Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Hanna Lis

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#91

Post autor: pchla » (śr) 09 sty 2008, 8:17

Widzę, że sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie :x Teraz Hanna zamierza tańczyć na lodzie?! ciekawe czy będzie można ją krytykować. I biedna Doda będzie miała konkurencję w postaci drugiej blondynki.

PS: Niestety nadzieje nasze zdechły:
Hanna Lis na naszych łamach dementuje medialne informacje, że negocjuje występ w jednym z formatów rozrywkowych czy jakoby miała prowadzić Panoramę i pracować w tv śniadaniowej. Zdradza, że finalizuje rozmowy dotyczące współpracy przy nowym programie.

Od zeszłego czwartku, gdy Telewizja Polska poinformowała, że Tomasz Lis zostanie gospodarzem autorskiego programu publicystycznego w TVP 2, prasa rozpoczęła spekulacje na temat przyszłej posady jego żony Hanny Lis, byłej prezenterki "Wydarzeń" Polsatu.

Już wcześniej media podawały, że dziennikarka otrzymała propozycję prowadzenia "Panoramy". Hanna Lis potwierdza, że w listopadzie taka oferta faktycznie się pojawiła. - Z różnych względów nie przyjęłam jej, czego nie ukrywałam przed pytającymi mnie o to dziennikarzami, choć oni z niejasnych powodów postanowili to ukryć przed swoimi czytelnikami - opowiada w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Informacja o jej rzekomym angażu do serwisu Dwójki była powielana przez kolejne redakcje. Dopiero w minioną sobotę "Super Express" napisał, że dziennikarka odmówiła prowadzenia programu informacyjnego TVP 2 i miała rzekomo stwierdzić, że jego redakcja to skansen. Podana przez tabloid argumentacja oburzyła samą zainteresowaną, która zapewnia, że nigdy tak nie mówiła.

- To kompletna bzdura. Nawiasem mówiąc jednymi osobami z Telewizji Polskiej, z którymi rozmawiałam na temat "Panoramy" byli prezes Andrzej Urbański i dyrektor TVP 2 Wojciech Pawlak i z całą pewnością żaden z nich nic o treści tych rozmów nikomu nie mówił, więc jest to czysta konfabulacja - mówi dziennikarka i dodaje, że nikt z "Super Expressu", który o tym napisał, nawet w tej sprawie do niej nie zadzwonił. - Może nie zadzwonił z obawy, że usłyszy, iż jest to wierutne kłamstwo? - pyta retorycznie.

Ten sam tabloid napisał, że Hannie Lis zaoferowano prowadzenie porannego magazynu Dwójki "Pytanie na śniadanie". - To kolejna wyssana z palca brednia. Nigdy nie toczyły się żadne rozmowy o mojej pracy w telewizji śniadaniowej w TVP. Nie było nawet takiego pomysłu. Przez całe moje zawodowe życie zajmowałam się newsami i publicystyką i tego, w miarę możliwości chcę się trzymać - tłumaczy prezenterka.

Liczne medialne spekulacje dotyczyły także udziału Hanny Lis w popularnych programach tanecznych. Najpierw "Dziennik" napisał, że zaproszono ją do występu w kolejnej edycji emitowanego w TVN "Tańca z gwiazdami". - Na początku grudnia zaproponowano mi udział w tym show. Odmówiłam. Natychmiast. Teraz, po miesiącu czytam, że po przejściu mojego męża do TVP utrudni negocjacje w tej sprawie. Negocjacji nie było, więc ktoś kłamie. Ciekawe po co i kto naprawdę krył się za maską pt. "anonimowa dziennikarka TVN"? - zastanawia się Hanna Lis.

Wczoraj pojawiły się kolejne rewelacje. Tym razem "Fakt" doniósł, że dziennikarka może zatańczyć, ale na lodzie. - Nigdy nie było też żadnych negocjacji w sprawie mojego udziału w show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Tu też dostałam propozycję, choć nie od TVP 2, a od producenta programu i tu też odmówiłam, o czym zresztą powiedziałam dziennikarce "Faktu" - wyjaśnia dla Wirtualnemedia.pl.

- Żeby była pełna jasność, to a propos tego co może się jeszcze pojawić, nie wezmę też udziału w programie "Jak oni śpiewają". Oczywiście ze względu na słaby głos - ironicznie dodaje.

