Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Wiadomości - sprawy bieżące

Sztandarowy serwis telewizyjnej Jedynki. Główne wydanie codziennie o 19:30.
norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2041

Post autor: norbi » (śr) 13 maja 2009, 23:09

Pomysły Vipera są naprawdę kretyńskie, nie wiem kto za nimi się kryje.
Kraśko zasłużył na tego Wiktora, jak nikt inny w kraju, bo to on ma największe doświadczenie w roli dziennikarza, a nie jakaś tam Wyszyńska, która była pogodynką, czy prezenterką "Kawa czy Herbata" (tu jakoś Viper nie mówi o braku doświadczenia czy kwalifikacji)
Viperze mam dla Ciebie dobrą radę, skoro nie możesz zdzierżyć zachodzącego postępu...to napisz wniosek do TVP o użyczenie Ci archiwalnych wydań \\`, tak z około 93r. i oglądają sobie to w kółko, a nam daj już święty spokój z jedną i tą samą śpiewką, jaki to Kraśko w twoim przekonaniu jest b

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2042

Post autor: zielarz155 » (śr) 13 maja 2009, 23:51

Jak dla mnie Kraśko jest OK, uważam że w pełni zasłużył na Wiktora, nawet lubię Wiadomości w jego wykonaniu, tylko to kretyńskie prowadzenie na stojąco... To jedyny powód dla którego go nie lubię.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2043

Post autor: viper » (czw) 14 maja 2009, 9:56

norbi pisze:Kraśko zasłużył na tego Wiktora, jak nikt inny w kraju, bo to on ma największe doświadczenie w roli dziennikarza
Chyba ci się w głowie pomieszało. Jest tylko zwykłym prezenterem, nie dorasta do pięt Lisowi. Co do postępu: Wiadomości to nie Fakty, a TVP to nie TVN. A Wyszyńska prowadziła kiedyś poznański "Teleskop".
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2044

Post autor: norbi » (czw) 14 maja 2009, 19:17

O tym, że Kraśko jest najlepszym prezenterem świadczy nie tylko moje zdanie, ale także Akademii Telewizyjnej, która przyznała mu 1. miejsce w plebiscycie tegorocznych Wiktorów czy też widzów, za sprawą których zdobył cenne 2. miejsce w plebiscycie Telekamer, więc to jednak tobie miesza się w głowie.
Co do Wyszyńskiej, to wybacz, ale krótki epizod w Teleskopie, do którego dostała się przez protekcję Artura Michniewicza nie czyni z niej w żadnej mierze doświadczonej dziennikarki.

jadzia
Przeciętniak
Posty: 160
Rejestracja: (wt) 27 maja 2008, 21:23

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2045

Post autor: jadzia » (czw) 14 maja 2009, 19:37

Moi mili. Kochani, Ja Was błagam... skupmy się na tym co się teraz dzieje w Wiadomościach. Przed chwilą Wyszyńska zapowiedziała materiał który przygotowali Małgorzata Zdziechowska i Krzysztof Galimski. Ręce i cycki mi opadły... Może napiszemy jakąś odezwę do Jana Pińskiego????????????????????????????????? Niech się koleś opamięta. Co on robi z tym programem?

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2046

Post autor: viper » (czw) 14 maja 2009, 19:59

norbi pisze:Co do Wyszyńskiej, to wybacz, ale krótki epizod w Teleskopie, do którego dostała się przez protekcję Artura Michniewicza nie czyni z niej w żadnej mierze doświadczonej dziennikarki.
A z Kraśki krótki epizod w \\' to niby uczynił profesjonalnego dziennikarza? W przypadku Kraśki też mamy do czynienia z protekcją...

A propos szefa programu: należy go natychmiast wymienić. Piński to zły człowiek na złym miejscu.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

jadzia
Przeciętniak
Posty: 160
Rejestracja: (wt) 27 maja 2008, 21:23

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2047

Post autor: jadzia » (czw) 14 maja 2009, 20:12

viper pisze:
norbi pisze:Co do Wyszyńskiej, to wybacz, ale krótki epizod w Teleskopie, do którego dostała się przez protekcję Artura Michniewicza nie czyni z niej w żadnej mierze doświadczonej dziennikarki.
A z Kraśki krótki epizod w \\' to niby uczynił profesjonalnego dziennikarza? W przypadku Kraśki też mamy do czynienia z protekcją...

A propos szefa programu: należy go natychmiast wymienić. Piński to zły człowiek na złym miejscu.
Ty jesteś chory z nienawiści. Jak Jarosław Kaczyński. Kraśko jest w telewizji od DZIECKA!!!! Robił materiały z całego świata. To najbardziej kompetentny prowadzący w Polscy, podobnie jak Lis. Ani Durczok, ani Pochanke chyba nigdy materiałów nie robili? Ale tu 100% pewności nie mam. Nie ma lepszego prowadzącego niż taki, który sam robił materiały. To jest właśnie kompetencja. Wie co i jak się robi, co z czego wynika, co z czym się je. Jeśli ta argumentacja Cię nie przekonuje to ja się poddaję i uroczyście informuję,ze to moja ostatnia wypowiedź na ten temat :)

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2048

Post autor: viper » (pt) 15 maja 2009, 19:12

Kraśko jest w telewizji od dziecka, ale Wiadomości to nie bajka dla niego. Nie robił materiałów z całego świata - był tylko korespondentem w Rzymie i Waszyngtonie. Poza tym ma zły głos i dykcję. Może prowadzić najwyżej jakiś program o kulturze - jest absolwentem Wydziału Wiedzy o Teatrze PWST. I proszę, nie atakuj mnie, a tym bardziej nie porównuj mnie do Kaczyńskiego.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2049

