Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Paweł Łukasik

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#916

Post autor: pchla » (pn) 17 wrz 2007, 14:46

Dżasta pisze:Wszystko co napisałaś to prawda, ale prawdą jest też to, że tych wspaniłości jest za mało :(
Zawsze będzie za mało :) W końcu Pawła nigdy dość :)
Dżasta pisze:Z moich wnikliwych obserwacji wynika, że ten niebyt innych dziennikarzy trwa dłuuuugo, oby z Pawłem było inaczej.
Ja mam nadzieje, że Paweł pójdzie drogą Anny Jot. tzn po dwóch tygodniach marnej pracy rzuci się w jej wir bez ograniczeń.
Dżasta pisze:To jest tak oczywiste, jak to, że w sejmie dziś go znowu nie ma :(
Może jest tam duchem i montuje jakiś cudowny materiał z tego co zdobyli koledzy, a może zadaje pytania na konferencjach?
Dżasta pisze:Genialne powiadasz? Nie ma innej możliwości już dawno stwierdziłyśmy, że wszystko , co Pawła dotyczy jest genialne. Ech!!! Doświadczyć osobiście tej genialności, a nie tylko i wyłącznie za pośrednictwem TV - byłoby cudownie :DD
A pewnie, że jest genialne. I to do tego stopnia, że aż szefostwo tvn24 wpadło w kompleksy i Pawła schowało. Ależ ten Paweł ma ironiczne poczucie humoru. Uwielbiam takie :D
Paweł przyćmił go swoją osobą. Poza tym pan poseł mógł być stremowany przed wejściem na żywo. Do tego jeszcze o tak niepomyślnym dla jego partii wyroku sądu musiał opowiadać :x
No rzeczywiście Cyman wyraźnie nie w formie. Dał się zagadać Pawełkowi i zapomniał swojej kwiecistej gadki :) Ach ten Paweł cudu dokonał :)
Samotny biały żagiel ;(

kot
Chipsy przyszły
Posty: 27
Rejestracja: (pn) 20 sie 2007, 14:59

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#917

Post autor: kot » (pn) 17 wrz 2007, 20:07

Paweł pojawił się też w szkle kontaktowym
Nie wiem, czy to o to chodziło i czy to już się na forum nie pojawiło :D
Z tego co widze Paweł na całkiem sporego nosa :x :smile:

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#918

Post autor: Dżasta » (pn) 17 wrz 2007, 22:19

kot pisze:
Paweł pojawił się też w szkle kontaktowym
Nie wiem, czy to o to chodziło i czy to już się na forum nie pojawiło :D
O to chodziło i już się pojawiło na poprzedniej stronie, ale dziękuję ślicznie :D
kot pisze:Z tego co widze Paweł na całkiem sporego nosa :x :smile:
Paweł cały jest spory - wzdłuż przynajmniej :DD
pchla pisze: Zawsze będzie za mało :) W końcu Pawła nigdy dość :)
Szczerą prawdę piszesz dobra kobieto :D
pchla pisze:Ja mam nadzieje, że Paweł pójdzie drogą Anny Jot. tzn po dwóch tygodniach marnej pracy rzuci się w jej wir bez ograniczeń.
Tak, tak, tak :D Dzień na żywo i Magazyny24h zacznie okupować :DD
pchla pisze:
Dżasta pisze:To jest tak oczywiste, jak to, że w sejmie dziś go znowu nie ma :(
Może jest tam duchem i montuje jakiś cudowny materiał z tego co zdobyli koledzy, a może zadaje pytania na konferencjach?
Materiały sejmowe to raczej inni koledzy Pawła dziś wykorzystywali :> Chociaż - w Pawłowym dziele dla magazynu Polska i świat też fragment wypowiedzi posła Zawiszy z sejmu się znalazł. Już miałam się poddać i wyłączyć tv . Aż tu nagle usłyszałam mój ulubiony głos :D Sylwetkę nowego twora, który pojawił się na naszej scenie politycznej miał za zadanie nam przybliżyć :> Liga Prawicy Rzeczpospolitej ten twór chyba się nazywa? Pan redaktor pokazał nam co łączy, a co różni partie wchodzące w skład nowej LPR. Siebie też nam pokazał, ale bardzo oszczędnie ;-)