Hanna Lis wiąże jednak swoją przyszłość z Telewizją Polską, z którą kończy negocjacje dotyczące współpracy przy nowym programie. - Nie chcę mówić na razie o szczegółach - zastrzega, ale potwierdza, że ma to być program dotyczący spraw społecznych i politycznych.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
polsat
Coś z niego/niej będzie
Posty: 229
Rejestracja: (śr) 16 sie 2006, 16:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#92

Post autor: polsat » (śr) 09 sty 2008, 14:29

Ania pisze:No tak tańce na lodzie z Dodzią oto poziom Haneczki... :] :bravo:
oj Aniu Aniu i ty wierzysz w takie bzdury? Jak taka dobra dziennikarka jak Hanna Smoktunowicz-Lis mogłaby zostać ograniczona do prowadzenia programu śniadaniowego lub tańców na lodzie?? :smiech: To jest dobre dla kiepskich dziennikarek pokroju Kingi Rusin :]
STOP TVPiS!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#93

Post autor: Przemek » (śr) 09 sty 2008, 17:28

:smiech: :smiech: :smiech: :smiech:

Hanka jest dobrą dziennikarką?? Jak ona całe życie newsy prowadzi... nic więcej. I spaghetti dla spaślaka Lisa robi :x Kinga przynajmniej prowadzi duży program na żywo przez 3 godziny, YCD i firmę.

Awatar użytkownika
polsat
Coś z niego/niej będzie
Posty: 229
Rejestracja: (śr) 16 sie 2006, 16:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#94

Post autor: polsat » (śr) 09 sty 2008, 18:29

Hanka jest świetną dziennikarką, a do tego jest bardzo dobrze wykształconą dziennikarką.
Rusin nawet do newsów się nie nadaje :x Poza tym to wcale nie jest takie łatwe jak ci się wydaje. To charówa od rana do wieczora......

I Hania nie była tylko zwykłą prezenterką. Przypomnę:
Karierę dziennikarską zaczynała w TVP1. Prowadziła tam: "Teleexpress", "Klub dobrej książki", "Twój dekalog" i "Stopklatkę". Następnie trafiła do "Dziennika" TV 4, pracując jako prezenter, a w 2003 została dodatkowo kierownikiem jego zespołu redakcyjnego. Od października 2004 do 19 września 2007 roku była gospodynią "Wydarzeń" w Polsacie.
Talent dziennikarski wyssała z mlekiem matki.

W dodatku przynajmniej na Hanię można sobie chociaż popatrzeć, bo to piękna kobieta :x A na Kingę tak nie bardzo :x ......I ten nos jak kartofel..... Bleeeee :/
STOP TVPiS!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#95

Post autor: Ania » (śr) 09 sty 2008, 23:17

Hmm rzecz gustu ja tam np chętnie spojrze na Rusin, ładna babka... słuchać się nie da ani jednej ani drugiej bo co jedna to głupsza...

Smoktunowicz znalazła się w Polkiczu dzięki Lisowi i dlatego tż ta "świetna" dziennikarka odeszła. Wiedziała że tak czy inaczej poleci...
^@^
Obrazek

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#96

Post autor: pchla » (czw) 10 sty 2008, 8:13

A ja do tej pory myślałam, że obie są siebie warte, ale po odsieczy medialnej Smoktunowicz jest 1:0 dla Kingi.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#97

Post autor: TinkiWinki » (czw) 10 sty 2008, 16:53

Hanka w pracy :x

Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Patrycja
Chipsy przyszły
Posty: 37
Rejestracja: (sob) 03 mar 2007, 16:45

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#98

Post autor: Patrycja » (pt) 11 sty 2008, 15:09

Hanna Lis uważa się za niewiadomo jaką dziennikarke,a ona to przeciętna postać.Denerwują mnie te jej ostatnie bezsensowne wywiady.Babo znadż sobie prace i zajmij się sobą!!!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#99

Post autor: Ania » (wt) 15 sty 2008, 11:08

No otóż to, masakra, tyle że jak potańczy na lodzie albo coś innego będzie robić to doiero zawali okładki... dobrze że tego wszelkiego badziewnia nie czytam...
Ale ostatnio przykuła moją uwage okładka pisma "Party" - Hanna Lis załatwiła prace Tomaszowi...

