Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Polsat News

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#91

Post autor: kamil » (wt) 17 cze 2008, 20:40

Znamy pierwsze wyniki oglądalności Polsat News:
W pierwszym tygodniu działalności Polsat News osiągnął 0,15 proc. udziału w rynku.

Według danych TNS OBOP, średni zasięg dzienny stacji w okresie od 9 do 15 czerwca wynosił 586 tys. osób. W tym czasie statystyczny widz poświęcił 17 minut na oglądanie kanału.

Udział w rynku TVN 24 i TVP Info wynosił w pierwszym tygodniu odpowiednio 2,6 proc i 4,3 proc.

Badanie zostało przeprowadzone na grupie 3 045 badanych w wieku powyżej 4 lat.

http://www.medialink.pl/artykul/1076,Il ... ws?,group4

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#92

Post autor: TinkiWinki » (śr) 18 cze 2008, 15:08

I stało się. A tak liczyłem że Kurskiego Karskiego i Brudzińskiego w tej stacji nie zobaczę

Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

inga
Chipsy przyszły
Posty: 42
Rejestracja: (sob) 14 cze 2008, 10:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#93

Post autor: inga » (śr) 25 cze 2008, 0:25

TinkiWinki pisze:I stało się. A tak liczyłem że Kurskiego Karskiego i Brudzińskiego w tej stacji nie zobaczę
bez przesady - ignorować ich też nie ma co. To tak jakby któreś media udawały, że nie ma Leppera (czy raczej nie było :x ). Rzeczywistośc jest jaka jest. Mnie na przykład Wenderlich doprowadza do pasji i Senyszyn, ale, żeby tak od razu cenzura-zakaz wstępu?

inga
Chipsy przyszły
Posty: 42
Rejestracja: (sob) 14 cze 2008, 10:34

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#94

Post autor: inga » (śr) 25 cze 2008, 0:27

Na żywca programu nie widziałam, tylko z capsów - wyglada to na wypasione i z klasą :D Gratulacje dla polsatowców. A wpadki jakies są? Jak merytorycznie i personalnie?

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#95

Post autor: TinkiWinki » (pt) 27 cze 2008, 17:53

Na razie testują więc jakieś wpadki z połączeniami występują ale już się rozkręcili :D Na szczęście nie transmitują każdej konferencji prasowej z Sejmu. Jeśli już to skróty. Zapraszają w miarę spokojnych rozmówców, w przeciwieństwie do TVN24. za ekspertów nie robią Tomaszewscy, Czarneccy czy Korwinn-Mikke :x Jeszcze nie trafiłem na rozmowę w które wszyscy na raz by sie przekrzykiwali i najczęściej słyszalnymi słowami byłyby Proszę mi nie przerywać, Niech pani mi nie przerywa, Skończył już pan :x Na TVN24 to norma :D

Ostatnio często lecą jingielki promocyjne
Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



http://rapidshare.com/files/125392967/PolsatNews.RAR
http://www.dailymotion.com/video/x5xlyu ... -news_news

Dorobili się też plansz z zapowiedziami, co jest pozyteczne biorąc pod uwage że nigdzie nie ma ich ramówki.
Obrazek Obrazek Obrazek

We Wrocławiu chyba przesadzili, Na dachu zrobili studio :D Wygląda to na jakieś rusztowanie budowlane :x
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Gościu nazywa się Szpak. Jeden z członków kabaretu Klika z Wrocławia tez ma tak na nazwisko. Ciekawe czy rodzina? :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#96

Post autor: Przemek » (pt) 27 cze 2008, 18:27

Ja rozumiem, że w reklamach jest Grabraczyk, sapiący Jaruś czy najlepsza serwisantka Kasia Włodarczyk. Ale co u diabła robi mierna Gaska? Nie da się słuchać tej panienki... :/

kamwas16
Chipsy przyszły
Posty: 2
Rejestracja: (pt) 27 cze 2008, 19:26

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#97

Post autor: kamwas16 » (pt) 27 cze 2008, 19:44

oglądam od czasu do czasu polsat news i nie mam watpliwości, ze kanał się rozwinie, poczatki zawsze trunde. ale nie to chcialem napisać, uwielbiam jak serwisy prowadzi kasia włodarczyk - nie dośc że przyjemnie się patrzy, to jeszcze pewnie, dynamicznie, ma taki inny typ urody, który bardzo przyciąga i jest wiarygodna. dobrze tez slucha sie krakowiaka i agnieszke gozdyre - babka z temperamentem., krytykowac na arzie nie ebde :)

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#98

Post autor: kamil » (ndz) 29 cze 2008, 19:00

A co to jest to ''Newscafe''? :>

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#99

Post autor: TinkiWinki » (pn) 30 cze 2008, 16:02

Taki program o filmach, muzyce, festiwalach, bieżących wydarzeniach kulturalnych i innych pierdółkach :D Co ciekawe jest już pierwszy powiew konkurencji w telewizjach informacyjnych :D TVN24 ma robić coś w podobnej tematyce, ma się zwać "Czerwony dywanik"

ObrazekObrazekObrazekObrazek

http://www.dailymotion.com/video/x5ytbd_newscafe_news
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#100

Post autor: Poland » (pn) 30 cze 2008, 16:55

Ja mam takie pytanie z innej beczki - czemu Interwencja Extra z Polsatu News się nie klei z Interwencją z Polsatu ?? Mają inne czołówki i studio też chyba inne.
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
polsat
Coś z niego/niej będzie
Posty: 229
Rejestracja: (śr) 16 sie 2006, 16:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#101

Post autor: polsat » (pn) 30 cze 2008, 19:49

Pamiętam Paulinę Jaskólską jak prowadziła z Maćkiem Rokiem ,,Idola" (od występów fianałowych). Wtedy była blondynką i miała krótkie włosy. Wygląda zupełnie inaczej :shock:
STOP TVPiS!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
zizu
Chipsy przyszły
Posty: 25
Rejestracja: (pt) 09 maja 2008, 21:10
Lokalizacja: Swarzędz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#102

Post autor: zizu » (pn) 30 cze 2008, 22:34

Jaskólska w Polsat News?! :shock: A niech to szlag, miałem kiedyś okazje ją poznać. Niestety nie najlepsze mam o niej zdanie.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#103

Post autor: TinkiWinki » (pn) 30 cze 2008, 23:09

Może miała gorszy dzień? :D

PN tez bawi się w kamerki internetowe :D Strasznie otyłego mają tego korespondenta na wyspach :x Prawie jak Rychu Kalisz nie mieści się w kadrze :x
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Vincent
Chipsy przyszły
Posty: 3
Rejestracja: (wt) 01 lip 2008, 9:53

GASKA JEST THE BEST

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#104

Post autor: Vincent » (wt) 01 lip 2008, 10:21

A JA UWAŻAM, ŻE GASKA JEST CORAZ LEPSZA.... ROBI POSTĘPY NIEMAL Z SERWISU NA SERWIS!!! JEST BARDZO ŁADNĄ KOBIETA, MA INTRYGUJĄCY GŁOS... JEST SUPER!!

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#105

Post autor: kamil » (wt) 01 lip 2008, 11:15

Intrygujący (czytaj: skrzekliwy) głos. Przynajmniej na krótkich filmikach TW. :D

ODPOWIEDZ