Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Wiadomości - sprawy bieżące

Sztandarowy serwis telewizyjnej Jedynki. Główne wydanie codziennie o 19:30.
Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1366

Post autor: Poland » (śr) 21 maja 2008, 16:27

Bartek0912 pisze:Oby nie Wyszyńska. Jest doświadczoną dziennikarką i już przyzwyczaiłem się do niej w Wiadomościach.
]
Na dodatek jest sympatyczna. Tak samo ma sie z Wysocką. Z tego wychodzi na to że Kulczycki powinien odejść.
Poland - Aktywnie najlepszy

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1367

Post autor: Dawid_sc51 » (śr) 21 maja 2008, 18:17

A może, żeby Kulczycki nie stracił posady zrobili by wydanie wieczorne Wiadomości o 23:00. I zlikwidowali by wieczorną Panorama albo by ja przesuneli na 21:30.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1368

Post autor: michal » (śr) 21 maja 2008, 18:47

kisiel205 pisze:Z tego wychodzi na to że Kulczycki powinien odejść.
Powinien odejść Smoktunowicz :twisted:
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Yattaman
Chipsy przyszły
Posty: 14
Rejestracja: (sob) 18 lis 2006, 13:12

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1369

Post autor: Yattaman » (czw) 22 maja 2008, 17:24

Przed chwilą na jedynce puścili reklamówkę Wiadomości z Hanką w roli głównej. Zaczyna się wejściem Hanki do oszklonego budynku, daje wskazówkę jakiemuś kolesiowi po czym wchodzi do rzekomego newsroomu TVP (tego samego, w którym wcześniej występował Kraśko). Siada przy biurku, patrzy na plazmy i myśli "jak pokazać wiadomości". Po czym wchodzi do sali konferencyjnej (czyt. kolegialnej) i myśli dalej razem z kolegami. A na koniec wchodzi do studia Wiadomości i wyraża radość z powodu powrotu na antenę :-)

Acha....tylko ostatnie dwa zdania Hanka wypowiada swoim głosem. Resztę, czyli cały początek czyta lektor

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1370

Post autor: Przemek » (czw) 22 maja 2008, 17:39

Bo ta Pani ma problemy z czytaniem, a 2 zdania na pamięć każdy głupi się nauczy (Nawet Hanna L.).

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1371

Post autor: kamil » (czw) 22 maja 2008, 18:24

Pytanie tradycyjne i oczywiste do tego typu sytuacji: może ma to ktoś nagrane? :x

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1372

Post autor: norbi » (czw) 22 maja 2008, 19:07

też widziałem te reklamówkę - niestety nie mam jej na zadnym nośniku, ale studio w którym siedzi LIS - ROBI WRAŻENIE...

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1373

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 23 maja 2008, 10:44

Ten oszklony budynek to nowy gmach TVP. Proszę polowac na reklamę, bo ja mam marne szanse, aby coś zobaczyć - nie pamiętam kiedy ostatnim razem oglądałem np Wiadomości :x

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1374

Post autor: TinkiWinki » (pt) 23 maja 2008, 10:56

Polowałem przed Wiadomościami to jak na złość puścili Kraśkę :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Bartek0912
Chipsy przyszły
Posty: 21
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 21:09

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1375

Post autor: Bartek0912 » (pt) 23 maja 2008, 14:42

Zapewne przed Wiadomościami o 15:00 puszczą Hankę. A więc przypominam o polowaniu...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1376

Post autor: michal » (pt) 23 maja 2008, 20:12

Firlej nadal spędza wakacje w Gruzji. Żeby było śmieszniej w poniedziałek będzie wydanie wyjazdowe z Gruzji, w rocznicę odzyskania przez ten kraj niepodległości. Co jeszcze ciekawego wymyślą?

Piotr Górecki natomiast spędza urlop z żołnierzami Czadzie, Gadomski jest z preziem w Kijowie. Nadal oglądamy reportaże Wajdy z wycieczki w Ameryce Południowej (to akurat zafundował Tusk).

Natomiast ostatni materiał zrobił dziś i nawet przeczytał Oswald Rodrigo Pereira :) Pierwszy raz go słyszałem i widziałem, choć w redakcji jest od ponad roku. Głos jak nastolatka. Spodziewałem się mimo wszystko na koniec w stand-upie jakiegoś macho-latynosa, a to... szczupły blady blondyn :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1377

Post autor: norbi » (sob) 24 maja 2008, 11:43

a ja wam powiem, że oni przesadzają z tymi wyjazdowymi wydaniami, zwłaszcza w takiej błahej sprawie jaką jest Gruzja. Kiedyś były takie wydania zarezerwowane tylko do najważniejszych wydarzeń, a teraz niemal zawsze jest dla nich okazja aby zrobić coś wyjątkowego. Tylko szkoda, że znów Kulczycki z Wyszyńską skompromitują się przy nieudanych próbach łączeń z reporterami na żywo, albo że nie będą chciały im wchodzić materiały. A co do Wiadomiści z Lisową i Kraśką, to konieczna byłaby jednak jakaś zmiana w studiu. Przyznam, że zawiódł mnie ten ekran za prowadzącym z tym widokeim na tą ich "niby" reżyserkę, te monitory wyglądają jakby były we wodzie, a w dodatku jest tam za ciemno. Jeszcze gorzej prezentuje się ta kanciapa z której wychodzi prezenter od pogody - to jakaś fatalnie zagospodarowana przestrzeń...moim zdaniem powinni zrobić tam silnie granatowo - białą ścianę z zarysami kuli ziemskiej i jakoś zasłonić ten bajzel. Pochwaliś należy tylko barierki, andresole i okrągły stół, tudzież znany z TVN 24 :] Ale ogólnie rzecz biorąc, to ich nowe studio to niewypał. Jeśli chcą być poważną konkurencją musieliby je trochę zmodyfikować, a to że przydałaby im się silniejsza i bardziej doswiadczona ekipa reporterska, to jest jasne od dawna. Tak na moje oko z sześciu reporterów potrzebowaliby od zaraz.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1378

Post autor: viper » (ndz) 25 maja 2008, 12:11

Ja proponuję więcej jasności w studiu Wiadomości :]
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Bartek0912
Chipsy przyszły
Posty: 21
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 21:09

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1379

Post autor: Bartek0912 » (ndz) 25 maja 2008, 12:14

Widziałem reklamę z Hanką i Kraśką. Te reklamówki wyszły im profesjonalnie. Hasło reklamujące Wiadomości powinno brzmieć "Profesjonalizm w każdym calu". Szkoda, że nie nakręcono reklamówek z Wyszyńską i Wysocką.

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1380

Post autor: Dawid_sc51 » (ndz) 25 maja 2008, 13:14

Przed chwilą leciała reklamówka z Hanka. Szkoda , że Hanka nie mówiła tekstu. A na końcu tylko podkład z jej głosem i na końcu , że się cieszy. Kraśko w reklamówce Wiadomości wypadł lepiej.

ODPOWIEDZ