Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Panorama - sprawy bieżące

Codziennie o 18:00 w TVP2.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#691

Post autor: michal » (pt) 08 maja 2009, 21:46

Mnie się wydaje, że Panorama została już tak popsuta, że nie pomogłoby jej nawet przeniesienie do Jedynki na 19:30.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#692

Post autor: norbi » (ndz) 10 maja 2009, 23:28

Okręt "PANORAMY" powoli dobija do Trójkąta Bermudzkiego, w jesiennej ramówce najprawdopodobniej zniknie nam z pola widzenia. Kapitan Karnowski zamiast próbować ocalić łajbę przed nadchodzącą zagładą sprowadził na nią tonących rozbitków z PULS RAPORTU, którzy okazali się wyjątkowo kiepskimi majtkami, pomalowanie łodzi na pomarańczowo jeszcze bardziej zeszpeciło jej wygląd. Teraz czas na dryfowanie o niepewnej nocnej porze gdzie niska oglądalność, to góra lodowa dla tego statku, który na domiar złego nie posiada już szalup ratunkowych.

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#693

Post autor: kamil » (pn) 11 maja 2009, 13:58

W związku ze zmianą pory emisji ''Panoramy'', pasma lokalnie zostaną przeniesione z 18:00 na 17:30, a to spowoduje również zmiany w TVP Info.

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#694

Post autor: janekpogwad » (pn) 11 maja 2009, 14:22

No i po co tyle zmian... Jeszcze TVP skończy jak TV Puls... :/

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#695

Post autor: Ama18 » (pn) 11 maja 2009, 14:25

Nie, z takim zasięgiem i abonamentem w zapasie, TVP, nawet wyrzucając "Ranczo" na 02:00, nie skończyłoby tak, jak TV Puls (co ciekawe, obecnie telewizja o. Franciszkanów ma większą oglądalność niż za obecności News Corporation).

Awatar użytkownika
MS-WDC
Przeciętniak
Posty: 187
Rejestracja: (wt) 27 maja 2008, 18:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#696

Post autor: MS-WDC » (pn) 11 maja 2009, 14:53

kamil pisze:pasma lokalnie zostaną przeniesione z 18:00 na 17:30, a to spowoduje również zmiany w TVP Info.
Po co? Debilizm w tym przypadku to mało powiedziane, od 1999 jest pasmo od 18:00 i po co to zmieniać? I co teraz w TVP Info, będzie "Minęła 19:30" najeżdżające na VV, czy przeciąganie o pół godziny regionalnych smętów, których ja już po prostu nie mogę słuchać ani patrzeć (mieszkańcy woj. łódz. wiecą o co mi chodzi...)

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#697

Post autor: And » (sob) 16 maja 2009, 12:32

Skoro Panorama i tak ma zostać zlikwidowana, to powinni jak najszybciej przenieść Katarzynę Trzaskalską do głównych Wiadomości. Wiadomości cierpią teraz na brak dobrych prezenterów, a Trzaskalska jest chyba najlepszą osobą, która mogłaby tą sytuację zmienić. Powinni też przenieść do Wiadomości Iwonę Kutynę, tylko do wcześniejszych wydań. Jest dobra, ale trochę za mało wyrazista. Natomiast pozostałym, siostrom prezenterkom, już serdecznie dziękujemy. Idźcie panie na pole, kartofle kopać...

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#698

Post autor: Ama18 » (sob) 16 maja 2009, 12:51

Skoro Panorama i tak ma zostać zlikwidowana, to powinni jak najszybciej przenieść Katarzynę Trzaskalską do głównych Wiadomości.
Mam nadzieję, że Twoja propozycja to żart ;)
Wiadomości cierpią teraz na brak dobrych prezenterów, a Trzaskalska jest chyba najlepszą osobą, która mogłaby tą sytuację zmienić.
Trzaskalska, co pomyliła stół prezenterski z blue-boxem, jest dobrą prezenterką :x ? Gdyby jakimś cudem dostała się do Wiadomości, byłaby to wielka kompromitacja.

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#699

Post autor: And » (sob) 16 maja 2009, 13:30

Nie bardzo rozumiem, o co ci chodzi. Katarzyna Trzaskalska to świetna prezenterka, jest naturalna, opanowana, umie zainteresować widzów przekazywanymi informacji, ale bez niepotrzebnego wczuwania się, co mnie niezwykle irytuje u niektórych. Bardzo lubię prowadzone przez nią wydania, czego nie mogę powiedzieć o siostrach Kielczyk, Dobrzyńskiej i Bukowskiej (dwie ostatnie na szczęście już chyba nie prowadzą Panoramy). Dlatego uważam, że Trzaskalaska świetnie nadawałaby się do prowadzenia Wiadomości.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#700

Post autor: michal » (sob) 16 maja 2009, 13:36

Ama18 pisze:Gdyby jakimś cudem dostała się do Wiadomości, byłaby to wielka kompromitacja.
Po ostatnich wypowiedziach Anda rózne tematy wyraźnie widać, że właśnie o to mu chodzi :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#701

Post autor: Ama18 » (sob) 16 maja 2009, 13:38

Widocznie mamy zupełnie inne zdanie o pani Trzaskalskiej. Fakt, może oceniłem ją zbyt ostro (w ciągu ostatnich miesięcy poprawiła się w prowadzeniu Panoramy), ale najlepszą prowadzącą nie jest - więc póki co nie wiedze jej w Wiadomościach. ;)

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#702

Post autor: And » (sob) 16 maja 2009, 13:55

michal pisze:
Ama18 pisze:Gdyby jakimś cudem dostała się do Wiadomości, byłaby to wielka kompromitacja.
Po ostatnich wypowiedziach Anda rózne tematy wyraźnie widać, że właśnie o to mu chodzi :)
Michale, my także doskonale wiemy, czemu mają służyć twoje wypowiedzi i, że cel do jakiego dążysz to to zwolnienie wszystkich świeckich pracowników telewizji i zastąpienie ich duchownymi z Radia Maryja. Widać to doskonale po tym, jak bardzo zachwycasz się często zupełnie miernymi prezenterkami, czy dziennikarkami tylko dlatego, że są one świeckimi zakonnicami, a gnoisz znacznie lepszych dziennikarzy dlatego, że uważasz ich za Żydów. Nie jest tajemnicą, że akurat dziwnym trafem wszyscy uważani przez ciebie za "złych" dziennikarzy są na tej liście.

Wiadomo także, że wielu użytkowników tego forum nie posiada własnego zdania i przyjmuje za swoje to co napiszesz. Ale wybacz, na mnie nie działa ta tandetna klerykalizacja dla ubogich.
Ostatnio zmieniony (czw) 02 lip 2009, 19:54 przez And, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#703

Post autor: michal » (sob) 16 maja 2009, 14:04

Aha, wreszcie wiem z czym masz problem :P

A do bzdurnych insynuacji się nie odnosę.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#704

Post autor: michal » (sob) 16 maja 2009, 15:43

Mam nadzieję, że szybko pokonasz obecny kryzys. Nigdy nie widziałem Cię w tak kiepskiej formie. Póki co trzymam kciuki za celowe pisanie na przekór temu co ja sądzę. Może ci "niemający swojego zdania" nasi użytkownicy pójdą właśnie za Tobą.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#705

Post autor: michal » (sob) 16 maja 2009, 21:07

Mnie również. Żegnam na zawsze :arrow: Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