Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Anita Werner - Gwiazda TVN / TVN 24

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
POpieram
Przeciętniak
Posty: 156
Rejestracja: (wt) 02 sty 2007, 17:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2251

Post autor: POpieram » (pn) 24 wrz 2007, 15:31

Jego twarz wyrażała z tego powodu radość, zadowolenie i oczywiście ogromne podniecenie. :x

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2252

Post autor: pchla » (wt) 25 wrz 2007, 8:54

Funcky pisze:A miał strach w oczach, czy uśmiech na twarzy? :D Czy jak zwykle jego twarz nic nie wyrażała? :x
Nie wiem jaki miał wyraz twarzy bo ja w przypadku Kajdana najbardziej zwracam uwagę na specyficzne sapanie, które obwieszcza koniec zdania :x Ale przy nazwisku Anita Werner udało mu się opanować :D

A Anity nadal w Poranku nie ma ;(
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2253

Post autor: Funcky » (wt) 25 wrz 2007, 13:04

pchla pisze:
Funcky pisze:A miał strach w oczach, czy uśmiech na twarzy? :D Czy jak zwykle jego twarz nic nie wyrażała? :x
Nie wiem jaki miał wyraz twarzy bo ja w przypadku Kajdana najbardziej zwracam uwagę na specyficzne sapanie, które obwieszcza koniec zdania :x Ale przy nazwisku Anita Werner udało mu się opanować :D
W Twoją odpowiedź łatwiej mi uwierzyć, niż w odpowiedź POpieram :x Nie wiem czemu? :x
pchla pisze:A Anity nadal w Poranku nie ma ;(
Pewnie zobaczymy się z z nią dopiero w weekend :(
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2254

Post autor: Dżasta » (wt) 25 wrz 2007, 18:45

Już się nie mogę doczekać, kiedy usłyszę: Jest sobota. Godzina dziewiętnasta. Lodówka i Automat. Witamy i zapraszamy Państwa na Fakty :lol:
Funcky pisze:
pchla pisze:A Anity nadal w Poranku nie ma ;(
Pewnie zobaczymy się z z nią dopiero w weekend :(
Jeśli dobrze pamiętam, Anitka obiecała nam w swoim ostatnim wpisie na blogu, że na dwa tygodnie znika? :> A tu chyba trzeci tydzień jej nie ma :roll:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2255

Post autor: pchla » (śr) 26 wrz 2007, 7:57

Dżasta pisze:Jeśli dobrze pamiętam, Anitka obiecała nam w swoim ostatnim wpisie na blogu, że na dwa tygodnie znika? :>
Właśnie tak obiecała. A dzisiaj zamiast niej w Poranku pojawił się Jarek Kuźniar. Coś ta Anitka nie spieszy się do pokazania urlopowej opalenizny. A może praca wrze poza wizją? Na przykład mogą trenować z Grzegorzem poruszanie się po studiu. :P
Dżasta pisze:Już się nie mogę doczekać, kiedy usłyszę: Jest sobota. Godzina dziewiętnasta. Lodówka i Automat. Witamy i zapraszamy Państwa na Fakty :lol:
Może w duecie obudzą się w nich demony i wszystkich nas zaskoczą? :x
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2256

Post autor: Funcky » (śr) 26 wrz 2007, 11:14

pchla pisze:
Dżasta pisze:Jeśli dobrze pamiętam, Anitka obiecała nam w swoim ostatnim wpisie na blogu, że na dwa tygodnie znika? :>
Właśnie tak obiecała. A dzisiaj zamiast niej w Poranku pojawił się Jarek Kuźniar. Coś ta Anitka nie spieszy się do pokazania urlopowej opalenizny. A może praca wrze poza wizją? Na przykład mogą trenować z Grzegorzem poruszanie się po studiu. :P
Ćwiczą, ćwiczą na pewno, żeby jak najlepiej wypaść ;) Na pewno każde słowo wypowiedziane w tym dwudziestominutowym programie będzie zaplanowane z tygodniowym wyprzedzeniem :x
Ech ;) Liczę jednak na jakąś spontaniczność ;)

Dżasta pisze:Już się nie mogę doczekać, kiedy usłyszę: Jest sobota. Godzina dziewiętnasta. Lodówka i Automat. Witamy i zapraszamy Państwa na Fakty :lol:
:smiech: Może razem będą jak jakiś mikser..... :smiech:
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2257

