Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Agata Tomaszewska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1036

Post autor: Funcky » (pt) 21 gru 2007, 16:01

TinkiWinki pisze:No właśnie przez nie zzieleniałem :X
A, kiedy byłeś w SPA, to nie widziałeś tam przypadkiem Agaty :> Eeee, ona miała dzisiaj tylko zielony golf :DD Odcień zresztą inny niż twojej karnacji :x Nie ma więc, o czym pisać :x
TinkiWinki pisze:Proszę bardzo :D Tak sobie przeglądam nasza-klasa.pl ...
Miało być miłe słowo, a nie miłe i bardzo ładne zdjęcia :> Czy ty nie wyżyłbyś bez wyciągania z netu prywatnych zdjęć Agaty :>
TinkiWinki pisze:Słodkie dziecko :x Już w przedszkolu królowała :x

Trzeba myśleć perspektywicznie :DD Moi rodzice przebierali mnie najczęściej za czerwonego kapturka, no i co ze mnie wyrosło....? :x A Agacie wytyczyli drogę, którą podąża w odpowiednim kierunku :) Raz już nawet koronę PiS-u miała na głowie :x
TinkiWinki pisze:Przez długi czas nie ujawniała się a teraz takie fotki daje publicznie i nawet wieku nie ukrywa :D
Może chce się w ten sposób kontaktować z fanami? :D Pokątnie może nie chce, więc wybrała bardziej oficjalną drogę :x A tak w ogóle, to są informacje dla jej znajomych, którzy w necie mogą ją odnaleźć ;) Prawda? :x

[hide]Kiedyś jeszcze na coś takiego natrafiłem :D
[/hide]
To z Pacykarni :D Bardzo ładne zdjęcie :D Bardzo ładnie tam malują :P
Czy to zdjęcie to dzieło, które w wielkim salonie będzie wisiało oprawione w wielką ramę obok przodków Agaty? :DD Taka godna czci poza :DD

TinkiWinki pisze:Pewnie jak jej nie było robiła materiały na święta, na zapas. Coby później mieć choć troszku wolnego :D
Odpoczęła sobie te kilka dni i do roboty :DD Miała za zadanie relacjonować dla widzów TVN24 jak ,,znika" przejście graniczne w Słubicach :D Wczoraj tylko dwie relacje wprawdzie, ale za to dzisiaj po północy i w ciągu dnia już lepiej sprawy się miały :P
Specjalnie dla Agaty, nastawiłam sobie wczoraj budzik :mrgreen: Ale nie po to, żeby mnie obudził - nie spałam jeszcze, a po to, żeby po prostu nie zapomnieć o tym, żeby oglądać :mrgreen: I, całe szczęście, nie zapomniałam :D
Nie tylko nagadała się Agata, ale też nałaziła się sporo..... a dużo jednak by opisywać - to znaczy ja nie mam czasu :x Ale na you tube są filmy z ważniejszych relacji, więc dla chcącego nic trudnego odszukać i obejrzeć, później ewentualnie ocenić :x
Jak dla mnie ,,Schengenowa" Agata była wyborna :bravo:

A niektórzy to nawet sądzą po slowach Kacpra Kaliszewskiego, który chciał namówić Agatę, by przywiozła karpia do Warszawy, że jutro właśnie Agata będzie w Warszawie :oo
Mnie jakoś trudno to sobie wyobrazić ;) Dzisiaj Agata dużo pracowała, a poniedziałek już Wigilia..... :roll: Z Słubic do Warszawy to jednak kawał drogi jest ;)
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1037

