Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Wydarzenia Polsat

"Fakty", "Wydarzenia" i inne programy informacyjne stacji TV.
Awatar użytkownika
polsat
Coś z niego/niej będzie
Posty: 229
Rejestracja: (śr) 16 sie 2006, 16:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#271

Post autor: polsat » (wt) 06 lis 2007, 18:45

Wiem, że wczoraj popołudniowe ,,Wydarzenia" prowadziła całkiem nowa prezenterka- chyba nazywa się Magdalena Kaliniak. Jest miliard razy lepsza od Gugały (co nie jest trudne :x ).

....Niestety Gugała prowadził główne wydanie :mad: :/ :? Czy on się promuje na jakąś gwiazdę? Jeśli on ciągle będzie prowadził główne wydania to ja przestanę oglądać wydarzenia ;( :/

EEEEEEEDDDDDDDDDDDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

właśnie znalazłem na Wirtualnych Mediach, że Gugała tylko tymczasowo prowadzi wydania główne i że będą nowi prezenterzy na 18.50
Kolejne zmiany personalne w dzienniku są planowane, gdy tylko zarząd Polsatu zatwierdzi nową strukturę redakcji. Pojawią się wtedy m.in. nowi prowadzący do głównych wydań "Wydarzeń". Ich gospodarzami są na razie szef programu Jarosław Gugała oraz Beata Grabarczyk, łącząca tę rolę z pracą reporterki.
mam nadzieję, że tak też będzie. Więc jest OK :D
STOP TVPiS!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#272

Post autor: Poland » (śr) 07 lis 2007, 14:22

Fajnie by było jakby dali wieczorne wydanie o 22 była by wtedy walka Gugała (Wydarzenia) kontra Turski/Czubówna (Panorama) czyli taki pojedynek najstarszych prowadzących.
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
polsat
Coś z niego/niej będzie
Posty: 229
Rejestracja: (śr) 16 sie 2006, 16:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#273

Post autor: polsat » (czw) 08 lis 2007, 19:45

Specjalnie dla Was (oczywiście :x :smile: ) postanowiłem napisać do Polsatu, z pytaniem kiedy w końcu w ,,Wydarzeniach" zadebiutuje Marta Leleniewska i kiedy możemy liczyć na nowe studio i ku mojemu zdziwieniu dostałem odpowiedź :lol:

Oto fragment maila od Telewizji Polsat:
TELEWIZJA POLSAT pisze:Pani Marta Leleniewska przygotowuje się do roli prowadzącej "Wydarzenia". W ciągu kilku najbliższych tygodni pojawi się na antenie.
Jeśli chodzi o zmianę studio to cały czas trwają prace nad jego modernizacją. Na chwilę obecną nie jest w stanie podać dokładnych dat. Proszę jednak się nie martwić, odpowiednio wcześniej widzowie zostaną poinformowani o zmianach.
Czyli niestety Marta pewnie za kilka tygodni.....
Ale studio pewnie ciągle ulepszają. Kiedy Lis odchodził mówił, że wszystko jest gotowe i zostały tylko formalności. Widocznie ,,Wydarzenia" chcą mieć jeszcze lepsze studio, może nawet lepsze od ,,Faktów" ( :shock: ) i ciągle przy nim majstrują, może jest bardzo duże. W każdym razie chyba nie prędko zobaczymy te nowe studio, może na 15-lecie stacji 5 grudnia 2007 roku..... Czekamy.
STOP TVPiS!!!!!!!!!!

POpieram
Przeciętniak
Posty: 156
Rejestracja: (wt) 02 sty 2007, 17:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#274

Post autor: POpieram » (czw) 08 lis 2007, 19:52

polsat pisze:Widocznie ,,Wydarzenia" chcą mieć jeszcze lepsze studio, może nawet lepsze od ,,Faktów" ( :shock: ) i ciągle przy nim majstrują (...)
Bez przesady, studio "Faktów" budowano kilka lat, a całkowity koszt wyniósł ponad 20 mln zł. Skąpiec Solorz nigdy nie zdecydowałby się na taki wydatek. Poza tym po prostu nie da się w kilka miesięcy zrobić najnowocześniejszego studia w Europie.