Najpierw kolano :DD

Obrazek

Później delikatnie lewy profil :DD

Obrazek

Na koniec tyły :DD

Obrazek

Nie mam nic przeciwko temu, aby jutro pokazał nam się w całej okazałości :xx: W relacjach na żywo chociażby :xx:
pchla pisze:Ależ ten Paweł ma ironiczne poczucie humoru. Uwielbiam takie :D
Ironiczne poczucie humoru, które uaktywnia mu się zwłaszcza, kiedy przygotowuje materiały z Romanem Giertychem w tle :x
pchla pisze:No rzeczywiście Cyman wyraźnie nie w formie. Dał się zagadać Pawełkowi i zapomniał swojej kwiecistej gadki :) Ach ten Paweł cudu dokonał :)
:oo Nie dość, że zdolny i przystojny to jeszcze cudotwórca :mrgreen:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#919

Post autor: pchla » (wt) 18 wrz 2007, 7:25

Dżasta pisze:Paweł cały jest spory - wzdłuż przynajmniej :DD
Wszerz nie bardzo :)
Dżasta pisze:Tak, tak, tak :D Dzień na żywo i Magazyny24h zacznie okupować :DD
Może nie tak od razu. W końcu Anka tam już od dawna siedzi. Wystarczy, że wróci na z góry ustanowione dla siebie pozycje :)
Najpierw kolano :DD
Bardzo zgrabne :)
Dżasta pisze:Później delikatnie lewy profil :DD
Bardzo ładny :)
Dżasta pisze:Na koniec tyły :DD
Ależ jakże Paweł pokaźnie od tyłu wygląda.

A ja dziękuję Pawłowi za to, że jego materiał kończył program bo dzięki temu na niego zdążyłam. Co prawda zdecydowanie wolałabym żeby tworzył materiały dla Magazynu, ale trudno. Materiał nie pozbawiony ironii i głęboko skrywanego sarkazmu wobec nowego cuda politycznego. Wielkie brawa! Czekamy na więcej i na dłużej Panie Redaktorze, a dokładnie czekamy na łączenie z sejmem i liczymy, że tam Pana znajdziemy.
Dżasta pisze:Ironiczne poczucie humoru, które uaktywnia mu się zwłaszcza, kiedy przygotowuje materiały z Romanem Giertychem w tle :x
To naturalna reakcja obronna organizmu :D
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#920

Post autor: Dżasta » (wt) 18 wrz 2007, 9:43

pchla pisze:
Dżasta pisze:Tak, tak, tak :D Dzień na żywo i Magazyny24h zacznie okupować :DD
Może nie tak od razu. W końcu Anka tam już od dawna siedzi.
Jeśli o mnie chodzi ma być od razu :mrgreen:
pchla pisze:Wystarczy, że wróci na z góry ustanowione dla siebie pozycje :)
Tego to my się chyba nie doczekamy :(
pchla pisze:
Najpierw kolano :DD
Bardzo zgrabne :)
Później delikatnie lewy profil :DD
Bardzo ładny :)
Na koniec tyły :DD
Ależ jakże Paweł pokaźnie od tyłu wygląda.
Wiesz co pchla - ja to chyba tylko z Tobą w tylu kwestiach się zgadzam :mrgreen:
pchla pisze:Czekamy na więcej i na dłużej Panie Redaktorze, a dokładnie czekamy na łączenie z sejmem i liczymy, że tam Pana znajdziemy.
Sejm nie, ale warszawski sąd okręgowy jak najbardziej :mrgreen: O procesie tzw. łowców skór Pan redaktor opowiada. Już trzykrotnie nakreślił nam z sobie charakterystyczną dokładnością całą sprawę.Coś się nie mógł zegrać w jednej relacji z Anetką Dawidzińską, ale to zaowocowało super minkami ze strony Pawełka :mrgreen: Rozmarzony jest jakiś czy coś? Tak, w relacji przed chwilą przeciągał wyrazy :lol: Może ta piękna pogoda tak go nastraja. :mrgreen: W sumie to nawet dobrze, że nie musi się w sejmie dusić, taki piękny dzionek dziś mamy :mrgreen:

