Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Panorama - sprawy bieżące

Codziennie o 18:00 w TVP2.
mike
Chipsy przyszły
Posty: 68
Rejestracja: (pt) 13 cze 2008, 22:50
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#466

Post autor: mike » (sob) 13 wrz 2008, 14:49

Może jeszcze coś poprawi, podobno ma byc zmieniona scenografia (choc to były plany jeszcze sprzed jego przejscia do Panoramy). Nie ukrywajmy, ze jego kandydatura na tym stanowisku ma wymiar tylko i wylacznie polityczny, jeszcze ponad rok temu byl w TVP zwyklym reporterem. Robi to samo co wszyscy poprzednicy, czy to z prawa czy z lewa - zatrudnia swoich. Na razie zadna z osob, ktore ze soba przyprowadzil nie jest godna uwagi.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#467

Post autor: michal » (wt) 16 wrz 2008, 1:18

Od kilku tygodni nie oglądałem już Panoramy. W piątek "Przegląd prasy" prowadziła dziennikarka zajmująca się kulturą Anna Fieducik. Pierwszy raz ją widziałem w tej roli i w ogóle pierwszy raz jej twarz, ponieważ w swoich materiałach nigdy się nie pokazuje.

Obrazek

Obrazek


Wydanie prowadziła Marta Kielczyk. Mimo oddechu na plecach zaciągu z Pulsu, któremu pewnie niedługo będzie zmuszona ustąpić fotela, nadal jest w dobrej formie.

Obrazek

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#468

Post autor: norbi » (śr) 24 wrz 2008, 15:30

Pani Kielczyk już dziękujemy. Mówimy dość tej żenującej prezenterce "PANORAMY"

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#469

Post autor: viper » (śr) 24 wrz 2008, 15:58

Wczoraj nocne wydanie Panoramy prowadziła Katarzyna Trzaskalska!
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#470

Post autor: zielarz155 » (śr) 24 wrz 2008, 16:09

A ja już myślałem że powróci do Pogody w TVP2.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#471

Post autor: michal » (śr) 24 wrz 2008, 16:15

viper pisze:Wczoraj nocne wydanie Panoramy prowadziła Katarzyna Trzaskalska!
Mizernie. Raz powiedziała jedno zdanie nienapisane na prompterze (dopowiedź o wystąpieniu Saakaaszwilego) i kompletnie je (się) posypała.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

mike
Chipsy przyszły
Posty: 68
Rejestracja: (pt) 13 cze 2008, 22:50
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#472

Post autor: mike » (śr) 24 wrz 2008, 19:54

norbi pisze:Pani Kielczyk już dziękujemy. Mówimy dość tej żenującej prezenterce "PANORAMY"


nie wiem skad ta liczba mnoga, proponuje mowic we wlasnym imieniu, ja z tym zdaniem absolutnie sie nie zgadzam - Marta Kielczyk jest naturalna i ma dużo wdzięku (w odróżnieniu od nowych nabytków).

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#473

Post autor: michal » (śr) 24 wrz 2008, 20:32

mike pisze:nie wiem skad ta liczba mnoga, proponuje mowic we wlasnym imieniu, ja z tym zdaniem absolutnie sie nie zgadzam - Marta Kielczyk jest naturalna i ma dużo wdzięku (w odróżnieniu od nowych nabytków).
Ja również się bym pod wypowiedzią norbiego nie podpisał (w sumie uznałem to za jedną w wielu prowokacji), natomiast pod Twoją jak najbardziej. Zresztą na poprzednich stronach wiele pozytywnego na jej temat pisałem :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#474

Post autor: norbi » (czw) 25 wrz 2008, 12:36

Nowa prezenterka “Panoramy”
24-09-2008 15:45
Katarzyna Trzaskalska powiększyła grono prezenterów “Panoramy” w TVP2.

Trzaskalska prowadziła ostatnio zlikwidowany w lipcu “Puls raport” w Telewizji Puls. Wcześniej była prezenterką pogody w TVP1.