A tak w ogóle, czy wie ktoś, gdzie to nowe studio się znajduje? Na Ostrobramskiej czy w jakimś zupełnie innym miejscu?

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#275

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 09 lis 2007, 10:20

POpieram pisze: Bez przesady, studio "Faktów" budowano kilka lat, a całkowity koszt wyniósł ponad 20 mln zł. Skąpiec Solorz nigdy nie zdecydowałby się na taki wydatek. Poza tym po prostu nie da się w kilka miesięcy zrobić najnowocześniejszego studia w Europie.

A tak w ogóle, czy wie ktoś, gdzie to nowe studio się znajduje? Na Ostrobramskiej czy w jakimś zupełnie innym miejscu?
Nie prawda! Nowe studio Faktów i TVN24 było budowane zaledwie przez kilak miesięcy - od lutego 2004 r. do konca sierpnia 2004 r. Wcześniejsze prace polegały zapewne na znalezieniu odpowiednich firm (co w ich przyapdku nie było trudne, bo nie wiąże ich ustawa o zamówieniach publicznych) oraz wyboru odpowiedniego projektu. Pierwszy raz o zmianch mowiono dopiero pod koniec 2003r, ale kończyło sie tylko na mówinieu (zwłaszcza, że nie zwróciły się im pieniądze na pierwsze studio TVN24) Polecam materiał z pierwszego wydania Faktów w nowym studiu...
Wracając do Polsatu - nawet dziecko wie, że ich studio znajduje się przy Ostrobramskiej. Studio Informacji mieściło się w starym budynku Polsatu, Wydarzenia już na początku dostaly nowe pomieszczenia.

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#276

Post autor: Poland » (sob) 17 lis 2007, 20:02

No i mamy datę startu - tak jak myślałem będzie to prezent urodzinowy. Nowe Wydarzenia wraz z nowymi prowadzącymi zobaczymy 5 GRUDNIA !!! Tak przynajmniej piszą na forum Polsatu.
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
polsat
Coś z niego/niej będzie
Posty: 229
Rejestracja: (śr) 16 sie 2006, 16:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#277

Post autor: polsat » (sob) 17 lis 2007, 22:49

Na forum polsatu to ktoś może się podawać, za "człowieka Wydarzeń". Informacja z forum to żadna informacja, dopóki nie zostanie potwierdzona przez Telewizję Polsat S.A.

A oficjalne informacje opublikuje pewnie jako pierwszy serwis WirtualneMedia.pl lub Media2.pl uzyskawszy potwierdzenie ze strony stacji.

Jednak termin 5.12.2007 wydaje się bardzo prawdopodobny :)
STOP TVPiS!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#278

Post autor: Poland » (ndz) 18 lis 2007, 7:26

No chyba że to podał moderator forum :] na wszelki wypadek zapytałem się o potwierdzenie. Rano było jeszcze wiadomo że prace są w toku i nieznana jest data a wieczorem co innego.
Co do terminu prawdopodobne są dla mnie jako datę startu nowych Wydarzeń daty pomiędzy 5 a 12 grudnia.
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#279

Post autor: Poland » (wt) 27 lis 2007, 16:50

Przepraszam że pisze post pod postem ale z tego co wynika z przecieków na forum Polsatu : Marta Leleniewska poraz pierwszy poprowadzi Wydazrenia już 4 grudnia (dzień przed ewolucją).
Założę się nowe Wydarzenia będą pomarańczowe lub pomarańczowo-białe
Poland - Aktywnie najlepszy

projektor

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#280

Post autor: projektor » (wt) 27 lis 2007, 20:42

kisiel205 pisze:co wynika z przecieków na forum Polsatu
Z forum, gdzie często ktoś się podaje za pracownika Polsatu... :x