Post autor: Dżasta » (śr) 26 wrz 2007, 18:43

pchla pisze:A może praca wrze poza wizją? Na przykład mogą trenować z Grzegorzem poruszanie się po studiu. :P
Podejrzewam, że skończy się na siedzeniu w fotelach. Anitki oczywiście będzie odpowiednio mocno zniżony :x A i tak będzie widać różnice gabarytowe. :x
Funcky pisze: Ech ;) Liczę jednak na jakąś spontaniczność ;)
Z Kajdanowiczem? :x
Funcky pisze:
Dżasta pisze:Już się nie mogę doczekać, kiedy usłyszę: Jest sobota. Godzina dziewiętnasta. Lodówka i Automat. Witamy i zapraszamy Państwa na Fakty :lol:
:smiech: Może razem będą jak jakiś mikser..... :smiech:
Jeszcze trochę tych sprzętów AGD się uzbiera i tvn może hurtownię otworzyć. :smiech:
:( :( :(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2258

Post autor: Funcky » (czw) 27 wrz 2007, 10:03

Dżasta pisze:Podejrzewam, że skończy się na siedzeniu w fotelach. Anitki oczywiście będzie odpowiednio mocno zniżony :x A i tak będzie widać różnice gabarytowe. :x
Nie no, lepszego duetu to już nie mogli wymyślić :x Mam nadzieję, że formuła duetowa szybko się przeje i Anita szybciej niż prędko sama zacznie prowadzić Fakty :P
Dżasta pisze:
Funcky pisze:Ech ;) Liczę jednak na jakąś spontaniczność ;)
Z Kajdanowiczem? :x
Może w końcu ktoś wpadnie na genialny pomysł, żeby coś relaksacyjnego mu do napoju dosypać :x
Dżasta pisze:Jeszcze trochę tych sprzętów AGD się uzbiera i tvn może hurtownię otworzyć. :smiech:
To byłaby chyba najdroższa hurtownia na świcie, ale też sprzęt najwyższej jakości :x
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2259

Post autor: viper » (czw) 27 wrz 2007, 18:15

Anita powinna prowadzić Fakty tylko na stojąco ! Ale zobaczymy, co będzie w sobotę.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

kot
Chipsy przyszły
Posty: 27
Rejestracja: (pn) 20 sie 2007, 14:59

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2260

Post autor: kot » (czw) 27 wrz 2007, 20:03

Podejrzewam, że skończy się na siedzeniu w fotelach. Anitki oczywiście będzie odpowiednio mocno zniżony A i tak będzie widać różnice gabarytowe.
Nie będzie chyba tak źle :x Widziałem kiedyś Kajdanowicza i wcale nie jest taki niski :roll:
Anicie może dorównuje :] Gorzej by było jak by z Marciniakiem prowadziła 8)
Ale może chociaż jakąś zapowiedź materiałów zrobią na stojaka :> Albo coś takiego jak Fakty XXI wieku- to było super :jupi:
Nie no, lepszego duetu to już nie mogli wymyślić Mam nadzieję, że formuła duetowa szybko się przeje i Anita szybciej niż prędko sama zacznie prowadzić Fakty
Jak już Anita dorwie się do Faktów, to myślę że będzie można ją zobaczyć i solo :)
Wszak będzie może zastępować czasem Durczoka czy Justyśke :>
Może w końcu ktoś wpadnie na genialny pomysł, żeby coś relaksacyjnego mu do napoju dosypać
Czepiacie się tego chłopaka :smile: On wcale nie jest zły :foch:
Na pewno zrobił duże postępy, ja tam nic do niego nie mam ;)

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2261

Post autor: pchla » (pt) 28 wrz 2007, 9:08

kot pisze:Jak już Anita dorwie się do Faktów, to myślę że będzie można ją zobaczyć i solo :)
Wszak będzie może zastępować czasem Durczoka czy Justyśke :>
Też tak myślę i mam nadzieję. Zwłaszcza, że zgodnie z zapowiedziami te Fakty w weekend mają być luźniejsze i zawierać mniej tematów politycznych, a Anita przecież jest najlepsza w tematach politycznych, dlatego liczę na zastępstwa i Fakty solo w jej wykonaniu w tygodniu.
kot pisze:Czepiacie się tego chłopaka :smile: On wcale nie jest zły :foch:
Na pewno zrobił duże postępy, ja tam nic do niego nie mam ;)
Zobaczymy. Teraz będzie miał świetną kompankę, więc siłą rzeczy się podciągnie. Jak to mówią behawioryści: Anita będzie jego modelem :D

