Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Patrycja Redo - kontrowersje i sympatie

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Marcin » (pn) 18 lip 2005, 18:26

Nie. Popierwsze brzmi beznadziejnie,po drugie w weekendy "Wydarzenia z Hanną Smoktunowicz" prowadzi?aby Iwona Kutyna i Jarek Guga?a. Bez sensu. :? Po drugie sama Hanna Smoktunowicz jest beznadziejna i wypromowana na się?. Gdyby chcie? to tak samo możnaby wypromowa? Ann? J?drzejowską. :? Jest poprostu jak dla mnie automatem. Za czasów Dziennika TV4 bywa?o, że czasami szybciej mówi?a, ni? czyta?a, co nieciekawie wygląda?o i się ciągl? jąka?a i powodowa?a "bla bla bla". Wydarze? nie oglądam - są tragiczne. Studio jest jak stare studio Faktów, prezenterzy i reporterzy beznadziejni. Sama grafika i muzyka równie?. A najgorsza jest kompletnie nieodpowiadajaca mi pora nadawania. :? Gdy ju?jednak przez chwil? oglądam Wydarzenia z Hanią widać popraw?, ale cały czas jest mierna. Nie dorównuje do pi?t Marcinaikowi, Poradzie, Redo, Werner, czy innym. O Pochanke i Rymanowskim nawet nie wspominam, bo porównanie jakiekolwiek ich do Hani jest ?enujące. Program byłby dużo lepszy, gdyby prowadzi? go Lis, a Hania tylko w weekendy. W związku z grafiką, muzyką, studiem, porą nadawania, reporterami i materiałami wciąż jednak by?yby znacznie gorsze od Faktów. Od Wiadomości też by?yby gorsze, cho? nie a? tak.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 18 lip 2005, 19:07

Marcinie przesadzi?eś - od czytającej cudze teksty Patrycji Redo ka?dy jest lepszy. Nawet Dorota Wysocka, która potrafi sobie sama pisa? i uk?adac pytania do wywiadów - także z politykami - vide praca w Trójce oraz wspó?praca z M. Olejnik w TVN. Redo to lalka Barbie. Dziwi? się, że to ona, a nie Radziszewska została w Faktach.

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Marcin » (pn) 18 lip 2005, 19:36

To Ty przesadzasz. Jest bardzo lubiana i nie masz ani jednego dowodu, że czyta cudze teksty. Po za tym nie ma ?adnych wpadek w przeciwie?śtwie do Wysockiej. :twisted:

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 18 lip 2005, 20:24

Marcinie pomy?ki jeszcze o niczym nie świadczą. Co najwy?ej o pe?nej automatyzacji. Skoro jest tak dobra dlaczego dostaje dyżury podczas politycznych wakacji w Polsce? Dlaczego tak rzadko pojawia się na antenie TVN24? Kiedyś prowadzi?a wywiady w sobotnie i niedzielne popo?udnia - sz?o jej tragicznie. Nie potrafi?a nawiąza? do wypowiedzi gością, mechanicznie czyta?a to, co u?o?y?a sobie sam (lub ktoś jej u?o?y?) przed programem. Zresztą nie chc? się powtarza? - jeśli dobrze pamiętam, to swoje zdanie na jej temat wyrazi?em chyba na Twoim forum. Odys?am i ?ycz? mi?ej lektury - od tamtego czasu nie zmieni? się mój stosunek do pani R.
Pozdrawiam. :D

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (wt) 19 lip 2005, 1:12

Marcin pisze: Nie. Popierwsze brzmi beznadziejnie,po drugie w weekendy "Wydarzenia z Hanną Smoktunowicz" prowadzi?aby Iwona Kutyna i Jarek Guga?a. Bez sensu. :?


