Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Gwiazdy tv w reklamach

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

Gwiazdy tv w reklamach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: tobi » (śr) 26 paź 2005, 14:33

Przypadek Katarzyny Dowbor jest znany
dziś czytam że Bogusłw Wołoszański nie posniesi żadnych konsekwencji. po tym jak sprzedał swą twarz do pewnej reklamy, ba dostanie głowną role w nowej produkcji swojego pracodawcy, oraz jego synny , wręcz program który przysporzył mui sławe wróci na natene.
Z kolei w tv komercyjnej TVN gwiazda, jeszcze neigdyś także gwaizda TVP, choć o mniejszej skali, dziś twarz główna TVN i TVN24 Toamsz Zubilweicz dostał przymusowy urlop po tym jak sprzedał swą twarz w reklamie. Dzienikarz pytał się o zgode, lecz jej nie uzyskał i wbrew pracodawcy wystąpił w reklmaie.
Zastanawia mine, po co, dlaczego tacy ludzie występuą, chcą zasmakować nowego doświdczenia, podbić popularność, bo nie wierze że aksa gra tu role.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Gwiazdy tv w reklamach

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: michal » (śr) 26 paź 2005, 21:08

tobi pisze: dziś czytam że Bogusłw Wołoszański nie posniesi żadnych konsekwencji. po tym jak sprzedał swą twarz do pewnej reklamy, ba dostanie głowną role w nowej produkcji swojego pracodawcy, oraz jego synny , wręcz program który przysporzył mui sławe wróci na natene.
Wołoszański podobno nie jest związany na chwilę obecną z Telewizją Polską. A skoro zaproponowali mu program, to może ludzie sobie przypomnieli o nim i na przykład zasypali TVP listami co z jego programem. Akcje Wołoszańskiego wzrosły i TVP (ale już z innym zarządem) go znowu wzięła do siebie.
tobi pisze: Z kolei w tv komercyjnej TVN gwiazda, jeszcze neigdyś także gwaizda TVP, choć o mniejszej skali, dziś twarz główna TVN i TVN24 Toamsz Zubilweicz dostał przymusowy urlop po tym jak sprzedał swą twarz w reklamie. Dzienikarz pytał się o zgode, lecz jej nie uzyskał i wbrew pracodawcy wystąpił w reklmaie.
Skoro nie uzyskał, a wystąpił to kara jest zasłużona. Nie po to jest umowa, żeby ją łamać. Trzeba być lojalnym wobec swojego pracodawcy.
tobi pisze: Zastanawia mine, po co, dlaczego tacy ludzie występuą, chcą zasmakować nowego doświdczenia, podbić popularność, bo nie wierze że aksa gra tu role.
Według mnie kasa. Traca po prostu głowę w momencie gdy dowiedzą się ile mogą zarobić w jednej chwili za wypowiedzenie kliku zdań. Było to widać kiedyś w jednym z gagów w "Zwariowanej kamarze". Jacek Ziobro dał by się prawie pokroić.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Ania » (śr) 26 paź 2005, 22:04

Michale na pewno nie jest związany z TVP ba nawet się z nimi procesuje o nazwę "S XX W" ;)
Co do reklam to według mnie Czubówna np dobrze na tym wszyła - Panorama - mniej :?
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: tobi » (śr) 26 paź 2005, 22:22

PANORAMA mniej, jeśli Zubiego zwolnią czy odejdzie, to faktrem będzie że przez udział gwiazd w reklamach programy racą na marce, PANORAMA mimo iż byłem młody bardzo jak rządziły tam o 22 Krystyna Czubówna i Bożena Tragosz, zawsze będzie ten program z nimi kojarzony. Zubi z TVN i z pogodą i już. Katarzyna Dowbor z uśmiechniętą ruda Panią z Drugiego Programu TVP. I już.
Jednak uważam za głupie uczestnictwo w reklamach pracując, ba, firmując jak w przypadku Zubiego stacje, choć mając taka okazje z pewnością bym się zastanowił nad uczestnictwem, codzinnie oglądać sibie w tv fajna sprawa :smiech:

