Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TWARZE TVN24

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#46

Post autor: Ania » (sob) 22 paź 2005, 17:15

hehe chyba jeszcze Jacoń ? ja za nim szczerze mówiąc nie przepadam
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#47

Post autor: michal » (sob) 22 paź 2005, 17:37

Przecież napisał o Jaconiu ! ;)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#48

Post autor: tobi » (ndz) 23 paź 2005, 14:35

Ania pisze:hehe chyba jeszcze Jacoń ? ja za nim szczerze mówiąc nie przepadam
i ja Anno za nim nie przepadam. Jakoś w studio żle się prezentuje.....
jako reportera Go wole, tak jak Kajdanowicza.
Pamietam relacje Jaconia z Gdańska z obchodów "S", tyle głupawych uśmiechów i zachowań euforii..czasami zastanawiałem się czy nie łyknął czegoś przed wejściem na antene.
Dziś wcześniej skończył jakoś bo o 14.30 siedziała już Marta Kuligowska

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#49

Post autor: Kajetan » (pt) 28 paź 2005, 21:21

Jaconia lubię - wg mnie spośrób trójki: Górlicki, Sakowska i jego jest najlepszy ;-)

A teraz kilka słów odnośnie ostatnich dyżurów w TVN24 -
w tym tygodniu ani razu nie pojawiła się Anita Werner (szkoda, czyżby znowu coś ze zdrowiem, może nagrywa swoją DAMĘ PIK? :lol: :? ), Jakub Porada za to pracował 5 dni (największy pracoholik wśród prezenterów tVn24 zresztą). Anna w "Dniu na Żywo" dyżurowała od poniedziałku do czwartku - dziś miała "Magazyn 24 godziny" o 17:30, Grass w pon w DNIU, w środę i czw o 17:30 (siedział do 23:50, miał też PODSUMOWANIE DNIA), rewelacyjna Tadla (bardzo dobra z niej prezenterka, Jędrzejowska przy niej to niestety dno) w pon i wt miała 23:30, od środy na szczęście mozna było ją oglądać live od 10. Rymanowski siedział od pon do czw o 21. :)
Za to dziś prócz Tadli w Dniu na żywo oglądaliśmy Sakowską - totalna żenada, by kogoś takiego do Dnia dawali - jako prezenterka jest beznadziejnie kiepska, często się myli i strasznie wyglądała :x (te spięte włosy, blee) - niech już sobie siedzi w weekendy, ale w dni powszednie nie chcę jej oglądać! :>
183 posty - i super! ]

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#50

Post autor: tobi » (sob) 29 paź 2005, 19:45

BŁĄD Anita Werner była gospodynią Poranka we wtorek
a Porada to fakt, dziś znó jest, tym razem siedzi w serwisach, dobrze mu to wychodzi.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#51

Post autor: tobi » (ndz) 30 paź 2005, 8:18

O Jakubie Poradzie byłą szefowa informacji w Radiu Zet, obecnie redaktor naczelna MarieClaire:
Żadnego kontaktu duchowego ani intelektualnego nie mogę natomiast nawiązać z Jakubem Poradą. Nie opuszcza mnie wrażenie, że z równie przejętą miną i dziwną akcentacją mógłby czytać zarówno dziennik, jak i rozkład jazdy.

Z kolei Karolina Korwin-Piotrowska, kiedyś Radio Zet, obecnie red.naczelna miesięcznika Sukces, oraz autorka cotygodnoiwego magazynu filmowego w Radiu PiN tak ocenia:
Tych problemów nie mają w „Faktach” TVN-u. Tam króluje Justyna Pochanke, dając dowód na to, że kobiety górą, bo koledzy, z wyjątkiem Łukasza Grassa, nie dorastają jej do pięt. A już poranek w TVN 24 to sen wariata o poranku! Widok Jakuba Porady karmiącego łabądki na pomoście do dziś napawa mnie grozą.
www.press.pl


Ja oglądnąłem właśnie serwis o 21 i jestem zachwycony jak nigdy wcześniej osobą Magdy Sakowskiej, która ma niełątwe zadanie dostosowania się do pracy i na iwzji w serwisach, i do pracy on location, jako reporterka, dziennikarka czasami także robiąca wywiady z politykami. W serwisie była informacja, był komentarz Janiny Paradowskiej. Z kolei w serwisie o 15.30 łądnie potrafiłą połączyć omawiane wydarzenia z tymi co będą teraz w serwisie zwrotem-koniec polityki, teraz.....Czuje się pewnie na wizji i nie jest już tak zaspana dajaca efekt, że czułem się jakbym siedział w papilotach w szlafroku przed tv. Tak było....JUŻ NIE JEST.