Dość pisania, czas na piękne obrazy :xx:


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#921

Post autor: pchla » (wt) 18 wrz 2007, 15:07

Dżasta pisze:Wiesz co pchla - ja to chyba tylko z Tobą w tylu kwestiach się zgadzam :mrgreen:
Paweł łączy :) Powinien się zająć polityką :D
Dżasta pisze:Już trzykrotnie nakreślił nam z sobie charakterystyczną dokładnością całą sprawę.
Absolutna racja. Podoba mi się u Pawła to, że bierze on pod uwagę, że ktoś może nie znać danej sprawy i słyszy o niej po raz pierwszy i nakreśla wszystko niezwykle dokładnie i starannie. Jest chyba jednym z niewielu reporterów, któremu nigdy nie zdarza się być chaotycznym :)
Dżasta pisze:Dość pisania, czas na piękne obrazy :xx:
A jaki pani redaktor ma rozmarzony uśmiech podczas łączenia :) Dobry gust ma Anetka.

I co było dalej z Pawłem? Bo ja mogłam tylko porankowe relacje śledzić później niestety musiałam opuścić Pawła :(
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#922

Post autor: Black Jack » (wt) 18 wrz 2007, 15:08

pchla pisze:
Dżasta pisze:Najpierw kolano :DD
Bardzo zgrabne :)
Później delikatnie lewy profil :DD
Bardzo ładny :)
Na koniec tyły :DD
Ależ jakże Paweł pokaźnie od tyłu wygląda.
Ale Paweł ma plecy :x Tylko mnie źle nie zrozumcie :x chodzi o gabaryty - jakoś tak kadr zrobiony, że Paweł wydaje się być prawie jak kulturysta :DD
Materiał widziałem :D Podziwiam Pawła za to, iż był w stanie zrozumieć swojego rozmówcę :x I nie mówię o poglądach :x
Sejm nie, ale warszawski sąd okręgowy jak najbardziej :mrgreen: O procesie tzw. łowców skór Pan redaktor opowiada.
Widziałem pana redaktora w Poranku :D Jak zwykle całą sprawą pochłonięty na maxa 8)
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#923

Post autor: Dżasta » (wt) 18 wrz 2007, 18:37

Black Jack pisze:Ale Paweł ma plecy :x Tylko mnie źle nie zrozumcie :x chodzi o gabaryty - jakoś tak kadr zrobiony, że Paweł wydaje się być prawie jak kulturysta :DD
Udo też całkiem pokaźnie się prezentuje :DD
Black Jack pisze:Materiał widziałem :D Podziwiam Pawła za to, iż był w stanie zrozumieć swojego rozmówcę :x I nie mówię o poglądach :x
A ja się jeszcze nad czymś zastanawiam, ale może jednak zachowam to dla siebie :x
Black Jack pisze:Jak zwykle całą sprawą pochłonięty na maxa 8)
Zdziwiłabym się gdyby było inaczej :xx:

Jeszcze trochę capsików sprzed sądu :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
pchla pisze: Paweł łączy :) Powinien się zająć polityką :D
Lepiej niech pozostanie przy wyjaśnianiu zawiłości z nią związanych ;-)
pchla pisze:A jaki pani redaktor ma rozmarzony uśmiech podczas łączenia :) Dobry gust ma Anetka.
Mogłaby się do nas przyłączyć dziewczyna :xx:
pchla pisze:I co było dalej z Pawłem? Bo ja mogłam tylko porankowe relacje śledzić później niestety musiałam opuścić Pawła :(
A ja też zalatany dzionek dzisiaj miałam :roll: Nie pamiętam już co na żywca, a co z play backu widziałam :roll: Nie wiem czy wiesz o tym, że proces łowców skór odroczono, do 5 listopada, ale dyżur Pawła na tym się nie skończył. Przerzucili go do IPN-u na konferencję prezesa Kurtyki. Na której to pan prezes ogłosił, że publikacja katalogów zostanie wstrzymana Podobno wystąpienie to było bardzo krótkie, a dziennikarze nie mieli okazji zadawać pytań. Zatem nasz Pawełek nie mógł się wykazać. Capsiki prosto z siedziby IPN też mam oczywiście :xx:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
pchla pisze:Podoba mi się u Pawła to, że bierze on pod uwagę, że ktoś może nie znać danej sprawy i słyszy o niej po raz pierwszy i nakreśla wszystko niezwykle dokładnie i starannie. Jest chyba jednym z niewielu reporterów, któremu nigdy nie zdarza się być chaotycznym :)
Po tej mini konferencji znowu mogliśmy tego doświadczyć. Prezes mówił krótko,. a Pawłowi wyszła z tego całkiem obszerna relacja Nie ograniczył się tylko do podsumowania wystąpienia . Przybliżył nam zapisy nowej ustawy lustracyjnej Opowiedział o tym, które części aktu prawnego zakwestionował TK, a które uznał za. zgodne z ustawą zasadniczą. Po takim wykładzie od razu człowiekowi się w głowie rozjaśnia :smile:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#924

