Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Paweł Łukasik

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1291

Post autor: Funcky » (wt) 25 gru 2007, 12:13

Widziałam wczoraj Pawła :jupi: Widziałam jak razem ze sprzedawcami znęcał się nad rakami i krabami :( Oj, okrutny :zly: Paweł udawał wrażliwego, kiedy jednemu sprzedawcy po tym jak wyjął kraba, jedna noga (kraba) została w ręku, a tamten (krab) wrócił do pojemnika z wodą - jak tak można znęcać się nad żywymi istotami? :(
Nie wprowadziło mnie to w klimat australijskich świąt :foch:

Dzisiaj mam nadzieję trafić na tę relację z misiem :P Ta zapowiada się uroczo :P Nawet, czy raczej zwłaszcza, w tej koszuli :DD
TinkiWinki pisze:
pchla pisze:Zawsze wiedziałam, że Paweł to wrażliwy facet. Pewnie gdyby był w Polsce ryczałby tak jak ja na zakończenie Epoki Lodowcowej ;(
EL mnie tak nie porusza jak Król Lew, dlatego tylko raz go oglądałem :x
Wiedziałam, że w gruncie rzeczy jesteś bardzo uczuciowym człowiekiem :x
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1292

Post autor: Dżasta » (wt) 25 gru 2007, 18:16

A dlaczego tutaj tak tłoczno? ? :DD Jakimś zielskiem dzielą czy co? :DD

Łukasik podróżnik robi karierę :D U konkurencji okrzyknęłi go najlepszym, tułającym się po świecie - w czasie świąt, reporterem :D Wśród koleżanek i kolegów redakcyjnych też zrobił furrorę :D Anita dwa razy zapowiadała ten materiał i za każdym razem po jego emisji zaśmiewała się od ucha do ucha :D Powiedziała też coś takiego: Nie uwierzą państwo, kiedy powiem, że reporter tvn24 przeprowadził wywiad z misiem koalą. W dodatku na bardzo prywatne tematy :lol: Nie wiem jak inni, ale ja, kiedy słyszę nazwisko Łukasik jestem w stanie uwierzyć we wszystko :lol:
pchla pisze: Taki trochę zblazowany Pawełek na tym zdjęciu. Może podjadł ulubionych smakołyków misia :D
Zwłaszcza na koniec relacji tak to wyglądało :lol: Kiedy Paweł stwierdził, że po ruchach miśka widać iż jedzonko zaczyna działać :lol: Wtedy zwolnionym tempem pożegnał się z nami słowami: I to by było na tyle. Z Koala Park, Luana i Paweł Łukasik Tvn24 :DD

Tak piszę i piszę :> Przydałby się jakiś przerywnik, prawda? :DD

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
pchla pisze:Dziwie się. Skoro już zafundowali tak egzotyczne podróże to chociaż mogliby się przyłożyć i nakręcić tego mnóstwo.
Trzeba to chyba w końcu komuś ręcznie wytłumaczyć :]
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Gdaczę...koguciku :DD
To chyba tak dla jaj :x
Między innymi :DD
TinkiWinki pisze:Kapelusik też uroczy. :x Powinien się raczej ubrać w jakieś ciuchy w kolorze khaki. To wygląda na zoo lub safari.
Wiesz co Tinki? Dobrze kombinujesz :D Jeśli chcesz to przyjmiemy Cię do naszego klubu adoratorek Pawła Łukasika :DD
TinkiWinki pisze:Ciekawe czy karmił krokodyle :D
A propos. Nie wiesz przypadkiem o czym będą traktowały jutrzejsze relacje?
Funcky pisze:Widziałam wczoraj Pawła :jupi: Widziałam jak razem ze sprzedawcami znęcał się nad rakami i krabami :( Oj, okrutny :zly: Paweł udawał wrażliwego, kiedy jednemu sprzedawcy po tym jak wyjął kraba, jedna noga (kraba) została w ręku, a tamten (krab) wrócił do pojemnika z wodą - jak tak można znęcać się nad żywymi istotami? :(
A opowieść o Nemo poszukującym tatusia Cię nie wzruszyła? Ja się totalnie rozkleiłam ;(
Funcky pisze:Nie wprowadziło mnie to w klimat australijskich świąt :foch:
I tu przypomniał mi się inny reportaż, który Paweł dziś dla nas przygotował :D Trochę przyćmiony tym misiowym szaleństwem a zasługujący na uwagę. Paweł brał udział w Pasterce w jedym z polskich kościołów, w Sydney. On jako jedyny spośród świątecznych tvn' owskich wysłanników zwrócił uwagę, w swoich relacjach na duchowy wymiar świąt Bożego Narodzenia. Ciekawych rozmówców sobie znalazł.Przyznać muszę, że bardzo wzruszył mnie ten materiał, Anitę też :)
:> Do tej pory myślałam, że Paweł zrobił te materiały przed świętami a teraz jest w domu :roll: Jego udział w Pasterce wskazuje na to, że on cały czas jest w Australii :roll:
Funcky pisze:Dzisiaj mam nadzieję trafić na tę relację z misiem :P Ta zapowiada się uroczo :P Nawet, czy raczej zwłaszcza, w tej koszuli :DD
Co tam koszula :DD Spodziewaliście się, że zobaczymy Pawła łapiącego misia koala za pupę? :DD Na dodatek to była ona :DD

