Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Audycje, których już nie ma...

Rozmowy, które nie mieszczą się w powyższych forach.
thomi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: thomi » (pt) 28 lip 2006, 13:43

Ania pisze:Tak na poważnie to ja przestałam oglądać ten program w momencie kiedy przestali puszczać produkcje zagranicze :]
Szczerze mówiąc wolałem ten program we wcześniejszej wersji (wtedy p.t. "Dozwolone od lat 40"), nadawane jeszcze z Telewizji Gdańsk. Sceneria (przez szybę sopockiego Grand Hotelu było widać plażę i morze) oraz goście - polscy wykonawcy + odkurzone z archiwów teledyski, tworzyły fajny klimat.

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: Poland » (wt) 22 sie 2006, 7:45

Fajna była również lista 30 ton szkoda że jej już nie ma ;(
Poland - Aktywnie najlepszy

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: Martin » (wt) 22 sie 2006, 9:17

No właśnie, powinna być jakaś lista przebojów. Obecnie niestety już nigdzie nie ma. :( :/ Swego czasu 30 Ton, oglądałem co tydzień. :P

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: Poland » (wt) 22 sie 2006, 18:23

Może by tak Hity na czasie dać też jako listę przebojów ?
Poland - Aktywnie najlepszy

enki1975
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (pn) 28 mar 2005, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: enki1975 » (wt) 22 sie 2006, 23:58

Zapomnijecie o liscie przebojow w publicznej TV no chyba ze liste bedzie wygrywaly przeboje Jaroslawa K .Wogole zapomnijcie na dlugo o rozrywce z czasow Niny T .Nadchodzi czas nachalnej propagandy rzadowej kto nie wie jak to wyglada niech sobie ogladnie kroniki filmowe z lat 46-56

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: Ania » (śr) 04 paź 2006, 16:58

No proszę świetna wiadomość :D

Domowe Przedszkole wraca :D
Od początku października - po sześciu latach nieobecności w telewizji - dzieci mogą dowiedzieć się 'Gdzie jest słonko, kiedy śpi'.


Telewizja Polska wznowiła od 3 października emisję programu Domowe Przedszkole. Jest to część tygodniowego pasma dla dzieci nadawanego o godzinie 9:30. Oprócz emitowanego we wtorki i czwartki Domowego Przedszkola przeznaczone dla dzieci poranne programy to: w poniedziałek „Budzik” i jego kocia telewizja; w środę „Domisie” będące rodzajem teatrzyku dla dzieci; w piątek: „Przygody Jedyneczki” – lalki zwiedzającej świat.

„Domowe Przedszkole powstało z myślą o wyrównywaniu szans dzieciom, które nie muszą lub nie mogą chodzić do przedszkola. Szczególnie dotyczy to dzieci z małych miejscowości i wsi.” - mówi nam Justyna Karnowska Kierownik Redakcji Audycji Dziecięch, Młodzieżowych i Edukacyjnych Telewizji Polskiej. Właśnie dla tych dzieci do Domowego Przedszkola dołączony jest również cykl uczący języka angielskiego – „Lippy and Messy”.

Formuła programu nie zmieniła się zbytnio od tej sprzed zakończenia emisji sześć lat temu. Program prowadzą na zmianę wybrane w castingu cztery przedszkolanki. Obecne w studio przedszkolaki po świecie oprowadza krasnal Hałabała opowiadając o przyrodzie, miejscach ludziach i zwyczajach. W listopadzie do krasnala dołączy Myszka Franciszka.

- Dzieci wraz paniami czytają książki, oglądają teatrzyki kukiełkowe, rozwiązują zadania matematyczne, poznają świat przyrody, odwiedzają muzea i miejsca pamięci narodowej, uczą się, kiedy mówić dziękuję, przepraszam i proszę. Domowe Przedszkole ma być pomocne rodzicom w wychowywaniu i edukacji ich dzieci. Te biorące udział w programie są przeciętnie rozwinięte, reprezentatywne dla swojej grupy wiekowej. Autorom zależy, bowiem, by dziecko przed telewizorem miało świadomość, że nie jest niczym złym pomylić się, zapomnieć, nie wiedzieć, i wszystkiego można się nauczyć, jeśli się tylko chce. Propozycje zabaw prezentowane w programie dostępne będą na stronie internetowej programu domoweprzedszkole.tvp.pl ,która w ciągu kilku dni zostanie uruchomiona - opowiada o programie Justyna Karnowska.

Scenografię programu stanowią kolorowe domki w kształcie piernika, trąbki, książki i pędzla.

Autorką programu jest Regina Sawicka, a wśród twórców znalazła się również – Joanna Rumińska, były domowy przedszkolak. Program jest produkcją wewnętrzną Telewizji Polskiej.

„Powrót Domowego Przedszkola spotkał się z ogromnie pozytywnym odzewem. Mieliśmy i ciągle mamy mnóstwo sygnałów, że jest to wytęskniony program przez dużych i małych. Przecież każdy Polak wie "gdzie jest słońce, kiedy śpi, czy wilk zawsze bywa zły”- dodaje Justyna Karnowska.
Mam nadzieję że nie spartolą tego jakimiś unowoczesnieniami :/
Choć biorąc pod uwagę to
Młodzieżowych i Edukacyjnych Telewizji Polskiej. Właśnie dla tych dzieci do Domowego Przedszkola dołączony jest również cykl uczący języka angielskiego – „Lippy and Messy”.
:zly: :/ :? to chyba płonna nadzieja niestety
^@^
Obrazek

peter690

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: peter690 » (ndz) 15 paź 2006, 16:08

Ania pisze: A ziarno akurat tez sie zepsuło na pcozątku był taki fajny ksiądz to go na syberie wysłali :/
Był to ks. Wojciech Drozdowicz.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: TinkiWinki » (wt) 21 sie 2007, 23:13

Czołówka Domowego przedszkola
http://pl.youtube.com/watch?v=KDEl2ErUAM0
Hardcore :x


I co wyrosło z tego dzieciaka http://pl.youtube.com/user/violinfutura

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: Ania » (wt) 28 sie 2007, 19:34

Jak wieść gminna niesie na antenę wraca koło fortuny :D
czołówka genialna Tinki WInki :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: looser106 » (śr) 29 sie 2007, 10:52

kto to będzie oglądał? chyba moja babcia, bo zawsze uwielbiała oglądać "koło". Mogliby dać coś nowego. TVPiS odświeża stare kotlety, jak w Constarze :x
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: viper » (czw) 30 sie 2007, 14:58

O "Kole..." napisał akurat Dziennik. Nie mam tego numeru Dziennika, ale na telestronach TVN zamieszczono tę wiadomość.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: TinkiWinki » (wt) 25 wrz 2007, 23:22

Tyniec będzie nowym prowadzącym Koła fortuny
http://wirtualnemedia.pl/article/250165 ... ny8217.htm
Ktoś wie co teraz porabia Pijanowski? Kiedyś chciał wystartować z kanałem z grami.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: Poland » (ndz) 30 wrz 2007, 7:19

Jego asystentką będzie jakaś Marta przynajmniej tyle mi się udało usłyszeć no i zobaczyć (ładna nawet ta asystentka :]) podczas tego zaproszenia na elminacje.
Poland - Aktywnie najlepszy

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: viper » (ndz) 30 wrz 2007, 17:34

Pani Marta Lewandowska to asystentka dyrektora TVP2. Wybrali właśnie ją, bo jest podobna do asystentki prowadzącego francuskie "Koło" (na tej wersji się wzorują).
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

ODPOWIEDZ