Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Hanna Lis

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#151

Post autor: TinkiWinki » (wt) 03 cze 2008, 20:10

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dzisiaj krótsza niż wczoraj spódniczka :D Jutro pewnie będzie w ... spodniach :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#152

Post autor: TinkiWinki » (wt) 17 cze 2008, 15:40

A jednak się pojawiła :D A pewnie pismaki już grzali pióra coby opisać kolejna aferę :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#153

Post autor: TinkiWinki » (śr) 18 cze 2008, 15:19

W spodniach
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#154

Post autor: kamil » (sob) 21 cze 2008, 13:10

Jakby ktoś się zastanawiał, jak spędzić weekend, to niech sobie poczyta - mnóstwo opinii, faktów i ciekawostek zebranych w jedną całość :arrow: http://www.dziennik.pl/opinie/article19 ... e_Lis.html

Wyodrębniony i tajemniczy kawałek. :arrow: http://media2.pl/media/37536-hanna-lis-na-telefon.html

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#155

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 21 cze 2008, 15:28

Bardzo stronniczy i nie poparty argumentami artykuł. Bardzo przerpaszam, ale to nasz prezydent dzwoni do swojego brata przed podjeciem każdej decyzji.
Hasła fochy i chimery są żenujące, nie mówiąc już o fragmencie:
Na trzecim dyżurze zakwestionowała rzetelność jednego z dziennikarskich materiałów. A czwartego dnia oznajmiła, że "Wiadomości" prowadzić nie będzie i wyszła. Tym samym porzuciła dyżur, za co grozi zerwanie każdego, nawet najbardziej gwiazdorskiego kontraktu.

Szkoda, że autor artykułu nie wspomniał kim był ów dziennikarz i czego dotyczyła sprawa. Trudno też wymagać od dziennikarza aby podpisywał się pod jawną manipulacją. Durczok z Kolendą postąpili kiedyś tak samo.
Rozumiem, że pisowscy publicyści z Rzepy i Dziennika spodziewali się, że Hanka będzie wzorem Kulczyckiego i Wyszyńskiej bez szemrania czytała przychylne dla prezesa Kaczyńskiego teksty. Pewnie stąd te liczne próby ośmieszenia Lisowej i posługiwanie się hasłami, że to tylko prezenterka, głupia blondynka, która nie powinna nawet protestować. Cieszę się, że nie mieli racji.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#156

Post autor: michal » (sob) 21 cze 2008, 19:06

Lisi adwokat :)

Ps. Piękny artykuł. Kwintesencja Lisowej i jej ostatnich POpisów.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#157

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 21 cze 2008, 19:17

Lepszy lisi niż pisi :twisted:
Tekst w Dzienniku wpisuję się w atak na Hannę Lis - wyjątkowo żenujący poziom, przemilczanie pewnych faków (np brak niezależności redakcji Wiadomości, jawne manipulacje w materiałach i próby cenzury.) Oto czytelnikom przedstawia się obraz świetnie funkcjonującej redakcji programu informacyjnego i czarownicy, która nic nie potrafi, ale musi się z wszystkimi kłócić. Zastanawiam się jak nisko trzeba upaść, aby pisać takie paszkwile i nie widzieć tego, co naprawdę dzieję się w TVP. Może komuś nie przeszkadza wizja świata według PiS, ale to jest telewizja publiczna i wymagam, aby była obiektywna, bo od 2005 r. ze świecą szukać tam takiej cechy...
PS Michale polecam recenzję ksiązki o Wałęsie napisaną przez prof. Andrzeja Friszke. Przyznam, że bliżej mi do jego stylu uprawiania historii, niż np do działań rzekomo obiektywnego prof. Andrzeja Nowaka :arrow:recenzja