Zainteresowanym przypominam o tym, żeby dziś o 22:00 koniecznie tvn24 włączyli ;) Coby M24h na własne oczy zobaczyć ;)
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1293

Post autor: TinkiWinki » (wt) 25 gru 2007, 20:21

Funcky pisze:Wiedziałam, że w gruncie rzeczy jesteś bardzo uczuciowym człowiekiem :x
Żartowałem z tym Królem lwem :D Płaczę tylko kiedy kroje cebulę :x
Funcky pisze:Widziałam jak razem ze sprzedawcami znęcał się nad rakami i krabami :( Oj, okrutny :zly: Paweł udawał wrażliwego, kiedy jednemu sprzedawcy po tym jak wyjął kraba, jedna noga (kraba) została w ręku, a tamten (krab) wrócił do pojemnika z wodą - jak tak można znęcać się nad żywymi istotami? :(
Też jestem oburzony złym traktowaniem zwierząt. Dlatego jestem wegetarianinem ... jem tylko zwierzęta roślinożerne :x
Dżasta pisze:Zwłaszcza na koniec relacji tak to wyglądało :lol: Kiedy Paweł stwierdził, że po ruchach miśka widać iż jedzonko zaczyna działać :lol:
Tak patrzyłem na ruchy tej misi, na jej wzrok. To że ten gatunek się rozmnaża to prawdziwy cud :x A koale są tylko ciut bardziej kontaktowe od rybek akwariowych :x
Dżasta pisze:Wiesz co Tinki? Dobrze kombinujesz :D Jeśli chcesz to przyjmiemy Cię do naszego klubu adoratorek Pawła Łukasika :DD
Nie jestem zainteresowany. Ale mam radę :D Zamiast wrzucać capsy na imagevenue może lepiej na fotosik.pl? Przynajmniej w jednym miejscu miałybyście fotki. Fotosik ma poręczny program przez który można wrzucać fotki bez wchodzenia na stronę. Od razu generuje odpowiednie kody na forum.
Dżasta pisze:A propos. Nie wiesz przypadkiem o czym będą traktowały jutrzejsze relacje?
Niestety nie. Ale jeśli jest w Australii to nie może zabraknąć strusi czy kangurów. Może nawet będzie degustował stek z kangura? :x Może jeszcze pokazać sydneyską operę, to tak przy okazji budowy stadionu w Warszawie.
Dżasta pisze:Spodziewaliście się, że zobaczymy Pawła łapiącego misia koala za pupę? :DD Na dodatek to była ona :DD
Zachował się jak typowy samiec :x Najpierw spił ją liścmi eukaliptusa, potem zaczął miziać po szyi i po plecach a później obmacywać po tyłku Obrazek
Chciałbym zobaczyć reakcję kolegów z pracy kiedy zobaczyli matriał PŁ :x No i co na takie zachowanie żona? :x

Ten kapelusik i koszula to pewnie będą zajmowały zaszczytne miejsce w domu państwa Łukasików :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1294

Post autor: TinkiWinki » (wt) 25 gru 2007, 20:22

Funcky pisze:Wiedziałam, że w gruncie rzeczy jesteś bardzo uczuciowym człowiekiem :x
Żartowałem z tym Królem lwem :D Płaczę tylko kiedy kroje cebulę :x
Funcky pisze:Widziałam jak razem ze sprzedawcami znęcał się nad rakami i krabami :( Oj, okrutny :zly: Paweł udawał wrażliwego, kiedy jednemu sprzedawcy po tym jak wyjął kraba, jedna noga (kraba) została w ręku, a tamten (krab) wrócił do pojemnika z wodą - jak tak można znęcać się nad żywymi istotami? :(
Też jestem oburzony złym traktowaniem zwierząt. Dlatego jestem wegetarianinem ... jem tylko zwierzęta roślinożerne :x
Dżasta pisze:Zwłaszcza na koniec relacji tak to wyglądało :lol: Kiedy Paweł stwierdził, że po ruchach miśka widać iż jedzonko zaczyna działać :lol:
Tak patrzyłem na ruchy tej misi, na jej wzrok. To że ten gatunek się rozmnaża to prawdziwy cud :x A koale są tylko ciut bardziej kontaktowe od rybek akwariowych :x
Dżasta pisze:Wiesz co Tinki? Dobrze kombinujesz :D Jeśli chcesz to przyjmiemy Cię do naszego klubu adoratorek Pawła Łukasika :DD
Nie jestem zainteresowany. Ale mam radę :D Zamiast wrzucać capsy na imagevenue może lepiej na fotosik.pl? Przynajmniej w jednym miejscu miałybyście fotki. Fotosik ma poręczny program przez który można wrzucać fotki bez wchodzenia na stronę. Od razu generuje odpowiednie kody na forum.
Dżasta pisze:A propos. Nie wiesz przypadkiem o czym będą traktowały jutrzejsze relacje?
Niestety nie. Ale jeśli jest w Australii to nie może zabraknąć strusi czy kangurów. Może nawet będzie degustował stek z kangura? :x Może jeszcze pokazać sydneyską operę, to tak przy okazji budowy stadionu w Warszawie.
Dżasta pisze:Spodziewaliście się, że zobaczymy Pawła łapiącego misia koala za pupę? :DD Na dodatek to była ona :DD
Zachował się jak typowy samiec :x Najpierw spił ją liścmi eukaliptusa, potem zaczął miziać po szyi i po plecach a później obmacywać po tyłku Obrazek
Chciałbym zobaczyć reakcję kolegów z pracy kiedy zobaczyli matriał PŁ :x No i co na takie zachowanie żona? :x