Post autor: TinkiWinki » (pt) 21 gru 2007, 20:14

Funcky pisze:A, kiedy byłeś w SPA, to nie widziałeś tam przypadkiem Agaty :> Eeee, ona miała dzisiaj tylko zielony golf :DD Odcień zresztą inny niż twojej karnacji :x Nie ma więc, o czym pisać :x
To był Kermitowy kolor. :x Można do niej mówić żabciu :x Ma dziewczyna fantazję, różowa bluzeczka, zielony golfik. Brak tylko czegoś jaskrawo pomarańczowego :x
Funcky pisze: Miało być miłe słowo, a nie miłe i bardzo ładne zdjęcia :> Czy ty nie wyżyłbyś bez wyciągania z netu prywatnych zdjęć Agaty :>
Jakie tam prywatne. Podobno na naszej klasie zarejestrowało sie ok. 2 mln ludzi. TinkiWinki też tam zagościł ale Prawdziwy jest tylko jeden :x
Funcky pisze:To z Pacykarni :D
Nie miałem przyjemności poznać tego miejsca :x
Funcky pisze:Czy to zdjęcie to dzieło, które w wielkim salonie będzie wisiało oprawione w wielką ramę obok przodków Agaty? :DD Taka godna czci poza :DD
Każdy kto pracuje w telewizji, w pozie inne niż en face wygląda nie do poznania :x Szkoda tylko że nie ujęto całości ciałokształtu @ :x
Funcky pisze: Nie tylko nagadała się Agata, ale też nałaziła się sporo..... a dużo jednak by opisywać - to znaczy ja nie mam czasu :x Ale na you tube są filmy z ważniejszych relacji, więc dla chcącego nic trudnego odszukać i obejrzeć, później ewentualnie ocenić :x
Nie wiem jak ta ale widziałem relacje jakiegoś pana z południa i otoczenie było dosyć agresywne. Jak tak dalej pójdzie to do ekipy będzie musiał dołączyć ochroniarz :D Gówniarze coraz bardzie są bezczelni, machają rękami, włażą w kadr, jeszcze trochę i zaczną wyrywać mikrofon.
Funcky pisze:Mnie jakoś trudno to sobie wyobrazić ;) Dzisiaj Agata dużo pracowała, a poniedziałek już Wigilia..... :roll:
To zostanie na święta w Warszawie. Miejscowi przecież muszą odpocząć :x
Z Słubic do Warszawy to jednak kawał drogi jest ;)
Ona jest dosyć mobilna, więc da radę. To chyba o niej śpiewano La donna e mobile
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1038

Post autor: Funcky » (ndz) 23 gru 2007, 12:26

TinkiWinki pisze:To był Kermitowy kolor. :x Można do niej mówić żabciu :x
Kto wie, może z tą czułością stwierdzenia trafiłeś w samo sedno? :P
TinkiWinki pisze:Ma dziewczyna fantazję, różowa bluzeczka, zielony golfik. Brak tylko czegoś jaskrawo pomarańczowego :x
Że niby zielony z z różową bluzeczką połączyła :> Kiedy? :oo :x Chyba w Twojej wyobraźni :x A zresztą.... odwołuję, to co napisałam :x Agata nie raz już zaskakiwała doborem kolorów :x
TinkiWinki pisze:Każdy kto pracuje w telewizji, w pozie inne niż en face wygląda nie do poznania :x Szkoda tylko że nie ujęto całości ciałokształtu @ :x
Pracować musi prezentują swoją ciałość, to niech przynajmniej na zdjęciu poznęca się nad oglądaczami, chowając swoje wdzięki :x Kazaliby jej oddawać sie za każdym razem widzom w ciałości :foch: Co za zachłanność :x
Co do raportowej Agaty, to ja jeszcze sama nie dowierzam oczom, kiedy widzę Agatę wchodzącą w blasku i chwale na przedekranowe schodki :xx:
Ciekawe, czy Agata praktykowała już taką formę wystąpień? :D Hmm :> Wcześniej, to chyba tylko na akademiach :DD W lot wszystko opanowała :bravo: Albo często praktykowała na akademiach? :D
TinkiWinki pisze:Nie wiem jak ta ale widziałem relacje jakiegoś pana z południa i otoczenie było dosyć agresywne. Jak tak dalej pójdzie to do ekipy będzie musiał dołączyć ochroniarz :D Gówniarze coraz bardzie są bezczelni, machają rękami, włażą w kadr, jeszcze trochę i zaczną wyrywać mikrofon.
Chciałbyś, żeby już to zaczęli robić, prawda? :x Boją się chyba jednak kandydaci na wandali tych 24h sądów :x :x :x
TinkiWinki pisze:To zostanie na święta w Warszawie. Miejscowi przecież muszą odpocząć :x
Już wiemy, że Agata spędzi święta w domu :P Wczoraj dyżur, dzisiaj dyżur :P Jutro podróż i dom :D No, a na pewno Poznań :D