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#52

Post autor: Kajetan » (pn) 31 paź 2005, 10:10

A mnie niestety Sakowska dalej nie przekonała jako prezenterka... Niestety.. znoowu ku mojemu zdziwieniu pojawiła się w "Dniu na żywo".. po prostu szkoda gadać.
Dziś o poranku w Poranku tvn24 znowu Jakub Porada... matko, ile on może pracować?! :x W tamtym tygodniu miał wolny tylko wtorek (Anita rzeczywiście miała ten jeden dyżur), siedział w weekend i znowu dzisiaj... :shock: Serwisowała Tadla :) (Pogodę ma/miała Omenaa :lol: ).
Co do Styśki to pomyliłem się, w tym tygodniu jeszcze pracuje, wolne prawdopodobnie zrobi sobie od przyszłego tygodnia. Prawdopodobnie dziś, na pewno już w środę i czwartek będzie miała Magazyn o 21., piątkowa 21. będzie należała do Piotrka :)
Ryman o 19. od dzisiaj, Danka wróciła (miała seriwsy w DDtvn, dziś jako druga osoba w DNŻ), nioe zdziwię się jeśli Grass zrobi sobie trochę wolnego - przepracował 12 dni z rzędu :!: :o
183 posty - i super! ]

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#53

Post autor: tobi » (wt) 01 lis 2005, 17:58

No i do twarzy należy dodać Beate Tadle. Siedzi dziś w serwisach, i od 2 tygodni na wizji, jak widać na stałe.
Beata Tadla docelowo będzie prowadzić wieczorne serwisy w TVN24
Dziennikarka w TVN24 pracuje od miesiąca. Na początku obejmowała stanowisko redaktora, a teraz – prezentera. Tadla zapewniła nas, że nadal prowadzić będzie program „Klub młodej mamy” w TVN Style.
Prezenterka z mediami związana jest od czternastu lat. Wcześniej pracowała w Radiu Plus.
Martwi mnie tak wielka i częsta obecnoiść Jakuba Porady, bo od zeszłej środy jest CODZIENNIE. I zapewne jutro również, bo Anita Werner zapowiedziała Fakty popołudniowe w swoim imieniu na środe.

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#54

Post autor: Robin » (śr) 02 lis 2005, 9:45

A jednak Anita dziś w Poranku razem z Górlickim, a Kuby nie ma!!
A w dniu jest Piotro i kolejny raz Beata Tadla. Sakowska za to pracuje jako reporetrka i zajmuje się tematem rządu.

A ciekawe co się dzieje z Martą i Anią. Ta pierwsza ostatni raz miała dyżur we wtorek, a Ania była w piątek w debacie i programie Wybory 2005 po 20:00. Tęsknię już za nimi.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#55

Post autor: tobi » (śr) 02 lis 2005, 10:31

Anita zapowiadała SIEBIE na Fakty popołudniowe w środe....to się napracuje, od5 do 18

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#56

Post autor: Ania » (pn) 14 lis 2005, 11:08

Kilka dni temu po długiej przerwie na stanowisko prowadzącego popołudniowe serwisy powrócił jakub Porada :D
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#57

Post autor: tobi » (pn) 14 lis 2005, 12:38

tak, ale zazwyczaj w tych tygodniach kiedy Anita Werner ma jeden,dwa Poranki.
Choć raz było i tak że miał 5 Poranków i niedziela
Pasuje on do serwisów, robi je w 'swój sposób'

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#58

Post autor: Ania » (pn) 14 lis 2005, 14:02

Mnie sie podoba odkąd zmienił fryzure i przestał wyglądac jak Barney z Flintstone'ów :D
Na pewno wole jego od Jaconia czy Sakowskiej
^@^
Obrazek

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#59

Post autor: viper » (pt) 18 lis 2005, 18:37

Ktoś gdzieś napisał o debiucie Magdy Sakowskiej w roli prowadzącej TVN 24. Czy to prawda, że siedziała w kapciach? Może udacie się z aparatem do studia i zrobicie zdjęcia różnych prezenterów siedzących za stołem? Fajnie byłoby poznać gust ludzi TVN 24 i przekonać się, kto jak się ubiera i jakie buty nosi... Ponoć jednym z najlepiej ubranych panów w telewizji jest Grzegorz Kajdanowicz.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#60

Post autor: Ania » (pt) 18 lis 2005, 19:39

Bo pewnie cały czas w garniturku chodzi :D
tak też słyszałam o tych kapciach :D
Co do ubioru to przynajmniej na tym zdjęciu przoduje Stysława :D
Obrazek
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