Napisa?em przeciez, że tylko od poniedzia?ku do piątku by?aby taka nazwa. Poza tym np. w CNN jest zasada, że jezeli jest sta?y prezenter programu lub jest wpisany do oprawy i akurat jest nieobecny to zapowied? oraz oprawa się nie zmienia, a inny prezenter informuje, że jest w jego zast?pstwie. Zgadzam się, że brzmi dziwnie, ale wg mnie interesująco i z czasem by się przyj??o.


Marcin pisze:
Po drugie sama Hanna Smoktunowicz jest beznadziejna i wypromowana na się?. Gdyby chcie? to tak samo możnaby wypromowa? Ann? J?drzejowską. :? Jest poprostu jak dla mnie automatem.


Anna J?drzejowska przecie? prowadzi ciągiem serwisy czasem o różnych porach i nie ma takich predyspozycji (organizacyjnych) aby ją wypomowa?. Poza tym to nie ta liga, ponieważ głównego serwisu jeszcze nuigdy nie prowadzi?a i d?ugo prowadzi? nie będzie. A skąd wiesz jak Hania się teraz sprawuje skoro Wydarze? nie oglądasz - przecie? pora Ci nie pasi. A Pochanke to niby nie wypromowana na się? poprzez degradacj? innych? Mą? kim niby jest?

Marcin pisze:
Za czasów Dziennika TV4 bywa?o, że czasami szybciej mówi?a, ni? czyta?a, co nieciekawie wygląda?o i się ciągl? jąka?a i powodowa?a "bla bla bla".


W Dzienniku jej nie wdzia?em, ale nie można ciągle wypomina? przesz?ości. Teraz na pewno nie czyta szybko.

Marcin pisze:
Wydarze? nie oglądam - są tragiczne. Studio jest jak stare studio Faktów, prezenterzy i reporterzy beznadziejni. Sama grafika i muzyka równie?. A najgorsza jest kompletnie nieodpowiadajaca mi pora nadawania. :?


Mnie muzyczka i grafika bardzo odpowiada. No i co z tego, że jest jak stare studio Faktów. Z?e było? Lis miał taką koncpecj? i widać jego r?k? także w Polsacie, ?le było?

Marcin pisze:
Gdy ju?jednak przez chwil? oglądam Wydarzenia z Hanią widać popraw?, ale cały czas jest mierna. Nie dorównuje do pi?t Marcinaikowi, Poradzie, Redo, Werner, czy innym. O Pochanke i Rymanowskim nawet nie wspominam, bo porównanie jakiekolwiek ich do Hani jest ?enujące. Program byłby dużo lepszy, gdyby prowadzi? go Lis, a Hania tylko w weekendy. W związku z grafiką, muzyką, studiem, porą nadawania, reporterami i materiałami wciąż jednak by?yby znacznie gorsze od Faktów. Od Wiadomości też by?yby gorsze, cho? nie a? tak.
Ok, jednak dzi?kuj? za wypowiedzenie się w tej sprawie. Nie oczekiwa?em akurat w tym wątku ślepego i agresywnego public relations TVNu, i nie zamierzam dalej odpowiada? i się k?óci?, bo do tego to doprowadzi. Ale jak Ci da?em powód do wy?adowania napi?? i frustracji to się ciesz?. Nie zgadzam się z tymi opiniami ca?kowicie. :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Marcin » (wt) 19 lip 2005, 9:17

