Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Wiadomości - sprawy bieżące

Sztandarowy serwis telewizyjnej Jedynki. Główne wydanie codziennie o 19:30.
Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1021

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 31 paź 2006, 19:10

Nie widziałem jeszcze zbyt wielu wydań z Małgorzatą Wyszyńską, ale chyba rzeczywiście nie trafili z mająca poprawić wizerunek programu blond prezenterką. dajmy jej jeszcze czas - musi przyzywyczaić się do chararkteru Wiadomości. Wierzę, że ona się tam odnajdzie.

emilka
Chipsy przyszły
Posty: 18
Rejestracja: (pn) 09 paź 2006, 21:29

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1022

Post autor: emilka » (wt) 31 paź 2006, 20:09

Ona nie musi sie tam odnajdywać, to oni w Wiadomościach powinni zmienic styl napuszonego czytania. Uwazam, że jest naturalna i swietnie sie nadaje do tego programu. Wyglada lepiej w tej scenografii niz w Teleexpresie. Leskiewicz jest beznadziejny Goska lepsza od niego. Ale jak to z blondynkami bywa jedni je lubią drudzy nie...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1023

Post autor: michal » (pt) 17 lis 2006, 15:11

Nie ma dziś Wiadomości o 15:00, ponieważ w całej TVP jest awaria prądu. Poinformował o tym Grzegorz Miśtal. Nadawane są na TVP1 piosenki (o hospicjach, Various Manx z Otylią Jędrzejczak) oraz wiele zwiastunów TVP1 czy charytatywnych. Na TVP2 ciągle lecą jakieś reklamy - już przez 10 minut, ale już się zaczął serial Dr Queen, na TVP3 był sejm teraz nie mam nic - to znaczy jest katowicka plansza - "Przepraszamy za usterki" i że "usterki poza ośrodkiem TV Katowice".
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1024

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 17 lis 2006, 15:16

Buchachachachacha To Polast zemścił się za obrzucenie błotem ich szefa i przeciął Bronkowi kabelki :x

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1025

Post autor: Przemek » (pt) 17 lis 2006, 15:22

W TVP3Lublin jest "Przperaszamy - brak sygnału z satelity cyfrowego"

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1026

Post autor: michal » (pt) 17 lis 2006, 15:28

W Katowicach nadają własny program - jakieś teledyski. W TVP1 i TVP2 lecą seriale pewnie na generatorach. Miśtal powiedział, że właściwe pozycje będą emitowane jak powróci zasilanie, no ale w końcu LOST jest planowo, więc trochę nieprecyzyjnie się wypowiedział.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1027

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 17 lis 2006, 16:12

Już teraz wiadomo, że była to poważniejsza awaria, w wyniku której cześć Warszawy (w tym TVP) zostały pozbawione prądu.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1028

Post autor: Ania » (czw) 23 lis 2006, 10:30

Ponoć wczoraj w PiSmościach podali iż TVP ma zamiar przekazac rodzinom ofiar w Halembie 1.000.000 zł ???

A ja się pytam jakim prawem ? Rozumiem że te pieniądze zostaną uszczknięte z wypłat prezesa Dziksteina i innych pracowników. No bo chyba nie z abonamentu ???
Cały czas jęczą ze tak mało ludzi płaci i takie mają problemy z zebraniem kasy na różne programy a tu proszę - jest....

Jeżeli ta kasa pójdzie z abonamentu to to jest jawny skandal. Nie sądze aby każdy kto płaci abonament w polsce miał ochote ta akcje wesprzeć. Jeżeli będe chciała wesprzeć tych ludzi to wyślę sms na Caritas, a nie żeby ktoś to robił za mnie.

Ja rozumiem że to jest okropna tragedia i współuczje rodzinom ofiar, tylko że jak zawsze przy takiej okazji mamy równych i równiejszych.
Wczoraj zmarła mama mojej koleżanki. Jak rozumiem ona również otrzyma takowe wsparcie do TVP ???

Bo ja nie widzę różnicy pomiedzy jedną śmiercią a 2 ga.
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1029

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 23 lis 2006, 14:24

Nie z abonamentu, a z działalności komercyjnej. Tj. TVP nie zrezygnowała z reklam, ale postanowiła, że jakiś ułamek wpływów od reklamodawców da rodzinom ofiar. Jakiś czas temu takie akcje prowadzil Polsat - chyba po tragedii w Katowicach/Chorzowie

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1030

Post autor: Ania » (czw) 23 lis 2006, 14:59

POlsat to stacja komercyjna - wolnoć tomku w swoim domku :]
TVP to folwark publiczny :P

No jeżeli z reklam to dobrze... choć też nie powinni potem jęczeć że mają mało... i nie mają na produkcje :]
^@^
Obrazek

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1031

Post autor: And » (pt) 24 lis 2006, 22:51

Obrazek Obrazek

No nie no, to już przegięcie. Takie plansze (1) są dzisiaj pokazywane w TVP3 przed każdą reklamą :/ Podejrzewam, że w innych stacjach też, bo ta druga jest z Jedynki, chociaż widziałem ją tylko raz (po Teleexpressie), ale później już nie oglądałem.
Niech wszyscy wiedzą jaki to TVP ma gest :/ Z reklam, nie z reklam, ale pan prezes by mógł przekazać na ten cel swoją dzienną gażę. Akurat by wyszło tyle samo :/
Z drugiej strony 1 mln to strasznie mało. Kiedyś czytałem, że tyle tvn zarabiał z jednego bloku podczas Big Brothera. A może z 3 bloków w czasie jednego odcinka? No w każdym razie to grosze, więc juz by się tak mogli nie chwalić :/

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1032

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 25 lis 2006, 10:03

Moim zdaniem oni próbują w ten sposób usprawiedliwić się przed widzami, że w tym czasie w ogółe puszczają reklamy.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1033

Post autor: Ania » (ndz) 26 lis 2006, 10:31

W tvn 24 też takowe plansze są... A Polkicz też dał kasę . Wogole dziwie się że nie jest tak jak w zeszłym roku przy okazji hali...

czyli Kto da więcej...
^@^
Obrazek

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1034

Post autor: Martin » (ndz) 26 lis 2006, 15:49

Smutno to mówić, ale okazuje się, że rodzinom górników, którzy zginęli na Halembie, bardzo się ta śmierć opłaciła. :what: :]

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1035

Post autor: michal » (czw) 30 lis 2006, 1:28

W jednym z wydań żałobnych (było to wydanie o godz. 8:00) Leśkiewicz zapowiedział Joannę Kurek (TV Katowice), która była w Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego w Bytomiu, jako Joannę Kurowską. Ta z nerwów i zdegustowania aż zamknęła na kilka sekund oczy i widac było podczas zadawania pytania przez Leśkiewicza, że wyprowadziło ją to z równowagi. Ja w sumie tę reporterkę średnio kojarzę (choć dziś skojarzyłem ją z materiałem w Aktualnościach), ale wiedziałem, że Leśkiewicz się machnął, bo podobne łaczena były już w Kurierze o 7:30. Podpis był dobry w Wiadomościach był dobry, a na koniec powiedział już jej nazwisko dobrze, ale nie przeprosił.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