Post autor: pchla » (śr) 19 wrz 2007, 7:21

Dżasta pisze:Udo też całkiem pokaźnie się prezentuje :DD
Widzicie jaki Pawełek sprytny? Wie jak się kazać filmować.
Lepiej niech pozostanie przy wyjaśnianiu zawiłości z nią związanych ;-)
Zgadzam się. Ale z drugiej strony jakby przyjął strategię Leppera czy Ziobry miałybyśmy godzinną konferencję codziennie :) Nie byłoby to takie złe.
Dżasta pisze:Mogłaby się do nas przyłączyć dziewczyna :xx:
Koniecznie. Bardzo sympatyczna jest, a poza tym myślę, że mogłaby zdobywać cenne informacje.
Dżasta pisze:Capsiki prosto z siedziby IPN też mam oczywiście :xx:
Kurcze, to szkoda, że przegapiłam. Ciekawy temat miał Paweł. Na pewno poradził sobie świetnie. Paweł jak zawsze pokazał jakie jest jego motto: jak się czymś zajmować to porządnie.

To teraz idę wypatrywać naszego ulubieńca. Może sejm?
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#925

Post autor: Dżasta » (śr) 19 wrz 2007, 21:47

pchla pisze:
Dżasta pisze:Udo też całkiem pokaźnie się prezentuje :DD
Widzicie jaki Pawełek sprytny? Wie jak się kazać filmować.
Praktyka czyni mistrza :xx:
pchla pisze:
Lepiej niech pozostanie przy wyjaśnianiu zawiłości z nią związanych ;-)
Zgadzam się. Ale z drugiej strony jakby przyjął strategię Leppera czy Ziobry miałybyśmy godzinną konferencję codziennie :) Nie byłoby to takie złe.
Przyznać muszę, że nie pomyślałam o takich wspaniałych konsekwencjach Pawłowego politykowania. :xx:
pchla pisze:
Dżasta pisze:Mogłaby się do nas przyłączyć dziewczyna :xx:
Koniecznie. Bardzo sympatyczna jest, a poza tym myślę, że mogłaby zdobywać cenne informacje.
Chyba nadszedł czas, aby spróbować się z Anetką zaprzyjaźnić :xx:
pchla pisze:To teraz idę wypatrywać naszego ulubieńca. Może sejm?
Pojawił się w sejmie i owszem. Co prawda nie w takim charakterze jakbyśmy tego chciały. :roll: Chociaż akurat dziś było mi to na rękę. Na oglądanie tvn24 mogłam sobie pozwolić dopiero w czasie trwania magazynu Polska i świat, a tam Pawcio kolejnym swoim materiałem nas uraczył. Dzieło Pana Redaktora Partii (Sfrustrowanych :x ) Kobiet dotyczyło, a dokładniej roznegliżowanego plakatu wyborczego tej partii :> Odniosłam wrażenie, że Paweł dobrze się bawił przygotowując ten materiał :> Posłowie, których odpytywał zresztą tez :> Tylko jeden dość zmieszany był, kiedy Paweł osobiście zaprezentował mu ten plakat :lol: Szymon Pawłowiec z LPR to chyba był?
Coś dla naszych, spragnionych pięknych widoków. oczu też w materiale się znalazło :xx:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Trochę potargane włoski miał dziś ten nasz ulubieniec :DD
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#926

