Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Paweł Łukasik

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1261

Post autor: pchla » (czw) 20 gru 2007, 8:05

Pozwolę sobie wyrazić zdanie odrębne :] Dla mnie życie to nie: Bara, bara, bara. Riki, tiki, tak...
Oj tam... :D Zależy kiedy :P
Dżasta pisze:Jeszcze tego by brakowało :oo Za żadne skarby nie poszłabym na jego koncert :foch: I pomyśleć, że całkiem niedawno marzył nam się śpiewający Paweł :roll: Zdaje się jednak, że z innym repertuarem miał dla nas wystąpić? :roll:
Też bym wolała bardziej liryczny i z głębszym przesłaniem, ale cóż...
Nic dodać, nic ująć :( Posiadają wszystko to, co profesjonalny prezenter posiadać powinien i dlatego nie mogą już pełnić tych funkcji. Niemożliwe? Nic bardziej mylnego :x Jak się okazuje w tvn24 wszystko jest możliwe :x
Paweł i tak dłużej był prezenterem niż Maciek. Za to Maciek pojawiał się częściej. W podwójnych Raportach był częstszym gościem niż Paweł.
Dżasta pisze::oo Ja też do Schmitta wzdychałam :mrgreen: ale jeszcze bardziej do Svena Hannawalda, ten to był dopiero chudzina :mrgreen:
No do Svena też. Był boski z tym swoim psychotyzmem.

Dzisiaj krótko bo muszę lecieć na zajęcia :( A i Pawła nie ma...
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1262

Post autor: Funcky » (czw) 20 gru 2007, 9:37

Dżasta pisze:
pchla pisze: Eeeee tam prymitywną. Bardzo życiową :P
Pozwolę sobie wyrazić zdanie odrębne :] Dla mnie życie to nie: Bara, bara, bara. Riki, tiki, tak...
Z dnia na dzień popadam w coraz większe zażenowanie z powodu tego, co usłyszałam z ust Pawła :oops: Mijają kolejne doby, a ja zamiast zapominać, coraz bardziej to rozpamiętuję :> Na dodatek ta deklaracja TW o gatunku muzycznym zwanym w skrócie DP - to chyba to mnie dobiło :x No, ale nic, jakby tego było mało, ktoś zauważył, że Paweł śpiewał owe wymowne słowa do kogoś innego - mam nadzieję, że to przynajmniej była kobieta :x Chociaż jak tak patrzę na przygotowania do serwisów, to tam raczej sami faceci się kręcą :( :x Wolę jednak żyć w niewiedzy, niż miałoby się okazać coś druzgocącego :x
Pamiętam, jak czułam się, kiedy Paweł do studia tego discopolowca :(
rozmowa była bardzo sympatyczna, ale momentami aż za..... wtedy już miałam obawę co do gustów muzycznych Pawła :x
Dżasta pisze:
pchla pisze:Tak. Może jechać na Turniej CZterech Skoczni i załatwić mi autograf Martina Schmitta, kiedyś się w nim platonicznie kochałam. To były czasy...
:oo Ja też do Schmitta wzdychałam :mrgreen: ale jeszcze bardziej do Svena Hannawalda, ten to był dopiero chudzina :mrgreen:
Jeśli jeszcze nie wyszłyście, to nie wychodźcie za mąż za takich chudych facetów, bo teraz zimą wcale nie grzeją :x
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:No ładne jaja :x A któż to jadł tatara? :> :D
Podobno Agnieszka Czajkowska ;-)
widziałam to :x A Kucharz zjadł kogel-mogel :x Nie wiem jak kucharz, ale Czajkowska ma się dobrze :x Swoją droga, to ciekawe jak zrobić tatara z ugotowanym jajkiem albo metodą jw. kogel-mogel :> - paranoja :x A wszystko i tak zależy od losu, a nie przezorności :x
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Nie wiem czy widziałyście ten filmik? :x
http://www.videownia.pl/index.php?id=db ... c4a530da38
Teraz już tak :smiech: Ale to nie o naszego Pawła Łukasika chodzi, wszak nasz nie jest dobrze zbudowany :smiech:
Jak Ty te filmy odnajdujesz? :x Ten jest niesamowity :smiech: Oczywiście na początku myślałam, że to mistyfikacja, dopóki dziewczyna nie zaczęła Pawła Łukasika reklamować :smiech: Ech, ludzi to mają obsesje :x :x Widzicie dziewczyny - z nami jeszcze nie jest tak źle :x
Chociaż jak tak dalej pójdzie (mam na myśli ciągły brak Pawła), to chyba też będziemy musiały wykupić miejsce na bannerach i coś zmalować :(
(wiem nawet kogo zatrudnić jako wykonawcę dzieła :x )
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1263

