Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Anita Werner - Gwiazda TVN / TVN 24

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2281

Post autor: Black Jack » (ndz) 30 wrz 2007, 17:15

Anita w głównych fucktach :oo Ojej :oo Zapomniałem oglądać :x

Trzy lata i jeden miesiąc :) Tyle dokładnie czekałem na tę ... no prawie tę chwilę ;) Powiedzmy, ze połowicznie marzenie się spełniło ;) Trzy lata i jeden miesiąc ... trzy lata temu w sierpniu. Ostatniego dnia sierpnia '04 roku Anita po raz ostatni poprowadziła główne, wczoraj, przedostatniego dnia września '07 roku ponownie główne zaczęła prowadzić :) Nie w wymarzonym wymiarze, ale od czegoś w końcu trzeba zacząć :DD
Czy pasują do siebie nowi prowadzący? :D Niezupełnie :x Gabarytowo to jest porażka :x Ale nie będę się rozczulał na tym, bo to jedyny mankament wczorajszego, jak i pewnie dzisiejszego wydania :x Pewne rzeczy już się nie zmienią :lol:
Czasami miałem wrażenie, że Anita wpadła do studia tylko na chwilę i przysiadła się do prowadzącego :D Chyba jak na nią to studio jest trochę za małe :D A biurko, to już na pewno :lol: I chyba jednak jeszcze nie tak w stu procentach pewnie i komfortowo się czuje? :) Ale to może być tylko moje subiektywne odczucie :) Jak zwykle zresztą :x
Co dalej ... :>
Anita mogłaby jeszcze wyzbyć się tego serwisowo-popołudnio-faktowo zwyczaju układania dwuwyrazowych zapowiedzi do materiałów na wstępie faktów ;) Jedno krótkie zdania zamiast dwóch krótkich wyrazów, a będzie lepiej :)
I jeszcze jedna sugestia :D Niemal do łez bawi mnie, jak Kaj... Grzegorz - niech mu będzie :) sapiąc wstawał od biurka i idzie przedstawiać pod ten ''wielki'' telebim wyniki sondaży :x Myślę, że Anita zrobiłaby to lepiej :D Z gracją, lepszą prezencją i co najważniejsze nie sapiąc :x
Jak na mój gust, to Anita brała zdecydowanie zbyt mało aktywnie udział w programie :> Spodziewałem się, że może wpadnie do studia na linie albo co :DD A już poważnie pisząc, to chodzi o to, że wyliczyłem, iż Grzesiu dłużej był na wizji :]
Uśmiechy i miłe rozmówki oczywiście sprawiały funkcję relaksacyjną - pewnie temu mają służyć :)
W DDTVN widzę, że w podobne tonacje Anita z Grzesiem postanowili się ubrać :) Rozumieją się widzę bardzo dobrze i dobrze :D Zaskoczyło mnie, że Grześ widział Anitę w roli współprowadzącej przy swoim boku :oo Och, czuł pewnie jak bardzo mamy mu za złe, że wygryzł Anitę swego czasu z głównych :evil: Zrehabilitować się chciał :) :x Anita pewnie nie miała innego wyjścia, jak przedstawić jego, jako najmilej widzianego współprowadzącego :x Jeśli oczywiście nie powiedzieli jej, że albo z nim, albo wcale :x
Na koniec wypada pochwalić prowadzących za starannie przygotowany program :brawa: Za piękne podanie informacji :bravo: Za umiejętność zaciekawienia widza :bravo: Za dobór tematów :bravo: Za miłą atmosferę :bravo:
Czy zwiększy się tym samym widownia Faktów? :D O jednego widza więcej mają na pewno :D
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2282

Post autor: pchla » (pn) 01 paź 2007, 8:06

Anita coraz bardziej swobodna, zrelaksowana i uśmiechnięta, a Grzegorz coraz bardziej spięty, zagubiony i malutki- taki wniosek nasunął mi się po wczorajszych Faktach. Właściwie to było Fakty Anity z Grzegorzem w tle.
Jedno zastrzeżenie, pisał już o nim Tobi w wątku o Faktach: Anita ma beznadziejny makijaż.