- Brakowało nam jednej osoby prowadzącej, stąd decyzja o powiększeniu zespołu - mówi Jacek Karnowski, kierownik redakcji ”Panoramy”.

Do “Panoramy” po rozwiązaniu zespołu “Puls Raportu” przeszli już: Jacek Karnowski, Krzysztof Karwowski (obecnie zastępca kierownika) i reporterzy Anna Goduńska i Marek Pyza.

(na podstawie: press.pl) Nie wiem co wy na to mówicie, ale jak ktoś zatrudnia Trzaskalską do prowadzenia dziennika, to musi mieć chyba nierówno pod sufitem... a co do Kielczyk, to moje zdanie jest jak najbardziej uzasadnione, a prowakacją to nazwłabym ten czerwony napis u Michała.

mike
Chipsy przyszły
Posty: 68
Rejestracja: (pt) 13 cze 2008, 22:50
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#475

Post autor: mike » (czw) 25 wrz 2008, 14:56

norbi pisze:...
moje zdanie jest jak najbardziej uzasadnione, a prowakacją to nazwłabym ten czerwony napis u Michała.
Norbi, ale to jest nadal TYLKO TWOJE zdanie (uzasadnione ?? chyba twoim osobistym subiektywnym osądem). Oczywiście masz do niego prawo (choć epitety takie jak "żenująca" są... żenujące - nie życze ci, żeby ciebie ktoś tak kiedyś określił bez podania powodu).

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#476

Post autor: Poland » (czw) 25 wrz 2008, 21:46

A co ze zmianami w Panoramie ??
Poland - Aktywnie najlepszy

erkk
Chipsy przyszły
Posty: 49
Rejestracja: (sob) 06 wrz 2008, 21:21

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#477

Post autor: erkk » (pt) 26 wrz 2008, 14:59

A co ze zmianami w Panoramie
Właśnie chciałem zadać to samo pytanie. Z tego co widzę to z Panoramy robi się drugi "Puls Raport". Myślę, że to dobrze, ponieważ z chęcią ten program oglądałem. W wydaniu o 18.30 oprócz Marty Kielczyk i Andrzeja Turskiego zobaczyłbym Katrzynę Trzaskalską. Mam nadzieję, że po zapowiadanych zmianach Panorama poprawi swoje wyniki.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#478

Post autor: michal » (pt) 26 wrz 2008, 15:36

Moim zdaniem obecne zmiany doprowadzą do likwidacji programu, co od kilku lat chce zrobić pan dyrektor Pawlak. Tylko, że teraz sytuacja się odwróci. To nie dyrekcja zlikwiduje dobry program, tylko program z takim zespołem będzie sam się prosił o likwidację. Od kilku tygodni widzę pierwsze symptomy tego procesu i coraz bardziej to postępuje.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

inga
Chipsy przyszły
Posty: 42
Rejestracja: (sob) 14 cze 2008, 10:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#479

Post autor: inga » (ndz) 28 wrz 2008, 18:57

Panorama byla kiepska i jest równie słaba, a poza tym niektorzy starzy i nowi reporterzy nie powinni byc dopuszczeni do czytania bo maja wady wymowy. Dramat. To już tak brakuje pokory, ze nie można pocwiczyc nad narzedziem pracy? Jak slysze Biernackiego to mi sie w żołądku przewraca, a od sepleniącej Drapały dostaje ciarek. I jak to oglądać? ;(

Kpc21
Coś z niego/niej będzie
Posty: 336
Rejestracja: (pt) 01 sie 2008, 17:22
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#480

Post autor: Kpc21 » (ndz) 28 wrz 2008, 22:57

Jeśli ta Panorama jest tak słaba, to nie lepiej ją wywalić i zastąpić Serwisem TVP Info? TVP Info zyskałoby wtedy dodatkowy czas na nadawanie w czasie programów lokalnych :)
PcForum.eu - Bo IT to nasza pasja!
format c: - najlepszy sposób na wszelkie problemy z Windowsem...

ODPOWIEDZ