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#158

Post autor: michal » (sob) 21 cze 2008, 19:37

To, że Hanna Lis jest gwarancją rzetelności i niezależności redakcji jest niestety Twoim wielkim i niefortunnym urojeniem. Ona (a własciwie Tomek) ma po prostu swoje polityczne interesy, Tomek uważa się na najinteligentniejszego w Polsce (po Balcerowiczu i po ostatnich poczynaniach mógłbym tez stwierdzić, że także po Lechu Wałęsie ;) ). Uzurpuje sobie prawo do edukowania społeczeństwa, podpowiada jak należy myśleć, jak powinno być. To nie jest dziennikarstwo. Oczywiście te tezy się częściowo z Twoimi, i nie dziwię się, że je popierasz, ponieważ jedną ich podstaw jest niemerytoryczna nienawiść do prawicy. Zresztą wszystko to jest w artykule "Dzienniku".
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#159

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 21 cze 2008, 21:32

Każdy kij ma dwa końce - Twoje argumenty mogą zostać użyte przeciwko Tobie Zadziwia mnie Twoja ślepa nienawiść do ludzi myślących inaczej niż Ty oraz PiS (który nota bene ma tyle wspólnego z prawicą co ja z baletem). Prawicowi publicyści jak Semka, Ziemkiewicz, Sobala, Pospieszalski, Rybiński, czy Wildstein sami zachowują się jakby zjedli wszytskie rozumy, jakby tylko oni wiedzieli co się dzieje w tym kraju i kto ma racje. Naprawdę gratuluję takie sposobu myślenia. Inni racji mieć nie mogą, ewentualnie kłamią. Wszak o to oskarżyłeś dziennikarzy Gazety i Polityki, tłumacząc ich brak w TVP oraz fakt prowadzenia wszystkich programów publicystycznych (za wyjątkiem jednego) w TVP przez prawicowych publicystów.
Przeszkadza Ci rzekomo ostry język Lisa, a nie przeszkadza brak obiektywności, a także podłe i parszywe manipulacjie w Wiadomościach :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
zizu
Chipsy przyszły
Posty: 25
Rejestracja: (pt) 09 maja 2008, 21:10
Lokalizacja: Swarzędz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#160

Post autor: zizu » (ndz) 22 cze 2008, 21:51

Artykuł czytałem i jedno jest pewne, autorka Luiza Zalewska (dawniej Rzepa) nawet nie próbowała być obiektywna, to że paroma pozytywnymi frazesami rzuciła na koniec artykułu to i tak nie pozwala nazwać tego rzetelnym artykułem. Oczywiście wszystkie negatywne opinie wyrażane co do jednego były anonimowo, równie dobrze Pani redaktor mogła sobie połowę z nich sklecić. Faustusie ja tam bym się nie przejmował tym co koledzy wygadują na Hanię, ich problem i Zalewskiej również, grunt że pomimo tych krytycznych głosów wielu nadal ma poczucie, że jej obecnośc wnosi tam nowa jakośc. A zweryfikować to bęzie zapewne można po jakimś czasie. A narazie ostatnie tchnienie i piski wydają ci co już nie moga za bardzo knocić przy Wiadomościach.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#161

Post autor: Ania » (pn) 23 cze 2008, 21:15

Przepiękny artykuł czytałam z zapartym tchem ;-D

Cała prawda o Lisicy kawa na ławę - na prawde ucieszyłam się niedawno widząć w wiadomościach Wysocką :-P
^@^
Obrazek

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#162

Post autor: Dawid_sc51 » (wt) 24 cze 2008, 14:56

Wysocka jest już wyrobiona w tym co robi. I ma też charakterystyczne powitanie Dobry Wieczórrrr Witam Państwa. Hanna Lis i Krasko wcale nie mówsieli tu przychodzić. Wiadomości poradziły by sobie bez nich, ale i tak juz nie beda miały oglądalności 12mln widzów tak jak to było ok. 2001r.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#163

Post autor: Ania » (wt) 24 cze 2008, 21:41

Kraśko jak Kraśko ale Lisowa jest na pewno całkowicie zbędna :x
^@^
Obrazek

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#164

Post autor: Dawid_sc51 » (wt) 24 cze 2008, 23:25

Ja po ich debiucie myślę, że oni są zbędni i te przemieszczanie po studiu także. Czemu nie dadzą Kasi Werner, bardzo zdolnej dziennikarki.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#165

Post autor: Ania » (czw) 26 cze 2008, 1:33

Bo nie jest panią Lisową proste ;)
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