Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Polsat News

Rozmowy o stacjach komercyjnych Polski, Europy i Świata.
kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#76

Post autor: kamil » (ndz) 08 cze 2008, 11:52

Przydałoby się kilka serwisów gospodarczych
Będą, jak będzie o czym mówić, czyli w dni robocze (p)o 13.00, 16.00 i 22.00. ;)

Ponadto wciąż powiększa się grono dziennikarzy. :D
Dziennikarze.info pisze:Klaudiusz Slezak i Łukasz Szelecki będą pracować w nowym kanale informacyjnym Polsat News. Obaj reporterzy byli dotąd związani z radiem Tok FM.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#77

Post autor: tobi » (pn) 09 cze 2008, 19:43

a kiedy kanał w Aster? To konkurent UPC. Może się zmobilizują i na dniach kanał dodadzą do oferty.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#78

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 10 cze 2008, 13:01

Jak powstawał Polast News :arrow: czy ten materiał czyta Dariusz Ociepa? W ostatnich tygodniach razem z Dominiką Długosz często pojawiali się w TV BIZNES. W niedziele z kolei słyszałme w Polsat NEWS Grzegorza Kozaka, kóry tez był głównym wydawcą Wydarzeń. Cóż - TVP w imię walki o ideały braci Kaczyńskich najpierw zawiesiła go w obowiązkach, a następnie wysłała do "zamrażarki" w TVP info na bliżej nieokreślone stanowisko.

kuba_lodz
Przeciętniak
Posty: 113
Rejestracja: (czw) 19 sty 2006, 14:49
Lokalizacja: Lodz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#79

Post autor: kuba_lodz » (wt) 10 cze 2008, 15:24

Mam pytanie - jedną z prezenterek PN jest Agata Słysz. Czy ta pani wcześniej się nie witała z widzami Tv Trwam w ichniejszym Serwisie Informacyjnym hasłem Szczęść Boże?
:x

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#80

Post autor: TinkiWinki » (wt) 10 cze 2008, 15:42

doktorfaustus1 pisze:Jak powstawał Polast News :arrow: czy ten materiał czyta Dariusz Ociepa?
Ociepa dzisiaj reporteruje w PN http://mediasite.boo.pl/forum/topics38/ ... vt1223.htm
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#81

Post autor: tobi » (śr) 11 cze 2008, 19:59

jak myślicie. Kiedy kanał trafi do najw. operatorów kablowych?

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#82

Post autor: kamil » (śr) 11 cze 2008, 20:20

tobi pisze:Kiedy kanał trafi do najw. operatorów kablowych?
Rozmowy trwają ze wszystkimi kablówkami. Dołączenie kanału zależy od ich operatorów. Nastąpi to najprawdopodobniej we wrześniu.

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#83

Post autor: Poland » (śr) 11 cze 2008, 21:24

W UPC na południu polski ponoć już jest.
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#84

Post autor: TinkiWinki » (czw) 12 cze 2008, 17:41

No i pojawił sie Bumerang, konkurencja dla Szkła kontaktowego. Panowie chyba muszą się jeszcze dotrzeć bo Markiewicz zachowuje się jakby był sam :D Jak widać pozostali w tej samej konwencji co Bumerang z Polsatu. Biorą na tapetę materiały z programów informacyjnych i komentują, odnajdują nieścisłości. Troszku Markiewicz jest irytujący ale całość może być ciekawsza niż coraz nudniejsze Szkło.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wieczorem jest jakieś podsumowanie dnia, w którym m. in. przedstawiane są najważniejsze najważniejsze sprawy jakie były poruszane w rożnych zagranicznych telewizjach informacyjnych. Taki całkiem ciekawy pomysł.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dziwi mnie brak Doroty Rojek. Myślałem że to ona będzie na początku, jako najbardziej doświadczona , prowadziła serwisy, a tu tydzień się kończy a jej nie było.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#85

Post autor: Poland » (czw) 12 cze 2008, 20:16

A wstawisz może jakieś fragmenty do internetu.
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#86

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 12 cze 2008, 20:51

Też zastanawiam się nad brakiem Rojek. Może wysłałi ją na dodatkowe szkolenia. A może będzie prowadzić jakieś dopiero przygotowywane pasmo, a na początku chcą testować całkowicie nowych ludzi.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#87

Post autor: TinkiWinki » (sob) 14 cze 2008, 22:59

Się sprężyli i już mają :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ciekawe czy ochrzczą go jakimś urokliwym przydomkiem typu Słoneczny albo Jaszczomb News :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#88

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 15 cze 2008, 10:08

Na antenie Polsat News bryluje Grzegorz Kozak, który rok temu był jeszcze głównym wydawcą Wiadomości TVP1. Już od kilkunastu dni jest wydawcą głównego wydania Wydarzeń oraz szefem wydawców tegoż programu, a w Polsat News prowadzi międzynarodowy magazyn o 21.30 - całkiem dobrze mu to wychodzi. TVP straciła bardzo dobrego i doświadczonego dziennikarza.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#89

Post autor: TinkiWinki » (pn) 16 cze 2008, 18:37

ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#90

Post autor: TinkiWinki » (wt) 17 cze 2008, 15:48

No i nie przewidzieli miejsca na program face to face jak np. u Olejnik gdzie rozmówcy patrzą sobie głęboko w oczy i brakuje tylko świec i czerwonego wina :x Tutaj muszą siedzieć lekko bokiem bo nie przewidziano miejsca na nóżki :D A przy żadnym innym stoliku aż do takiego zbliżenia nie mogłoby dojść.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dwie literówki, jedne z pierwszych PN :D No ale po meczu to można im darować :D
Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