Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Paweł Łukasik

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#976

Post autor: pchla » (sob) 29 wrz 2007, 8:25

Dżasta pisze:a to jednak jestem nie do zdarcia ;-) Czekałam do upadłego, bo przecież nie może być tak, że Paweł od rana miota się po studio i nic z tego nie ma ;-) Ponownie dla magazynu Polska i świat materiał przygotował
Coś Paweł bardzo pokochał ten Magazyn. Ale wczoraj już nic dla niego nie przygotował mam nadzieje bo starałam się oglądać. tylko parę razy ktoś mi przełączył i musiałam walczyć. mam nadzieje, że akurat w tym czasie nie było żadnego pawłowego dzieła. :) Relacji chyba nie było. Ja przynajmniej na żadną nie trafiłam. A w temacie Twarze tvn24 są bardzo ładne zdjęcia Arka W. W pięknej scenerii kwiatowej relacje nadawał. Może Paweł też kiedyś się tak ustawi?

To jak się dzisiaj umawiamy? Kto szuka Pawła, a kto jako przynosząca pecha nie? Ech jakby było fajnie jakby wszystko wróciło do normy Paweł wrócił do Raportów i zapraszał wspaniałych gości (czyt. Sławomira).
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#977

Post autor: Funcky » (sob) 29 wrz 2007, 9:00

Ja niestety cholernie się spieszę, wiec jak jakaś dyskusja, to dopiero jutro - może :> :*

Ale mam niestety złą wiadomość :( Spodziewałyśmy się Pawła na Ukrainie, w ten weekend, na wyborach.... i niestety dla nas - jest Rafał Poniatowski :(
No, ale może jeszcze dzisiaj wieczorem - jakby co dobrego się działo, to zdajcie mi szczegółową relację :)

Trzymajmy się ;(
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#978

Post autor: pchla » (sob) 29 wrz 2007, 13:18

Funcky pisze:Ja niestety cholernie się spieszę, wiec jak jakaś dyskusja, to dopiero jutro - może :> :*
Mam nadzieje, że będziemy miały co komentować i nad czym dyskutować. Pierwszy raz cieszę się z obecności Kryńskiej na wizji. Jej też chyba od miesiąca nie było w serwisach i powróciła (w jej przypadku niestety). Mam nadzieje, że tak też będzie z Pawłem :)
Funcky pisze:Ale mam niestety złą wiadomość :( Spodziewałyśmy się Pawła na Ukrainie, w ten weekend, na wyborach.... i niestety dla nas - jest Rafał Poniatowski :(
Bałam się tego mówić głośno, ale oprócz Pawła to wschodnie klimaty lubi też Rafał. W wakacje był we Lwowie. Ale może Paweł szykuje dla nas coś innego :)
Funcky pisze:No, ale może jeszcze dzisiaj wieczorem - jakby co dobrego się działo, to zdajcie mi szczegółową relację :)
Zdamy na pewno. Ja już koło 16.00 zacznę wypatrywać Pawła w studiu. Może tym razem nie będziemy smutne wieczorem tylko dla odmiany bardzo zadowolone z życia przynajmniej częściowo bo już wiadomo, że Raportu dzisiaj nie będzie. O 20.00 debata o służbie zdrowia, którą pewnie poprowadzi Sekielski.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#979

