Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Wycieczka do warszawy i fotki :D

Rozmowy, które nie mieszczą się w powyższych forach.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

Wycieczka do warszawy i fotki :D

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (czw) 28 kwie 2005, 20:55

W środe byłam na konkursie z japo?skiego w warszawie przy okazji jak zawsze udałam się na plac powsta?ców aby zrobi? kila Fotek oto rezultat :D

Obrazek
Obrazek

To są chyba okna Newsroomów :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ciekawa sprawa z placu powsta?ców zapodają kuriera i Waramości jak była tam ostatnio na drzwiach była nalepka - Monitor Wiadomości i Kurier (Nie było Wiadomości ) natomiast teraz jest nalepka Waramości i Prosto w oczy :? ( nie ma Kuriera...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 28 kwie 2005, 21:11

Dzi?kujemy Ci Aniu za te zdjęcia. Tak - to są okna newsromów. Na rogu jest redakcja Wiadomości. Jednak szkoda, że nie pos?ucha?aś kole?anki i nie wesz?aś spyta? się czy jest Danka. Nawet gdyby jej nie było miała byś większą szanse spotka? panią Warako?ską i powiedzień jej "Prosto w oczy" co sądzisz o jej pracy. Oczywiście póŸniej musiałabyś bra? nogi za pas i natychmiast ucieka?. Pewnie ten lizus Wysocka nie ods?puje szefowej na krok a przy sobie prowadzi tego gro?nego kunedelka. (Pewniew obawie przed innymi pracownikami TVP... )Podejrzewam, że on mocno gryzie wiec lepiej nie ryzkowa?.
Studio Kuriera to ten sam budynek, ich redkacja jest pi?tro wy?ej. Jakiś rok temu pokazywali Kurier od kuchni.
A zdjecia fajne - jeszcze raz wielkie dzi?ki.
PS nie ma to jak odpowiednia komóra :D

PPS a jak poszed? kkonkurs z japo?skiego?

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Ania » (czw) 28 kwie 2005, 21:23

Co do konkursu z japo?skiego... to lepiej nie porusza? dra?liwych tematów. nagrodą jest wyjazd dla 2 osób na 2 tyg do Japonii na sali osób było 6 :? z czego 2 nie umia?y nic , a ja zmarnowa?am swoją szans? tylko dlatego ze dowiedziałam sie o tym konkursie tydzien wczesniej i nie miałam się jak przygotowa?...

Ale nic moze akurat strzeli?am odpowiedzi ciesze się ze chocia? 1 z nas (byłam z 2 kumpelami ) ma sznse pojecha? :D

A co do fotek to faktycznie lepsze niz w zesz?ym roku :)

Ja sądze ze akurat warako?skiej nawet nie zdą?y?a bym nic powiedzień bo najpierw mi?y pan ochronia? by mnie dopad? :D
hehe nbo tak na pewno Dorotka musi się z tym pieskiem prowadza? bo inaczej inni pracownicy by ją rozszarpali :D

Pewnie chodzą we cztery na bujance 2 Dorotki Kujszczyk i Krygowska jak 4 pancerni i pies :D Blokerki takie :D pe?an ganksterka smyczy na szyji itp... :)

Aha Fasutus jesteś niepoprawny politycznie :twisted: prosze nie mówi? kundel mówi się pies wielorasowy :twisted:
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 28 kwie 2005, 22:44

:oops: :oops: :oops: Jak mog?em. Ju? się poprawiam i obiecuj?, że zamiast s?owa "kundel" b?d? u?ywa? określenia poprawnego politycznie, tj "pies wielorasowy" - :arrow: to tak jak z szamponem - dwa w jednym :D
Jolka P Hanka D i Ma?gośka P pewnie podpad?y tym blokerkom i musiały ucieka?. Wiadomo, że kobiety są gorsze od m??czyzn - tj bardziej wojownicze, zawistne i pami?tliwe. Jak ktoś podpadnie blokerkom z Powsta?ców to mogi?a. Pewnie zaj??y ca?e pi?tro lub część budynku i nie można tam nawet przejś? bez ryzyka dostania po ?bie.

Templar

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Templar » (pt) 29 kwie 2005, 15:24

Zdj?cia robone niedaleko mojego domku ;) Trza było wpaś? :P Na Króewskiej mieszkam ;)

PS. W jakich godzinach byłaś na placu ??

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Ania » (sob) 30 kwie 2005, 14:01

hehe oki Templar nast?pnym razem skorzystam z zaproszenia :)
a byłam w okolicach 19 - 20 ;)
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Ania » (pn) 09 maja 2005, 22:21

Next week znowu jade do Warszawy i oczywiście na plac powsta?ców więc jeśli macie jakieś zamówienia na zdjęcia to zapodajcie :D :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 10 maja 2005, 10:06

Ale? prosze bardzo - jeśli możesz pstryknij kilka fotek jeszcze raz. Acha - tam gdzieś z ty?u, oboko logo WOT powinno by? też logo TAI. Z ch?cią zobaczy?bym taką fotk?. :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Ania » (wt) 10 maja 2005, 19:31

hmmm to może z samego ty?u od parkingu ale tam to sie boj? wejśc bo jak mnie ten mi?y ochronia? capnie to... :D ale zobaczymy co się da zrobi? moze się odwarze blizej wejścia podejś? :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Ania » (ndz) 09 paź 2005, 19:29

Podczas pobytu w wawie jak zwykle porobiłam troche fotek obiektom związanym z telewizją :D

obrazek ponizej specjalnie dla ArO - wejscie do teleexpressu :D
Obrazek

a tu coś dla naszego Faustusa historyka ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony (pn) 10 kwie 2006, 16:32 przez Ania, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Ania » (pn) 10 kwie 2006, 16:24

Obiecana jakieś półtorej roku temu fotka z Dni otwartych TVP :D
Widać gmach na Woronicza i ludzi :x czekającyh w kolejce :)

Więcj fotek w przyszłym tygodniu

Obrazek
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