Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Magda Sakowska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#46

Post autor: pchla » (wt) 21 sie 2007, 7:52

Dżasta pisze:Przypomniało mi się właśnie, że kiedy Małgorzata Telmińska wróciła do pracy po urodzeniu dziecka, to przez trzy tygodnie nie schodziła z wizji. :>
Pamiętam to. Małgosia wróciła w pełni sił i z nową energią. Mam nadzieje, że powrót Magdy będzie równie mocny.
Dżasta pisze:Ciekawe czy z Madzią będzie podobnie? Oby :D Tylko kto się wtedy wychowyaniem jej dzidziusia zajmie? :oo
Może tatuś? Albo jakaś profesjonalna pomoc? Trzymam kciuki żeby Magdzie udało się to wszystko połączyć. Liczę na nią w Dnż i w serwisach porankowych w weekendy. Ciekawa jestem jej duetu z Kuźniarem ;) Poza tym jak będzie serwisowała w jego Porankach to dużo się dowiemy. Wiadomo Kuźniar nie przejmuje się dyskrecją. ;)

kot
Chipsy przyszły
Posty: 27
Rejestracja: (pn) 20 sie 2007, 14:59

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#47

Post autor: kot » (wt) 21 sie 2007, 9:28

:D :D

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#48

Post autor: pchla » (wt) 21 sie 2007, 15:58

kot pisze::D :D
Kot może trochę bardziej wylewnie? Chociaż Twój wpis jest bardzo wymowny :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#49

Post autor: Dżasta » (wt) 21 sie 2007, 20:43

pchla pisze:
Dżasta pisze:Ciekawe czy z Madzią będzie podobnie? Oby :D Tylko kto się wtedy wychowyaniem jej dzidziusia zajmie? :oo
Może tatuś? Albo jakaś profesjonalna pomoc? Trzymam kciuki żeby Magdzie udało się to wszystko połączyć. Liczę na nią w Dnż i w serwisach porankowych w weekendy. Ciekawa jestem jej duetu z Kuźniarem ;) Poza tym jak będzie serwisowała w jego Porankach to dużo się dowiemy. Wiadomo Kuźniar nie przejmuje się dyskrecją. ;)
Może być zabawnie, wszak ojciec Madzinego dziecka też tvnowiec. ;-) Madzia w serwisach o Poranku, tatuś w tym samym Poranku dzierżący kamerę, a między nimi Kuźniar. :oo Oj!!! Działoby się działo. :mrgreen::
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#50

Post autor: pchla » (śr) 22 sie 2007, 8:07

Dżasta pisze:Może być zabawnie, wszak ojciec Madzinego dziecka też tvnowiec. ;-) Madzia w serwisach o Poranku, tatuś w tym samym Poranku dzierżący kamerę, a między nimi Kuźniar.
No Kuźniar wygląda mi na uczynnego człowieka pomimo diabolicznego poczucia humoru, więc ma wszelkie predyspozycje do stania się zawodowym nianiem. I myślę, że w trójkę poradzą sobie z jednym malutkim chłopcem. :smiech: Zawsze mogą jeszcze podrzucić go zaprawionemu ojcu Łukasikowskiemu. On zaprawiony w bojach.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#51

Post autor: Dżasta » (śr) 22 sie 2007, 21:26

pchla pisze: No Kuźniar wygląda mi na uczynnego człowieka pomimo diabolicznego poczucia humoru, więc ma wszelkie predyspozycje do stania się zawodowym nianiem. I myślę, że w trójkę poradzą sobie z jednym malutkim chłopcem. :smiech:
A mnie się wydaje, że Kuźniar jest tylko mocny w gębie i to zadanie by go przerosło. :x
pchla pisze:Zawsze mogą jeszcze podrzucić go zaprawionemu ojcu Łukasikowskiemu. On zaprawiony w bojach.
Nie wiadomo jak to jest z tą zaprawą. Czy tak zapracowany człowiek znajduje czas na wychowywanie dzieci? :roll:
A tak w ogóle zauważyłam, że my wspominamy o Pawle w wątkach nie jemu poświęconych. :x To chyba nieładnie z naszej strony? Ale cóż poradzić, kiedy on wszędzie tak pięknie się wpasowuje. :P
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#52

Post autor: pchla » (czw) 23 sie 2007, 7:40

A mnie się wydaje, że Kuźniar jest tylko mocny w gębie i to zadanie by go przerosło. :x
Będzie mógł tego dowieść.
Dżasta pisze:Nie wiadomo jak to jest z tą zaprawą. Czy tak zapracowany człowiek znajduje czas na wychowywanie dzieci? :roll:
Ja myślę, że Paweł jest bardzo dobrym tatą. Często tak jest, że rodzice, którzy mają mało czasu jeżeli już mają okazję pobyć z dzieciakami to robią to niezwykle efektywnie, a liczy się jakość, a nie ilość.
Dżasta pisze:To chyba nieładnie z naszej strony? Ale cóż poradzić, kiedy on wszędzie tak pięknie się wpasowuje. :P
Ale Paweł jest w wątku Magdy jak najbardziej na miejscu. Oboje są reporterami politycznymi, jednymi z lepszych, oboje mają dzieci i muszą godzić pracę z wychowaniem, oboje są prezenterami. :P