Ten kapelusik i koszula to pewnie będą zajmowały zaszczytne miejsce w domu państwa Łukasików :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1295

Post autor: pchla » (śr) 26 gru 2007, 11:15

Ależ się tego od wczoraj nazbierało... aż nie wiem od czego zacząć. Dobra. To wrócę na początek do Australii. Relacja z misiem była fenomenalna i bawiła nawet Madzię. A wymusić ostatnio uśmiech od niej to wielka sztuka. Sama nie wiedziałam na kogo w tej relacji patrzeć bo Misiek też był fantastyczny.
TinkiWinki pisze:Chciałbym zobaczyć reakcję kolegów z pracy kiedy zobaczyli matriał PŁ :x No i co na takie zachowanie żona? :x
Myślę, że mieli niezły ubaw :P Chwytanie za pupę było bardzo pikantne. Ciekawe czy będzie ciąg dalszy: jakieś oskarżenie o molestowanie zwierząt i to objętych ochronną itd...
Dżasta pisze:Zainteresowanym przypominam o tym, żeby dziś o 22:00 koniecznie tvn24 włączyli ;) Coby M24h na własne oczy zobaczyć ;)
No właśnie skoro temat Australii został na jakiś czas wyczerpany to ja może teraz skupię się na atrakcjach wieczornych.
Mówiąc szczerze nie spodziewałam się, że Paweł będzie jedną z ważniejszych postaci w tym dokumencie. Ale on, obok Beaty Tadli był zdecydowanie najczęstszym gościem na naszych ekranach. Mieliśmy w tym filmie Pawła na kolegium, Pawła na dworcu zbierającego materiały, Pawła wiążącego krawat, Pawła z koleżanką, która szukała dla niego w archiwum materiałów, Pawła montującego i Pawła oddalającego się po pracy. Jednym słowem: full wypas. Raz w życiu nie żałowałam, że Pawła w tym ważnym dniu do sejmu nie wysłali. Dżasta pamiętasz jak wybrzydzałyśmy, że to Paweł powinien być w tym dniu w relacjach? Jak dobrze, że go nie było. Brydzia, Gosia i Agata grały w tym filmie tylko drugoplanowe role. Już teraz jak Paweł będzie miał materiał w magazynie to będziemy mniej więcej wiedzieć co robił przez cały dzień. Z ciekawostek: Paweł ma nowy plecak i cały czas nosi go na jedno ramię. Dostanie skoliozy. Widać, że jest bardzo lubiany. Zwłaszcza przez koleżanki, zawsze jakaś koło niego się kręci żeby ofiarować mu swoją pomoc ;) I nie śpiewał! Niczego nie śpiewał. Możemy więc przyjąć, że Bara bara była tylko jednorazowym wybrykiem natury.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1296

Post autor: Dżasta » (śr) 26 gru 2007, 16:34

Dość już tego świętowania, ile można :x
TinkiWinki pisze: Nie jestem zainteresowany. Ale mam radę :D Zamiast wrzucać capsy na imagevenue może lepiej na fotosik.pl? Przynajmniej w jednym miejscu miałybyście fotki. Fotosik ma poręczny program przez który można wrzucać fotki bez wchodzenia na stronę. Od razu generuje odpowiednie kody na forum.
Przekazałam mojej capsiarce tę cenną radę :) Powiedziała, że zrobi Ci przyjemność i skorzysta :)
TinkiWinki pisze:Niestety nie. Ale jeśli jest w Australii to nie może zabraknąć strusi czy kangurów. Może nawet będzie degustował stek z kangura? :x
Nic bardziej mylnego :) Jak na Polaka przystało nawet na australijskiej plaży bigos odnalazł i został nim poczęstowany:) Przyodziany w czapkę Mikołaja biegał między plażowiczami i zaglądał im w garnki, potykając się o nie :lol: Zwariowany młody człowiek :DD
TinkiWinki pisze:Może jeszcze pokazać sydneyską operę, to tak przy okazji budowy stadionu w Warszawie.
:> O tej na Zatoce Sydney piszesz? Pokazał a jakże :D Śmigając po owej zatoce wodną taksówką :D Straszył nas legendami o atakujących turystów rekinach :lol: Wyraził jednocześnie nadzieję, że nie będzie miał okazji przekonać się o tym osobiście :lol: Capsy z tych relacji będą zaś ;-) Muszę jeszcze przejrzeć płyty, które nagrywały mi się podczas wizyty znajomych, coby obczaić czy było coś jeszcze z cyklu "Świat na święta" ;-)
pchla pisze:Sama nie wiedziałam na kogo w tej relacji patrzeć bo Misiek też był fantastyczny.
I bardzo zainspirował miją kocicę :D Zaczeła obgryzać listki z kwiatka i wyjadać ziemię z doniczki :lol:
Mówiąc szczerze nie spodziewałam się, że Paweł będzie jedną z ważniejszych postaci w tym dokumencie. Ale on, obok Beaty Tadli był zdecydowanie najczęstszym gościem na naszych ekranach.
Twórcy tego dokumentu sprawili nam fantastyczny prezent :DD Miałyśmy dużo szczęścia. Wszak Paweł został przedstawiony jako jeden z bodaj trzydziestu reporterów pracujących tego dnia nad exspose premiera :D
Mieliśmy w tym filmie Pawła na kolegium
Moja capsiarka nieuważnie prześledziła nagranie i nie zrobiła capsów z tego fragmentu ;> Rozbrajające było pytanie Pawła skierowane do szefa: Czy ma być kabaretowo? :lol: Jeśli dobrze pamiętam było :lol:
Pawła na dworcu zbierającego materiały,
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pawła wiążącego krawat
Obrazek Obrazek Obrazek
Pawła z koleżanką, która szukała dla niego w archiwum materiałów
Och!!! Nie jedna się koło niego kręciła :DD