A dzisiaj od rana króluje w Poranku razem z Anetą. Ciekawe czy Panie się umówiły w sprawie stroju? Bo obie wyglądają jakby na egzamin szły :) Ale miło znowu Anitę w Poranku zobaczyć :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2283

Post autor: Funcky » (pn) 01 paź 2007, 9:57

pchla pisze:Anita coraz bardziej swobodna, zrelaksowana i uśmiechnięta, a Grzegorz coraz bardziej spięty, zagubiony i malutki- taki wniosek nasunął mi się po wczorajszych Faktach. Właściwie to było Fakty Anity z Grzegorzem w tle.
To prawda :D Grześ jakoś nie może się do końca wyluzować ;)
pchla pisze:Jedno zastrzeżenie, pisał już o nim Tobi w wątku o Faktach: Anita ma beznadziejny makijaż.
Racja, racja i jeszcze raz racja :] to, co odmalowali na twarzy Anity wczoraj było nie na miejscu ;) W sobotę miała mniej krzykliwy makijaż i było w porządku, a wczoraj mix najróżniejszych kolorów i zapachniało tandetnym makijażem ;) I ta błękitna marynara podkreślała jeszcze intensywność makijażu ;) Czasami zdarzy się, że prezenterki są umalowane z gustem, a czasami kiczowato :? Chciałabym wiedzieć, kto jest za to odpowiedzialny? :x
Już wiadomo, że przy formule nic więcej majstrować nie będą i część ,,chodzona'' zdecydowanie przypadła w udziale Grzegorzowi ;) No, ale wczoraj przynajmniej nie było słychać sapania :lol:
Cały czas jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak Anicie i Grzegorzowi udaje się tak pięknie ,,współgrać''? :D Do tej pory uważam ich za zdecydowanych solistów, Anitę za swoistą mistrzynię występów solo, a tu się okazuje, że i duet jej niestraszny :D
Żal serce przenika, że na następne Fakty trzeba będzie aż dwa tygodnie czekać :(

Na szczęście na samą Anitę długo czekać nie trzeba było :)
pchla pisze:A dzisiaj od rana króluje w Poranku razem z Anetą. Ciekawe czy Panie się umówiły w sprawie stroju? Bo obie wyglądają jakby na egzamin szły :) Ale miło znowu Anitę w Poranku zobaczyć :)
Oczywiście, że miło :P Nie wiem czemu, ale jak widzę niektóre stroje prezenterek TVN24, to obiecuję sobie, że dam na mszę, aby panie oświeciło, aby dostały sowitą gażę na stroje, jakąś podwyżkę....., aby jakiś projektant mody w geście dobroczynności zasilił szafy TVN24, albo coś jeszcze innego :x

Trochę mnie zaskoczyła tym, że pojawiła się w Poranku :D Ale na początek już fantastyczna i odprężająca rozmowa z Tomkiem Wasilewskim - Ci to dopiero rozumieją się bez słów :brawa: :lol:
Żebym nie zapomniała, to piszę już teraz :D Black kazał podziękować w swoim imieniu za to, że Anita dzisiaj tak pięknie prowadziła go po poznańskich ulicach :lol: Wiedział, gdzie jechać bez obaw :DD
Rozmowy: to z panem wojewodą, to z lekarzem związkowcem z Radomia, z ministrem Piechą - bardzo dobre :bravo: Temat - oczywiście aktualna sytuacja szpitali i ogólna w służbie zdrowia :)
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2284

Post autor: pchla » (wt) 02 paź 2007, 9:46

Dzisiejszy Poranek też należy do Anity. Bardzo to na liczyłam, że to ona dzisiaj będzie i zdobędzie dla nas komentarze o debacie. Świetna rozmowa z Wołkiem. Ale tak to jest jak rozmawia ze sobą dwóch inteligentnych ludzi. Jedyny minus to jak zwykle strój Anity. Zupełnie nieciekawy i te ciężkie buty. Niestety teraz muszę już Anitę i Poranek opuścić.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2285