Hmm swego czasu stwierdziła ze chce pracować w informacjach a nie dezinformacjach... czyżby nawet po tym wyznaniu miała takie znajmości w TVPiS ?
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
polsat
Coś z niego/niej będzie
Posty: 229
Rejestracja: (śr) 16 sie 2006, 16:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#100

Post autor: polsat » (śr) 16 sty 2008, 11:37

Ale ostatnio przykuła moją uwage okładka pisma "Party" - Hanna Lis załatwiła prace Tomaszowi...
Najpierw Tomek załatwił pracę Hance, to teraz przyszedł czas na rewanż i Hanka załatwiła pracę Tomkowi. Normalka. Jak to w małżeństwie :x
STOP TVPiS!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#101

Post autor: Ania » (pn) 04 lut 2008, 13:11

Hanna Lis poprowadzi "Wiadomości"?
(Dziennik.pl, Alka/4 lutego 2008 08:53)

Hanna Lis prowadzi rozmowy z TVP w sprawie poprowadzenia "Wiadomości" - twierdzi Presserwis.

Hanna Lis/ fot. J. Stalęga/ MWMEDIA


Lis zaprzecza tym doniesieniom. Przyznaje jednak, że istnieje szansa, iż poprowadzi w TVP "poważny program". Miałby mieć charakter publicystyczno-społeczny.

- Chcielibyśmy, żeby Hanna Lis dołączyła do grona osób prowadzących główne wydanie "Wiadomości" - mówi tymczasem anonimowa osoba z kierownictwa TVP w rozmowie z "Presserwisem".

To nie pierwsze rewelacje na temat przyszłego zajęcia dziennikarki. Hanna Lis dementowała już doniesienia, jakoby miała poprowadzić "Panoramę", dwójkowe "Pytanie na śniadanie" i wystąpić w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie".

Hanna Lis swoją karierę na wizji zaczynała właśnie od Telewizji Polskiej. Potem przez trzy lata - do 2007 roku - była gospodarzem "Wydarzeń" w Polsacie.

Od 25 lutego na antenę TVP powraca Tomasz Lis.
To już wolę Wysocką ;> nie sądziłam że kiedyś to powiem :x
^@^
Obrazek

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#102

Post autor: pchla » (pt) 08 lut 2008, 13:14

A to z Gali:
Na ścianie budynku przy alei Niepodległości (róg Rakowieckiej) ktoś wysprejował wielkimi literami „Boże chroń Liski”.

Właśnie tak. Ciepło, familiarnie. Anonimowy autor okazał Lisom więcej życzliwości niż niektóre tytuły, portale i dziennikarze. Zwłaszcza odkąd Tomasz Lis przyjął propozycję powrotu do telewizji publicznej za niezłe pieniądze i na swoich warunkach (pełna niezależność!), Hanna i Tomasz Lisowie stali się gorącym tematem mediów. Spekulacjom nie ma końca: co odrzuciła Hanna, co powiedziała, czym wzgardziła. Tymczasem ona w podwarszawskim Konstancinie cieszy się życiem rodzinnym, urządza nowy dom, ku własnemu zdziwieniu nie tęskniąc za ekranem, i… rozważa kolejne oferty. „Praca szuka mnie i ja szukam pracy” – ujmuje rzecz prosto. Dziś już wiadomo, że nie będzie reaktywować „Panoramy”, bo trzeba by na to poświęcić szmat życia. Nie przyjęła również oferty prowadzenia telewizji śniadaniowej, bo wprawdzie to praca miła, łatwa i przyjemna, ale może niekoniecznie dla ambitnej dziennikarki newsowej. Co do rozmowy na temat jej występu w „Tańcu z gwiazdami”, to trwała tyle, co powiedzenie kategorycznego „nie”. A teraz pojawił się kolejny fakt medialny: Hanna Lis ma przyjąć propozycję prowadzenia w telewizji publicznej własnego programu publicystyczno-politycznego w paśmie porannym. Brzmiało wiarygodnie. Chcieliśmy potwierdzić u źródła. 28 stycznia Hanna Lis powiedziała „Gali”: „Nie, to nieprawda”.
I fotka dla miłośników:

Obrazek
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
polsat
Coś z niego/niej będzie
Posty: 229
Rejestracja: (śr) 16 sie 2006, 16:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#103

Post autor: polsat » (wt) 22 kwie 2008, 14:40

Hanka na okładkach!
Dzisiejszy SuperExpress pisze że za zerwanie kontraktu z TVP grozi Hani nawet 200 tys. zł kary oraz że w przypływie złości Hanka staranowała (z zimną krwią i kilkakrotnie!!) jakiś samochód :x

Ja tam mogę uwierzyć w te 200 tys. ale w to staranowanie to nie bardzo (niewiarygodne źródło :P )



Obrazek

Obrazek

troszkę cytatów dla humoru :x
Miała mieć władzę i pieniądze, tymczasem jej kontrakt w TVP wisi na włosku. Jeśli go zerwie, zapłaci gigantyczną karę. Z wściekłości staranowała wczoraj samochód. :smiech:

