Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN 24 - TVPraktykant

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

TVN 24 - TVPraktykant

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (pt) 14 paź 2005, 0:46

Dzisiaj znowu mamy okazję podziwiac kolejną młoda osóbkę w roli prowadzącej w tvn 24... wszystko fajnie tez się ciesze ze szanse daje się ludziom młodym a nie lansuje się na upartego stare telewizyjne pudernice...
Ale w normalnym swiecie i telewizji jednak jest tak ( i dotąd tak było w tvn 24) że najpierw to się jest repoterem potem prowadzącym a potem dostaje się coraz to lepsze programy. I dobrze było by się tego obyczaju trzymać
Niedopuszczalnym jest fakt ze osoba która do tej pory nie prowadziła serwisów nagle znajduje się w dniu na żywo czy w magazynie 24 h podczas gdy inne osoby okupują poranki serwisy i inne tego typu.
I żeby nie było że mówię tutaj o wiadomej osobie (chociaż tez oczywiście ) to podam przykład chociażby Anny Kalczyńskiej czy tez Porady czy Kuligowskiej...
Tymczasem pamiętamy jak Łukasz Grass w krótkim czasie po debiucie został wrzucony do Dnia na zywo i Magazynu 24 h... nie mówię że to bylo złe bo on akurat się sprawdził ale taki eksperyment powinien mić miejsce raz a nie stać się regułą. A od tego czasu mamy już Jaconia Sakowską i teraz tą nową Beatę (?). Nie wiem czy akurat Magda S i Jacoń prowadzili dzień na żywo lub M 24 h ale mam nadzieje ze też szybko nie będą. Nie żebym im źle życzyła ale jednak młodzi prezenterzy powinni ćwiczyć w weekendowych serwisach czy wieczorami a nie w porze poranków czyli jednak chyba porze największej oglądalności tvn 24
Za niedługo od razu ich beda wsadzać do Faktów i bedziemy mieć taki efekt jak z Kajdanowiczem czy Wysocką w Waramościach.
^@^
Obrazek

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Marcin » (pt) 14 paź 2005, 13:58

Jak dla mnie, nie liczy sieczy ktoś jest nowy i skad się wziął, tylko czy jest profesjonalny. A braku profesjonalizmu pani Beacie zarzucić nie można! Jest abrdzo dobra, łądnie czyta, nie myli się, jest ciepła. I nie jest wzięta z księżyca. Pracowała już w Radiu Plus zdaje się i nadal jest prezenterką TVN Style!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Ania » (pt) 14 paź 2005, 17:02

Marcinie ale ja nie krytykuje jej występu ;)
nawet go w sumie nie widziałam. Chodzi o to ze nie moze być tak ze ludzie ćwicza od razu na magazynie czy dniu na żywo podczas gdy powinni się wprawiać w czasie mniejszej oglądalności ;)
^@^
Obrazek

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Robin » (pt) 14 paź 2005, 22:33

Aniu, Pani Beata pojawiła się w dniu na żywo, bo Anita jest chora i nie było kogo dać do dyżuru, bo Patrycja musiała poprowadzić Fakty, a tak by mogła być w dniu i widać nikt inny nie mógł. A tak na stałe to Pani Beata będzie prowadzić serwisy wieczorne narazie. A co do sposobu awansów to się generalnie z Tobą zgadzam :) Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Ania » (pt) 14 paź 2005, 22:37

Anita chora ;( ??? moze coś więcej wiesz ???
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: michal » (pt) 14 paź 2005, 23:45

Ciekawe kto pierwszy z nas wyzdrowieje :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Ania » (sob) 15 paź 2005, 11:01

Miejmy nadzieję że oboje szybko ;)
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: tobi » (czw) 20 paź 2005, 15:48

Anita wyzdrowiała
a ja zachorowałem, i nie mógłbym dziś poprowadzić nic i w TVN24 i w TVN bo nie mam głosu
Aniu ale ta Beatka nowa jest jedynie w wieczornych serwisach informacyjnych, zazwyczaj w tym tygodniu na przykład była tylko o 23.30. Od listopada podobnie rozbudowany serwis, tyle że jednotematyczny ma być o 20.
W Dniu tylko raz się pojawiła i nic więcej.
Wczoraj wreszcie o nią zadbano i zadbano o jej ubiór i makijaż. Ma dobrą dykcje i przyjemny głos, nie wiedziec czemu przypomina mi z lekk a Beate Borocką ( kiedyś też TVN24)
Ja się ciesze bo za jakiś czas ma zostać włączony do kablówki mej TVN Style gdzie Pani Beata prowadzi KLUB MŁODEJ MAMY

ODPOWIEDZ