Post autor: Dżasta » (sob) 29 wrz 2007, 16:13

pchla pisze: Coś Paweł bardzo pokochał ten Magazyn. Ale wczoraj już nic dla niego nie przygotował mam nadzieje bo starałam się oglądać. tylko parę razy ktoś mi przełączył i musiałam walczyć. mam nadzieje, że akurat w tym czasie nie było żadnego pawłowego dzieła. :) Relacji chyba nie było. Ja przynajmniej na żadną nie trafiłam.
Ufff.... To mi ulżyło, ja niestety nie mogłam wczoraj oglądać ;-)
pchla pisze:A w temacie Twarze tvn24 są bardzo ładne zdjęcia Arka W. W pięknej scenerii kwiatowej relacje nadawał. Może Paweł też kiedyś się tak ustawi?
Teraz to co najwyżej w jesiennej scenerii :xx: Arka Wierzuka to też już dawno w tv nie widziałam?
Funcky pisze:Ja niestety cholernie się spieszę, wiec jak jakaś dyskusja, to dopiero jutro - może :> :*
Pchla :D Jakby Paweł się pojawił, to mamy go tylko dla siebie :DD
pchla pisze: Mam nadzieje, że będziemy miały co komentować i nad czym dyskutować. Pierwszy raz cieszę się z obecności Kryńskiej na wizji.
A ja wprost przeciwnie :(
pchla pisze:Jej też chyba od miesiąca nie było w serwisach i powróciła (w jej przypadku niestety).
Ale miała PzP :roll:
pchla pisze:Mam nadzieje, że tak też będzie z Pawłem :)
Oj!!! Nie wiem. On chyba nie jest, tak jak jego koleżanka w czepku urodzony :(
pchla pisze:
Funcky pisze:Ale mam niestety złą wiadomość :( Spodziewałyśmy się Pawła na Ukrainie, w ten weekend, na wyborach.... i niestety dla nas - jest Rafał Poniatowski :(
Bałam się tego mówić głośno, ale oprócz Pawła to wschodnie klimaty lubi też Rafał. W wakacje był we Lwowie.
I Marcin Firlej. Wczoraj sobie przypomniałam o tych dwóch Pawła kolegach :roll:
pchla pisze:Ale może Paweł szykuje dla nas coś innego :)
Jeśli nie serwisy, to może kolację dla swoich wiernych fanek :DD
pchla pisze:Zdamy na pewno. Ja już koło 16.00 zacznę wypatrywać Pawła w studiu. Może tym razem nie będziemy smutne wieczorem tylko dla odmiany bardzo zadowolone z życia przynajmniej częściowo bo już wiadomo, że Raportu dzisiaj nie będzie. O 20.00 debata o służbie zdrowia, którą pewnie poprowadzi Sekielski.
A o tym nie wiedziałam :oo A może jednak Paweł ją poprowadzi? ;-)
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#980

Post autor: pchla » (sob) 29 wrz 2007, 16:40

Dżasta pisze:Teraz to co najwyżej w jesiennej scenerii :xx: Arka Wierzuka to też już dawno w tv nie widziałam
Kolejny przykład zasady tvn24: jesteś dobry to nie będzie cię widać na wizji.
Dżasta pisze:Pchla :D Jakby Paweł się pojawił, to mamy go tylko dla siebie :DD
Tylko żeby Paweł nie nawalił i nie wybrał domowych pieleszy. :)
Dżasta pisze:Ale miała PzP :roll:
No rzeczywiście pewnie miała bo ją widzę dzisiaj pierwszy raz od miesiąca :x Czyli jak każdego kto prowadzi PzP.
Oj!!! Nie wiem. On chyba nie jest, tak jak jego koleżanka w czepku urodzony :(
W tym przypadku bardziej mi pasuje: głupi ma zawsze szczęście :P Ale mam nadzieje, że dzisiaj wieczorem nastąpi wyjątek od tej reguły i Paweł powróci w pełni sił. Coś znowu za optymistycznie się tu zrobiło. Mam nadzieje, że chwilę nie spadniemy z chmurki na ziemię zdmuchnięte przez Jaconia lub Kaliszewskiego :/
Dżasta pisze:Jeśli nie serwisy, to może kolację dla swoich wiernych fanek :DD
Ok :) Albo piknik pod gwiazdami mogę nawet kanapki zrobić :D
Dżasta pisze:A o tym nie wiedziałam :oo A może jednak Paweł ją poprowadzi? ;-)

Mignęło mi na pasku. Paweł to mógłby zadbać o nasze zdrowie i nie robić nam takich numerów jak ostatnio :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#981