Post autor: pchla » (czw) 20 gru 2007, 12:44

Funcky pisze:No, ale nic, jakby tego było mało, ktoś zauważył, że Paweł śpiewał owe wymowne słowa do kogoś innego - mam nadzieję, że to przynajmniej była kobieta :x
Może śpiewał sam do siebie. Z miłości do chodnikowych rytmów i samej czynności jaką jest śpiew :x
Pamiętam, jak czułam się, kiedy Paweł do studia tego discopolowca :(
rozmowa była bardzo sympatyczna, ale momentami aż za..... wtedy już miałam obawę co do gustów muzycznych Pawła :x
A ja mimo wszystko uważam, że możemy być spokojne. Coś czuję, że to był jeden wielki wygłup ze strony Pawła. Ciekawe tylko czy zaśpiewałby ponownie gdyby wiedział, że wykorzysta to Majewski :D
Funcky pisze:Jeśli jeszcze nie wyszłyście, to nie wychodźcie za mąż za takich chudych facetów, bo teraz zimą wcale nie grzeją :x
Cenna rada. Ja na pewno wezmę pod uwagę :) Chociaż na Schmitta i Hanawalda już się nie załapię. Ponoć są zajęci :D
Funcky pisze:Jak Ty te filmy odnajdujesz? :x Ten jest niesamowity :smiech: Oczywiście na początku myślałam, że to mistyfikacja, dopóki dziewczyna nie zaczęła Pawła Łukasika reklamować :smiech: Ech, ludzi to mają obsesje :x :x Widzicie dziewczyny - z nami jeszcze nie jest tak źle :x
Zdecydowanie wszystko jeszcze przed nami, ale jak nasz Łukasik się szybko nie odnajdzie to nie wiem do czego tutaj dojdzie :D
Funcky pisze:Chociaż jak tak dalej pójdzie (mam na myśli ciągły brak Pawła), to chyba też będziemy musiały wykupić miejsce na bannerach i coś zmalować :(
(wiem nawet kogo zatrudnić jako wykonawcę dzieła :x )
Myślisz, że należy użyć tego sprawdzonego sposobu? Chyba wiem kogo masz na myśli ;)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1264

Post autor: Dżasta » (czw) 20 gru 2007, 18:24

Po raz pierwszy za mojego forumowania nie wiem co napisać :x Po tym występie Łukasika zupełnie straciłam wenę :x
Funcky pisze: Z dnia na dzień popadam w coraz większe zażenowanie z powodu tego, co usłyszałam z ust Pawła :oops: Mijają kolejne doby, a ja zamiast zapominać, coraz bardziej to rozpamiętuję :> Na dodatek ta deklaracja TW o gatunku muzycznym zwanym w skrócie DP - to chyba to mnie dobiło :x
Ja też chciałabym o tym zapomnieć, ale rodzina i znajomi mi tego nie ułatwiają. Do dziś słyszę z różnych stron pytania i komentarze do popisu Pawła u Szymona. Moja wina, nie trzeba było obnosić ze swoją sympatią na prawo i lewo :mur:
Funcky pisze:No, ale nic, jakby tego było mało, ktoś zauważył, że Paweł śpiewał owe wymowne słowa do kogoś innego - mam nadzieję, że to przynajmniej była kobieta :x Chociaż jak tak patrzę na przygotowania do serwisów, to tam raczej sami faceci się kręcą :( :x Wolę jednak żyć w niewiedzy, niż miałoby się okazać coś druzgocącego :x
W tej kwestii jestem o Pawła ( :> choć zupełnie nie wiem dlaczego :x ) spokojna ;)
Funcky pisze:Pamiętam, jak czułam się, kiedy Paweł do studia tego discopolowca :(
rozmowa była bardzo sympatyczna, ale momentami aż za..... wtedy już miałam obawę co do gustów muzycznych Pawła :x
Pamiętam zachwyt Pawła przed koncertem Heleny Vondraćkovej w Sopocie ;-) Mógł na tym poprzestać, lżej by mi było :roll:
Funcky pisze:Jeśli jeszcze nie wyszłyście, to nie wychodźcie za mąż za takich chudych facetów, bo teraz zimą wcale nie grzeją :x
Dziękuję za dobrą radę :D Jednak z dobrymi radami bywa tak, że się z nich nie korzysta :lol: Cóż poradzić, kiedy gusta takie a nie inne :P Uwielbiam od zawsze chudzielców i nic tego nie zmieni :P
pchla pisze: Chociaż na Schmitta i Hanawalda już się nie załapię. Ponoć są zajęci :D
Dziś zajęci, jutro nie ;)
pchla pisze:Zdecydowanie wszystko jeszcze przed nami, ale jak nasz Łukasik się szybko nie odnajdzie to nie wiem do czego tutaj dojdzie :D
Wiem gdzie na pewno zobaczymy Pawła w święta :xx: Moja siostra widziała zwiastun tego śwątecznego cyklu M24h, a dokładniej tego odcinka o pracy redakcji warszawskiej :xx: Nie zabrakło w nim miejsca dla fana discopolo ( :x ) Widać go jak sobie coś zajada i popija :xx: Aż dziw, że przez komórę nie rozmawia, ale może to też zostało uchwycone ;) Emisja w pierwszy dzień świąt o 22:00 ;)
pchla pisze:Myślisz, że należy użyć tego sprawdzonego sposobu? Chyba wiem kogo masz na myśli ;)
Dziewczyny :cisza: Nie możemy się powielać :cisza: Tomek gotów nas o plagiat oskarżyć ;) Musimy wymyślić coś nowego i bardzo wymownego :> Jednak na mnie póki co nie liczcie :foch: Nie mam na razie ochoty na to, żeby aż tak wysilać się dla tego fana discopolo ( :x )
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1265