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (śr) 26 paź 2005, 22:30

Ania pisze: Co do reklam to według mnie Czubówna np dobrze na tym wszyła - Panorama - mniej :?
Nie wiem czy wyszła tak dobrze. Podpisała umowę na dwa lata, a w zeszłym roku pojawiły się w brukowcach informacje, że kończy się jej umowa, że tęskni za Panoramą, za pojawianiem sie na szklamym ekranie, ale jest na tyle dumna, że nie przyjdzie na klęczkach żeby się prosić o ponowne przejęcie. Taki artykuł to klęska, mnie by było wstyd. Wyglądał na sponsorowany (przez nią!), aby przeczytawszy, Warakomska się zlitowała i ją ponownie wzięła do siebie. Czubówna jednak sie już tam nie nadawała, bo nie psasowała do wizerunku, że prezenter jest jednocześnie dziennikarzem. Ona przecież tylko czytała gotowce. Jednak chyba była jakaś renegocjacja kontaktu w TP i Czubówna znowu męczy swoją facjatą (a gada ciągle o tym samym). Coś musi jednak robić. Telekomunikcja ją wyciągnęła z Panoramy i głupio jej tak taką znaną osobę posłać na bezrobocie. Dlatego mówi po raz wtóry o żóltych telefonach w szpitalach, o korzyściach polecenie zapłaty czy o kolejnej zmianie w szacie graficznej rachunku, które robią tylko po to, by Czubówna miał temat do wystąpień.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: ArO » (czw) 27 paź 2005, 0:25

Faktycznie Czubówna tylko czyta. Pamiętam, że oglądałem z kumplem jakieś wydanie Panoramy (albo to było "Łapu-Capu") kiedy Ona miała powiedzieć coś sama od siebie chyba o czymś z ostatniej chwili i nie potrafiła sklecić sensownego zdania. Tak się zakręciła, ze wylądowała w tym "Łapu-capu". Z kumplem do dziś się z tego smiejemy jak ją widzimy.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Ania » (czw) 27 paź 2005, 0:37

1. Moze i tylko czyta ale za to jak !!!
wielu ludzi przestało oglądać Panoramę z chwilą jej odejscia. pewnie ze nie pasowała tam bo Warakomska ma nieco inaczej pojmowany styl profrsjonalizmu :? tak samo nie pasowała Sommer itp... nie ma się czym szczycić.
Finansowo na pewno skorzstała na brak kasy nie narzeka a nie musi się niczym denerwować.
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: ArO » (czw) 27 paź 2005, 0:41

Aniu, ale ja bardzo lubię jej głos. Uważam, że ma najlepszy w całej telewizji. Bardzo przyjemnie ogląda mi się to, co Ona czyta. Cieszę się, ze nie przestała mimo kontraktu z TP. Ciągle można ją usłyszeć w "Kochaj mnie". Oglądam czasami po "M jak miłość" w poniedziałki.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 27 paź 2005, 9:22

Nie mam chwilowo sił na dalszą dysksusję, ale powiem tylko, że Wołoszański najwcześniej pojawi się na antenie TVP1 dopiero we wrześniu 2006r. Informacja podana przez medialink była w dużej mierze błędna. Jeszcze kilak miesięcy temu doszło do poważnego sporu o prawa do "S XX W" i Wołoszański sam odeszedł. Dopiero teraz pojawiła się propozycja jakiegoś nowego pgoramu, ale to tylko plany, plany...

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: tobi » (czw) 27 paź 2005, 10:51

Ania pisze:1. Moze i tylko czyta ale za to jak !!!
wielu ludzi przestało oglądać Panoramę z chwilą jej odejscia.
jak Ja

ArO pisze: Uważam, że ma najlepszy w całej telewizji. Bardzo Ciągle można ją usłyszeć w "Kochaj mnie".
daje też głos, czyta w programach TVN Style, NathionalGeographic



Ale odbiegamy od teamtu mio mili, chciałbym znać Wasze zdanie na temat udzielania się w reklamówkach jednocześnie pracując na wizji.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Ania » (czw) 27 paź 2005, 12:52

Faustusie to nie było podane tylko przez medialink ale i Press o tym pisał a oni mają na pewno sprawdzone informacje... więc i spór o nazwę był prawdziwy...chodziło o jego prywatne wydawnictwo.
jak Ja
i ja
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 27 paź 2005, 13:43

Aniu a więc podaj link do tekstu z Press. Czekam. To co zamieścił Medialink było przepisane z jakiejś marnej gazety. Wołoszański uniósł się dumą i sam odszedł. Być może teraz nawiązał współpracę jako niezależny producent, a jego programy pojawią się dopiero za rok lub póxniej,c zyli wtedy, kiedy bank BPH będzie miał już inne reklamy....

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Ania » (czw) 27 paź 2005, 14:49

Nie zapodam linka bo to jest stare a ja nie mam czasu szukać moze wieczorem zeskanuje
Nie wiem co zamieścił medialink ale to co Press napisał nie ma nic wspólnego z reklamami tylko z procesem o nazwę.
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: tobi » (czw) 03 lis 2005, 10:47

Czy 2tygodnoiowa zsyłka na urlop z jogurtami Zubiego się już nie powinna skończyć?
Do2-3 jeszcze się nie myle w liczeniu..........

ODPOWIEDZ