TW, a nie oglądałeś przypadkiem dzisiaj Poranka :> Czy Kuźniar nie wspomniał o tym, czy Agata przywiozła mu karpia? :x
TinkiWinki pisze:Ona jest dosyć mobilna, więc da radę. To chyba o niej śpiewano La donna e mobile
Możesz jaśniej? :x
Gdybyś wstawił tę: :x emotkę, to bym zrozumiała, ale kiedy jej brakuje, to nie wiem, czy piszesz poważnie, czy kpisz? :x
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1039

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 23 gru 2007, 19:27

Funcky pisze:Że niby zielony z z różową bluzeczką połączyła :> Kiedy? :oo :x Chyba w Twojej wyobraźni :x A zresztą.... odwołuję, to co napisałam :x Agata nie raz już zaskakiwała doborem kolorów :x
Gdyby tak sie pojawiła to mógłby to być ostatni jej występ w tv :x
Funcky pisze:Pracować musi prezentują swoją ciałość, to niech przynajmniej na zdjęciu poznęca się nad oglądaczami, chowając swoje wdzięki :x Kazaliby jej oddawać sie za każdym razem widzom w ciałości :foch: Co za zachłanność :x
Właściwie to mam jej dwie plażowe fotki :x Co prawa wolałbym widzieć jej ciałokształ z przeciwnej perspektywy ale i ta jest niczego sobie :twisted:
Funcky pisze:Ciekawe, czy Agata praktykowała już taką formę wystąpień? :D Hmm :> Wcześniej, to chyba tylko na akademiach :DD W lot wszystko opanowała :bravo: Albo często praktykowała na akademiach? :D
Pewnie ćwiczyła po pracy. Jeśli pracowała w sobotę to po północy miała wolne studio i mogła ćwiczyć :D
Funcky pisze:Już wiemy, że Agata spędzi święta w domu :P Wczoraj dyżur, dzisiaj dyżur :P Jutro podróż i dom :D No, a na pewno Poznań :D
A skąd ta pewność czy nie zostanie na święta w Wa-wie? :>
Funcky pisze:Możesz jaśniej? :x
Gdybyś wstawił tę: :x emotkę, to bym zrozumiała, ale kiedy jej brakuje, to nie wiem, czy piszesz poważnie, czy kpisz? :x
Przecież to oczywista oczywistość. Użyłem skrótu myślowego który przez odbiorców został zrozumiany jako semantyczne nadużycie. Prawda że porażające? :x
@ jest mobilna, nie raz znienacka pojawiała sie to tu to tam. To Gdańsk, to Warszawa, to jakieś żniwa :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1040

Post autor: Funcky » (pn) 24 gru 2007, 10:33

TinkiWinki pisze:Gdyby tak sie pojawiła to mógłby to być ostatni jej występ w tv :x
A tymczasem Agata wczoraj zaskoczyła i ubrała się tak pięknie, jak jeszcze chyba nigdy dotąd ubrana w TVN24 nie była :D
TinkiWinki pisze:Właściwie to mam jej dwie plażowe fotki :x Co prawa wolałbym widzieć jej ciałokształ z przeciwnej perspektywy ale i ta jest niczego sobie :twisted:
Dostałeś od Agaty na święta w charakterze prezentu? :x
TinkiWinki pisze:A skąd ta pewność czy nie zostanie na święta w Wa-wie? :>
Dzisiaj mogę Cię już zażyć :x I z całą pewnością stwierdzić, że Agaty nie będzie w Warszawie...... no przynajmniej dzisiaj :D Ale mogę się mylić ;)
Wczoraj jednakże w Podsumowaniu Dnia złożyła wszystkim tym, z którymi nie spotka się w Wigilię życzenia :DD Łatwo się domyślić, że chodziło o stałych widzów...... no przynajmniej większość z nich :DD
Jakie to było miłe z jej strony :) kiedyś w ogóle o takich życzeniach z telewizora nie można było marzyć :P Uwielbiam Święta Bożego Narodzenia właśnie dlatego, że spełniają się rzeczy, które wcześniej wydawały się być niemożliwymi :smile:

Tak np. ładnie i gustownie ubrana Agatka :P
Myślę, że jej wczorajszy strój był prezentem dla wszystkich fanów :DD
Wyobrażam sobie jak się cieszyli :DD Niestety nie mogę przeczytać, bo konkurencja padła :x

Dlatego tutaj chciałam złożyć na ręce wszystkich fanów Agaty, a zwłaszcza tu piszących userów i dobrze życzących Agacie, najserdeczniejsze życzenia - życzenia świąteczne :) Mnóstwa radości, spokoju i miłości :) A w Święta i na cały Nowy Rok pomyślności i mnóstwa Agaty w TVN24 :smile:
Wesołych Świąt :jupi:
TinkiWinki pisze:@ jest mobilna, nie raz znienacka pojawiała sie to tu to tam. To Gdańsk, to Warszawa, to jakieś żniwa :D
W przyszłym roku też pewnie będzie podróżowała :D
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1041

Post autor: TinkiWinki » (pn) 24 gru 2007, 19:49

Funcky pisze:A tymczasem Agata wczoraj zaskoczyła i ubrała się tak pięknie, jak jeszcze chyba nigdy dotąd ubrana w TVN24 nie była :D
Łeee. Co w tym dziwnego że kobitka ubiera spódnice? :D Jakby Kuźniar pojawił sie w kiecce i butach na szpilkach to byłoby zaskoczenie :x

Funcky pisze:Dostałeś od Agaty na święta w charakterze prezentu? :x
Tak ale to nie było na święta. Na święta to dostałem jeszcze ciekawsze fotki :x

Funcky pisze:Dzisiaj mogę Cię już zażyć :x I z całą pewnością stwierdzić, że Agaty nie będzie w Warszawie...... no przynajmniej dzisiaj :D Ale mogę się mylić ;)
Kobieta omylną jest :x Miałem to przeczucie że zostanie. Sami soliści chyba dzisiaj pracują w TVN24 w Warszawie? :D Anita, Kużniar, Górlicki, @
Funcky pisze:Wczoraj jednakże w Podsumowaniu Dnia złożyła wszystkim tym, z którymi nie spotka się w Wigilię życzenia :DD Łatwo się

domyślić, że chodziło o stałych widzów...... no przynajmniej większość z nich :DD
Jakie to było miłe z jej strony :) kiedyś w ogóle o takich życzeniach z telewizora nie można było marzyć :P
To chyba nie były życzenia dla widzów ale prywata. Pozdrawiała ziomali z pyrlandii :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1042

Post autor: Funcky » (wt) 25 gru 2007, 12:04

TinkiWinki pisze:Łeee. Co w tym dziwnego że kobitka ubiera spódnice? :D Jakby Kuźniar pojawił sie w kiecce i butach na szpilkach to byłoby zaskoczenie :x
Myślę, że nie mniejsze :x Biorąc pod uwagę to, jak nieczęsto można Agatę właśnie tak jak w niedzielę oglądać ubraną na wizji :x
Tak ale to nie było na święta. Na święta to dostałem jeszcze ciekawsze fotki :x
Strach pomyśleć, co dostaniesz na urodziny :x
Kobieta omylną jest :x Miałem to przeczucie że zostanie. Sami soliści chyba dzisiaj pracują w TVN24 w Warszawie? :D Anita, Kużniar, Górlicki, @
Miałam prawo się pomylić ;) Zwłaszcza, że Agata nie jest solistką :D Ale z pewnością jej rodzina, rodzina jej przyszłego męża jadła razem z nią wigilijną kolację :D bo to tak trudno włączyć telewizor :D Jedynie mamy mogły Agacie zwracać ciągle uwagę, że jak się je, to się nie mówi :x
To chyba nie były życzenia dla widzów ale prywata. Pozdrawiała ziomali z pyrlandii :x
Lub dla tych widzów, którzy rzeczywiście z Agatą wczorajszego wieczora się nie spotkali ;)