Post autor: TinkiWinki » (czw) 20 gru 2007, 21:00

Dżasta pisze:Pozwolę sobie wyrazić zdanie odrębne :] Dla mnie życie to nie: Bara, bara, bara. Riki, tiki, tak...
Nie można interpretować dzieła na podstawie wyrwanego fragmentu :x Tutaj prawidłowa analiza utworu DP :x
Dżasta pisze: Prawdę piszesz. Moja starsza siostra, odkąd zobaczyła to nagranie nie może przestać podśpiewywać tej pioseneczki :> A może rocznik '73 jest taki podatny na te dźwięki? :x
Niestety nie znam bliżej tego rocznika więc trudno mi coś stwierdzić :D Ale wydaje mi się że ten rocznik powinien raczej słuchać Queen niż DP :D
Funcky pisze:Jeśli jeszcze nie wyszłyście, to nie wychodźcie za mąż za takich chudych facetów, bo teraz zimą wcale nie grzeją :x
Facet to nie perpetuum mobile? :x Trzeba go najpierw pobudzić, dostarczyć odpowiednie bodźce :x Pierwsza zasada termodynamiki się kłania
-Sformułowanie najbardziej ogólne:
Energia wewnętrzna układu zamkniętego nie zmienia się, niezależnie od przemian zachodzących w tym układzie.

-Sformułowanie dla procesów cieplno-mechanicznych:
Zmiana energii wewnętrznej układu jest równa sumie pracy wykonanej przez układ bądź nad układem i ciepła dostarczonego lub oddanego przez układ.
Mało się starasz w tym układzie :x Chyba znowu zbaczam :x
Funcky pisze:Jak Ty te filmy odnajdujesz? :x Ten jest niesamowity :smiech: Oczywiście na początku myślałam, że to mistyfikacja, dopóki dziewczyna nie zaczęła Pawła Łukasika reklamować :smiech: Ech, ludzi to mają obsesje :x :x Widzicie dziewczyny - z nami jeszcze nie jest tak źle :x
Tamta to jakaś latawica. Teraz szuka innego :x
http://www.videownia.pl/index.php?id=3c ... 2fdecedc43

pchla pisze:Cenna rada. Ja na pewno wezmę pod uwagę :) Chociaż na Schmitta i Hanawalda już się nie załapię. Ponoć są zajęci :D
Kiedyś jeden z genialnych naszych komentatorów powiedział Schmitt i Hannawald to ulubieni chłopcy niemieckiego trenera :x
Znowu zbaczam :x
Dżasta pisze:Wiem gdzie na pewno zobaczymy Pawła w święta :xx: Moja siostra widziała zwiastun tego śwątecznego cyklu M24h, a dokładniej tego odcinka o pracy redakcji warszawskiej :xx: Nie zabrakło w nim miejsca dla fana discopolo ( :x ) Widać go jak sobie coś zajada i popija :xx: Aż dziw, że przez komórę nie rozmawia, ale może to też zostało uchwycone ;) Emisja w pierwszy dzień świąt o 22:00 ;)
Może miał w uchu bluetootha? :D To będzie coś w rodzaju telewizja od kuchni? :>
Dżasta pisze:Dziewczyny :cisza: Nie możemy się powielać :cisza: Tomek gotów nas o plagiat oskarżyć ;)
Jaki Tomek? :>
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1266

Post autor: Dżasta » (pt) 21 gru 2007, 6:30

TinkiWinki pisze: Nie można interpretować dzieła na podstawie wyrwanego fragmentu :x Tutaj prawidłowa analiza utworu DP :x
Wybacz Tinki, ale muszę trochę odpocząć od tego nurtu muzycznego :x więc na razie tam nie zajrzę :x
Niestety nie znam bliżej tego rocznika więc trudno mi coś stwierdzić :D Ale wydaje mi się że ten rocznik powinien raczej słuchać Queen niż DP :D
Na moje szczęście siostra nie słucha ani jednego, ani drugiego ;)
Facet to nie perpetuum mobile? :x Trzeba go najpierw pobudzić, dostarczyć odpowiednie bodźce :x Pierwsza zasada termodynamiki się kłania
-Sformułowanie najbardziej ogólne:
Energia wewnętrzna układu zamkniętego nie zmienia się, niezależnie od przemian zachodzących w tym układzie.

