Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Lo?a prasowa

Interesujące programy TV komercyjnych.
tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

Lo?a prasowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: tobi » (ndz) 17 kwie 2005, 13:05

Obrazek


Zdecydowa?em się za?o?y? ten wątek ponieważ śledze ten program cho?by z racji zainteresowa? czy studiów i go bardzo popieram. Jednak od d?u?szego czasu w tej samej godzinie tj. mi?dzy 11 a 12 na TVP1 jest SUMMA ZDARZE? cenionego publicysty Jacka ?akowskiego. Od jakiegos czasu co raz cz?ściej przyjmuje on tą samą forme jak Lo?a tj. są zapraszani inni dziennikarze i ludzie mediów komentujący wydarzenia polityczne kraju. Wcześniej byli to głównie politycy. Cho?by dziś jednym z gości była Pani Janka Paradowska, do niedawna najcz?stszy goś? LO?Y TVN24 teraz u redakcyjnego kolegi Jacka.
Dziwi mnie jeszcze jedno-postawa TVP. LO?A nadawana była wcześniej, tj prawie od za?o?enia stacji i zawsze o tej smamej porze i nadawana zawsze na żywo. Z SUMM? bywa różnie. Pora początkowo była 13 póŸniej okolice 15 a teraz jednocześnie z LO?A. Dla uwa?nego i zaintersowanego widza pozostaje nic innego jak śl?czenie przy odbiornikach i czekanie na powt na POLONII, które chocia? tam są o sta?ej porze. Ja cz?ściej wybieram rezygnacje.


Obrazek
Ostatnio zmieniony (wt) 03 maja 2005, 0:49 przez tobi, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 17 kwie 2005, 13:25

Z tego co wiem TVN24 w pewnym momecnie przesta? zaprasza? Janin? Paradowską. Ju? dawno jej tam nie widzia?em - może pani ?aszcz jej nie lubi?

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: tobi » (ndz) 17 kwie 2005, 14:30

Myśle że może pos?uchali się widzów którzy też jej nie lubili. Zazwyczaj Janka zajmowała cały program swoimi wywodami i negowa?a ka?dą teze nie zale?nie od tego przez kogo postawioną. Gdacza?a i gdacze -z tą różnicą tylko, że w programie u kolegi skoro już jej TVN24 nie chce.


Owszem dawno jej nie było, ostatni raz jakieś 3 tygodnie temu. Pojawia się ale raz w m-cu lub rzadziej. I s?usznie. Pani ?aszcz wątpie by jej nie lubi?a, przynajmnej ja takiego wra?enia nie odnosze. Może była ona zapraszana dla zachowania parytetu. Ale jest jeszcze wiele kobiet w prasie i to powa?nej.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 17 kwie 2005, 16:09

Nie sądze drogi Tobi. Przypoinam, że pani Janina zosta?ą Dziennikarzem Roku 2002r. Ceni? jej profesionalizm oraz przede wszystkim trafnoś? komentarzy. Ju? od kilku lat lektur? Polityki rozpoczynam od przekatkowania tygodnika w poszukiwaniu jej tekstów. Praktycznie zaden inny tygodnik w Polsce nei ma tak świetnego dziennikarza. Przy okazji przypominam o du?ej niech?ci do pani Janniny prawicowego środowiska Wprost, oraz Rzepy z Wildstainem na czele.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: tobi » (ndz) 17 kwie 2005, 16:20

doktorfaustus1 pisze:Przy okazji przypominam o du?ej niech?ci do pani Janniny prawicowego środowiska Wprost, oraz Rzepy z Wildstainem na czele.
oczewiście. Bo kto jak kto ale Janka zawsze broni?a rządu i zachwala?a co by on nie zrobi?. Krytka jesli zaistnia?a w jeje ustach to była zawsze w mnijeszości i pozostawa?a w niedomówieniu.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 18 kwie 2005, 15:28

Nie broni?a, a rzetelnie relacjonowa?a. Radz? czytaj dok?adniej jej teksty.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: tobi » (pn) 18 kwie 2005, 21:00

Odkąd Polityka i jej u jej konkurencji ceny wzros?y do 4,5 nie kupuje i czytam to co jest zamieszczane w necie albo podkradam kole?ance, która ma prenumerate.
Ale i tak wybieram LO?E choc przyznaje że jak zaczyna?a gdaka? w TVN24 i zajmowało to jej czasami ok 5-7min to prze?ącza?em na SUMME.
Teraz siaduje ona co raz cz?ściej u kolegi w programie

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: tobi » (ndz) 22 maja 2005, 0:22

JAKI WASZYM ZDANIEM JEST IDEALNY SK??D KOMENTATORÓW W Lo?y...
Tydzien temu pojawiła się po d?uuuugiej przerwie (chodzi?a do kolegi redakcyjnego Jacka ?akowskiego w TVP) Janka Paradowska. Chyba uczya sie tolernacji do poglądó innych i jak sie robi by nie przerywac innnym i nie zape?nia? swoją osobą ca?ości programu :lol: By? z nią Majcherek Stasi?ski i Toeplitz. Szkoda że Majcherek (nagroda w tamtym roku) tak rzadko bywa. Ciekawe od czego to zale?y kto jest gościem programu. Jego spostrze?enia są mi najbli?sze, choc lubie Ziemkiewicza mimo iz jest on prawicowy i konserwatywny często ale i Zarembe. Jego to nawet osobiście w moim mieście gości?em :D

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: tobi » (śr) 16 lis 2005, 23:39

DZiwne, ale na stronie www.tvn24.pl wciąż widnieje że o godzinie 18.30 i 00.32 jest od poniedziałku do piątku Loża prasowa, jednk program o zbliżonej tematyce jednak jest pod inną nazwą i w innym nowo zaimprowizowanym studiu. Program to SKANER POLITYCZNY, gośmi jego są najs łynnijeszy polscy publicyści, komentatorzy, dziennikarze. W Loży zauważyłem e przychodzą ostatnio mniej popularni komentatorzy.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Ania » (czw) 17 lis 2005, 0:39

Ja nie lubię tego programu jak i samej prowadzącej :D
pare tygodni temu sie skusiłam był Passent Wielowieyska Ziemkiewicz i ktoś tam... niestety Ziemkiewicz jest dla mnie niestrawnym bufonem...
A co do godziny na stronie to tam często są błędy
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: tobi » (czw) 17 lis 2005, 10:24

Ania pisze: A co do godziny na stronie to tam często są błędy
i co do nazwy programu o błędnej porze

ODPOWIEDZ