Post autor: pchla » (czw) 20 wrz 2007, 8:02

Praktyka czyni mistrza :xx:
Ja jeszcze pociągnę wątek szykowania się do występu. Maciek Warsiński w wywiadzie zdradził, że każdy ma swoją puderniczkę. Wyobrażacie sobie Pawła pudrującego się? Chciałabym to zobaczyć :D
Dżasta pisze:Przyznać muszę, że nie pomyślałam o takich wspaniałych konsekwencjach Pawłowego politykowania. :xx:
I sytuacja by się wywróciła do góry nogami. Wałkowaliby Pawełka koledzy z tvn24. Mogłybyśmy wtedy zostać dziennikarkami i zadawać pytania bez ograniczeń :D
Dżasta pisze:Chyba nadszedł czas, aby spróbować się z Anetką zaprzyjaźnić :xx:
Tak!
Dżasta pisze:Pojawił się w sejmie i owszem. Co prawda nie w takim charakterze jakbyśmy tego chciały. :roll:
Tak mniej oficjalnie i potajemnie też może być :D
Na oglądanie tvn24 mogłam sobie pozwolić dopiero w czasie trwania magazynu Polska i świat, a tam Pawcio kolejnym swoim materiałem nas uraczył.
A ja widziałam materiał już wcześniej. W magazynie o 17.30 przed rozmową z Manuelą Gretkowską sobie go Piotr Marciniak zaserwował. Mądry facet z tego Piotrka. Wie co dobre :D
Dżasta pisze:Szymon Pawłowiec z LPR to chyba był?
Chyba tak :D On mi się z Pardą myli, ale Parda ma większy szczękościsk, więc to chyba był Pawłowiec :D
Dżasta pisze:Dzieło Pana Redaktora Partii (Sfrustrowanych :x ) Kobiet dotyczyło, a dokładniej roznegliżowanego plakatu wyborczego tej partii :> Odniosłam wrażenie, że Paweł dobrze się bawił przygotowując ten materiał :>
Też bym się dobrze bawiła. Z całym szacunkiem dla kobiecych inicjatyw, które są bardzo potrzebne... Paweł bardzo sprytnie pokazał naiwność i groteskowość Gretkowskiej. Dobrze, że potraktował temat na luzie, a nie na poważnie. Mam nadzieje, że następna tego typu inicjatywa będzie bardziej merytoryczna, a mniej utopijna i egzaltowana tak żeby Pan Redaktor mógł poważny materiał zrobić.
Dżasta pisze:Trochę potargane włoski miał dziś ten nasz ulubieniec :DD
I chyba na pleckach się spało...

A dzisiaj ogłaszam Wielki Dzień Pawłowego Sejmowania, który zaczął się w okolicach 7.40 i potrwa do późniejszych godzin popołudniowych. :D Zaczął się wyjątkowo pięknie.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#927