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pawła oddalającego się po pracy
Z pochwałą za, jak zawsze świetnie przygotowany materiał :D I w niewiedzy ;) O tym, co przyniesie jutrzejszy dzień dowie się dopiero rano na kolegium ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mogli go do samego parkingu odprowadzić :DD zobaczyłybyśmy jakim autem do pracy przyjeżdża :DD
Jednym słowem: full wypas.
Jeśli o mnie chodzi tvn24 już zawsze może mi w ten sposób pracę Pawła pokazywać :DD
Raz w życiu nie żałowałam, że Pawła w tym ważnym dniu do sejmu nie wysłali. Dżasta pamiętasz jak wybrzydzałyśmy, że to Paweł powinien być w tym dniu w relacjach? Jak dobrze, że go nie było.
A wydawało się, że robią nam na przekór :> Czy my oby za bardzo nie wychwalamy tvn24? :x
Widać, że jest bardzo lubiany. Zwłaszcza przez koleżanki, zawsze jakaś koło niego się kręci żeby ofiarować mu swoją pomoc ;)
Chyba się nie dziwisz dziewczynom? :DD
I nie śpiewał! Niczego nie śpiewał. Możemy więc przyjąć, że Bara bara była tylko jednorazowym wybrykiem natury.
I niech tak zostanie :D
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1297

Post autor: pchla » (śr) 26 gru 2007, 17:22

I bardzo zainspirował miją kocicę :D Zaczeła obgryzać listki z kwiatka i wyjadać ziemię z doniczki :lol:
Moja mówiąc szczerze nie potrzebuje do tego inspiracji. Ale ciiiiiii to moja wielka porażka wychowawcza :P
Twórcy tego dokumentu sprawili nam fantastyczny prezent :DD Miałyśmy dużo szczęścia. Wszak Paweł został przedstawiony jako jeden z bodaj trzydziestu reporterów pracujących tego dnia nad exspose premiera :D
Mały epizodzik miał tylko Tomasz Marzec i dziewczyny z sejmu, ale to i tak nic przy Pawle. Paweł był zdecydowaną gwiazdą i świetnie się sprawdził jako bohater dokumentu. Prosimy o więcej i częściej :)
Dżasta pisze:Moja capsiarka nieuważnie prześledziła nagranie i nie zrobiła capsów z tego fragmentu ;> Rozbrajające było pytanie Pawła skierowane do szefa: Czy ma być kabaretowo? :lol: Jeśli dobrze pamiętam było :lol:
Było, było... ale muszę przyznać, że Paweł ma bardzo fajnego szefa. Pozostawia reporterom dużo miejsca na samodzielność i inwencje twórczą i przy niczym się nie upiera. Nic dziwnego, że materiały Pawła są tak ciekawe :)
Dżasta pisze:Z pochwałą za, jak zawsze świetnie przygotowany materiał :D I w niewiedzy ;) O tym, co przyniesie jutrzejszy dzień dowie się dopiero rano na kolegium ;)
To mnie zaskoczyło. Myślałam, że mniej więcej planują to na tydzień, a plany zmienia im co najwyżej ważne wydarzenie, a tutaj niespodzianka.

Dżasta przekaż pokłony Naszej Kochanej Nieocenionej Capsiarce, że zatrzymała na wieki wieków to wspaniałe ujęcia i chwile.
Dżasta pisze:Mogli go do samego parkingu odprowadzić :DD zobaczyłybyśmy jakim autem do pracy przyjeżdża :DD
I rano złapać jak wysiada z wozu :)
Dżasta pisze: Jeśli o mnie chodzi tvn24 już zawsze może mi w ten sposób pracę Pawła pokazywać :DD
Każdy materiał Pawła podglądany od kuchni? Jestem jak najbardziej za :P
A wydawało się, że robią nam na przekór :> Czy my oby za bardzo nie wychwalamy tvn24? :x
Tym razem naprawdę zasłużyli.
Dżasta pisze:Chyba się nie dziwisz dziewczynom? :DD
Ani troszkę. Niech korzystają skoro mogą. I najlepiej niech robią po cichu fotki i dają je nam na forum. Dla tych, którzy nie mają tyle szczęścia :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1298