Post autor: Dżasta » (sob) 29 wrz 2007, 17:06

pchla pisze:
Dżasta pisze:Teraz to co najwyżej w jesiennej scenerii :xx: Arka Wierzuka to też już dawno w tv nie widziałam
Kolejny przykład zasady tvn24: jesteś dobry to nie będzie cię widać na wizji.
Mogliby wreszcie darować sobie te kretyńskie zasady :x
pchla pisze:
Dżasta pisze:Pchla :D Jakby Paweł się pojawił, to mamy go tylko dla siebie :DD
Tylko żeby Paweł nie nawalił i nie wybrał domowych pieleszy. :)
W końcu zrozumie, że fanek nie można zaniedbywać :cisza:
pchla pisze:
Oj!!! Nie wiem. On chyba nie jest, tak jak jego koleżanka w czepku urodzony :(
W tym przypadku bardziej mi pasuje: głupi ma zawsze szczęście :P
Nie chciałam być aż tak okrutna :x
pchla pisze:[Ale mam nadzieje, że dzisiaj wieczorem nastąpi wyjątek od tej reguły i Paweł powróci w pełni sił. Coś znowu za optymistycznie się tu zrobiło.
Tego mi było potrzeba :P
pchla pisze: Mam nadzieje, że chwilę nie spadniemy z chmurki na ziemię zdmuchnięte przez Jaconia lub Kaliszewskiego :/
Oni odpadają - Jacoń ma swoje nocki w ciągu tygodnia, a Kaliszewski prawie cały tydzień w dnż się pokazywał :roll: Ktoś inny może nam zaszkodzić - biada mu :x

pchla pisze:
Dżasta pisze:Jeśli nie serwisy, to może kolację dla swoich wiernych fanek :DD
Ok :) Albo piknik pod gwiazdami mogę nawet kanapki zrobić :D
O nie, nie!!!! Choć raz on może coś dla nas zrobić :xx: My przecież tyle dla niego robimy :xx:
pchla pisze:Paweł to mógłby zadbać o nasze zdrowie i nie robić nam takich numerów jak ostatnio :)
Fakt :( Takiej huśtawki nastrojów, jak ostatnio to jeszcze nie miałam :(
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#982

Post autor: pchla » (sob) 29 wrz 2007, 17:55

Dżasta pisze:Oni odpadają - Jacoń ma swoje nocki w ciągu tygodnia, a Kaliszewski prawie cały tydzień w dnż się pokazywał :roll: Ktoś inny może nam zaszkodzić - biada mu :x
Tym kimś będzie Krzysztof Górlicki ;( ;( ;( Nie mam na razie siły niczego więcej napisać :(
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#983

Post autor: Dżasta » (ndz) 30 wrz 2007, 9:09

pchla pisze:
Dżasta pisze:Oni odpadają - Jacoń ma swoje nocki w ciągu tygodnia, a Kaliszewski prawie cały tydzień w dnż się pokazywał :roll: Ktoś inny może nam zaszkodzić - biada mu :x
Tym kimś będzie Krzysztof Górlicki ;( ;( ;(
Na początek pragnę uspokoić Krzysia, aby nie brał sobie do serca moich wczorajszych gróźb. Akurat jemu nic z mojej strony nie grozi, co najwyżej mogę go schrupać taki jest słodziudki :P Poza tym przecież to nie jego wina, że Pawła odsunęli od serwisowania :(
Nie mam na razie siły niczego więcej napisać :(
Mnie też opanowała wczoraj niemoc :( U mnie objawia się to mrowieniem w okolicach serca. Dzieje się tak, kiedy mnie coś mocno raduje albo mocno smuci. Dokładnie dzisiaj mija miesiąc odkąd Paweł poprowadził swój ostatni serwis :( Pamiętacie jak się wtedy z nami pożegnał? Do zobaczenia i powodzenia - powiedział :roll: czyżby już wtedy chciał dać nam do zrozumienia, że to ostatnie spotkanie z nim jako prezenterem? ;( To jest niezrozumiała i chora sytuacja. Jak można było przerwać coś tak wspaniałego. Przecież on z serwisu na serwis był coraz lepszy, coraz pewniej czuł się w rozmowach w studio.
Zaczynam mieć przerzuty. Ten smutek i rozgoryczenie jakie przeżywam w związku z Pawłowym niebytem zaczyna przenosić się na to, co do tej pory przynosiło mi radość i rekompensowało inne niedogodności jakie niesie ze sobą życie :( A chociażby wczoraj ze znajomymi delektowaliśmy się słuchaniem piosenki Jamesa Blunta "1973". Czar prysł, kiedy uświadomiłam sobie, że tytuł tej piosenki to rok urodzin Pawła ;(
Funcky :> powiedz mi coś - jeśli oczywiście nie jest to tajemnica rodzinna? ;-) Czy Blackowi odkąd uwolnił się od tvn24 i forum żyje się lepiej? :roll: Jeśli tak, to może pójdę w jego ślady? :roll:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#984