Post autor: Dżasta » (czw) 20 wrz 2007, 10:54

pchla pisze:
Praktyka czyni mistrza :xx:
Ja jeszcze pociągnę wątek szykowania się do występu. Maciek Warsiński w wywiadzie zdradził, że każdy ma swoją puderniczkę. Wyobrażacie sobie Pawła pudrującego się? Chciałabym to zobaczyć :D
Kto by nie chciał :DD
I sytuacja by się wywróciła do góry nogami. Wałkowaliby Pawełka koledzy z tvn24. Mogłybyśmy wtedy zostać dziennikarkami i zadawać pytania bez ograniczeń
Nie wiem jak Ty, ale ja nie byłabym w stanie zadać żadnego pytania Pawłowi - politykowi :xx:
pchla pisze:
Dżasta pisze:Pojawił się w sejmie i owszem. Co prawda nie w takim charakterze jakbyśmy tego chciały. :roll:
Tak mniej oficjalnie i potajemnie też może być :D
Zwłaszcza jeżeli efekty są takie cudowne :xx:
pchla pisze:[A ja widziałam materiał już wcześniej. W magazynie o 17.30 przed rozmową z Manuelą Gretkowską sobie go Piotr Marciniak zaserwował. Mądry facet z tego Piotrka. Wie co dobre :D
W takim razie mogłaś dużo wcześniej tych wspaniałości doświadczyć :xx: Ja o 17:30 byłam bardzo zapracowana i daleko od tvn24 ;-) A Piotruś M. jest kolejnym na naszej liście pracownikiem tej stacji, z którym musimy się zaprzyjaźnić.
pchla pisze:
Dżasta pisze:]Szymon Pawłowiec z LPR to chyba był?
Chyba tak :D On mi się z Pardą myli, ale Parda ma większy szczękościsk, więc to chyba był Pawłowiec :D
Niezależnie od tego jak gość się nazywa Paweł umiejętnie to jego zmieszanie wykorzystał :lol:
pchla pisze:Też bym się dobrze bawiła. Z całym szacunkiem dla kobiecych inicjatyw, które są bardzo potrzebne... Paweł bardzo sprytnie pokazał naiwność i groteskowość Gretkowskiej. Dobrze, że potraktował temat na luzie, a nie na poważnie. Mam nadzieje, że następna tego typu inicjatywa będzie bardziej merytoryczna, a mniej utopijna i egzaltowana tak żeby Pan Redaktor mógł poważny materiał zrobić.
Gretkowska - groteska, jak podobnie to brzmi. Co do partii kobiet :> może stworzymy własną :> Funcky może do nas dołączy? Ech!!! Pytanie czy wtedy Pan Redaktor mógłby poważny materiał zrobić? :lol:
pchla pisze:A dzisiaj ogłaszam Wielki Dzień Pawłowego Sejmowania, który zaczął się w okolicach 7.40 i potrwa do późniejszych godzin popołudniowych. :D Zaczął się wyjątkowo pięknie.
A Jarosław Kuźniar dokonał dziś odkrycia wszechczasów. Po Pawłowej relacji nadanej z wrodzoną ( :mrgreen: ) dbałością o każdy szczegół - powiedział: Jaki skrupulatny pan redaktor :mrgreen: Co niektórzy już dawno to odkryli, ale lepiej późno niż wcale panie Jarku ;-) Szkoda jednak, że Pan Redaktor skrupulatnością nie wykazuje się przy doborze krawatów :roll: dziś znowu założył ten leciwy :x
Poranek dobiega końca :roll: zaledwie dwóch relacji mogliśmy doświadczyć :roll: Może dnż będzie w Pawła bardziej obfity :roll: Ech!!! Znowu konferencja się rozpoczyna, ale z sejmu - może chociaż usłyszymy Pawełka ;-)
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#928

Post autor: pchla » (czw) 20 wrz 2007, 12:02

Dżasta pisze:Nie wiem jak Ty, ale ja nie byłabym w stanie zadać żadnego pytania Pawłowi - politykowi :xx:
Czemu? Ja bym parę zadała :D
Dżasta pisze:A Piotruś M. jest kolejnym na naszej liście pracownikiem tej stacji, z którym musimy się zaprzyjaźnić.
Patrz jakie my jednak jesteśmy dobre kobiety :) Coraz dłuższa ta nasza lista. A z Piotrem musimy koniecznie bo on tak pięknie, kwieciście te materiały zapowiada. :)
Dżasta pisze:Pytanie czy wtedy Pan Redaktor mógłby poważny materiał zrobić? :lol:
Po starej znajomości może by nas łagodnie potraktował :) I może nawet na rozmowę zaprosił kiedyś. Ale by było fajnie :)
Dżasta pisze:Po Pawłowej relacji nadanej z wrodzoną ( :mrgreen: ) dbałością o każdy szczegół - powiedział: Jaki skrupulatny pan redaktor :mrgreen:
Ach ten Kuźniar. Ten facet to jednak zna się na rzeczy. Zawsze to wiedziałam. Oczywiście może odebrać kartę członkowską w Klubie Przyjaciół im. Pawła Łukasika razem z Anetą i Piotrem :)
Dżasta pisze:dziś znowu założył ten leciwy :x
Ale za to ma lepiej zrobioną fryzurę :D