Post autor: TinkiWinki » (śr) 26 gru 2007, 18:24

pchla pisze:Pawła z koleżanką, która szukała dla niego w archiwum materiałów
Ta koleżanka to mi wyglądała na jakąś stażystkę :D Dlatego dostała tak odpowiedzialne zadanie jak przeszukiwanie archiwum :x Tak się troszku zawstydziła kamerą :D
Dżasta pisze:Przekazałam mojej capsiarce tę cenną radę :) Powiedziała, że zrobi Ci przyjemność i skorzysta :)
Hurra :jupi: ależ się cieszę :x
Dżasta pisze:Och!!! Nie jedna się koło niego kręciła :DD
To tłumaczy dlaczego siedzi w pracy po 10 godzin :x

Może zostanie tam do Nowego Roku? :D Sydney zawsze jako pierwsze świętuje Nowy Rok.
Fatalnie trafił z tą Australią. Nic nie zarobi na tej wyprawie :x Agata Adamek kupowała jakieś cyfrówki i chyba iPoda w NY. Wiadomo dolar tani, ceny niskie. Tyle że słabo wybrała, mogła zainwestować w jakiegoś MacBooka. Miałaby większą przebitkę :x Zawsze to parę groszy więcej do marnej pensji dziennikarza TVN24 :x
Rzuciłem okiem i w Australii ceny podobne do naszych, więc raczej nici z elektroniki :D Ale przynajmniej ciuchy odjazdowe sobie przywiezie :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1299

Post autor: pchla » (czw) 27 gru 2007, 8:46

TinkiWinki pisze:Ta koleżanka to mi wyglądała na jakąś stażystkę :D Dlatego dostała tak odpowiedzialne zadanie jak przeszukiwanie archiwum :x Tak się troszku zawstydziła kamerą :D
Biedaczka. :P
TinkiWinki pisze:Może zostanie tam do Nowego Roku? :D Sydney zawsze jako pierwsze świętuje Nowy Rok.
Fatalnie trafił z tą Australią. Nic nie zarobi na tej wyprawie :x Agata Adamek kupowała jakieś cyfrówki i chyba iPoda w NY.
Kiedy Ania Kalczyńska wyjeżdżała na urlop do USA i nieopatrznie zwierzyła się z tego na wizji podczas Raportu prowadzonego z Pawłem to ten natychmiast zażyczył sobie prezent, więc pewnie koleżankę Agatę też poprosił :P
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1300

Post autor: Dżasta » (czw) 27 gru 2007, 13:21

Zaległości czas nadrobić :D
pchla pisze:
I bardzo zainspirował miją kocicę :D Zaczeła obgryzać listki z kwiatka i wyjadać ziemię z doniczki :lol:
Moja mówiąc szczerze nie potrzebuje do tego inspiracji. Ale ciiiiiii to moja wielka porażka wychowawcza :P
Moja jest jeszcze młodziutka więc może uda mi się jej to wyperswadować ;-) A jeśli nie, to wiadomo kogo skarżyć za taki a nie inny stan rzeczy ;-)
Dżasta przekaż pokłony Naszej Kochanej Nieocenionej Capsiarce, że zatrzymała na wieki wieków to wspaniałe ujęcia i chwile.
Ona wcale nie zasługuje na podziękowania :foch: :foch: :foch: Strasznie opornie podchodzi do tego zadania ;> Gdybyś wiedziała ile ja się muszę nabłagać ją o te capsy. I pilnować, aby nie powiedzieć czasami o jedno słowo za dużo :x
pchla pisze:
Dżasta pisze:Mogli go do samego parkingu odprowadzić :DD zobaczyłybyśmy jakim autem do pracy przyjeżdża :DD
I rano złapać jak wysiada z wozu :)
I pokazać jak się wita i żegna z rodzinką :P I co robi w wolnych chwilach :P Mam wrażenie, że gdybyśmy majstrowały przy produkcji tego materiału, to byłby on jeszcze ciekawszy :P
pchla pisze:[Ani troszkę. Niech korzystają skoro mogą. I najlepiej niech robią po cichu fotki i dają je nam na forum. Dla tych, którzy nie mają tyle szczęścia :)
Szkoda, że nie zostały przedstawione z imienia i nazwiska :roll: Wtedy mogłybyśmy się z nimi skontaktować i poprosić o współpracę ;-)
TinkiWinki pisze:Ta koleżanka to mi wyglądała na jakąś stażystkę :D Dlatego dostała tak odpowiedzialne zadanie jak przeszukiwanie archiwum :x Tak się troszku zawstydziła kamerą :D
A może przystojnym towarzystwem :DD :DD :DD Piękna dziewczyna. Dziwię się, że na wizji nie pracuje :roll:

Zaległe capsiki. Paweł na kolegium :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Widział ktoś bardziej skupioną twarz? :xx: Już po minie widać ile pomysłów na materiał, kłębi się w tej dziennikarskiej głowie :xx: No i mamy próbkę pisma pana redaktora :xx:
TinkiWinki pisze:Hurra :jupi: ależ się cieszę :x
Muszę Cię zmartwić :( Zajrzała tam dzisiaj, ale odstraszyła ją nachalna reklama lotka :x
TinkiWinki pisze:To tłumaczy dlaczego siedzi w pracy po 10 godzin :x
I ostatnimi czasy dość często materiały montował :DD
TinkiWinki pisze:Może zostanie tam do Nowego Roku? :D
Raczej tak :> Nadal reklamują te światowe relacje :D
TinkiWinki pisze:Sydney zawsze jako pierwsze świętuje Nowy Rok.
To się pięknie składa :D
TinkiWinki pisze:Rzuciłem okiem i w Australii ceny podobne do naszych, więc raczej nici z elektroniki :D Ale przynajmniej ciuchy odjazdowe sobie przywiezie :x
Widzę, że one zrobiły na Tobie największe wraźenie :D Poproś go, to może Ci coś na ekstrawafanciekgo na bal karnawałowy Ci przywiezie :D
pchla pisze: Kiedy Ania Kalczyńska wyjeżdżała na urlop do USA i nieopatrznie zwierzyła się z tego na wizji podczas Raportu prowadzonego z Pawłem to ten natychmiast zażyczył sobie prezent, więc pewnie koleżankę Agatę też poprosił :P
Szkoda, że nie dowiedzieliśmy się czy Ania wywiązała się ze złożonej obietnicy :roll:

Teraz zaległości z australijskiej wyprawy :mrgreen: Na początek Paweł-Mikołaj :mrgreen:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nie udało mi się nagrać tej relacji od początku :mur: Płyta mi się schrzaniła :mur: A ta relacja pod względem wizualnym podobała mi się najbardziej :P Na początku Paweł był bez czapki i takie cudne zbiżenia na jego twarz były :P Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale wydawało mi się, że na koniec tej relacji - w kolejnej, Paweł obiecał nam kąpiel? Może coś przeoczyłam, ale zdaje się, że nie dotrzymał słowa ;>

Paweł o regatach 8)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Historię owych regat przedstawił na wyczerpująco - od samego ich powstania, aż do dziś :D Jak sam się przyznał narozrabiali trochę ;-) Pozdrawiał pilota śmigłowca z nadzieją, że nie wlepią ekipie mandatu za to, że stoi na skarpie, a to ze względu na niebezpieczeństwo jest zabronione :> Mąż i ojciec - głowa rodziny, a taki nieostrożny :]

I podróż wodną taxi :mrgreen:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mało capsów z tego wyszło :roll: Za szybko momentami ta taxi płynęła i wtedy strasznie Pawłem rzucało :lol:

I na razie, to by było na tyle :mrgreen:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1301

Post autor: pchla » (czw) 27 gru 2007, 17:22

Dżasta pisze:Moja jest jeszcze młodziutka więc może uda mi się jej to wyperswadować ;-) A jeśli nie, to wiadomo kogo skarżyć za taki a nie inny stan rzeczy ;-)
Znając troszkę kocią naturę wiem, że Paweł chyba jednak będzie skarżony :P
Dżasta pisze:Ona wcale nie zasługuje na podziękowania :foch: :foch: :foch: Strasznie opornie podchodzi do tego zadania ;> Gdybyś wiedziała ile ja się muszę nabłagać ją o te capsy. I pilnować, aby nie powiedzieć czasami o jedno słowo za dużo :x
To musisz być bardzo wytrwała i uparta bo efekty są piorunujące :)
Dżasta pisze:I pokazać jak się wita i żegna z rodzinką :P I co robi w wolnych chwilach :P Mam wrażenie, że gdybyśmy majstrowały przy produkcji tego materiału, to byłby on jeszcze ciekawszy :P
Wyszłoby "Jestem jaki jestem" jak nic. Ale o ile estetyczniejsze, inteligentniejsze i subtelniejsze od pierwowzoru :)
Dżasta pisze:Szkoda, że nie zostały przedstawione z imienia i nazwiska :roll: Wtedy mogłybyśmy się z nimi skontaktować i poprosić o współpracę ;-)
Szkoda. Ale rzeczywiście Paweł ma swoje fanki również w firmie. Koło Kuźniara w ogóle ich nie widziałam :P
Dżasta pisze: Widział ktoś bardziej skupioną twarz? :xx: Już po minie widać ile pomysłów na materiał, kłębi się w tej dziennikarskiej głowie :xx: No i mamy próbkę pisma pana redaktora :xx:
Pismo przemilczę :) Za to skupiona twarz pełna natchnienia jest wspaniała.
Dżasta pisze:Szkoda, że nie dowiedzieliśmy się czy Ania wywiązała się ze złożonej obietnicy :roll:
Na pewno. Przecież Ania to dobroć w czystej postaci. Na pewno nie zapomniała o proszącym koledze :)
Dżasta pisze:Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale wydawało mi się, że na koniec tej relacji - w kolejnej, Paweł obiecał nam kąpiel? Może coś przeoczyłam, ale zdaje się, że nie dotrzymał słowa ;>
Wiedziałam, że to tylko złośliwa podpucha dla nas :( Ale cóż... Mikołaja nam nikt już nie odbierze :)
Dżasta pisze:Mało capsów z tego wyszło :roll: Za szybko momentami ta taxi płynęła i wtedy strasznie Pawłem rzucało :lol:
Niektóre ujęcia są prześmieszne dzięki temu.