A wracając do Magdy to mam nadzieje, że podobnie jak Małgorzacie Telmińskiej i wcześniej Katarzynie Łastowieckiej wszystko uda jej się pięknie pogodzić i nikt na tym nie straci. Ani malutki Iwo, ani widzowie, ani Magda-mama, ani Magda-dziennikarka.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#53

Post autor: Dżasta » (wt) 02 paź 2007, 19:00

Chyba mamy wielki powrót mamuśki :D Widziałam ją dziś kręcącą się po studio. Wiem, że nie tylko ja ją rozpoznałam więc to chyba nie złudzenie ;-) Jednak czy owoce tego kręcenia się można było już gdzieś podziwiać nie wiem :roll:
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#54

Post autor: pchla » (wt) 02 paź 2007, 19:23

Dopiero teraz wróciłam i nie wiem czy Madzia już się pojawiła bardziej oficjalnie. Ale mam nadzieje, że weekendowe serwisy mamy zapewnione :) Pracująca Mama- to brzmi dumnie :)
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#55

Post autor: Dżasta » (wt) 02 paź 2007, 21:38

pchla pisze:Dopiero teraz wróciłam i nie wiem czy Madzia już się pojawiła bardziej oficjalnie.
Ja też nic nie wiem, gdyż po 16:00 zakończyłam oglądanie tvn24, ale siora oglądała Polska I świat i twierdzi, że tam nie było Madzi materiału.
Ale mam nadzieje, że weekendowe serwisy mamy zapewnione :) Pracująca Mama- to brzmi dumnie :)
Oby nie podzieliła losu pewnego pracującego Taty :roll: Eeee, Madzi to raczej nie grozi ;-)
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#56

Post autor: pchla » (śr) 03 paź 2007, 8:37

Dżasta pisze:Ja też nic nie wiem, gdyż po 16:00 zakończyłam oglądanie tvn24, ale siora oglądała Polska I świat i twierdzi, że tam nie było Madzi materiału.
Czyli nadal się asymiluje :) Muszę dzisiaj wypatrywać jej znowu za plecami kolegów. Może tym razem z Pawłem utnie sobie pogawędkę.
Oby nie podzieliła losu pewnego pracującego Taty :roll: Eeee, Madzi to raczej nie grozi ;-)
No nie wiem. Po tym incydencie z Pawłem jestem gotowa na wszystko. Pozostaje tylko mieć nadzieje. I czekać.
Samotny biały żagiel ;(

Awatar użytkownika
Dżasta
Niezły jeden
Posty: 1139
Rejestracja: (czw) 26 paź 2006, 20:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#57

Post autor: Dżasta » (śr) 03 paź 2007, 12:07

pchla pisze: Czyli nadal się asymiluje :) Muszę dzisiaj wypatrywać jej znowu za plecami kolegów. Może tym razem z Pawłem utnie sobie pogawędkę.
Widziałam Pawła, ale Madzi to chyba koło niego niezlokalizowałam :roll:
pchla pisze:
Oby nie podzieliła losu pewnego pracującego Taty :roll: Eeee, Madzi to raczej nie grozi ;-)
No nie wiem. Po tym incydencie z Pawłem jestem gotowa na wszystko. Pozostaje tylko mieć nadzieje. I czekać.
O Madzię-prezenterkę możemy być spokojni ;-)
:( :( :(

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#58

Post autor: pchla » (śr) 03 paź 2007, 12:27

Dżasta pisze:Widziałam Pawła, ale Madzi to chyba koło niego niezlokalizowałam :roll:
A ja nie widziałam niestety ani jednego ani drugiego :) Czyli Paweł będzie miał materiał, a Magda się leni :)
Dżasta pisze:O Madzię-prezenterkę możemy być spokojni ;-)
Chyba uwierzę :) Bo te słowa bardzo mnie cieszą. :)

9 października=WIELKI POWRÓT Magdy do pracy :) Wielki powrót i to od razu do DnŻ i z nową fryzurą :)
Samotny biały żagiel ;(

kot
Chipsy przyszły
Posty: 27
Rejestracja: (pn) 20 sie 2007, 14:59

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#59

Post autor: kot » (wt) 09 paź 2007, 17:40

Czy nikt jeszcze nie widział, że Magda wróciła :D
Była dziś cały DnŻ :jupi: :jupi:

pchla
Niezły jeden
Posty: 1160
Rejestracja: (sob) 24 mar 2007, 8:59
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#60

Post autor: pchla » (wt) 09 paź 2007, 18:46

kot pisze:Czy nikt jeszcze nie widział, że Magda wróciła :D
Była dziś cały DnŻ :jupi: :jupi:
Kocie przecież dopisałam powyżej, że zlokalizowałam Madzie w DnŻ :) Wróciła odmieniona i w świetnej formie. Jak na tak długą przerwę świetnie radziła sobie w serwisach i nie straciła nic z dawnego pazura :)
Samotny biały żagiel ;(

ODPOWIEDZ