Mam tylko nadzieje, że jej obecność w Faktach nie będzie oznaczała okazjonalnej pracy w tvn24. Tęsknie za Porankami z Anitą, za rozmowami z Miecugowem i Pałasińskim itd...
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2262

Post autor: Funcky » (pt) 28 wrz 2007, 11:19

pchla pisze:
kot pisze:Jak już Anita dorwie się do Faktów, to myślę że będzie można ją zobaczyć i solo :)
Wszak będzie może zastępować czasem Durczoka czy Justyśke :>
Też tak myślę i mam nadzieję. Zwłaszcza, że zgodnie z zapowiedziami te Fakty w weekend mają być luźniejsze i zawierać mniej tematów politycznych, a Anita przecież jest najlepsza w tematach politycznych, dlatego liczę na zastępstwa i Fakty solo w jej wykonaniu w tygodniu.
O :oo To mi nigdy prze myśl nie przemknęło :oo Byłoby wspaniale :jupi: Właśnie na coś takiego czekam :smile: ale im dłużej czekam i się zastanawiam, to tym bardziej utwierdzam się w tym, że Kajdanowicz na to nie pozwoli i nie wpuści Anity :zly:
pchla pisze:
kot pisze:Czepiacie się tego chłopaka :smile: On wcale nie jest zły :foch:
Na pewno zrobił duże postępy, ja tam nic do niego nie mam ;)
Zobaczymy. Teraz będzie miał świetną kompankę, więc siłą rzeczy się podciągnie. Jak to mówią behawioryści: Anita będzie jego modelem :D

Mam tylko nadzieje, że jej obecność w Faktach nie będzie oznaczała okazjonalnej pracy w tvn24. Tęsknie za Porankami z Anitą, za rozmowami z Miecugowem i Pałasińskim itd...
Tyle lat pracują w jednej redakcji i jakoś nie zauważyłam, żeby coś pozytywnego od Anity zaczerpnął :x Ale dobra :D Powiedzmy, że daję mu jeszcze jedną szansę :P Jak po Faktach w duecie z Anitą nic się w jego zachowaniu na lepsze (moim zdaniem ;) ) nie zmieni, to.... a jeszcze zobaczę co :x
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2263

Post autor: Przemek » (sob) 29 wrz 2007, 8:57

Anita dzisiaj będzie (razem z Kajdanem) gościem DDTVN. A będzie mówić oczywiście o Faktach :D

PS. Wczoraj ją sama "wielka żona" TVNu zapowiedziała. (szok)

Awatar użytkownika
Funcky
Popisał/a już trochę
Posty: 671
Rejestracja: (pn) 13 mar 2006, 9:17

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2264

Post autor: Funcky » (sob) 29 wrz 2007, 9:02

Dalej, dalej, kiedy będzie? :> Bo lada moment muszę wyjść :evil:
PS. Wczoraj ją sama "wielka żona" TVNu zapowiedziała. (szok)
Zaprosiła bez zająknięcia, czy ,,potknęła'' się przy imieniu? :x

Anita w DDTVN :) Pewnie znowu - jak kiedyś przy okazji DP w TVN, chodzi o to, żeby widzom przypomnieć przed startem duetowych Faktów, kto to jest w ogóle ta Anita Werner, która o 19-stej przywita się z widzami w towarzystwie Kajdanowicza :roll:
Weosłego Alleluja przez cały rok! :)

POpieram
Przeciętniak
Posty: 156
Rejestracja: (wt) 02 sty 2007, 17:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2265

Post autor: POpieram » (sob) 29 wrz 2007, 9:50

Jaka miła rozmowa - Anitko, Grzesiu, co masz w torebeczce, co masz na biureczku. :D I zapowiedź lektora - co zrobić, żeby między prowadzącymi zaiskrzyło. :x

ODPOWIEDZ