Post autor: Dżasta » (wt) 02 paź 2007, 18:56

pchla pisze:Dzisiejszy Poranek też należy do Anity.
Jeśli dobrze usłyszałam, to jutrzejszy też :D
Jedyny minus to jak zwykle strój Anity.Zupełnie nieciekawy i te ciężkie buty.
W rozmowie z Jackiem Pałasińskim przyznała, że w ogóle nie zna się na modzie. :lol:
Niestety teraz muszę już Anitę i Poranek opuścić.
Może jutro będziesz miała okazję nadrobić ;-)
:( :( :(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2286

Post autor: Funcky » (pt) 05 paź 2007, 11:07

Dżasta pisze:
pchla pisze:Dzisiejszy Poranek też należy do Anity.
Jeśli dobrze usłyszałam, to jutrzejszy też :D
nie wiem, czy tu akurat ten ,,jutrzejszy'' oznacza wczorajszy, ale ja słówko o wczorajszym właśnie ;)
Pozwoliłam sobie podczas oglądania uwiecznić, moim zdaniem, najsympatyczniejszą część Poranka :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jedyny minus to jak zwykle strój Anity.Zupełnie nieciekawy i te ciężkie buty.
W rozmowie z Jackiem Pałasińskim przyznała, że w ogóle nie zna się na modzie. :lol:
Oj, niestety coraz bardziej to jest widoczne :( No, ale nie ona jedna w tej stacji :x

Poza tym do pochwalenia jak zwykle działalność publicystyczna Anity :) Rozmowa z Religą pierwszorzędna :bravo:
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2287

Post autor: Dżasta » (pt) 05 paź 2007, 13:27

Funcky pisze:
Dżasta pisze:
pchla pisze:Dzisiejszy Poranek też należy do Anity.
Jeśli dobrze usłyszałam, to jutrzejszy też :D
nie wiem, czy tu akurat ten ,,jutrzejszy'' oznacza wczorajszy, ale ja słówko o wczorajszym właśnie ;)
Ja chyba tego nie rozwikłam, chyba pogubiłam się w wyliczeniach :lol:
Pozwoliłam sobie podczas oglądania uwiecznić, moim zdaniem, najsympatyczniejszą część Poranka :D
Anita to zaradna dziewczyna jest. Nie bardzo wiedziała co zrobić z tymi balonikami, aż w końcu przydepnęła butem sznureczki, co uprzejmy pan operator nam pokazał w całości :D

Funcky pisze:
Jedyny minus to jak zwykle strój Anity.Zupełnie nieciekawy i te ciężkie buty.
W rozmowie z Jackiem Pałasińskim przyznała, że w ogóle nie zna się na modzie. :lol:
Oj, niestety coraz bardziej to jest widoczne :( No, ale nie ona jedna w tej stacji :x
Czyżbyś miała na myśli te wczorajsze spodnie Anity? :x
Poza tym do pochwalenia jak zwykle działalność publicystyczna Anity :) Rozmowa z Religą pierwszorzędna :bravo:
To niezmiennie, ale ja cały czas czekam na aktualizację na blogu i obiecaną relację z urlopu ;)
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2288

Post autor: pchla » (pt) 05 paź 2007, 21:07

To niezmiennie, ale ja cały czas czekam na aktualizację na blogu i obiecaną relację z urlopu ;)
Doczekałaś się. Relacja jest już na stronach tvn24. Napisana prostym i pełnym gracji językiem Anity. Oczywiście od razu widać po notce, że Anita to kierowca wytrawny, dlatego dużą część relacji zajmuje opis dróg :)

A zauważyliście, że Kajdanowicz w tym tygodniu w Faktach solo? Może Anita też kiedyś będzie?
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2289

Post autor: TinkiWinki » (sob) 06 paź 2007, 0:07

Ale popisała? Wiewiórki, miśki, drogi i samochody. Cholernie interesujące były te jej wakacje :x W Polsce by tego nie uświadczyła :D