-Sformułowanie dla procesów cieplno-mechanicznych:
Zmiana energii wewnętrznej układu jest równa sumie pracy wykonanej przez układ bądź nad układem i ciepła dostarczonego lub oddanego przez układ.
Mało się starasz w tym układzie :x
Pewna jestem, że ową zasadę Funcky ma opanowaną do perfekcji i potrafi swój piecyk (mężusia :DD) rozgrzać do czerwoności :xx: A nie pisała o tym tylko dlatego, że nie chciała zbaczać :x
Chyba znowu zbaczam :x
To wszystko przez te tandetne dźwięki dobiegające od kilku dni z tego wątku :] Koniecznie trzeba je wyprzeć bardziej wyszukanymi :] Mam propozycję dla Pana Łukasika ;) Jeśli jeszcze kiedykolwiek przyjdzie Panu do głowy kokietować śpiewaniem piosenek koleżanki redakcyjne ( :> ?) to proszę wypróbować ten song :P Działa zniewalająco :P Tinki możesz sobie darować pisanie tego, że Ci się nie podoba :x Oszczędzisz swojej cennej klawiatury, do której jesteś tak bardzo przywiązany :x
Tamta to jakaś latawica. Teraz szuka innego :x
http://www.videownia.pl/index.php?id=3c ... 2fdecedc43
Rzeczywiście :oo Nieźle sobie poczyna :> I co? Pozwoliłeś się odnaleźć?
Kiedyś jeden z genialnych naszych komentatorów powiedział Schmitt i Hannawald to ulubieni chłopcy niemieckiego trenera :x
Trudno się dziwić panu trenerowi :DD
Znowu zbaczam :x
A ja razem z Tobą :x Może już przestańmy :x
Może miał w uchu bluetootha? :D
Nie wiem, ja tego nie widziałam, ale dopytam ;-)
To będzie coś w rodzaju telewizja od kuchni? :>
Podobno ;-)
Jaki Tomek? :>
Zgadnij ;) Dla ułatwienia podpowiem Ci, że nie Lis :smiech:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1267

Post autor: pchla » (pt) 21 gru 2007, 14:25

Dżasta pisze:Po raz pierwszy za mojego forumowania nie wiem co napisać :x Po tym występie Łukasika zupełnie straciłam wenę :x
Musisz ją koniecznie odzyskać. Zwłaszcza, że Paweł się leni, więc pewnie pojawi się w święta :D
Dżasta pisze: Pamiętam zachwyt Pawła przed koncertem Heleny Vondraćkovej w Sopocie ;-) Mógł na tym poprzestać, lżej by mi było :roll:
Paweł ma inne zalety. Słuchem muzycznym pewnie nie grzeszy :D
Wiem gdzie na pewno zobaczymy Pawła w święta :xx: Moja siostra widziała zwiastun tego śwątecznego cyklu M24h, a dokładniej tego odcinka o pracy redakcji warszawskiej :xx: Nie zabrakło w nim miejsca dla fana discopolo ( :x ) Widać go jak sobie coś zajada i popija :xx: Aż dziw, że przez komórę nie rozmawia, ale może to też zostało uchwycone ;) Emisja w pierwszy dzień świąt o 22:00 ;)
Super! Wiedziałam, że Paweł nie jest w ciemię bity i się załapię na ten mały lansik. Teraz już wiemy dlaczego głównie montował materiały ostatnio: chciał żeby go pokazali w programie jak ciężko pracuje :D :x
TinkiWinki pisze:Kiedyś jeden z genialnych naszych komentatorów powiedział Schmitt i Hannawald to ulubieni chłopcy niemieckiego trenera :x
Znowu zbaczam :x
To na pewno był Włodzio Szaranowicz. I tak nic nie pobije innego jego cytatu, który zapamiętam na wieki wieków: narty mu się zrulonowały gdy weszły w kwadraturę koła.
Dżasta pisze:Wybacz Tinki, ale muszę trochę odpocząć od tego nurtu muzycznego :x więc na razie tam nie zajrzę :x
Dżasta, ale musisz. To powinność fana. Obowiązek. :D
Dżasta pisze:eśli jeszcze kiedykolwiek przyjdzie Panu do głowy kokietować śpiewaniem piosenek koleżanki redakcyjne ( :> ?) to proszę wypróbować ten song :P Działa zniewalająco :P
Matko kochana tylko nie to. Głuchy Pawełek nie może hańbić Claptona! Zabraniam! Ja mam lepszy pomysł: jak chce kogokolwiek kokietować niech nie śpiewa nic! Cisza potrafi zdziałać cuda :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1268