To ja opowiem krótko o wyczynach Pawełka na konferencji Donalda T. Otóż Pawełek oczywiście zadawał pytania z niezwykła precyzją i z włączonym ADHD. Mówił tak szybko, że aż bałam się, że się poplącze, ale nic takiego się nie przydarzyło. Zadał pytanie o Leszka Millera. Bardzo trafne. W końcu nikt jeszcze o to nie zapytał jakby wszyscy zapomnieli o wyczynach Lesia, całe szczęście Łukasikowski czuwa aby nic nie umknęło uwadze opinii publicznej. Po konferencji pokazywali jeszcze chwil kilka bandę dziennikarzy jednym z nich był oczywiście Pawełek, który..... (zgadywanka).... rozmawiał przez telefon komórkowy :D Cały Paweł :D

Co do relacji: Paweł ma ostatnimi wyjątkowe szczęście do dziwnych kobiet w polityce, więc rozprawiał o Nelli Rokicie, która zmieniła polityczne barwy :) Bardzo rzeczowy i profesjonalne relacje, dodatkową atrakcją były miłe komentarze Jarka Kuźniara. Coś mi się wydaje, że chłopcy muszą się ze sobą całkiem nieźle dogadywać. Ale tak to już jest, że dowcipnisie zawsze znajdą wspólny język.

Lecę dalej śledzić losy naszego dzielnego Redaktora Łukasika.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#929

Post autor: Dżasta » (czw) 20 wrz 2007, 21:22

pchla pisze:
Dżasta pisze:Nie wiem jak Ty, ale ja nie byłabym w stanie zadać żadnego pytania Pawłowi - politykowi :xx:
Czemu? Ja bym parę zadała :D
W takim razie Ty jesteś bardziej odporna na wdzięki tego Pana :xx: Załóżmy jednak, że udałoby mi się nie mdleć na konferencjach organizowanych przez Pawła :lol: Myślę, że po moich relacjach z owych konferencji byłabym posądzana o brak obiektywizmu :lol:
pchla pisze:Patrz jakie my jednak jesteśmy dobre kobiety :) Coraz dłuższa ta nasza lista. A z Piotrem musimy koniecznie bo on tak pięknie, kwieciście te materiały zapowiada. :)
Pewnie, że jesteśmy dobre :D A z Piotrusiem łatwo byłoby mi się zaprzyjaźnić, gdyż od dawna bardzo go lubię :D
pchla pisze:
Dżasta pisze:Pytanie czy wtedy Pan Redaktor mógłby poważny materiał zrobić? :lol:
Po starej znajomości może by nas łagodnie potraktował :) I może nawet na rozmowę zaprosił kiedyś. Ale by było fajnie :)
Byłoby cudownie :xx: Ale mnie to chyba potrzebna byłaby reanimacja :lol:
pchla pisze:[Ach ten Kuźniar. Ten facet to jednak zna się na rzeczy. Zawsze to wiedziałam. Oczywiście może odebrać kartę członkowską w Klubie Przyjaciół im. Pawła Łukasika razem z Anetą i Piotrem :)
Musiałabym się nad tym poważnie zastanowić. Po tym jak o żonie Pawła kiedyś wspomniał prosiłam go o to, aby następnym razem powiedział nam coś, czego o Pawle jeszcze nie wiemy ;-) Dziś się za bardzo nie postarał :foch: Przecież o tym, że Paweł jest skrupulatny wiemy nie od dziś :D
pchla pisze:
Dżasta pisze:dziś znowu założył ten leciwy :x
Ale za to ma lepiej zrobioną fryzurę :D
Zawsze jakaś rekompensata :x
pchla pisze:Po konferencji pokazywali jeszcze chwil kilka bandę dziennikarzy jednym z nich był oczywiście Pawełek, który..... (zgadywanka).... rozmawiał przez telefon komórkowy :D Cały Paweł :D
Widziałam, ale tak się zagapiłam, że z wrażenia nagrywarki nie uruchomiłam :roll: więc capsów z tej przecudnej scenki nie będzie :roll:
pchla pisze:Co do relacji: Paweł ma ostatnimi wyjątkowe szczęście do dziwnych kobiet w polityce, więc rozprawiał o Nelli Rokicie, która zmieniła polityczne barwy :) Bardzo rzeczowy i profesjonalne relacje, dodatkową atrakcją były miłe komentarze Jarka Kuźniara. Coś mi się wydaje, że chłopcy muszą się ze sobą całkiem nieźle dogadywać. Ale tak to już jest, że dowcipnisie zawsze znajdą wspólny język.
A może Kuźniar chce na dobrych relacjach z Pawłem przychylność jego fanek zdobyć? :x
pchla pisze: Lecę dalej śledzić losy naszego dzielnego Redaktora Łukasika.
:[ Zaraz po tej konferencji Tuska musiałam wyjść. Nastawiłam nagrywarkę i co sobie obejrzałam po powrocie do domu? Całą masę konferencji :[ W dnż znalazł się czas zaledwie na dwie relacje Pawła. Jednak były tak rewelacyjne, że wynagrodziły mi trudy dnia dzisiejszego :D