michal pisze:
Marcin pisze:
Po drugie sama Hanna Smoktunowicz jest beznadziejna i wypromowana na się?. Gdyby chcie? to tak samo możnaby wypromowa? Ann? J?drzejowską. :? Jest poprostu jak dla mnie automatem.
Anna J?drzejowska przecie? prowadzi ciągiem serwisy czasem o różnych porach i nie ma takich predyspozycji (organizacyjnych) aby ją wypomowa?. Poza tym to nie ta liga, ponieważ głównego serwisu jeszcze nuigdy nie prowadzi?a i d?ugo prowadzi? nie będzie. A skąd wiesz jak Hania się teraz sprawuje skoro Wydarze? nie oglądasz - przecie? pora Ci nie pasi. A Pochanke to niby nie wypromowana na się? poprzez degradacj? innych? Mą? kim niby jest?
Tak, ale nie chodzi o to. Przyk?ad Hani pokazuje, że z ka?dego można zrobi? gwiazd? - nawet z J?drzejowskiej. I gdyby to ona prowadzi?a główne Wydarzenia i by?yby "Wydarzenia z Anną J?drzejowska" równie? by?aby gwiazdą. A poziom się nie liczy. pochanke wypromowana przez degradacj? innych? Nie, nie, nie. To pe?na profesjonalistka. Dostała a? 3 Wiktory. Jestem przekonany, ze gdyby jej mą? nie by? tym kim jest rónie?zasz?aby bardzo wysoko, cho? np. niekoniecznie w TVN. Fakty z J. Pochanke oglada si?bardzo ciekawie - nie można usną?. Komentarze ma trafne, jest znakomitą publicystką, co pokazuje w Magazynie 24 Godziny. Gwiazdą by?ą ju?za czasów niszowej TVN24! Hania za czasów Dziennika TV4 gwiazdą nie była.

Faustus - jeśli chodzi o Redo, to moz? dobrą publicystką nie jest, ale w newsach radzi sobie bardzo dobrze. Gdyby była automatem to by?aby pe?na wpadek (patrz: Wysocka, Kajdanowicz, J?drzejowska). Tak - nie wpisa?em Grassa - wyrobi? się i dla wielu nie jest już automatem. feralny Or?osiowski dzień, w któym by? jak automat, czytajac jak leci nie to co trzeba pomijam, bo zaraz bym tu bana dosta?. :twisted:

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: michal » (wt) 19 lip 2005, 10:25

Marcin pisze:Tak, ale nie chodzi o to. Przyk?ad Hani pokazuje, że z ka?dego można zrobi? gwiazd? - nawet z J?drzejowskiej. I gdyby to ona prowadzi?a główne Wydarzenia i by?yby "Wydarzenia z Anną J?drzejowska" równie? by?aby gwiazdą. A poziom się nie liczy.


Nie wiem jak teraz sobie radzi J?drzejowska, bo nie mam TVN 24, ale raczej jest krytykowana przez Was. Poza tym pewnie 90% spo?ecze?stwa nie wie kto to jest. Natomiast Smoktunowicz była wcześniej prezenterką TVP1, wieloletnią i chyba najpopularniejszą prezenterką Teleexpressu ostatnich lat i na pewno po?owa spo?ecze?stwa jeszcze przed Wydarzeniami wiedziała kto to jest. Teraz to znajomoś? si?ga pewnie 100%. To już jest wieloletnia marka Marcinie.

Marcin pisze:
pochanke wypromowana przez degradacj? innych? Nie, nie, nie. To pe?na profesjonalistka. Dostała a? 3 Wiktory. Jestem przekonany, ze gdyby jej mą? nie by? tym kim jest rónie?zasz?aby bardzo wysoko, cho? np. niekoniecznie w TVN. Fakty z J. Pochanke oglada si?bardzo ciekawie - nie można usną?. Komentarze ma trafne, jest znakomitą publicystką, co pokazuje w Magazynie 24 Godziny. Gwiazdą by?ą ju?za czasów niszowej TVN24!


Pochanke jest rzeczywiście dobrą dziennikarką, wygadana itd. ale nie wszystkim się podoba jej agresywny styl. Podpad?a mi wielokrotnie i na razie się do niej zrazi?em i z regu?y nie oglądam Faktów z jej udzia?em. Ta dynamicznoś? serwisu bierze sie w?aśnie z drapiezności tematycznej i komentarzy pod publiczk? - aby zaszkowa?, zbulwersowa?, czyli taki tabloid. Ten "kretyn" w zesz?ym tygodniu wg mnie nie przystawa?. A Wiktory to w sumie to nie wiem jak liczy?, bo jeśli te nagrody są faktycznie dzielone są tak, że z ka?dej stacji musi coś przypaś?, to nie dziwota, że dostawa?a je Pochanke jako zdecydowanie wyróżniająca się. Nie wiem dlaczego tak jedziesz po Hance, a jednocześnie tak wywy?szasz Redo i Werner. Chyba za bardzo się sugerujesz miejscem ich zatrudnienia, ewentualnie zaślepia uroda tej pierwszej.


