Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Echa Dnia

Jesteś u siebie! Kanał wspólny 16 ośrodków regionalnych, z pasmami lokalnymi.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Echa Dnia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: michal » (wt) 17 paź 2006, 21:45

Dziś po raz 1000. wyemitowali Echa Dnia. Prowadził Zakrocki, który po przekazaniu tej informacji powiedział "sami państwo widza jak ten czas leci". Na zakończenie kilka razy wspominał jeszcze o tym jubileuszu, w nawiązaniu do tego zadał ostatni pytanie Filipkowi jak sobie wyobraża swoje działania na stanowisku koordynatora koalicji. No i wtedy pan z SLD zaczął sie miotać i sie przykrzykiwali. Zakrocki powiedział, że ponieważ mamy okragły program to zakończmy go jakoś wyjątkowo mile. Byłem przekonany, że zaraz wejdzie jakaś pani z wielkim tortem i napisem 1000. Tymczasem chodziło o to, żeby znowu na koniec programu jak zwykle się nie żarli, bo atmosfera jak zawsze była wyjątkowo gorąca. :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Echa Dnia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: michal » (czw) 25 sty 2007, 18:19

Program od Nowego Roku przeształcił się w codzienny "Trzeci Wymiar". Zakrockiego już zdążyli wywalić, nie tylko z tego programu, ale chyba z całej TVP. A jeszcze w zeszłym tygodniu go widziałem, a teraz nie ma go już nawet w zwiastunach. Kurczę, tyle lat na antenie... :/

http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=35700

Zakrocki w tygodnikach telewizyjnych jest nadal, ale to jeszcze zrozumiałe. Bo w ostatnich miesiącach zauważyłem, że w prasie telewizyjnej bardzo dużo jest fotek prezenterów Kuriera, Telekuriera, Rozmowy, Gościa Ech Dnia (teraz 3. Wymiar) i opisów do tych programów. Ja mam w domu zawsze Super Express TV, ale dziś widziałem TeleTydzień i tam jets ta sama tendencja. Można tam jeszcze zobaczyć wiec i Boruszczaka, Głowackiego, Osińską, ale także Siezieniewskiego i Motyl, których na antenie nie widać. Fotki te są zrobione w starym ostatnim studiu, ale nawet zdarzają sie takie z pierwszego studia. O Jasie, Lewandowskiej i Rudnika nie ma oczywiscie mowy, żeby były ich fotki.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 25 sty 2007, 18:57

Źle oceniony - bo był prawą ręką Warakomskiej. Źle oceniony bo zrobił bardzo dobre wieczory wyborcze przy wyborach 2005r. Źle oceniony, bo na jego tle ujawniała się miernota pisowskiego zaciągu w TVP.
Ale za Dworaka, a dokładniej mówiąc Grzywaczewskiego, również nie było łatwo.
Pamiętam taką dziwną sytuacje - byłem w centrali TVP, siedziałem na fotelu i oczekiwałem na pracownika, który miał mnie zaporowadzić do archiwum. Nagle do budynku wszedł Zakrocki, zatrzymał się przed bramką, przeżegnał się i poszedł dalej. Nie wiem czemu, nie wiem co on w ogóle robił w gmachu przy Wornicza... Czyżby także za czasów Dworaka ludzie nie mogli być pewni kolejnego dnia? Zresztą pisałem już wam chyba o tym.
Wracając do programu, a raczej do jego scenografii - drażni ów zielony kolor wymieszany z czerwienią. Paskudztwo - powinni coś z tym zrobić i to natychmiast!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: michal » (śr) 09 maja 2007, 22:41

No proszę, co za niespodzianka, dziś Zakrocki poprowadził sobie "Trzeci wymiar" :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Przemek » (czw) 10 maja 2007, 7:40

1) Zakrockiego widziałem jescze w kietniu o ile nie pod koniec marca. Widocznie go Urbański prywrócił. I dobrze ;)

2) Koszmarna jest nowa czołówka 3W.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 10 maja 2007, 14:49

A mnie trochę razi ta wszechobecna biel. Oczywiście obecna scenografia 3 wymiaru jest o niebo lepsza od poprzedniej, ale to jeszcze nie to. wszytsko powinno być tak dopracowane i dopieszczone jak w studiu Wiadomości :)

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: michal » (pt) 11 maja 2007, 1:49

Czołówka jest beznadziejna. Lepsze było to co przedtem. Skromniej, ale jakoś sensowniej. Takie stopniowe odnawianie nie jest dobre i sprawdziło się jedynie w przypadku studia. Teraz jak nowa czołówka, to powinna być i muzyka, która też nie jest obecnie rewelacyjna.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