Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Anita Werner - Gwiazda TVN / TVN 24

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2341

Post autor: TinkiWinki » (czw) 20 gru 2007, 20:41

pchla pisze:
Funcky pisze:Nie znam tej metody :> chyba, że piszesz o tym jazzowym bandzie? :mrgreen:
Jak to było? Zakuj zdaj zapomnij i co?
Zakuć, Zdać, Zapomnieć, Zapić :mrgreen:
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2342

Post autor: pchla » (pt) 21 gru 2007, 14:17

TinkiWinki pisze:Zakuć, Zdać, Zapomnieć, Zapić :mrgreen:
Aaaaa no tak. Zapomniałam.

A Anita dzisiaj w Skanerze? Mam nadzieje, że tak :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2343

Post autor: Funcky » (pt) 21 gru 2007, 16:03

Dzięki za informację :DD Jeśli jeszcze, podobnie jak Anita, zdecyduję się na jakiś kierunek studiów, to na pewno zasadę wcielę w życie, bo do tej pory nie zdarzyło mi się :x

A Anita dzisiaj w Skanerze? Mam nadzieje, że tak :D
Bo pomyślę, że czytasz moje jeszcze nie wysłane posty :x
Chciałam też zapytać, jaka jest szansa, ze Anita będzie dzisiaj w Skanerze? :D Wiem, że lubi tu zasiadywać w piątki :D
Wczoraj widziałam świąteczną reklamę ramówki TVN24 :D Anita ją reklamuje :D Bardzo ładnie ją graficy wkomponowali w świąteczne gadżety :x
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2344

Post autor: pchla » (sob) 22 gru 2007, 15:54

Funcky pisze:Bo pomyślę, że czytasz moje jeszcze nie wysłane posty :x
Może czytam ;)

A Anita rzeczywiście pojawiła się w Skanerze. Chyba zapatrzyła się na Anię Kalczyńską bo pod marynarkę ubrała sobie sweter.
Nieźle sobie Anita w tym Skanerze radzi i jest bardzo wyluzowana. Nawet jakieś żartobliwe tematy wprowadza. :) I życzenia złożyła.
Samotny biały żagiel ;(

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2345

Post autor: tobi » (sob) 22 gru 2007, 18:15

to czwartek Poranek, Piatek Skaner, weekend o 19, a w Święta też dyżur?

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2346

Post autor: Funcky » (ndz) 23 gru 2007, 12:43

Nie inaczej :D Anita pracuje za ten czas, kiedy robiła Damę Pik :x

Rzeczywiście - Anita prowadziła i zamierza prowadzić wszystkie te programy - pasma :D Ależ tonowała emocje panów Karnowskiego i tego drugiego -bodaj z Wyborczej w Skanerze :bravo: Robiła to jak najlepiej umiała :DD Czyli chłodnymi spojrzeniami :DD

A wiedzieliście, że Anita współpracuje teraz razem z Siennickim oczywiście z dziennikiem Polska? :D Czytałam kilka wywiadów, które przeprowadzili, ale jakoś zawsze zapominałam o tym wspomnieć :DD

Wczoraj była w Faktach :D Zauważyłam, ze w relacjach z Kajdanem za wiele się nie zmieniło - nadal są słodko-gorzkie :D Profesjonalnie jednak podeszli do tematów :D
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2347

Post autor: pchla » (ndz) 23 gru 2007, 12:57

Anita będzie w świątecznych Dnż, a Ania Kalczyńska przyznała się w piątkowym PiŚ, że też pracuje w święta czyżby więc obie panie miały się spotkać w DnŻ? Byłoby fantastycznie. Szkoda tylko, że w święta jest tak mało czasu na tvn24.
Funcky pisze:A wiedzieliście, że Anita współpracuje teraz razem z Siennickim oczywiście z dziennikiem Polska? :D Czytałam kilka wywiadów, które przeprowadzili, ale jakoś zawsze zapominałam o tym wspomnieć :DD
Ja wiedziałam, ale muszę się przyznać, że nigdy nie czytałam. strasznie jestem zatwardziała i jakoś przywiązana do innych gazet i te nowe typu Dziennik czy Polska jakoś do mnie docierają. Ale muszę kiedyś sięgnąć żeby zobaczyć jak tam idzie Anicie współpraca :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2348

Post autor: Funcky » (pn) 24 gru 2007, 10:21

pchla pisze:Anita będzie w świątecznych Dnż, a Ania Kalczyńska przyznała się w piątkowym PiŚ, że też pracuje w święta czyżby więc obie panie miały się spotkać w DnŻ? Byłoby fantastycznie. Szkoda tylko, że w święta jest tak mało czasu na tvn24.
No właśnie szkoda :( A powinniśmy się z tego cieszyć :D
Więc cieszmy się nawet wtedy, kiedy uda nam się zaledwie przez sekundę widzieć z Anitą :smile:
A będzie na pewno dzisiaj, bo już ją w studio widziałam :smile:
Wczoraj w Faktach miała świetny nastrój, nawet miło i dość naturalnie wypadli z Kajdanowiczem :)