A ciekawe kiedy Pawła znowu zobaczymy jak opowiada o krajowej polityce? Patrząc na te capsy te klimaty wydają się takie odległe...
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1302

Post autor: Dżasta » (czw) 27 gru 2007, 21:16

pchla pisze: To musisz być bardzo wytrwała i uparta bo efekty są piorunujące :)
To fakt :P Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko mocno zaciskać zęby ;)
Wyszłoby "Jestem jaki jestem" jak nic. Ale o ile estetyczniejsze, inteligentniejsze i subtelniejsze od pierwowzoru :)
Oczywiście :D Boć przecież i główny bohater szalenie błyskotliwy, a panie reżyserki zniwealająco oszałamiające :DD Tylko nad tytułem musimy popracować. "Jestem jaki jestem" już zawsze z Wiśniewskim będzie się kojarzyć :roll:
Szkoda. Ale rzeczywiście Paweł ma swoje fanki również w firmie. Koło Kuźniara w ogóle ich nie widziałam :P
Jak widać nie każdy sobie na fanki zasłużył ;)
Pismo przemilczę :)
Ale dlaczego? :lol: Się zastanawiam czy Pan Redaktor nie ma problemu z rozszyfrowaniem swoich notatek? :lol:
Za to skupiona twarz pełna natchnienia jest wspaniała.
Panu operatorowi za te ujęcia podzyżka się należy :DD :DD :DD Zupełnie jakby na nasze zlecenie działał :DD
Wiedziałam, że to tylko złośliwa podpucha dla nas :(
Z okazji świąt mógłbyć łaskawszy i się z nami nie droczyć :(
Ale cóż... Mikołaja nam nikt już nie odbierze :)
Niech by tylko ktoś spróbował :> Chyba, że Pan Mikołaj zacznie piosenki discopolo śpiewać - to sama go oddam :x
Niektóre ujęcia są prześmieszne dzięki temu.
Dziwię się, że Pawła - ze względu na jego gabaryty, stamtąd nie wywiało :lol:
A ciekawe kiedy Pawła znowu zobaczymy jak opowiada o krajowej polityce? Patrząc na te capsy te klimaty wydają się takie odległe...
Też wolałabym mieć go trochę bliżej :roll: My to jednak nie mamy spustu :DD Jeszcze nie ochłonęłyśmy po relacjach z Australii, a już byśmy chciały Pawła w sejmie widzieć :DD
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1303

Post autor: TinkiWinki » (czw) 27 gru 2007, 22:35

pchla pisze:Kiedy Ania Kalczyńska wyjeżdżała na urlop do USA i nieopatrznie zwierzyła się z tego na wizji podczas Raportu prowadzonego z Pawłem to ten natychmiast zażyczył sobie prezent, więc pewnie koleżankę Agatę też poprosił :P
Bo to taka polska tradycja, handelek :D Jakby tak dobrze pokombinować. Trohę sprzetu przywieźć ze sobą, troszku rozpakować i wysłać do Polski a pudełka przywieźć ze sobą. To koszty podróży mogłyby się zwrócić :x Można by mieć za darmo wycieczkę do NY :D
Dżasta pisze: Ona wcale nie zasługuje na podziękowania :foch: :foch: :foch: Strasznie opornie podchodzi do tego zadania ;> Gdybyś wiedziała ile ja się muszę nabłagać ją o te capsy.
Zamiast błagać lepiej zaszantażować :x Drobny szantażyk jest dobry na wszystko :x

Dżasta pisze:A może przystojnym towarzystwem :DD :DD :DD Piękna dziewczyna. Dziwię się, że na wizji nie pracuje :roll:
Na razie zdobywa sprawności. Wyszukiwanie w archiwum, parzenie kawy, sprzątanie, no akurat PŁ niezły bajzel ma na biurku :x , latanie z mikrofonem po sejmie, mieście, umawianie spotkań, rezerwacja hoteli itp. Jak zdobędzie odpowiedni dużo tych sprawności to otrzyma czarny pas dziennikarstwa :x

Dżasta pisze:Muszę Cię zmartwić :( Zajrzała tam dzisiaj, ale odstraszyła ją nachalna reklama lotka :x
Jestem zdruzgotany tą informacją. Nie wiem czy się pozbieram. A tak na nią liczyłem :x Ja tam nie widzę żadnych reklam. Firefox jest dobry na wszystko :D
Dżasta pisze:Nie udało mi się nagrać tej relacji od początku :mur: Płyta mi się schrzaniła :mur:
Jak Ty się wyrażasz? :> :x
Dżasta pisze:Historię owych regat przedstawił na wyczerpująco - od samego ich powstania, aż do dziś :D
Ciekawe czy jak wyjeżdżają na takie dalekie relacje to cały plan mają przygotowany czy ktoś na miejscu im doradza, sugeruje?

pchla pisze:Pismo przemilczę :) Za to skupiona twarz pełna natchnienia jest wspaniała.
Przecież oni na tym filmie wszyscy udawali :D Chyba nie wierzycie że tam jest taka sielanka? :x To wszystko było na pokaz jaką to TVN24 jest wspaniałą firmą. Aż dziwne że tego ich słynnego przedszkola nie pokazali. No i ten pilocik którym tak machał jakiś pan zapalając i gasząc monitory. To robi wrażenie ... zwłaszcza na dzieciakach które wyrosły z transformersów i sikających lalek Barbie :x

