Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Justyna Pochanke :D

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Justyna Pochanke :D

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: michal » (śr) 16 mar 2005, 20:11

Justyna dziwnie się ?egna w Faktach i często mnie tym denerwuje. Brakuje mi w jej pożegnaniach jeszcze jednego s?owa. Do widzenia, do zobaczenia, ewentualnie dobranoc. Dziś jednak tego wyjątkowo u?y?a. Wydaje się, że jakby chce jeszcze coś powiedzień i stoi kamera, ale jednak nie - rami? z kamerą cofa się dopiero po sekundzie jak obs?uga się kapnie, że Justyna zako?czy?a.

Regularnie ko?czy je otwartym dzióbkiem. strasznie jest to denerwujące (niektórzy mówią, że podniecające), ale t? ryb? można nawet zauważył w zapowiedziach materiałowych.

A same teskty tych po?egna? są prawie zawsze rozbudowane, z komentarzem do poprzedniego materiału czy ogólnym. Niepotrzebnie moim zdaniem. Dziś by? jednak wyjątkowo g?upkowaty. Brzmia?o to chyba tak:

"Ko?czymy Fakty. Jutro pierwsze o 16:45. A ja zapraszam na 19:00. ?ycz? Pa?stwu mi?ego wieczoru, najlepiej suchą nogą, ale wiem, że nie wsz?dzie się da. Do zobaczenia."

Bez sensu :D Dziwne, że dodała "do zobaczenia", bo trzymając się swej zasady powinna sko?czy? na "da".
Ostatnio zmieniony (wt) 23 maja 2006, 17:31 przez michal, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 16 mar 2005, 20:20

Michale zmie? tytu?. Przez chwil? myśla?em, że Justyna rzeczywście odchodzi z Faktów :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Ania » (śr) 16 mar 2005, 21:39

Ja też zdzicza?am.... ze Styśka odchodzi....

a co do jej zako?cze? to było ono faktycznie g?upkowate... ale pewnie się wiąza?o z jakimś materiałem ??? mnie bardziej wkurza jej pianie faktyyyyyy.... faktyyyyyy ;)

Ale lubie jej komentarze cz?sto z?ośliwe i akurat mnie nie ra?ą jej pożegnania cho? fucktycznie jakieś do zobaczenia by się przyda?o ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: michal » (śr) 16 mar 2005, 23:41

Czepiasz się. Napisa?aś to już po zmianie przeze mnie tematu!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Ania » (śr) 16 mar 2005, 23:55

no wiem ale i tak rzucając okiem na temat takie poprostu odniosa?m wra?enie ;) ale czy to coś złego ? akurat przciąga uwage ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: michal » (czw) 17 mar 2005, 0:01

Tak, to coś złego, bo d?ugo myśla?em nad tym jak go poprawi?, ?eby już nikomu się nie pomyli?o. Zirytowa? mnie Twój post, bo trud poszed? na marne :!: :wink:

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Ania » (czw) 17 mar 2005, 20:41

Hehe trudno :P od tego jest administracja ?eby irytowa? ;)

a tak powa?nie to wol? pożegnania Justyny...." do zobaczenia jutro o 19.00" od "a jutro o 19.00 spotka się z pa?stwem Grzegorz Kajdanowicz"

No i moje wymarzone po?egnanie ;) " a jutro o 19.00 spotka się z pa?twem Anita Werner bo a*tomat wyjecha? na sta? do Quatar Tivi gdzie bedzie mógł uskutecznia? swoje szowinistyczne poglądy ;) "
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: michal » (czw) 17 mar 2005, 21:09

Dziś zako?czy?a jak zawsze bez ostatecznego pożegnania. "?ycz? pa?stwu mi?ego wieczoru."

A? się prosi doda? "do zobaczenia" czy "do jutra".

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Ania » (czw) 17 mar 2005, 21:10

a moze ona nie chce się z widzami jutro zobaczy? ;) moze chce poprowadzi? magazyn 24 ;) albo fakty popołudniowe ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: michal » (czw) 17 mar 2005, 21:20

No co Ty :) Wcześniej powiedziała, że nast?pne Fakty o 16:45, a ona się spotka o 19:00. Ale co innego poinformowa?, a co innego potem się ?adnie po?egna?.

A propos po?egna? to Wysocka mówi czasem "Za chwil? wiadomości sportowe i pogodowe, wieczorne o którejś poprowadzi Ziemiec, a ja się z Pa?stwem ?egnam". Kilka razy już mi serce zacz??o mocniej bi?, że zaczyna się jakaś deklaracja jej po?egnalna (że odchodzi na dobre). Powa?nie pisz? :!: Ale to szybsze bicie serca to nie jakaś radoś?. Po prostu, że coś się zaraz stanie nietypowego.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Ania » (czw) 17 mar 2005, 21:55

u mnie gdybym oglądała Wysocka była by to radoś? ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 18 mar 2005, 10:03

U mnie jest podobnie. Zawsze mam nadziej?, że wysocka ?egan się z nami po raz ostatni. Mam nadziej?, że prezes Gawe? zrobi przynajmniej jedną dobrą rzecz w TVP i zmusi Dworaka do odsuni?ica tej pani. Przeciez prowadzonych przez nią wyda? nie da się ogląda?.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Ania » (pt) 18 mar 2005, 13:30

Faustus poprostu się nie znasz jak Pani Warakomska mówi z? Pani Wysocka jest kompetentna i się zna na rzeczy to tak jest... a to że Ty masz co do niej jakieś obiekcje oznacza ze jesteś uwsteczniony bo nie widzisz misji i ca?ego planu TVP :lol:

tak Wysocka dobrą prezenterką jest :!: :!: :!:
a tak na powa?nie to też mam nadziej? ze razem z Kajdanowiczem powiedza ?egnam i przejdą do jakiejś kablówki....

A tu macie fotki Styśki... z Pieczy?skim http://www.zoomfoto.pl/zoomWarchiwum/in ... &i_lub=AND Fotek Anitki nie zamieszczam bo znane wszystkim...[/img]
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: tobi » (sob) 19 mar 2005, 2:59

Taka ta Justysia zwyk?a. wr?cz bym powiedział że Pani z kasy :lol:
Anita się wyróżnia. Danka Kondratowicz wyjątkowej urody jak i Marta Kuligowska. A Justyś gdyby nie pare wejś? ciekawych, 11.09 czy rozmowy zaciek?e i czasami proste i poni?ające ja i kanał a czasami godne zauwa?enia i zapami?tania to Justyś bym obsadzi? w nocnych dyżurach TVP3 :lol: :lol: :lol: No i promowanie....promowanie i jeszcze raz promowanie. Chyba uwierze w jej nie sympatycznoś? do ludzi z ni?ej od niej rz?du w hierarchii ludzi TVN24.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Ania » (sob) 19 mar 2005, 17:53

Ja uwa?am ze ona 11.09 była tragiczna w?asnie...
a teraz szczególnie w magazynie 24 uwa?am ze jest dobra ;) W fucktach o 19.00 natomiast jest miejsce Anity i tylko Anity ewentualnie w?asnie z Justyś...
A co do urody to zdecydowanie nie mój typ taka zadziorna jak Pieńkowska i Gawryluk.Anita jest wyrazista i z klasą ;)
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