Post autor: pchla » (ndz) 30 wrz 2007, 10:06

Dżasta pisze:Na początek pragnę uspokoić Krzysia, aby nie brał sobie do serca moich wczorajszych gróźb. Akurat jemu nic z mojej strony nie grozi, co najwyżej mogę go schrupać taki jest słodziudki :P
Krzysio istotnie jest milutki dla oka i ucha, ale pod moje skrzydła nie trafi. Mam już trzech telewizyjnych ulubieńców i czwartego nie chcę bo mnie ze studiów wywalą bo zamiast chodzić na wykłady będę wypatrywać w tvn24 chłopaków :D
Dżasta pisze:Dokładnie dzisiaj mija miesiąc odkąd Paweł poprowadził swój ostatni serwis :( Pamiętacie jak się wtedy z nami pożegnał? Do zobaczenia i powodzenia - powiedział :roll: czyżby już wtedy chciał dać nam do zrozumienia, że to ostatnie spotkanie z nim jako prezenterem? ;(
Obawiam się, że mogło tak być :( Może powodzenia życzył nie tylko nam, ale też samemu sobie w tej trudnej sytuacji. ;(
Dżasta pisze:To jest niezrozumiała i chora sytuacja. Jak można było przerwać coś tak wspaniałego. Przecież on z serwisu na serwis był coraz lepszy, coraz pewniej czuł się w rozmowach w studio.
Nie pierwszy raz nie rozumiemy polityki tvn24. Nie wiem dlaczego. Ja rozumiem zrezygnowanie z serwisowania na rzecz Dzień po dniu jak to było w przypadku Jaconia, ale odsunięcie na rzecz materiałów i tylko materiałów ;( To straszliwa, niesprawiedliwa degradacja jednego z najlepszych. ;( ;( ;(
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#985

Post autor: Funcky » (ndz) 30 wrz 2007, 12:00

Pawłowy wątek zostawiłam sobie na koniec, bo nie chciałam łzami zalewać wątków, w których, dzięki poczynaniom bohaterów są realne powody do zadowolenia u fanów :(
Właściwie, to u Agaty też mogłam się poryczeć :> :x Dobrze, że teraz dopiero sobie to uświadomiłam :x
Dżasta pisze:
pchla pisze:Tym kimś będzie Krzysztof Górlicki ;( ;( ;(
Na początek pragnę uspokoić Krzysia, aby nie brał sobie do serca moich wczorajszych gróźb. Akurat jemu nic z mojej strony nie grozi, co najwyżej mogę go schrupać taki jest słodziudki :P Poza tym przecież to nie jego wina, że Pawła odsunęli od serwisowania :(
Ja to jednak jestem niedobra :x Jakbym go zobaczyła na żywo, to bym go tak zbluzgała, że nawet jego słodkość by mu nie pomogła :x To cała sytuacja z degradacją Pawła to się już w załamanie nerwowe przeradza :(
Nie wytrzymałam dzisiaj i napisałam na adres widzowie@.... i zapytałam o dalsze losy Pawła i o wytłumaczenie sytuacji - jak myślicie :> Odpisze mi ktoś? :x Ale nie poddam się, będę mierzyć wyżej, dopóki się czegoś nie dowiem :zly: Z równowagi coraz bardziej mnie ta sytuacja już wyprowadza :zly: No, żeby chociaż był Paweł w roli reportera :> Ale jego praktycznie wcale nie ma :what:
Jest tyle pytań bez odpowiedzi, tyle zachowań Pawła, które można interpretować jednoznacznie, ale znając nasze umiejętności na jednoznaczności poprzestawać nie możemy.... żeby się nie załamać, żeby się pokrzepić, ale ile w takiej niewiedzy można żyć? :(
Pisałyście moze do Pawła? :) Ja chyba nie mam odwagi i sumienia do niego pisać w tej bolesnej sprawie :(
Dżasta pisze: A chociażby wczoraj ze znajomymi delektowaliśmy się słuchaniem piosenki Jamesa Blunta "1973". Czar prysł, kiedy uświadomiłam sobie, że tytuł tej piosenki to rok urodzin Pawła ;(
Ale ta piosenka jest przepełniona takim smutkiem po rozstaniu, po zakończeniu pewnego rozdziału w życiu..... chyba jeszcze bardziej Cię zdołowała? ;(
Dżasta pisze:Funcky :> powiedz mi coś - jeśli oczywiście nie jest to tajemnica rodzinna? ;-) Czy Blackowi odkąd uwolnił się od tvn24 i forum żyje się lepiej? :roll: Jeśli tak, to może pójdę w jego ślady? :roll:
Nie wiem, czy powinnam to pisać, ale.... tak, sam twierdzi, że teraz jest mu lżej......
pchla pisze:Nie pierwszy raz nie rozumiemy polityki tvn24. Nie wiem dlaczego. Ja rozumiem zrezygnowanie z serwisowania na rzecz Dzień po dniu jak to było w przypadku Jaconia, ale odsunięcie na rzecz materiałów i tylko materiałów ;( To straszliwa, niesprawiedliwa degradacja jednego z najlepszych. ;( ;( ;(
Przypomnijmy sobie, co było z Anitą trzy lata temu.... Wyciągnijmy wnioski i pokrzepmy się, że może za trzy lata Paweł ....... ;( O Boże, to straszne ...... ;(
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#986