Ktoś mógłby mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie ona pracuje w TVN24? Katarzyna Kolenda-Zaleska robi materiały do Faktów ale też czasem rozmawia z gośćmi w Poranku, Pochanke prowadzi Fakty i Magazyn24, Kajdanowicz prowadzi fakty i robi do nich materiały. A Anita? Czasem poprowadzi Poranek, przypadkowo będzie prowadzącą w ciągu dnia. Teraz będzie miała Fakty w weekendy co dwa tygodnie. Bardziej "leniwy" jest chyba tylko Durczok :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2290

Post autor: Funcky » (sob) 06 paź 2007, 10:43

Tinki to byś chciał, żeby Anita opisała wszystko to, co kontrowersyjnego jej się przytrafiło :> :x Myślę, że to opuściła :x Jak czytałam bloga, to mi się moje wypady kolonijne w góry przypomniały :x Ale dobrze, że Anita przynajmniej tyle dla nas robi ;)
Czyżbyś miała na myśli te wczorajsze spodnie Anity? :x
Gdzieś.... :> nie tam gdzie myślicie :x .... gdzieś - po prostu gdzieś :x - miałam fajnego capsa, na którym Anita jest w całości i w dodatku pomnożona - razem ze spodniami :x , ale mi się caps zapodział :(
Bardziej "leniwy" jest chyba tylko Durczok :x
A pamiętasz czasy F16 i DP - wtedy było na co narzekać, teraz jest nieźle ;) Przynajmniej publicystycznie w porankach Anita może się rozwijać ;)
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2291

Post autor: pchla » (sob) 06 paź 2007, 13:33

Funcky pisze:A pamiętasz czasy F16 i DP - wtedy było na co narzekać, teraz jest nieźle ;) Przynajmniej publicystycznie w porankach Anita może się rozwijać ;)
Jest zdecydowanie lepiej. To fakt. Ale nieidealnie. Idealnie by było gdyby dostała jeszcze od czasu do czasu Magazyn o 17.30 :)

A i jeszcze mam znalezisko: oto Anitka z Walterem i urodzinach tvn :)

Obrazek
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2292

Post autor: Dżasta » (ndz) 07 paź 2007, 20:31

Funcky pisze:
Czyżbyś miała na myśli te wczorajsze spodnie Anity? :x
Gdzieś.... :> nie tam gdzie myślicie :x .... gdzieś - po prostu gdzieś :x - miałam fajnego capsa, na którym Anita jest w całości i w dodatku pomnożona - razem ze spodniami :x , ale mi się caps zapodział :(
Och!!! Nie przejmuj się tak. Na pewno Anitka jeszcze nie raz wdzieje na siebie te spodnie :x b ędzie okazja, żeby to ocapsować ;)
pchla pisze:
A i jeszcze mam znalezisko: oto Anitka z Walterem i urodzinach tvn :)
Ale go przerosła :x
:( :( :(

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2293

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 07 paź 2007, 21:24

Funcky pisze:Tinki to byś chciał, żeby Anita opisała wszystko to, co kontrowersyjnego jej się przytrafiło :> :x Myślę, że to opuściła :x Jak czytałam bloga, to mi się moje wypady kolonijne w góry przypomniały :x Ale dobrze, że Anita przynajmniej tyle dla nas robi ;)
Jeśli z dwutygodniowego pobytu do opisania nadają się tylko miśki i wiewióry to Kanada musi być strasznie nudnym krajem :x
Jakieś zabytki, budowle czy inne miejsca niezwykłe które warto opisać chyba tam są? :) Jakieś oryginalne potrawy? A nie że na skrzyżowaniach ludzie jeżdżą "uznaniowo", u nas przecież też :x
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2294

Post autor: pchla » (wt) 09 paź 2007, 8:01

A czy nikt nie widział Anity w Magazynie o 17.30? Bo ja trafiłam na sam koniec. Myślałam, że ktoś wie jak Anicie poszło :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2295

Post autor: Dżasta » (wt) 09 paź 2007, 23:46

:oo O tym nie wiedziałam. Kiedy mam pewność, że Paweł kończy dyżur ja razem z nim, a że wczoraj skończył przed piętnastą to M24h już nie oglądałam. Moja strata :roll:
:( :( :(

ODPOWIEDZ