Marcin pisze:
Hania za czasów Dziennika TV4 gwiazdą nie była.


Bo TV4 to jest drugoligowa stacja i Dziennik też nie by? nigdy jej kluczowym programem. W Teleexpressie była najbardziej popularna bo tam była widownia. Utrzyma?a się wiele lat, bo po prostu była dobra. Przyk?ad Urszuli Boruch czy Patrycji Hryniewicz-Nowak jest dowodem na to, że nie jest ?atwo się tam utrzyma? jak jest sie cienkim. Wyszy?ska już też była prawie na wylocie.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 19 lip 2005, 10:56

"Automatycznoś?" prezentera nie świadczy o ilości wpadek, a o "mechanicznym" czytaniu informacji. W?aśnie taka jest Patrycja Redo. I chwa?a Walterowi za to, że tak rzadko pokazują ją na antenie TVN24. K?opoty z zadawaniem pyta? świadczą natomiast o niskiej inteligencji. Proponuj? większą liczb? lektur, może to jej pomo?e...
A co do jej urody - có? to poj?cie wzgl?dne. Moim zdaniem pani R. mogłaby śmiało rywalizowa? z Arnoldem Schwarzenegge'rem w konkursie na najbardziej kwadratowy podbródek. Naprawd? zero kobiecości! ZERO!!!!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: michal » (wt) 19 lip 2005, 11:07

doktorfaustus1 pisze:A co do jej urody - có? to poj?cie wzgl?dne. Moim zdaniem pani R. mogłaby śmiało rywalizowa? z Arnoldem Schwarzenegge'rem w konkursie na najbardziej kwadratowy podbródek. [/b][/color] Naprawd? zero kobiecości! ZERO!!!!
O gustach się nie dyskutuje, wiem, że jej nie lubisz i Ci się nie podoba, ale mógłbyś się powstrzyma? od tego typu uwag. Są wyjątkowo z?ośliwe i przykre - w odbiorze i dla niej jakby to przypadkiem przeczyta?a.

http://www.barometr.pl/sonda.php/O_SONDA/1650560
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 19 lip 2005, 11:15

Michale wyra?nie napisa?em, że uroda to poj?cie wzgl?dne. Jednak tak jak i Ty mam prawo do wyra?ania swoich opini.
Tym bardziej, że rok temu w Elle widzia?em jej zdj?cie bez makija?u i w rozpuszczonych w?osach. Wyglądała dobrze. Dlaczego więc tak ?le prezentuje się na wizji? H?? Czy?by w TVN oszcz?dzali na stylistach?

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Marcin » (wt) 19 lip 2005, 11:27

doktorfaustus1 pisze:"Automatycznoś?" prezentera nie świadczy o ilości wpadek, a o "mechanicznym" czytaniu informacji. W?aśnie taka jest Patrycja Redo. I chwa?a Walterowi za to, że tak rzadko pokazują ją na antenie TVN24. K?opoty z zadawaniem pyta? świadczą natomiast o niskiej inteligencji. Proponuj? większą liczb? lektur, może to jej pomo?e...
A co do jej urody - có? to poj?cie wzgl?dne. Moim zdaniem pani R. mogłaby śmiało rywalizowa? z Arnoldem Schwarzenegge'rem w konkursie na najbardziej kwadratowy podbródek. Naprawd? zero kobiecości! ZERO!!!!
Widzisz - ja się nie zgadzam ani z jej mechanicznością (dlaczego niby tak uwa?asz - chyba nie na podstawie wywiadów - publicystyka, a informacja to co innego). Nie zgadzam się równie? z brakiem jej urody - jest bardzo ?adna.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 19 lip 2005, 12:20

Marcinie moim zdaniem P. Redo "mechanicznie" czyta informacjie - co kilka minut dodając nie wiadomo w jakim celu "OGLADAJ? PA?STWO FAKTY (mam dobrą pami?? i nikt mi nie musi przypominac co oglądam.) Natomiast wywiady to już inna sprawa - nie b?d? się powtarza?.