Post autor: Funcky » (pt) 21 gru 2007, 16:24

pchla pisze:
Dżasta pisze:Po raz pierwszy za mojego forumowania nie wiem co napisać :x Po tym występie Łukasika zupełnie straciłam wenę :x
Musisz ją koniecznie odzyskać. Zwłaszcza, że Paweł się leni, więc pewnie pojawi się w święta :D
Wczoraj też słyszałam, że porozsyłali reporterów po całym świecie :oo Ciekawe jak daleko zdecydowali się wysłać Pawła :> Bo to, że go wysłali, to jest raczej przesądzone :] Nie dopuszczam innej myśli :D
Dżasta pisze: Pamiętam zachwyt Pawła przed koncertem Heleny Vondraćkovej w Sopocie ;-) Mógł na tym poprzestać, lżej by mi było :roll:
Pamiętam jak wtedy rozpaczaliśmy :( A Black chyba najbardziej :x Pomyśleć, ze nastały jeszcze gorsze ,,muzyczne" czasy :x
Wiem gdzie na pewno zobaczymy Pawła w święta :xx: Moja siostra widziała zwiastun tego śwątecznego cyklu M24h, a dokładniej tego odcinka o pracy redakcji warszawskiej :xx: Nie zabrakło w nim miejsca dla fana discopolo ( :x ) Widać go jak sobie coś zajada i popija :xx: Aż dziw, że przez komórę nie rozmawia, ale może to też zostało uchwycone ;) Emisja w pierwszy dzień świąt o 22:00 ;)
No to mamy, a dokładniej mieć będziemy, już drugą okazję do spotkania z Pawłem w Święta :jupi: W razie czego proszę - nagrajcie, bo nie wiadomo jak to u mnie będzie z czasem wolnym w święta - powiem, że do tej pory zawsze było kiepsko :/
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze: Facet to nie perpetuum mobile? :x Trzeba go najpierw pobudzić, dostarczyć odpowiednie bodźce :x Pierwsza zasada termodynamiki się kłania
(...)
Pewna jestem, że ową zasadę Funcky ma opanowaną do perfekcji i potrafi swój piecyk (mężusia :DD) rozgrzać do czerwoności :xx: A nie pisała o tym tylko dlatego, że nie chciała zbaczać :x
Słuchaj Dżasty - ona prawdę ci powie :DD
I błagam, nie próbuj mi przekładać zależności międzyludzkich na żadne fizyczne i chemiczne zasady, bo mi się żyć odechciewa od razu :x Lepiej chyba żyć w niewiedzy :x
Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Tamta to jakaś latawica. Teraz szuka innego :x
http://www.videownia.pl/index.php?id=3c ... 2fdecedc43
Rzeczywiście :oo Nieźle sobie poczyna :> I co? Pozwoliłeś się odnaleźć?
Nie wiem po co w ogóle TW marnuje czas na tego pokroju kobiety :x Nie dość, że nie są wierne jednemu mężczyźnie, to jeszcze gusta często się im zmieniają :x
To będzie coś w rodzaju telewizja od kuchni? :>
Tak, dokładnie :D Są tam prawie wszyscy warszawscy pracownicy TVN24 przy pracy i ten najważniejszy, czyli Paweł podczas konsumowania posiłku :DD

Dżasta pisze:
TinkiWinki pisze:Jaki Tomek? :>
Zgadnij ;) Dla ułatwienia podpowiem Ci, że nie Lis :smiech:
Jaki Tomek :> No właśnie :oo Jaki Tomek :> :x
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1269

Post autor: TinkiWinki » (pt) 21 gru 2007, 20:08

Dżasta pisze: Pewna jestem, że ową zasadę Funcky ma opanowaną do perfekcji i potrafi swój piecyk (mężusia :DD ) rozgrzać do czerwoności :xx:
Nie mam wątpliwości. Wystarczy że przesoli zupę lub przeciwnie nie posoli ziemniaków podczas gotowania :x Albo np. zatankuje benzyną samochód z silnikiem TDi :x Tak, kobiety wiedzą jak facetów rozgrzać do czerwoności :x
Dżasta pisze:...to proszę wypróbować ten song :P Działa zniewalająco :P Tinki możesz sobie darować pisanie tego, że Ci się nie podoba :x Oszczędzisz swojej cennej klawiatury, do której jesteś tak bardzo przywiązany :x
Jednak nie daruję, muszę skomentować tę szmirę :x Słyszałem już kiedyś tego pana. Wyłączyli mu prąd a ten dalej brzdękał, przygasili światło a ten dalej swoje :x Kiedy przestał brawom nie było końca z radości że przestał :x
A ciut poważniej to ten tekst jest tylko o pół klasy mniej mdły niż DP :x W innej aranżacji mógłby służyć jako motyw przewodni brazylijskiej wersji Klanu czy M jak miłość :x
Dżasta pisze:Rzeczywiście :oo Nieźle sobie poczyna :> I co? Pozwoliłeś się odnaleźć?
Tak. Niestety była fanką Claptona :x Więc ... :x
pchla pisze:To na pewno był Włodzio Szaranowicz. I tak nic nie pobije innego jego cytatu, który zapamiętam na wieki wieków: narty mu się zrulonowały gdy weszły w kwadraturę koła.
Bez tych genialnych komentatorów skoki nie byłyby takie same :x A nasi to mają zawsze pecha bo mają złe wiatry od tyłu :x
Funcky pisze:Wczoraj też słyszałam, że porozsyłali reporterów po całym świecie :oo Ciekawe jak daleko zdecydowali się wysłać Pawła :> Bo to, że go wysłali, to jest raczej przesądzone :] Nie dopuszczam innej myśli :D
Ale to raczej nie będa relacje na żywo. Pojechali, nakręcili i już pewnie wrócili.
Funcky pisze:Słuchaj Dżasty - ona prawdę ci powie :DD
Wróżka czy cyganka? :> :x
Funcky pisze:Tak, dokładnie :D Są tam prawie wszyscy warszawscy pracownicy TVN24 przy pracy i ten najważniejszy, czyli Paweł podczas konsumowania posiłku :DD
Ciekawe czy to żonka zrobiła mu wałówkę do pracy czy kupił coś na miejscu? :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1270