Godz. 20.15 AWANTURA. Dziennikarka jest wściekła po wypadku. Zaczepia ochroniarzy, wykrzykuje coś do właściciela mazdy i macha rękami

Godz. 19.58 FURIA :x . Hanna Lis (38 l.) nie panuje nad nerwami. Tuż po tym, jak uderzyła w jadący przed nią samochód, ani myśli przeprosić kierowcę. Jest zniecierpliwiona i zła. Widać, że jej myśli krążą zupełnie gdzie indziej. Nic dziwnego. Hanna ma problemy w pracy

Godz. 19.57 STŁUCZKA. Hanna Lis uderza swoim autem w jadącą przed nią mazdę. Robi to kilkakrotnie :smiech:
i jeszcze ,,groźne" spojrzenie Hanny Lis:
Obrazek
:x
STOP TVPiS!!!!!!!!!!

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#104

Post autor: tobi » (wt) 22 kwie 2008, 21:18

nie za szybko daliście ten wątek do działu Ludzie TVP.
Ostatnie nieoficjalne info jest, że Hanka nie będzie pracowała w TVP.

Jednak na razie dziennikarka niechętnie garnie się do prowadzenia "Wiadomości". Jak zauważa Super Express dziennikarka nie pojawiła się na próbach kamerowych oraz trzy razy nie przyszła na kręcenie zdjęć do reklamy. Za zerwanie umowy z TVP grozi jej 200 tys. złotych.

Wczoraj informowaliśmy, że z pracy w "Wiadomościach" zrezygnowali dziennikarze Polstau, którzy twierdzą, że prezesowi Telewizji Polskiej, nie zależy na nowym kształcie "Wiadomości", a pojawienie się Hanny Lis i dziennikarzy Polsatu, miało być jedynie zasłoną dymną i listkiem figowym dla prezesa.
źródło: http://media2.pl/media/35641-hanna-lis- ... z-tvp.html

To żałosne jak ta Pani szczyci się nazwiskiem Lis, odbiera nagrody Tomasza Lisa, pokazuje z nim lub za niego gdzie się da. Jakby zapalczywie realizowała od dawna przyszykowaną strategię. Strategię zdobycia męża byłej przyjaciółki i noszenia nazwiska Lis. Żałosne, wolałbym ją widzieć w Polsat News.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#105

Post autor: TinkiWinki » (wt) 22 kwie 2008, 21:32

polsat pisze:Hanka na okładkach!
Dzisiejszy SuperExpress pisze że za zerwanie kontraktu z TVP grozi Hani nawet 200 tys. zł kary oraz że w przypływie złości Hanka staranowała (z zimną krwią i kilkakrotnie!!) jakiś samochód :x

Ja tam mogę uwierzyć w te 200 tys. ale w to staranowanie to nie bardzo (niewiarygodne źródło :P )
I masz rację. Wg. tych zdjęć nie widać by w ogóle kogoś staranowała. To wygląda na zwykłe puknięcie po zagapieniu się :
http://www.pudelek.pl/artykul/9708/hani ... uje_ludzi/
Rozwalił mnie napis - Zderzak Mazdy po wypadku :x Gdyby ktoś kopnął narobiłby większych szkód :D
tobi pisze:nie za szybko daliście ten wątek do działu Ludzie TVP.
Ostatnie nieoficjalne info jest, że Hanka nie będzie pracowała w TVP.

Jednak na razie dziennikarka niechętnie garnie się do prowadzenia "Wiadomości". Jak zauważa Super Express dziennikarka nie pojawiła się na próbach kamerowych oraz trzy razy nie przyszła na kręcenie zdjęć do reklamy. Za zerwanie umowy z TVP grozi jej 200 tys. złotych.

Wczoraj informowaliśmy, że z pracy w "Wiadomościach" zrezygnowali dziennikarze Polstau, którzy twierdzą, że prezesowi Telewizji Polskiej, nie zależy na nowym kształcie "Wiadomości", a pojawienie się Hanny Lis i dziennikarzy Polsatu, miało być jedynie zasłoną dymną i listkiem figowym dla prezesa.
źródło: http://media2.pl/media/35641-hanna-lis- ... z-tvp.html
Wiesz, trzeba brać poprawkę na SE przy takich informacjach :D Coś tam pewnie z tego jest że gwiazdorzy ale jakby nie patrzeć to jednak profesjonalistka która troche w tv już pracuje. Jeśli nie wypali jej w TVP to gdzie pójdzie? kto ją przyjmie?
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