Ciekawe, czy dzisiaj też będzie? :D
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1043

Post autor: TinkiWinki » (wt) 25 gru 2007, 20:23

Funcky pisze: Miałam prawo się pomylić ;) Zwłaszcza, że Agata nie jest solistką :D
Jak nie? Palce czyściutkie :x Nie ma nawet oznak wstępnego zaobrączkowania :x
A może ten koleś z filmików to jej brat? :> :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1044

Post autor: TinkiWinki » (czw) 27 gru 2007, 22:43

Ko(s)miczny występ :mrgreen: Inscenizacja Barbarelli? :x

Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

dawidTVP
Chipsy przyszły
Posty: 43
Rejestracja: (ndz) 09 gru 2007, 21:00

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1045

Post autor: dawidTVP » (pt) 28 gru 2007, 20:16

:shock: :shock:

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1046

Post autor: TinkiWinki » (śr) 09 sty 2008, 17:23

Przy ostatnim zdjęciu na Naszej-klasie pojawił sie podpis it's the final countdown :) Ciekawe do czego to odliczanie? Do spotkania czy czegoś poważniejszego :D
[hide]Obrazek
Ten koleś chyba jej nie lubi. Przytulanie się do takiego dwudniowego zarostu to wątpliwa przyjemność :x No ale pewnie nad ranem nie miał na nic siły, taki był wymęczony ... :x[/hide]
Już jakiś czas temu zauważyłem że @ ma brzydkie uszy :x
Obrazek
Może dlatego często pokazuje się w rozpuszczonych włosach? :D
Mała zabawa ramkami i photoshopem :x
[hide]Obrazek Obrazek[/hide]
Urocze :x



Apropos NK, do moich znajomych dołączył Smok Wawelski :x Koziołek matołek nie przyjął zaproszenia. Podobnie Kubuś Puchatek :x Ale może to nie był ten prawdziwy bo jest ich tam kilkunastu :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1047

Post autor: Black Jack » (czw) 10 sty 2008, 17:27

TinkiWinki pisze:Jakie to romantyczne i sympatyczne
Obrazek
http://pl.youtube.com/watch?v=MgSY0q51wLw
I świadczy o dominującej pozycji kobiet w ... cholera coś mi wpadło do oka ... dominującej pozycji w świecie :x I powiem, że gdyby kobiety ograniczały się tylko do takiej przodującej roli, to na świecie byłoby znacznie przyjemniej :x
TinkiWinki pisze:Ten koleś chyba jej nie lubi. Przytulanie się do takiego dwudniowego zarostu to wątpliwa przyjemność :x No ale pewnie nad ranem nie miał na nic siły, taki był wymęczony ... :x
Wygłodniałej kobiecie jest wszystko jedno - nic nie przeszkadza :x
TinkiWinki pisze:Już jakiś czas temu zauważyłem że @ ma brzydkie uszy :x
Zejdź z Agaty uszu i zajmij się może lepiej pięknym noskiem :P
A te PhotoShopowe dzieła, to co to ma być :> Przedsmak weselnej imprezy :>

Dziwny ten związek, oj dziwny :x Mimo, że powinno mnie cieszyć, że Agata zdradza mnie tylko podczas urlopów, to jej współczuję :D Nie mam pewności, ale wygląda na to, że ten gość większość czasu spędza w USA :> A czemu to :> Z konieczności :> Dla kasy :>
Ja powtórzę to, co już kiedyś chyba pisałem :D Zostałbym w Polsce nawet wtedy, gdyby Agata byłaby jedyną ... powtórzę - jedyną perspektywą trzymającą mnie w tym kraju :mrgreen: Tym bardziej teraz, kiedy najprawdopodobniej zarabia dużo więcej :x Cztery kąty mam, z jej wypłaty starczyłoby nam na podstawowe opłaty, na obiadek raz szłoby się do moich rodziców, a raz do Agaty :x Są jeszcze pozostała rodzina i znajomi :x A miłość kwitłaby w kraju :x
TinkiWinki pisze:Przy ostatnim zdjęciu na Naszej-klasie pojawił sie podpis it's the final countdown :) Ciekawe do czego to odliczanie? Do spotkania czy czegoś poważniejszego :D
A może dla odmiany do czegoś normalnego - tak po prostu :x
TinkiWinki pisze:Apropos NK, do moich znajomych dołączył Smok Wawelski :x
I Ty dałeś się wciągnąć w ten owczy pęd :oo :x