Post autor: Dżasta » (pt) 21 gru 2007, 21:31

pchla pisze:
Dżasta pisze:Po raz pierwszy za mojego forumowania nie wiem co napisać :x Po tym występie Łukasika zupełnie straciłam wenę :x
Musisz ją koniecznie odzyskać. Zwłaszcza, że Paweł się leni, więc pewnie pojawi się w święta :D
Ciężko będzie :roll: Coś niedobrego się ze mną dzieje, chyba zaczynam się odłukasikowywać :roll:
pchla pisze:Paweł ma inne zalety. Słuchem muzycznym pewnie nie grzeszy :D
Nie można mieć wszystkiego :roll:
pchla pisze:Super! Wiedziałam, że Paweł nie jest w ciemię bity i się załapię na ten mały lansik. Teraz już wiemy dlaczego głównie montował materiały ostatnio: chciał żeby go pokazali w programie jak ciężko pracuje :D :x
Zwłaszcza przez ostatni tydzień :x
pchla pisze:Matko kochana tylko nie to. Głuchy Pawełek nie może hańbić Claptona! Zabraniam!
Niech słucha i śpiewa :] Może stanie się cud i gusta muzyczne mu się poprawią ;)
pchla pisze: Ja mam lepszy pomysł: jak chce kogokolwiek kokietować niech nie śpiewa nic! Cisza potrafi zdziałać cuda :D
Wiem z doświadczenia, że ten rocznik nie potrafi milczeć :lol:
Funcky pisze: Wczoraj też słyszałam, że porozsyłali reporterów po całym świecie :oo Ciekawe jak daleko zdecydowali się wysłać Pawła :> Bo to, że go wysłali, to jest raczej przesądzone :] Nie dopuszczam innej myśli :D
A ja dopuszczam. Może ma wolne poprostu ;)
Funcky pisze:No to mamy, a dokładniej mieć będziemy, już drugą okazję do spotkania z Pawłem w Święta :jupi: W razie czego proszę - nagrajcie, bo nie wiadomo jak to u mnie będzie z czasem wolnym w święta - powiem, że do tej pory zawsze było kiepsko :/
A ja nie wiem czy będę miała ochotę i siłę na bój o dostęp do tvn24 :roll:
TinkiWinki pisze: Nie mam wątpliwości. Wystarczy że przesoli zupę lub przeciwnie nie posoli ziemniaków podczas gotowania :x Albo np. zatankuje benzyną samochód z silnikiem TDi :x Tak, kobiety wiedzą jak facetów rozgrzać do czerwoności :x
A to Ty nie wiesz, że dla Funcky to mąż gotuje? ;)
TinkiWinki pisze:Jednak nie daruję, muszę skomentować tę szmirę :x
I znowu mnie nie zaskoczyłeś. Swoją prośbą skutecznie zmotywowałam Cię do wypowiedzenia się, jakie to proste :x
TinkiWinki pisze: Słyszałem już kiedyś tego pana. Wyłączyli mu prąd a ten dalej brzdękał, przygasili światło a ten dalej swoje :x Kiedy przestał brawom nie było końca z radości że przestał :x
Podsumował fan discopolo :x
TinkiWinki pisze:A ciut poważniej to ten tekst jest tylko o pół klasy mniej mdły niż DP :x
Upierać się będę, że jest w nim dużo poezji i nie jest zboczony :]
TinkiWinki pisze: W innej aranżacji mógłby służyć jako motyw przewodni brazylijskiej wersji Klanu czy M jak miłość :x
W innej aranżacji tak, ale w wykonaniu Claptona jest wspaniały :P
Rozochociłeś mnie bardzo tymi swoimi wywodami. Odzuwam potrzebę, aby to kontynuować ;-)
Tego pamiętnego dnia - po emisji programu Majewskiego, w którym to programie poznaliśmy gusta muzyczne redaktora Łukasika, zaczęły miotać mną rozterki :roll: Rozczarowana byłam ogromnie :roll: Nuciłam sobie wtedy - do dziś zresztą nucę ten utworek :P Wasza Złośliwość, czekam na wyczerpującą analizę ;)
TinkiWinki pisze:
Dżasta pisze:Rzeczywiście :oo Nieźle sobie poczyna :> I co? Pozwoliłeś się odnaleźć?
Tak. Niestety była fanką Claptona :x Więc ... :x
Więc wszystko jasne. Okazała się totalną nudziarą :x
TinkiWinki pisze:
Funcky pisze:Słuchaj Dżasty - ona prawdę ci powie :DD
Wróżka czy cyganka? :> :x
Indianka :x
TinkiWinki pisze:
Funcky pisze:Tak, dokładnie :D Są tam prawie wszyscy warszawscy pracownicy TVN24 przy pracy i ten najważniejszy, czyli Paweł podczas konsumowania posiłku :DD
Ciekawe czy to żonka zrobiła mu wałówkę do pracy czy kupił coś na miejscu? :D
To zależy od tego jak ją sobie wytresował :x Nie widziałam jeszcze tej zapowiedzi i dlatego mnie bardziej dręczy pytanie, czy wcinał siedząc przy komputerze? :roll: Nie cierpię, kiedy ktoś siada do kompa z - jak to pięknie TW nazwał, wałówką ;>
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1271