Post autor: Black Jack » (ndz) 30 wrz 2007, 17:12

Funcky pisze:
Dżasta pisze:Funcky :> powiedz mi coś - jeśli oczywiście nie jest to tajemnica rodzinna? ;-) Czy Blackowi odkąd uwolnił się od tvn24 i forum żyje się lepiej? :roll: Jeśli tak, to może pójdę w jego ślady? :roll:
Nie wiem, czy powinnam to pisać, ale.... tak, sam twierdzi, że teraz jest mu lżej......
Przetrwasz, ale pod warunkiem, że masz bardzo silną motywację :D A masz :D Spróbuj, przekonasz się sama :)

Łączę się z Wami w bólu, smutku, rozgoryczeniu i niezrozumieniu w obliczu niesprawiedliwości, jakiej jesteśmy świadkami :]
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#987

Post autor: Dżasta » (ndz) 30 wrz 2007, 21:05

Blacky :D Dzęki za wsparcie i miłe słowa :* Mam nadzieję, że do nas jeszcze kiedyś zajrzysz? :D I, że o przyjemniejszych sprawach będziemy mogli konwersować :)
pchla pisze: Obawiam się, że mogło tak być :( Może powodzenia życzył nie tylko nam, ale też samemu sobie w tej trudnej sytuacji. ;(
Chyba nie ma na tym świecie bardziej kretyńskiej TV :( Dlaczego nas i Pawła to spotkało? ;( Pierwszy raz odkąd znam Pawła żałuję, że trzy lata temu natknęłam się na niego tego pięknego jesiennego popołudnia w Faktach popołudniowych :(
Funcky pisze:To cała sytuacja z degradacją Pawła to się już w załamanie nerwowe przeradza :(
Nie wytrzymałam dzisiaj i napisałam na adres widzowie@.... i zapytałam o dalsze losy Pawła i o wytłumaczenie sytuacji - jak myślicie :> Odpisze mi ktoś? :x
Taaak, zapewne :x
Funcky pisze:Ale nie poddam się, będę mierzyć wyżej, dopóki się czegoś nie dowiem :zly:
Jak znam życie, to dowiesz się, że to była jego decyzja :x Ale ja też będę pisała, tego nie można tak zostawić :]
Funcky pisze:Jest tyle pytań bez odpowiedzi, tyle zachowań Pawła, które można interpretować jednoznacznie, ale znając nasze umiejętności na jednoznaczności poprzestawać nie możemy.... żeby się nie załamać, żeby się pokrzepić, ale ile w takiej niewiedzy można żyć? :(
Ja już nie wyrabiam :( Mówią, że czas leczy rany. To nieprawda :( ze mną z dnia na dzień jest gorzej :(
Funcky pisze:Pisałyście moze do Pawła? :) Ja chyba nie mam odwagi i sumienia do niego pisać w tej bolesnej sprawie :(
