Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Dorota Wysocką-Schnepf

Dziennikarze, szefostwo - wszystko o obecnych pracownikach TVP.
Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: Marcin » (sob) 23 lip 2005, 21:18

Owszem 7 lipca nie było ?le - było tragicznie. Nie mów prosz?, że ten artyku? zosta? napisany, bo ?le napisa?em o niej na forum - to?to jest śmieszne. Co Wy tak na raz ją bronicie?

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 23 lip 2005, 22:30

Marcinie my jej nie bronimy. Przede wszystkim trzeba wiedzień co i w jaki sposób krytykowa?. Nie krytykuj?, aby krytykowa?, ale krytykuj? aby coś zmieni?, naprawi? - szkoda, że redakcja Faktu nie post?puj? zgodnie z taką zasadą. Ostatni artyku? na temat Wysockiej by? zbiorem pó?prawd (vide 7 lipca) i k?amstw wyssanych z palca (vide ?wiczenia w gabinecie szefa.) Po raz kolejny udowodnili swoją niekompetencj?, lenistwo i lekcewa?ący stosunek do czytelników. A może warto było przynajmniej troch? się wysili? i sprawdzi? kto jest szefem \\`. Wida? nawet na to nie mieli czasu...

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: scherbi » (sob) 23 lip 2005, 22:34

Ja faktu nigdy nie kupowa?em. To jest szit wsrod prasy codziennej. kolega powiedzial mi: ''Scherbi - nie czytaj tego gówna'' . Tak tez i zrobilem. Uwazam ze jest to dziennik taniej rozrywki, majacy wziecie u ludzi z niskim wyksztalceniem, ktorzy musza miec wszystkoi zobrazowane prostymi slowami, i potrzebuja tez jakichs barwnych , glosnych ( wg faktu) afer, by urozmaicic sobie zycie. prosze zwrocic uwage na pisownie tytulu gazety...

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 23 lip 2005, 22:42

PS mój stosunek do D. Wysockiej się nie zmieni? - zaj??a miejsce Jolanty Pieńkowskiej i już z tego jednego powodu ma u mnie krech? jak stąd do Nowego Yorku (mówiąc inaczej - nie widz? dla niej miesjca w redakcji), ale po raz kolejny powtarzam - artyku? jest przesadzony i niesprawiedliwy. Jeśli krytykowa?, to zgodnie z prawdą, bez tworzenia mitów etc.

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: scherbi » (sob) 23 lip 2005, 22:47

No faustus, ale to nie jej wina ze zajela miejsce Pinkowskiej. Przeciez nie podeszla do niej po 19.50 i nie powiedizla: wyp... mi stad , teraz ja tu bede prowadzila Wiadomosci. Nie mozna o Wysockiej w ten sposob mowic. Fakt - nie jest pierwszorzedna prezenterka, ale to nie dzieki niej Pienkowska poszla na bezrobotne. Wysocka nie jest temu winna, raczej szefostwo.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 23 lip 2005, 23:09

I przyja?? ze znaną z zawiści Moniką O., dawną szefową w TVN i jeszcze kilka lat temu prze?o?oną w Radiowej Trójce...

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: ArO » (czw) 28 lip 2005, 11:03

Obrazek

Dorotka Wysocka zmieni?a kolor w?os?w. Moim zdaniem wygl?da fatalnie.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 28 lip 2005, 11:14

Na tym capsie tego nie widać, ale kolor wpada w kasztan. Natomiast sama fryzura jest fatalna. Nie wiem kto jej to zrobi?, ale czemu nie wybrali której? z fryzur przygotowanych do pr?b kamerowych? Nie chc? by? z?o?liwy ale takie ci?cia potrafi? zrobi? z zamkni?tymi oczami, jedn? r?k? i z dawk? promili we krwi... :D Nie s?dz?, aby z czym? takim wpu?cili j? na wizj? o 19.30. Naprawe bardzo brzydko jej w tej fryzurze.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: Ania » (pt) 05 sie 2005, 16:26