Post autor: pchla » (sob) 22 gru 2007, 16:00

Funcky pisze:Wczoraj też słyszałam, że porozsyłali reporterów po całym świecie :oo Ciekawe jak daleko zdecydowali się wysłać Pawła :> Bo to, że go wysłali, to jest raczej przesądzone :] Nie dopuszczam innej myśli :D
Paweł ma tendencje do wycieczek na Wschód, więc może znowu Rosja? :D
Funcky pisze:No to mamy, a dokładniej mieć będziemy, już drugą okazję do spotkania z Pawłem w Święta :jupi: W razie czego proszę - nagrajcie, bo nie wiadomo jak to u mnie będzie z czasem wolnym w święta - powiem, że do tej pory zawsze było kiepsko :/
Po cichu dołączam się do tej prośby. W święta z czasem krucho, a zdaje się, że ten film to będzie smakowity kąsek :D
TinkiWinki pisze:Jednak nie daruję, muszę skomentować tę szmirę :x Słyszałem już kiedyś tego pana. Wyłączyli mu prąd a ten dalej brzdękał, przygasili światło a ten dalej swoje :x Kiedy przestał brawom nie było końca z radości że przestał :x
TW opanuj negatywne emocje. Święta idą. Włącz sobie "Jesteś szalona" i zrelaksuj się :D
Bez tych genialnych komentatorów skoki nie byłyby takie same :x A nasi to mają zawsze pecha bo mają złe wiatry od tyłu :x
A Niemcy, Finowie i Austriacy zawsze najlepsze warunki... :D
Ciężko będzie :roll: Coś niedobrego się ze mną dzieje, chyba zaczynam się odłukasikowywać :roll:
Nie może być!
Niech słucha i śpiewa :] Może stanie się cud i gusta muzyczne mu się poprawią ;)
Święta idą. Czas cudów przed nami. Może i Paweł zaśpiewa coś bardziej ludzkiego :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1272

Post autor: Dżasta » (sob) 22 gru 2007, 17:33

pchla pisze: Paweł ma tendencje do wycieczek na Wschód, więc może znowu Rosja? :D
Nie przewidują Rosji w tym świątecznym cyklu :] Jeno Australia, Chiny, USA i Wielka Brytania, którą Martusia Gordziewicz okupuje ;-)
pchla pisze:TW opanuj negatywne emocje. Święta idą. Włącz sobie "Jesteś szalona" i zrelaksuj się :D
Wydaje mi się, że on wcale nie jest szczęśliwy z tego powodu, że jest fanem tej muzyki. Gdyby wszystko było w porządku, to nie byłby taki złośliwy :lol:
pchla pisze:Nie może być!
Jak najbardziej może :roll: A to, że Pawła nie ma na wizji nie ułatwia sprawy :roll: Może, kiedy się w końcu spotkamy znowu będzie tak, jak przed tym występem w SMS :roll:
pchla pisze:Święta idą. Czas cudów przed nami. Może i Paweł zaśpiewa coś bardziej ludzkiego :D
Niech on już lepiej nic nie śpiewa :lol:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1273

Post autor: pchla » (sob) 22 gru 2007, 18:05

Dżasta pisze:Nie przewidują Rosji w tym świątecznym cyklu :] Jeno Australia, Chiny, USA i Wielka Brytania, którą Martusia Gordziewicz okupuje ;-)
A to szkoda. To nie mam pomysłu. Może USA?
Wydaje mi się, że on wcale nie jest szczęśliwy z tego powodu, że jest fanem tej muzyki. Gdyby wszystko było w porządku, to nie byłby taki złośliwy :lol:
Pewnie nie jest. Ale siła przywiązania i miłości do tych rytmów bywa silna. A teraz trudny okres dla fanów DP nastał. Nawet Polsat już nie puszcza tych przebojów :P
Dżasta pisze:Jak najbardziej może :roll: A to, że Pawła nie ma na wizji nie ułatwia sprawy :roll: Może, kiedy się w końcu spotkamy znowu będzie tak, jak przed tym występem w SMS :roll:
Coś czuję, że tak :D A ja widziałam tę reklamówkę w której Paweł je. Oprócz tego, że jadł kanapkę to jeszcze biegał gdzieś z mikrofonem. Chyba był to sejm. Zapowiada się ciekawe. :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1274