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#281

Post autor: Poland » (śr) 28 lis 2007, 15:47

No ale można popatrzyć i czy to jest prawda to co oni mówią.
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
polsat
Coś z niego/niej będzie
Posty: 229
Rejestracja: (śr) 16 sie 2006, 16:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#282

Post autor: polsat » (sob) 01 gru 2007, 19:50

Kto oglądał dzisiejsze ,,Wydarzenia" ten na pewno wie, że wkrótce nastąpi zmiana zapowiadana od dawna. Wydarzenia bowiem, zaczęły coś majstrować przy swoim studiu. Tylko właśnie nie wiem czy to demontaż, czy tylko przebudowa...
Otóż zmieniło się kadrowanie na początku i na końcu ,,Wydarzeń", tak żeby nie było widoczne z boku studio (chyba zdemontowali video-wall).

Również zmieniło się kadrowanie w serwisie sportowym. Wcale nie był widoczny ten stolik, przy którym stoi prezenter, a serwis nie kończył się tak jak zwykle, czyli widokiem na całe studio, tylko poszła czołówka a na nią zostały nałożone napisy końcowe. A i jeszcze jedno co udało mi się zauważyć- za prowadzącym sport zawsze są takie półeczki z telewizorkami, one zawsze były obudowane drewnem, a teraz to zdemontowali albo po prostu nakleili na to taki niebieski plastik.

W każdym razie to na 100% ostatnie chwile starej scenografii i oprawy. Termin 5 grudnia 2007 roku jest na 99,9% pewny. Może nawet zmiana nastąpi jeszcze wcześniej. Możemy powiedzieć nareszcie :D :D :D
STOP TVPiS!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#283

Post autor: Poland » (ndz) 02 gru 2007, 8:46

A no to miałem racje jednak można zaufać forum Polsatu. Sprawdzimy przy okazji czy M.Leleniewska będzie od 4 XII jak mówią.
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
PabloOoOo
Chipsy przyszły
Posty: 71
Rejestracja: (pn) 06 lut 2006, 12:35
Lokalizacja: Z nikąd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#284

Post autor: PabloOoOo » (śr) 05 gru 2007, 16:12

Spodziewałem się czegoś mocnego.

Zapomniałem przecież, że Polsat to Polsat ...
.seasons change but people don't

Awatar użytkownika
polsat
Coś z niego/niej będzie
Posty: 229
Rejestracja: (śr) 16 sie 2006, 16:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#285

Post autor: polsat » (śr) 05 gru 2007, 16:52

Ja w ogóle nie wiem jak oni mogli tyle zwlekać z takim malutkim ,,redesignem" takim ,,odświeżeniem". Przecież widzowie czekali na to wiele, wiele miesięcy. Zapowiadana była REWOLUCJA , wszyscy myśleli, że to trwa tyle bo budują całkiem nowe studio i ciągle coś ulepszają, a przecież jedyne co zrobili to zmienili kolor podświetlenia tych map na mrożonym szkle (co można przecież zrobić w dzień, a nie pół roku! :mad: ), obkleili stół i elementy drewniane niebieskim i czerwonym plastikiem, zmienili kadrowanie. I to wszystko co zmienili w studiu i scenografii. Przecież tyle to można było zrobić w 2 dni.

A no i jeszcze zapomniałbym o grafice: w belkach nawet czcionka ta sama została, przy łączeniach z reporterami tylko wstawili nową kulę ziemską i podświetlili na czerwono, czołówki przerobili ze starych (ja bym zrobił lepsze :x ). Co to w ogóle ma być no wkurzyli mnie strasznie!!!!! Żenada.

A i jeszcze cytat Karola Witenberga- do niedawna szefa produkcji ,,Wydarzeń":
Starą scenografię i oprawę kasujemy, wyrzucamy do kosza- tłumaczy nam Karol Witenberg, szef produkcji "Wydarzeń". - Jesienią wprowadzimy zupełnie inną jakość - dodaje.
wyrzucacie? AHA! Jednym słowem WIELKIE kłamstwo :/ :/ :/
STOP TVPiS!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