Dopiero teraz odkry?am ten artyku? :D
wi?c i się wypowiem. Dla mnie nie jest on bynajmniej krzywdz?cy.
Jest tam swi?ta prawda (m?wi? o tragicznych jej wyst?pach nie o pomy?kach w nazwach ). 7 go było tragicznie...
I nie tylko. Faustusie ne obra? się ale chyba informatorzy z Woronicza lepiej wiedza gdzie ?wiczy Doda z nauczycielk? dykcji :D
We? pod uwage ze tam jest więcej ch?tnych do ?wiczen.
Michale dzi?kuj? ale w?tpi? by moja tw?rczo?c i to forum było tak znane że redaktorzy Faktu przychodz? sprawdzi? co ma do powiedzenia o Wysockiej :D
Ale widze że tu ma?y fanklubik jej obro?c?w się tworzy :D:D

Swoj? droga ten artykul wygl?dan na 100 procentowo sponsorowany pytanie tylko przez kogo ??? :?
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 05 sie 2005, 20:15

Aniu nie obra? się ale moim zdaniem nawet dziecko wie, że ten artyku? zosta? napisany bez pomocy tzw. informator?w, w zaciszu redakcji jakiego? brukowca. To k?amstwa szyte grubymi ni?mi i widać je go?ym okiem. No chyba, że pracownicy Wiadomości nie wiedz? kto jest szefem programu i myl? jednego Kozaka z drugim. ?wiczenia na dykcj? zazwyczaj odbywaj? się w specjalnych pomieszczeniach, ze sprz?tem nagrywaj?cym g?os osoby ?wicz?cej etc. Musi by? wyciszenie ?cian i inne bajery techniczne. Uwierz, gabinet szefa raczej się nie nadaje.
PS aktorzy zazwyczaj nie udzielaj? lekcji poprawnej wymowy - zw?aszcza ci, graj?cy w serialach. Od tego są ludzie ze specjalnym wykszta?ceniem pedagogiczno artystycznym i kilkuletni? specjalizacj? z logopedii. (Np aktorzy raczej nie potrafi? wykry? regionalizm?w i zaleci? odpowiednich ?wicze?- na tym trzeba się po prostu zna?.)

PPS Aniu dziwi? się, że bierzesz za dobra monet? ka?dy artyku? krytykuj?cy Wysock?. Owszem nie ma za co jej chwali?, ale w tym przypadku mamy do czynienia ze zwyk?? kaczk? dziennikarsk?. W dodatku pe?n? b??d?w i pomy?ek. Chyba jaki? sta?ysta to pisa?….

Gość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: Gość » (czw) 20 paź 2005, 22:37

a Ja JUŻ JĄ LUBIE Najbardziej ona pasuje do wieczornychWiadomości i jej osoba kojarzy się mi z WIADOMOŚCIAMI i TVP1.
Inna sprawa ze brzydzi mnie to że siedzi w wieczornych i zapowiada swoją koleżanke, która po rreklamach zajmie widzom czas antenowy.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: Ania » (pn) 07 lis 2005, 22:56

Dzizisaj Dorotka była w wieczornych... aż szkoda ze nie można sciągnąć :?... ubrała się jak na sylwestra koszmar zielona marybarka z jakimiś świecidełkami
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: michal » (pn) 07 lis 2005, 23:49

Zgadza się. też mnie trochę zdziwił jej ubiór, ale tylko pierwsze wrażenie, bo potem już jednak nie rozpraszało i dało się skup[ić na przekazie.

A Kaśka Werner też mnie trochę zaskoczyła ubiorem. Ubrana była w stylu Dzikowskiej - beżowa marynarka zapięta tylko na jeden guzik, więc prawie rozpięta i pod nią niebieska koszulka.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: Ania » (wt) 08 lis 2005, 0:03

Hehe tej nie widziałam :D
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: tobi » (czw) 10 lis 2005, 21:55

ja tam lubie orginalność ubiorów redaktor Doroty Wysockiej-Schnepf :P
i z przyjemnością, wręcz jest rutyną oglądam wiecorne WIADOMOŚCI, a potem jej koleżanke z TVN Monike Olejnik

ODPOWIEDZ