Post autor: norbi » (pt) 15 maja 2009, 21:31

Viper, jak zwykle mija się z prawdą. Po pierwsze na potrzebę sytuacji dokłada Kraśce łatkę "zatrudnionego" przez protekcję nie podając przy tym żadnych dowodów na poparcie swojej tezy ( ja na temat Wyszyńskiej podałem wszystkie okoliczności) Po drugie Viper twierdzi, że Kraśko " Nie robił materiałów z całego świata - był tylko korespondentem w Rzymie i Waszyngtonie" co jest absolutnym chamstwem ze strony vipera, gdyż Kraśko robił materiały nie tylko z Rzymu, czy Waszyngtonu, ale i w dotkniętym przez huragan Katrina Nowym Orleanie, relacjonował konflikty zbrojne w Izraelu i Strefie Gazy, był w ogarniętym wojną Bejrucie, wreszcie relacjonował w grudniu 2004r. sytuację na wyspach Oceanu Indyjskiego po śmiertelnych falach Tsunami, a także towarzyszył wizycie prezydenta Georga Busha w Polsce w czerwcu 2007r., a także relacjonował wizytę Papieża Benedykta XVI w Polsce w maju 2006r. w byłym niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym Auschwitz - Birkenau.
Tylko taki dziwoląg jak Viper może tego nie pamiętać!
Dla mnie jest to porażające, bo nie mogę zrozumieć, jak można wypisywać publicznie takie bzdury jak on - niepoparte żadnymi faktami. Mój dzisiejszy post, to kolejne przyłapanie cię na ewidentnych przekłamaniach z twojej strony, ale podobnie jak Jadzia nie zamierzam już z Tobą dłużej dyskutować, ponieważ z natury nie dyskutuję z ludzmi twojego pokroju bliskiego monstrualnej głupoty, bo oni sprowadzą cię na swój poziom, a tam pokonują doświadczeniem.
Ostatnio zmieniony (sob) 16 maja 2009, 0:16 przez norbi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2050

Post autor: Ania » (pt) 15 maja 2009, 21:37

NORBI !!!! Nie nazywamy tutaj nikogo debilem kretynem itp chyba że chcemy aby nasz post został nagrodzony WARNEM...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2051

Post autor: janekpogwad » (pt) 15 maja 2009, 21:58

No niestety muszę się zgodzić z norbim co do Vipera, jednak też nie używałbym takich epitetów. Ja też doskonale pamiętam, że Kraśko był reporterem relacjonującym wydarzenia na całym świecie. Jak ktoś nie pamięta, to niech obejrzy ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=chQ_lGbXX3s

Kraśce też nie brakuje humoru ( http://www.youtube.com/watch?v=Ll7z5aGuG38 , http://www.youtube.com/watch?v=24OpQsR6Ja8 ), dlatego jest IDEALNYM prowadzącym Wiadomości. I w sumie na dłuższą metę, da się oglądać Wiadomości prowadzone na stojąco, kiedy on jest gospodarzem programu.

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2052

Post autor: And » (pt) 15 maja 2009, 22:22

"Zobacz synku, tak wygląda obłuda..."

Obrazek
Ostatnio zmieniony (pt) 15 maja 2009, 22:23 przez And, łącznie zmieniany 1 raz.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2053

Post autor: viper » (pt) 15 maja 2009, 22:22

Do Norbiego: mogę się też pomylić, jeśli chodzi o dokonania zawodowe Kraśki.

Do Janka: w dzienniku publicznej telewizji nie ma miejsca na humor w wykonaniu prowadzących. Nie zgadzam się, że Kraśko jest idealnym prowadzącym Wiadomości - chyba że dla miłośników TVN.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2054

Post autor: norbi » (pt) 15 maja 2009, 22:44

Na w/w fotografii jest widoczna nie tylko obłuda, ale i zakłamanie, fałsz, oportunizm i inne brzydkie przymioty, które określają Wyszyńską. Za jej przyzwoleniem dawniej chołubiono PiSowską partię, dziś w WIADOMOŚCIACH pod redakcją Wyszyńskiej na "jedynkę" wstawia się jej imienniczkę Małgorzatę Zdziechowską, która ma trudności z wymówieniem czegokolwiek nie mówiąc już o promocji Libertasu...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Listu w obronie niezależności dziennikarskiej po wyrzuceniu Hanny Lis nie podpisali Małgorzata Wyszyńska i Piotr Czyszkowski...

jadzia
Przeciętniak
Posty: 160
Rejestracja: (wt) 27 maja 2008, 21:23

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2055

Post autor: jadzia » (sob) 16 maja 2009, 19:55

viper pisze:Kraśko jest w telewizji od dziecka, ale Wiadomości to nie bajka dla niego. Nie robił materiałów z całego świata - był tylko korespondentem w Rzymie i Waszyngtonie. Poza tym ma zły głos i dykcję. Może prowadzić najwyżej jakiś program o kulturze - jest absolwentem Wydziału Wiedzy o Teatrze PWST. I proszę, nie atakuj mnie, a tym bardziej nie porównuj mnie do Kaczyńskiego.

Tak.... tylko w Waszyngtonie i w Watykanie. Tylko. Kim jest papież? kim jest prezydent USA? W sumie mało znaczące postacie w historii świata. A Watykan i Waszyngton? takie mało znane wsie gdzieś na świecie. Masz rację Viper.

ps. Monika Olejnik jest absolwentką zootechniki...

ODPOWIEDZ