A teraz już czas na życzenia :) Dla wszystkich userów, którzy pojawiają się tutaj i dobrze życzą Anicie, najserdeczniejsze życzenia życzenia świąteczne :) Mnóstwa radości, spokoju i miłości :) A w Święta i na cały Nowy Rok pomyślności i mnóstwa Anity w TVN24 :smile:
Wesołych Świąt :jupi:
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2349

Post autor: pchla » (pn) 24 gru 2007, 15:04

Mam jeszcze chwilkę, więc zerkam sobie na Anitę. Jaka miła, świąteczna, ciepła... :) Taka wigilijna Anita. Co prawda ubrana w tradycyjny szkolny mundurek, ale za to pełna werwy i humoru. Uroczo przygadała Maćkowi Knapikowi: "Za jakiś czas w tym markecie zostanie tylko Maciek Knapik i jego choinka". Bardzo sympatycznie zapowiedziała też Pawła. Szkoda tylko, że ma mniej rozmów niż Kacper Kaliszewski.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2350

Post autor: TinkiWinki » (pn) 24 gru 2007, 20:08

pchla pisze:Bardzo sympatycznie zapowiedziała też Pawła. Szkoda tylko, że ma mniej rozmów niż Kacper Kaliszewski.
A jak myślisz dlaczego? Musiała na zapleczu dokończyć sałatki, skończyć dekorować ciasta które upiekła w domu i doglądać karpia :x Ciekawe czy Anita potrafi gotować ... coś więcej niż wodę? :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2351

Post autor: pchla » (wt) 25 gru 2007, 10:30

TinkiWinki pisze:A jak myślisz dlaczego? Musiała na zapleczu dokończyć sałatki, skończyć dekorować ciasta które upiekła w domu i doglądać karpia :x Ciekawe czy Anita potrafi gotować ... coś więcej niż wodę? :x
Nie wiem czy Anita kiedyś zwierzała się ze swoich umiejętności pod tym względem. Może Funcky wie. Najbardziej pasuje mi do niej doglądanie karpia :P
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2352

Post autor: Funcky » (wt) 25 gru 2007, 12:18

TinkiWinki pisze:
pchla pisze:Bardzo sympatycznie zapowiedziała też Pawła. Szkoda tylko, że ma mniej rozmów niż Kacper Kaliszewski.
A jak myślisz dlaczego? Musiała na zapleczu dokończyć sałatki, skończyć dekorować ciasta które upiekła w domu i doglądać karpia :x Ciekawe czy Anita potrafi gotować ... coś więcej niż wodę? :x
Może zrobiła postępy, nie przekreślaj jej z góry :D
Ostatnio udziela mało wywiadów, więc nie mamy skąd się tego dowiedzieć :D A ona może nawet po pracy zdążyła i potrafiła przygotować wieczerzę (nie tylko karpia :D ) dla całej rodziny wczoraj :D
A dzisiaj rodzina sprzątają :x Bo Anita znowu w pracy :D
Wczoraj w iście świątecznym nastroju i dzisiaj nie inaczej :smile: Prawie cały czas uśmiechnięta :D Oczywiście wtedy, kiedy reporterzy dostarczają jej odpowiedniej dawki rozrywki :D A wierzę, że Paweł dostarczył :P

Och :jupi: Właśnie widziałam Pawła relację z misiem :jupi: No i co? :DD Jeszcze takiej radosnej Anity nie widziałam jak teraz po materiale Pawła :DD
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2353

Post autor: TinkiWinki » (wt) 25 gru 2007, 20:25

Funcky pisze:Może zrobiła postępy, nie przekreślaj jej z góry :D
Tak, postępy. :D Przypuszczam że jej najważniejszym urządzeniem w kuchni jest mikrofalówka :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2354

Post autor: pchla » (śr) 26 gru 2007, 11:01

A podglądaliście Anitkę w programie o tvn24 wczoraj? Jak sobie miło gaworzy z zaproszonymi gośćmi przed Skanerem Politycznym. Zachowuje się jak prawdziwa gospodyni.
TinkiWinki pisze:Tak, postępy. :D Przypuszczam że jej najważniejszym urządzeniem w kuchni jest mikrofalówka :x
To bardzo, bardzo niezdrowo :P
Samotny biały żagiel ;(

dawidTVP
Chipsy przyszły
Posty: 43
Rejestracja: (ndz) 09 gru 2007, 21:00

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2355

Post autor: dawidTVP » (pt) 28 gru 2007, 20:05

bardzo ciekawy był program o tvn24 . i ciekawe jest tło skanera. tylko rozsuwaja i jest :D

ODPOWIEDZ