Dzisiejszy dyżur Pawła w pigułce :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

:> Pchla, czy Twoja intuicja podpowiada Ci co z Łukasikowskim będzie się działo w weekend?
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#930

Post autor: pchla » (pt) 21 wrz 2007, 8:07

Dżasta pisze:Załóżmy jednak, że udałoby mi się nie mdleć na konferencjach organizowanych przez Pawła :lol:
Wytrenujemy Cię. Umówimy Cię na indywidualną terapię z Pawłem żebyś przystosowała się do jego widoku :)
Dżasta pisze:Myślę, że po moich relacjach z owych konferencji byłabym posądzana o brak obiektywizmu :lol:
Ależ skąd! Na pewno będzie tak cudownie, że nie będziemy miały co krytykować, więc nikt się nie domyśli :D
Dżasta pisze:A z Piotrusiem łatwo byłoby mi się zaprzyjaźnić, gdyż od dawna bardzo go lubię :D
Ja też go uwielbiam. Zwłaszcza jego bloga. Jego wpisy zawsze wprawiają mnie w zakłopotanie bo we wzruszających (w zamyśle) momentach nie mogę powstrzymać się od śmiechu.
Dżasta pisze:Po tym jak o żonie Pawła kiedyś wspomniał prosiłam go o to, aby następnym razem powiedział nam coś, czego o Pawle jeszcze nie wiemy ;-) Dziś się za bardzo nie postarał :foch: Przecież o tym, że Paweł jest skrupulatny wiemy nie od dziś :D
Widocznie Jarek jeszcze nie przekopał się przez cały nasz wątek i nie wie co wiemy :D Ale stara się. To ważne. :D A mnie tam się najbardziej marzy jakieś spontaniczne łączenie Pawła z Rymanem w Magazynie, ale ostatnio Magazyn zamknął się na reporterów :(
Dżasta pisze:Widziałam, ale tak się zagapiłam, że z wrażenia nagrywarki nie uruchomiłam :roll: więc capsów z tej przecudnej scenki nie będzie :roll:
Będziemy zatem musiały zachować ją w pamięci. A Łukasikowski musi się udać na odwyk komórkowy. :D
Dżasta pisze:A może Kuźniar chce na dobrych relacjach z Pawłem przychylność jego fanek zdobyć? :x
To tylko dowodzi jakie jesteśmy cudowne, inteligentne, oczytane, wygadane, wspaniałomyślne, czułe, kochane... wszyscy chcą mieć takie fanki. Niech się Jarek stara. Konkurencja zawsze dobrze działa na facetów. :D
Dżasta pisze:W dnż znalazł się czas zaledwie na dwie relacje Pawła. Jednak były tak rewelacyjne, że wynagrodziły mi trudy dnia dzisiejszego :D
Tak to już jest przed wyborami. Politycy muszą się wygadać, ale ważne, że Paweł przeprosił się z sejmem. Jest tak niezwykle potrzebny. Relacje rzeczywiście fantastyczne.
Dżasta pisze::> Pchla, czy Twoja intuicja podpowiada Ci co z Łukasikowskim będzie się działo w weekend?
Znasz mój niepoprawny optymizm :D Oczywiście, że będzie na swoim ukochanym wieczornym dyżurze.
Samotny biały żagiel ;(

ODPOWIEDZ