Dżasta pisze:Z okazji świąt mógłbyć łaskawszy i się z nami nie droczyć :(
A życzenia świąteczne mu wysłałyście? :>
pchla pisze: Niektóre ujęcia są prześmieszne dzięki temu.
W tym kapelusiku wygląda jak zwiędły liść Obrazek

A propos kotów. Czasem wpada do mnie w gościnę taka jedna kotka :x Jakiś tydzień temu odkryła telewizję :D W lot łapie wszelki niusy, głownie te na paskach w TVP INFO i Superstacji :x Te na TVN24 nie za bardzo ją interesują. Natomiast panicznie się boi reklamy która leci na TVN24, pojawia się tam Nelly Furtado, Ayo i paru innych. :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1304

Post autor: pchla » (pt) 28 gru 2007, 8:24

Oczywiście :D Boć przecież i główny bohater szalenie błyskotliwy, a panie reżyserki zniwealająco oszałamiające :DD Tylko nad tytułem musimy popracować. "Jestem jaki jestem" już zawsze z Wiśniewskim będzie się kojarzyć :roll:
Może po prostu: "Jestem cudowny" albo może po prostu Paweł Łukasik? I oczywiście oprócz tego, że jesteśmy reżyserkami to także jesteśmy prowadzącymi :)
Dżasta pisze:Ale dlaczego? :lol: Się zastanawiam czy Pan Redaktor nie ma problemu z rozszyfrowaniem swoich notatek? :lol:
Mam nadzieje, że nie ma. Nie życzę mu tego to strasznie głupowate uczucie jak nie możesz siebie przeczytać. Poza tym dziennikarze trochę jak lekarze chyba wszyscy strasznie bazgrają. Kiedyś na tvnmaniaku były zabrane autografy dziennikarzy tvn24 i wszyscy jak kura pazurem z niewielkimi wyjątkami. :)
Panu operatorowi za te ujęcia podzyżka się należy :DD :DD :DD Zupełnie jakby na nasze zlecenie działał :DD
Może chce nas adoptować? Albo zatrudnić jako pomocnice?
Dżasta pisze:Niech by tylko ktoś spróbował :> Chyba, że Pan Mikołaj zacznie piosenki discopolo śpiewać - to sama go oddam :x
Myślę, że nie. Co najwyżej jakimiś świątecznymi piosnkami nas uraczy :) Ale wydaje mi się, że i to może być drastyczne :)
Dżasta pisze:Też wolałabym mieć go trochę bliżej :roll: My to jednak nie mamy spustu :DD Jeszcze nie ochłonęłyśmy po relacjach z Australii, a już byśmy chciały Pawła w sejmie widzieć :DD
W sejmie może nie bo pewnie jeszcze pusty. Ale kolejki po dowody razem z Maćkiem mógłby sobie pooglądać :P
Na razie zdobywa sprawności. Wyszukiwanie w archiwum, parzenie kawy, sprzątanie, no akurat PŁ niezły bajzel ma na biurku :x , latanie z mikrofonem po sejmie, mieście, umawianie spotkań, rezerwacja hoteli itp. Jak zdobędzie odpowiedni dużo tych sprawności to otrzyma czarny pas dziennikarstwa :x
Jakie to krzepiące :P A ciekawe czy zadają jej od czasu do czasu złośliwe pytanka z historii najnowszej? :P Tak na rozgrzewkę.
TinkiWinki pisze:No i ten pilocik którym tak machał jakiś pan zapalając i gasząc monitory. To robi wrażenie ... zwłaszcza na dzieciakach które wyrosły z transformersów i sikających lalek Barbie :x
Akurat to mnie rozczarowało. Myślałam, że to monitory działają na spojrzenie Pieczyńskiego. Pieczyński spojrzy i zapalają się.
TinkiWinki pisze:Przecież oni na tym filmie wszyscy udawali :D Chyba nie wierzycie że tam jest taka sielanka?
A czy w chociaż jednym miejscu pracy nie może być miło? Może to się zdarza czasami. :P
TinkiWinki pisze:Natomiast panicznie się boi reklamy która leci na TVN24, pojawia się tam Nelly Furtado, Ayo i paru innych. :D
Ja się boję większości reklam. To naturalne :P
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1305

Post autor: TinkiWinki » (pt) 28 gru 2007, 13:41

pchla pisze:Akurat to mnie rozczarowało. Myślałam, że to monitory działają na spojrzenie Pieczyńskiego. Pieczyński spojrzy i zapalają się.
To już raczej jak Mojżesz przy przejściu Morza Czerwonego - wznosi ręce i staje się jasność :D
pchla pisze: A czy w chociaż jednym miejscu pracy nie może być miło? Może to się zdarza czasami. :P
No zdarza sie, głównie wtedy gdy kamery się włączają :D W TVN-ie pewnie trwa ciągła walka o przetrwanie. Kto bardziej przypodoba sie szefostwu wygrywa :D

Dzisiaj PŁ w kapelusiku jak Krokodyl Dundee :x Z tego co słyszałem to do PŁ przylgnął już przydomek Koala :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