Post autor: Dżasta » (sob) 22 gru 2007, 20:20

pchla pisze: A to szkoda. To nie mam pomysłu. Może USA?
Ewentualnie Chiny albo Australia :lol: A w Australii lato w pełni :xx:
Coś czuję, że tak :D
Nie spodziewałam się , że aż tak szybko :xx:
A ja widziałam tę reklamówkę w której Paweł je.
I pije :xx: Czy on nawet jeść musi z taką prędkością :lol: Ja też w końcu miałam okazję ją zobaczyć, siostra mi nagrała i od razu ocapsowała :xx:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Oprócz tego, że jadł kanapkę to jeszcze biegał gdzieś z mikrofonem. Chyba był to sejm.
Chyba raczej dworzec. Nie mogę rozpoznać czy na tym telewizorku, w który Paweł tak namiętnie wpatrzony, tvn24 nadaje ;-) A tak w ogóle to co on robił na dworcu? :>
Zapowiada się ciekawe. :D
Tego mi było potrzeba, żeby zatrzeć to niemiłe wrażenie, jakie występ u Szymona wywołał ;-)
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1275

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 23 gru 2007, 11:50

Dżasta pisze: A to Ty nie wiesz, że dla Funcky to mąż gotuje? ;)
Mądry człowiek :D Wie jak najłatwiej kontrolować kobietę. Zawsze można jej czegoś dosypać do żarcia :x Np. żeby bolała ją głowa :x
Dżasta pisze: Nuciłam sobie wtedy - do dziś zresztą nucę ten utworek :P Wasza Złośliwość, czekam na wyczerpującą analizę ;)
Trochę się musiałem nagimnastykować by zrozumieć o czem ta pani śpiewa :D Myślałem że to o Lance ale napisała ją dużo wcześniej. Oczywiście rzuciłem okiem do Wikipedii i polubiłem panią Zuzie :x Tak ma na drugie :D Same geniusze w tym dniu co ona się urodziły :x Edison, Leslie Nielsen i paru innych :x

Dżasta pisze:Indianka :x
Yanomami? :x To są moi ulubieni indiańce. Chyba pierwszy raz o nich usłyszałem w programie Toniego Halika. Od razu mnie zauroczyli swoja naturalnością :x
pchla pisze:A Niemcy, Finowie i Austriacy zawsze najlepsze warunki... :D
A nasi zawsze najwolniejsi na progu bo technicy nie trafili ze smarami w śnieg :x Ten fenomen ktoś powinien zbadać. Trzech trenerów, czterdziesto milionowy kraj i tylko jeden skoczek dobrze skacze :x
pchla pisze:Święta idą. Czas cudów przed nami. Może i Paweł zaśpiewa coś bardziej ludzkiego :D
Wiesz co? Myślę że tym występem chciał kandydować do obciachu roku :x Nie udało się i teraz zniknął :D Największym skandalem jest 3 miejsce dla TW. Tylko trzecie :x No ale wyprzedzili mnie zawodowcy :x Olek pokazał klasę. Taki obciach mógł tylko zdobyć ktoś z 10 letnim doświadczeniem prezydenckim, znajomością dyplomacji, obyciem w świecie i którego żona prowadzi lekcje stylu :x Gdyby zatrudnić fachowców od wymyślania absurdów to zasugerowaliby jakieś narkotyki, ukradkiem dosypane, okolicznościowy bruderszaft ale nigdy chorobę filipińską :x
Dżasta pisze:Wydaje mi się, że on wcale nie jest szczęśliwy z tego powodu, że jest fanem tej muzyki. Gdyby wszystko było w porządku, to nie byłby taki złośliwy :lol:
Gdybym nie był "fanem" DP dopiero bym zrzędził :x
Dżasta pisze:To zależy od tego jak ją sobie wytresował :x Nie widziałam jeszcze tej zapowiedzi i dlatego mnie bardziej dręczy pytanie, czy wcinał siedząc przy komputerze? :roll: Nie cierpię, kiedy ktoś siada do kompa z - jak to pięknie TW nazwał, wałówką ;>
Żonka pewnie robi trzy (on ma chyba 2 dzieci?) kompleciki żarełka :D Kanapeczki ładnie pokrojone w trójkąciki, jabłuszko, soczek. Wszystko zapakowane do ładnego pudełeczka z wozem strażacki :x Tak swoim mężczyznom przygotowuje drugie śniadanie :x
A co do żarcia przy komputerze to już są specjalne podgrzewaczki podłączane do USB i tak samo podłączane odkurzacze do klawiatury :D Śmiało można jeść przy komputerze :D

Dżasta pisze:I pije :xx: Czy on nawet jeść musi z taką prędkością :lol: Ja też w końcu miałam okazję ją zobaczyć, siostra mi nagrała i od razu ocapsowała :xx:
Chamstwo. Jak można tak robić. Ja nie mogę jeść jak ktoś sie na mnie gapi a co dopiero gdyby filmował. Przez takie zachowania można nabawić się wrzodów :x
Dżasta pisze: Chyba raczej dworzec. Nie mogę rozpoznać czy na tym telewizorku, w który Paweł tak namiętnie wpatrzony, tvn24 nadaje ;-) A tak w ogóle to co on robił na dworcu? :>
To chyba TVP INFO :D Jeśli dobrze widzę to Kaczor. W centrum uwagi był w środę. Od kiedy leci ta reklamówka? :>
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