniec ''propagandy'', czyli szczucia widzów ''niedobrym'' PiS-em. Prawdopodobnie mistrzowie propagandy typu Dobrosz-Oracz czy Biedrzycka-Osica odejdą z TVP.
... i początek propagandy - bez cudzysłowu - że wszystkie partie to najgorsze zło świata, powinny zostać zdelegalizowane, a PiS ratuje Polskę od szatana.
fred1987 pisze:6). Do nowej TVP gośćmi wśród polityków będą głównie posłowie i ministrowie PiS.
I wszystko jasne.

Telewizja publiczna staje się telewizją rządową. Zamiast 10% obiektywności będziemy mieli 0%.

Zachęcam do poczytania, rok 2008, założenia dokładnie te same: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Prezyde ... 60638.html
Prezydent Lech Kaczyński pisze:demokratyzacja mediów publicznych poprzez wprowadzenie zasady, że rząd mianuje szefa telewizji, nie tylko zasługuje na krytykę, ale także na wyśmianie
Rawr!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Rewolucja w mediach publicznych

 • Cytuj
 • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: michal » (śr) 30 gru 2015, 19:38

fred1987 pisze:Pewnie wrócą Raczyńska, Schymalla, Gargas czy Ziemkiewicz.
Nie jestem pewien czy Schymalla ma takie mocne akcje, przecież to ona wyrżnęła prawicowe programy i kadry, włącznie z Lichocką.

Jak czytam punkty o anulowaniu zakazów konkurencji (które są oczywiście płatne), skróceniu, zmniejszenie i opodatkowaniu odpraw to tam chyba mają seryjne zawały serca (pamiętacie uchwały dla Radziszewskiego zaraz po powołaniu na dyrektora? a o ilu podobnych nie wiemy). Co prawda i tak przez wiele lat siedzieli nietknięci i wyszli na swoje, ale to jest już taki stan, że każda zabrana konkretna kasa jest ogromnym ciosem. Czuję, że objawi się jakiś "wirus" i posypią się zwolnienia lekarskie.

I jeszcze jedna ważna kwestia. Nie wiem czy Terentiew będzie w stanie sama wziąć na siebie poziom zleceń dla ATM, ale czeka nas wkrótce zapewne upadłość tej firmy. Nagły krach zleceń w tej branży dobije każdego.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: Rewolucja w mediach publicznych

 • Cytuj
 • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: Trzeciak » (śr) 30 gru 2015, 22:08

A na jakiej podstawie twierdzisz, że ATM upadnie? Nic takiego się nie stanie, wszystkie umowy, które zostały podpisane w TVP (w tym na przyszłoroczną wiosenną i jesienną edycję "Ojca Mateusza") - przechodzą automatycznie na media narodowe. ;)

Poza tym ATM Grupa ma i tak pierwszą produkcję w TVN - i to z Kożuchowską w jednej z głównych ról.

ODPOWIEDZ