Wiem, że to okrutne, ale napisałam do niego tydzień temu. Odpowiedzi nie uzyskałam. Zamierzam jeszcze próbować, przecież należy się nam jakieś wytłumaczenie. :(
Funcky pisze:
Dżasta pisze: A chociażby wczoraj ze znajomymi delektowaliśmy się słuchaniem piosenki Jamesa Blunta "1973". Czar prysł, kiedy uświadomiłam sobie, że tytuł tej piosenki to rok urodzin Pawła ;(
Ale ta piosenka jest przepełniona takim smutkiem po rozstaniu, po zakończeniu pewnego rozdziału w życiu..... chyba jeszcze bardziej Cię zdołowała? ;(
Ja tyle w swoim życiu przeszłam, że taki tekst to dla mnie pikuś :lol: A tak poważnie, to ja przede wszystkim na dźwiękach się skupiam, a te - chyba przyznasz - są przecudne w tej piosence :P Dziś na nowo mogę się nią delektować :P
Funcky pisze:Przypomnijmy sobie, co było z Anitą trzy lata temu.... Wyciągnijmy wnioski i pokrzepmy się, że może za trzy lata Paweł ....... ;( O Boże, to straszne ...... ;(
Taaak, Paweł wróci za trzy lata do prezenterowania :x Pod jednym malutkim waruneczkiem, że kierownctwo tvn24 się zmieni :x
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#988

Post autor: pchla » (pn) 01 paź 2007, 8:01

Dżasta pisze:Chyba nie ma na tym świecie bardziej kretyńskiej TV :( Dlaczego nas i Pawła to spotkało? ;( Pierwszy raz odkąd znam Pawła żałuję, że trzy lata temu natknęłam się na niego tego pięknego jesiennego popołudnia w Faktach popołudniowych :(
Rzeczywiście wtedy na pewno od tygodnia byłybyśmy szczęśliwsze, ale ile radości by nas ominęło, ile ciekawych rozmów, programów, relacji, materiałów....
Dżasta pisze:Jak znam życie, to dowiesz się, że to była jego decyzja :x Ale ja też będę pisała, tego nie można tak zostawić :]
Też będę. Może w ilości siła :D
Dżasta pisze:Taaak, Paweł wróci za trzy lata do prezenterowania :x Pod jednym malutkim waruneczkiem, że kierownctwo tvn24 się zmieni :x
Nie no... wystarczy, że Paweł zacznie popełniać błędy językowe, zachrypnie i jego głos stanie się nie do wytrzymania i musi koniecznie zacząć się ślinić po zapowiedzi. W końcu takie osoby zostają prezenterami i nawet w ten weekend pojawiły się w DnŻ. :D (tak wyżywanie się pomaga).

Tylko jedna rzecz może mnie udobruchać: relacje Pawła przedpołudniem (do 13.00) bo potem mam zajęcia i powrót Magdy :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#989