Michale - masz racj?, może i przesadzi?em z tym porównaniem, ale mimo wszytko Patrycja Redo ma u mnie niskie oceny i bynajmniej nie dlatego, że jej nie lubi?. Nie lubi? też Gawryluk ale potrafi? doceni? jej prac?.

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Marcin » (wt) 19 lip 2005, 12:28

Pochanke, Rymanowski, Kajdanowicz też przypominają, że oglądamy Fakty. Oni wszyscy też są w zwiazku z tym automatami. Gratuluj?. Co ciekawe, gdy ogląam Fakty to nie ddostrzegam czegoś takiego u Patrycji Redo. Przypomina co najwy?ej raz, a i to mi się specjalnei w pami?ci nie zapisa?o - w przeciwie?stwie do w/w trójki! :twisted:

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 19 lip 2005, 12:38

Marcinie wymieniona przez Ciebie trójka prowadzi główne wydanie Faktów, oglądane przez oko?o 2 miliony widzów. W tym przypadku mogą zabawi? się w takie ameryka?skie "You are watching CNN".
Natomiast kompletnie nie rozumiem dlaczego w wydaniu popo?udniowym nastawionym na szybki przekaz informacji ekipa Faktów uprawia taki blichtr. Dodaj do tego jazdy kranem kamerowym w środku programu i już mamy przerost formy nad treścią. Czy oni mają za dużo wolnego czasu? Dlaczego w ?adnym wydaniu \\` o 8.00, 12.00 i 15.00 prezenterzy nie informują w po?owie programu widzów, że w?aśnie oglądają Wiadomości? A może oglądając TVN o 16.45 powinnienem uszczypną? się kilka razy w r?k? aby byc pewnym, że to na pewno Fakty? Moim zdaniem takie has?a w krótkim programie informacyjnym to jedno wielkie pustos?owie, nastawione na tani efekt. Przy okazji świetnie pasują do Patrycji Redo, która najprawdopodobniej myśli, że dziennikarstwo informacyjne polega na robieniu powa?nej miny, udawaniu sztywniaka etc.
Moim zdaniem to tylko pozory dziennikarstwa....

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Marcin » (wt) 19 lip 2005, 16:45

W zadnym z popo?udniowych, po?udniowych, czy porannych wyda? Wiadomości nie ma lotów kamerowych, bo są zbyt krótkie. Wiadomości popołudniowe trwają ok. 8 minut, a Fakty popo?udniwe 2 razy d?u?ej, więc czas jednak jest. A ja jak już pisa?em - nie przypominam sobie, ?eby Patrycja Redo, czy Anita Werner w Faktach o 16:45 przypomina?a co ogląamy. Chyba coś Ci się pomyli?o z czasów Lisa, gdy Redo prowadzi?a główne w weekendy. Oglądam prawie ka?dy odcinek Faktów popo?udniowych (jak widać Ty raczej nie) i nie zanotowa?em tego typu przypomnie?. Tymbardziej, że takie przypomnienia stosuje się podczas śródszpanu, a takowego w popo?udniowych nie ma. Wi?c niby kiedy miałaby przypomina?? Chyba nie podczas zapowiedzi któregoś z materiałów, bo brzmia?oby to idiotycznie i wy?apa?bym to. A zupe?nie ?enujące jest, że stwierdzasz, że robi to co 5 minut. Po za tym takie przypomnienie nie może świadczy? o automatyzacji. Wymyśl prosz? coś lepszego i bardziej "FAKTYcznego".

ODPOWIEDZ