Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

LOTTO TVP INFO

Wiesz więcej. Kanał informacyjny TVP. Serwisy informacyjne co pół godziny, rozmowy, analizy, komentarze.
zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: zielarz155 » (ndz) 03 sty 2010, 20:45

matik pisze:Mam do Was takie pytanie dlaczego pierw informowali, że lotto bedzie trwalo 15 minut i miało to byc show z publicznością a teraz nagle jest normalne losowanie??
Show z publicznością ma być raz w miesiącu.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: michal » (ndz) 10 sty 2010, 0:41

Bodajże przedwczoraj (czwartek) w TVP Info był reportaż o losowaniach Lotto w TVP Info. Trochę późno.

Losowania prowadzą te same osoby co w Polsacie. Na antenie TVP Info byli już wszyscy, czyli Wieleba, Ambrożko, Łoska-Ostrowska, Rusiecka i Laskowski.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: viper » (ndz) 10 sty 2010, 17:06

Prowadzący chyba mają umowy z Totalizatorem.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: kamil » (pt) 29 sty 2010, 14:00

Wkrótce z programem pożegna się pewnie Daniel Wieleba, bo od marca ma prowadzić z Frytką program ''Lub czasopisma'' w Tele5.

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: Przemek » (pt) 29 sty 2010, 14:42

Jedno nie wyklucza drugiego, z tego co mi wiadomo prowadzący Studio Lotto nie są pracownikami TVP, a Totalizatora Sportowego.

tvnfan1
Popisał/a już trochę
Posty: 457
Rejestracja: (pt) 22 sty 2010, 15:13
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Kontakt:

od lipca nowe studio lotto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: tvnfan1 » (wt) 29 cze 2010, 15:20

Nowa formuła, multimedialna scenografia, sprzęt do realizacji w technologii HD - to tylko niektóre atuty nowego Studia Lotto, które nasi widzowie zobaczą od 1 lipca na antenie TVP Info.

Multimedialna scenografia umożliwia budowę odpowiedniego nastroju w zależności od pory dnia, wizualizacji danej gry czy z okazji specjalnych wydarzeń, na przykład Igrzysk Olimpijskich. Studio dysponuje nowoczesną techniką oświetleniową, ekranem do projekcji tylnej i wielkopowierzchniową podłogą LED. Realizacja programów będzie się odbywała z siedmiu kamer. Studio jest własnością Totalizatora Sportowego.

To nie wszystkie nowinki. Zmienia się też charakter programu z newsowo-informacyjnego na bardziej rozrywkowy. Ciekawostką będzie wprowadzenie postaci "Gospodarza Studia Lotto", który wspólnie z prezenterem poprowadzi program. Do studia zapraszani będą goście - gwiazdy sportu i estrady, pojawią się także relacje z różnych ciekawych miejsc, zapowiedzi filmowe, fragmenty videoclipów, występy na żywo i nie tylko. Producentem wykonawczym nowego formatu programu jest firma Endemol Polska.

Studio Lotto można oglądać na antenie TVP Info we wtorki, czwartki oraz w soboty o godz. 22.15 i codziennie o godz. 14 oraz 22.15 na www.Lotto.pl

proszę o opinie ;)
NC+ - Comfort+, Extra+ i Premium Sport & Film|DVB-T - Mux1, Mux2, Mux3
:w: - Główne wydanie o 19:30 w TVP1 | Po nim Dziś Wieczorem w TVP Info

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: viper » (wt) 29 cze 2010, 18:13

Ulepszenia nie zawsze wychodzą na dobre...
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: Ama18 » (śr) 30 cze 2010, 8:43

Komentarz? Znowu cyrk. Jeżeli Lotto tak narzeka na oglądalność studia losowań, to niech podpisze nową umowę - na pokazywanie planszy z wynikami po najważniejszych programach danego kanału. Bo te wszystkie super technologie, "gwiazdy", czy występny na żywo (co to ma być? Jakieś piosenki ?!) to marnowanie pieniędzy.

No i jeszcze emisja w TVP Info...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: michal » (śr) 30 cze 2010, 8:47

A narzekają na oglądalność? Mnie się wydaje, że te losowania są tylko po to, żeby ludzie nie zapomnieli, że coś takiego jak Totolotek w ogóle istnieje (wydaje mi się też, że część graczy gra tylko w tych zakładach, których losowanie zobaczy w telewizji), a sama oglądalność nie ma znaczenia.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: michal » (pt) 06 sie 2010, 9:04

Ciekawe czy nowa władza TVP rozwiąże umowę z Lotto... Innymi słowy czy TVN nadal miałby ochotę te losowania pokazywać?

Czasam trafiam na "Ogłoszenie płatne" z wynikami Lotto. Zielarz pisał, że na początku roku było przed wieczorną Panoramą (22:45), a ja kilka tygodni temu widziałem w TVP1 jakoś koło 23:30, a dziś było na TVP1 o 7:40.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: michal » (pt) 13 sie 2010, 10:13

Widziałem wczoraj Studio Lotto. Gościem programu była Patrycja Kazadi, która opowiadała na przykład kto gra u niej w rodzine w Lotto, kto ile wygrał, a także śpiewała krótkie maksymalnie dwuwersowe piosenki o Lotto. Natomiast prowadzącą była Agata Jasińska, która w latach 90. jako kilkunastoletnia dziewczyna występowała w serialu Polsatu "Pamiętnik nastolatki" !
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: viper » (pt) 13 sie 2010, 15:46

Pamiętam ten serial, pamiętam również, że bohaterka miała na imię Agata, ale nie spodziewałbym się, że to ona prowadzi Studio Lotto.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: michal » (pt) 13 sie 2010, 16:01

Ja kojarzę tylko twarz tej dziewczyny piszącą/czytającą pamiętnik. Siedziała na parapecie przy oknie i wiecznie miała jakiś problem. Leciało to chyba przed popołudniowymi Informacjami. Oczy i wyraz twarzy ciągle podobne, a przede wszystkim fryzura i kolor włosów, które nadal są takie same, więc skojarzenie miałem automatyczne. Tylko czekałem aż lektor powie jak się nazywa i a z rana pozostało jeszcze tylko szybkie upewnienie się w Internecie :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: michal » (pt) 10 wrz 2010, 12:06

Prezenterką Studia Lotto jest także (zapewne od niedawna) niejaka...
Marysia :shock: ! ! ! Zwierzyńska.

Wczoraj gościem losowania był Rafalski z Klanu, czyli Jacek Borkowski.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: michal » (czw) 07 paź 2010, 10:14

Jakiś czas temu (jakieś 2-3 tygodnie) widziałem losowanie LOTTO, gdzie pasek informacyjny był umieszczony na górze ekranu. Wyglądało to szpetnie. Podobnie wnioski wyciągnął też chyba realizator, bo w kolejnym losowaniu było już normalnie. Jednak nie podoba mi się, że jest to ten sam pasek, który służy do przekazywanie informacji w TVP Info, a tam takie bzdury. Powinien się zdecydowanie jakoś wyróżniać, np. kolorem żółtym.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