Post autor: Funcky » (pn) 01 paź 2007, 10:04

Dżasta pisze:Blacky :D Dzęki za wsparcie i miłe słowa :* Mam nadzieję, że do nas jeszcze kiedyś zajrzysz? :D I, że o przyjemniejszych sprawach będziemy mogli konwersować :)
Obyśmy nie musiały czekać trzy lata..... :? Oczywiście nie chodzi mi w żadnym wypadku o oczekiwanie na powrót Blacka :x
Myślałam, że po tym, co spotkało nas za sprawą Anity trzy lata temu..... myślałam, że w podobnym bagnie nigdy się już nie znajdę ;(
Było trzeba rozstać się TVN24 :? Takie przywiązywanie się do ludzi z pudełka zwanego telewizorem nie ma sensu :? Zwłaszcza, jeśli są pracownikami najdziwniejszej stacji pod słońcem tzw. TVN24 :? Która to stacja przez miesiąc potrafi do znudzenia, dzień po dniu usadzać jednostkę w pracy, a po upływie miesiąca, jednym ruchem ręki pokazuje drzwi: precz! :?
Dżasta pisze:Wiem, że to okrutne, ale napisałam do niego tydzień temu. Odpowiedzi nie uzyskałam. Zamierzam jeszcze próbować, przecież należy się nam jakieś wytłumaczenie. :(
Wątpię, czy odpisze ;( Jeśli dla niego to tak traumatyczne przeżycie jak dla nas ..... :(
Dżasta pisze: Taaak, Paweł wróci za trzy lata do prezenterowania :x Pod jednym malutkim waruneczkiem, że kierownctwo tvn24 się zmieni :x
Zawsze mi się wydawało, że Paweł ma dobre układy z Pieczyńskim :> Cholera jasna, o co w tym wszystkim chodzi :>
pchla pisze:Rzeczywiście wtedy na pewno od tygodnia byłybyśmy szczęśliwsze, ale ile radości by nas ominęło, ile ciekawych rozmów, programów, relacji, materiałów....
I ile mniej bólu byłoby teraz naszym udziałem...... :(

Jeszcze takie małe pytanko na koniec :) Czy wiadomo już coś o starcie tej regionalnej warszawskiej TVN24?
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#990

Post autor: Dżasta » (pn) 01 paź 2007, 19:27

pchla pisze:
Dżasta pisze:Jak znam życie, to dowiesz się, że to była jego decyzja :x Ale ja też będę pisała, tego nie można tak zostawić :]
Też będę. Może w ilości siła :D
I co? Możecie się pochwalić jakimiś zdobyczami? W mojej skrzynce póki co brak wiadomości :(
pchla pisze:Nie no... wystarczy, że Paweł zacznie popełniać błędy językowe, zachrypnie i jego głos stanie się nie do wytrzymania i musi koniecznie zacząć się ślinić po zapowiedzi. W końcu takie osoby zostają prezenterami i nawet w ten weekend pojawiły się w DnŻ. :D
Jeśli miałby opowiadać, że zatrzymany przez policję mężczyzna miał w wydychamym powietrzu 48 promili alkoholu, to ja wolę, żeby do prezenterowania nie wracał :x
pchla pisze: (tak wyżywanie się pomaga).
Pchla :> ale to tak nieładnie :x
pchla pisze:Tylko jedna rzecz może mnie udobruchać: relacje Pawła przedpołudniem (do 13.00) bo potem mam zajęcia i powrót Magdy :)
Toś chyba nieudobruchana :x
Funcky pisze: Obyśmy nie musiały czekać trzy lata..... :?
Za trzy lata, to ja zapomnę, że jest coś takiego jak TVN24 :x
Funcky pisze:Było trzeba rozstać się TVN24 :?
Ja to mogę napisać - było trzeba nie zaczynać z TVN24 :(
Funcky pisze:Wątpię, czy odpisze ;( Jeśli dla niego to tak traumatyczne przeżycie jak dla nas ..... :(
Pewnie i nie odpisze, on bardo nie lubi pisać :> Dziewczyny, a może zrobimy sobie wycieczkę do stolicy? Przy okazji zwiedzimy tę wspaniałą tv. Osobiście zapytamy o co biega ;-)
Funcky pisze:Zawsze mi się wydawało, że Paweł ma dobre układy z Pieczyńskim :> Cholera jasna, o co w tym wszystkim chodzi :>
Pewnie coś się między nimi popsuło :x
Funcky pisze:
pchla pisze:Rzeczywiście wtedy na pewno od tygodnia byłybyśmy szczęśliwsze, ale ile radości by nas ominęło, ile ciekawych rozmów, programów, relacji, materiałów....
I ile mniej bólu byłoby teraz naszym udziałem...... :(
Dziewczęta :D Po nieurodzaju przychodzi urodzaj, a po złych chwilach dobre :> Skąd u mnie ten optymizm?
Funcky pisze:Jeszcze takie małe pytanko na koniec :) Czy wiadomo już coś o starcie tej regionalnej warszawskiej TVN24?
Ja wiem tylko tyle, ile konkurencja łaskawa była latem podać ;-)
:( :( :(

ODPOWIEDZ