No i bym o życzeniach dla fanów zapomniał :/
Wszystkiego najlepszego i najmniej powściągliwego na Nowy Rok :x
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1048

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 13 sty 2008, 11:30

Obserwował, obserwował i w końcu przemówił :D
Black Jack pisze: I świadczy o dominującej pozycji kobiet w ... cholera coś mi wpadło do oka ... dominującej pozycji w świecie :x I powiem, że gdyby kobiety ograniczały się tylko do takiej przodującej roli, to na świecie byłoby znacznie przyjemniej :x
Całkowicie się z Tobą zgadzam. Mnie też taka pozycja kobiet bardzo się podoba :x Ale jeśli mnie pamięć nie myli to Funcky raczej ozięble ustosunkowała się do tego capsa :D
Black Jack pisze:Wygłodniałej kobiecie jest wszystko jedno - nic nie przeszkadza :x
Ja używam określenia wyposzczona :x
Black Jack pisze:Zejdź z Agaty uszu i zajmij się może lepiej pięknym noskiem :P
Niestety uszy ją dyskwalifikują całkowicie. Już ją nie kocham :x
Black Jack pisze:A te PhotoShopowe dzieła, to co to ma być :> Przedsmak weselnej imprezy :>
Tylko takie miałem pod ręką :D Ale kto wie. Może to odliczanie na Naszej klasie to do ślubu? :D
Black Jack pisze:Dziwny ten związek, oj dziwny :x Mimo, że powinno mnie cieszyć, że Agata zdradza mnie tylko podczas urlopów, to jej współczuję :D Nie mam pewności, ale wygląda na to, że ten gość większość czasu spędza w USA :> A czemu to :> Z konieczności :> Dla kasy :>
Ja powtórzę to, co już kiedyś chyba pisałem :D Zostałbym w Polsce nawet wtedy, gdyby Agata byłaby jedyną ... powtórzę - jedyną perspektywą trzymającą mnie w tym kraju :mrgreen: Tym bardziej teraz, kiedy najprawdopodobniej zarabia dużo więcej :x Cztery kąty mam, z jej wypłaty starczyłoby nam na podstawowe opłaty, na obiadek raz szłoby się do moich rodziców, a raz do Agaty :x Są jeszcze pozostała rodzina i znajomi :x A miłość kwitłaby w kraju :x
To trochę to przypomina związek Rokitów :x Nelly robi karierę a Janek jest gosposią :x I miłość kwitnie. :D
Black Jack pisze:I Ty dałeś się wciągnąć w ten owczy pęd :oo :x
Zarejestrowałem sie tylko po to by oglądnąć sobie fotki znanych ludzi :D W znajomych mam już Paris Hilton, Muminki, Ryszarda Ochuckiego :x Niestety Jacek i Agatka odrzucili moje zaproszenie :x Dzieciaki wykończą ten portal. Pozakładane konta mają tam chyba wszystkie możliwe postacie z seriali i filmów :D
Black Jack pisze:No i bym o życzeniach dla fanów zapomniał :/
Wszystkiego najlepszego i najmniej powściągliwego na Nowy Rok :x
Wszystkiego najgor.... najgorętsze życzenia wszystkiego najlepszego w nadchodzącym nowym roku szczura :x Oj taki rok to nie dla mnie ...
Na zdrowie :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1049

Post autor: TinkiWinki » (śr) 30 sty 2008, 23:14

Zamyślenie i zaduma :D
Obrazek

P.S. Nie jestem najpilniejszym fanem a tylko wnikliwym obserwatorem karier dziennikarskich wybranych pań :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1050

Post autor: TinkiWinki » (sob) 02 lut 2008, 11:45

Zapowiedzieli jakąś relację karnawałową z Rio, może @? :D Osobie która znalazła się na okładce People, się chyba należy :x
Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