Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Agata Tomaszewska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: Grzesioo » (czw) 20 kwie 2006, 15:32

No proszę jak wątek pieknie się rozbudowuje :D
Tylko miesiąc na wizji a już fancluby się zakładają :D
wuj staszek pisze:Pragnie więcej CAPSóW, Grzesioo. ;)
No to już zależy nie tylko odemnie. Bo w tym cały jest ambaras... abym trafił na PANNĘ :D Agate w tv, najlepiej gdyby pojawiała się popołudniami :D

wuj staszek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: wuj staszek » (czw) 20 kwie 2006, 17:07

Grzesioo pisze:Tylko miesiąc na wizji a już fancluby się zakładają :D
Toż to nie byle jaki debiut! Niby po cichu, niby bez wodotrysków, ale powoli... jak lawina. Kamyczek mały potrąci kamyczek większy i lada moment będziemy zasypani! :>
Bo w tym cały jest ambaras... abym trafił na PANNĘ :D Agate w tv, najlepiej gdyby pojawiała się popołudniami :D
I tu mamy podobny problem. Niby już na dobre się przed kamerą zadomowiła, ale jakoś Jej przydybać na żywo nie mogę. Dzisiaj tylko Komolkę w Poznaniu widziałem, no i wspominany już Stary Rynek skąpany w słońcu. A Panny Agaty ni krzty... :(

To info dla wszystkich... jakby ktoś chciał do funclubu... zapraszam. Niedługo to będą kolejki, a karty członkowskie za krocie sprzedawać będzie można.

zdrowia życzę
stachu ;)

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Black Jack » (czw) 20 kwie 2006, 20:56

Grzesioo, to Ty informowałeś Agatę o tym, że jest sławna? :D
Ania pisze:Blacky JESTEM PORPOSTU OBURZONA !!! TWOIM ZACHOWANIEM :x
Anita zostanie natychmiastowo poinformowana :x
I co z tego? :x Anita i tak tego nie przeczyta :x A już na pewno nie odpisze :evil:
Może Agata podziała na mnie jak terapia Anitoodwykowa? :x Zapowiada się obiecująco :P
Ania pisze:Nie dość ze jakieś starania w kierunku Kalczy robisz to jeszcze twierdzisz ze Anita moze się czuć zagrożona :foch:
Już dawno temu postanowiłem skończyć z monotematyzmem :x Pięknie to nazwałaś: samcza niewierność :)
wuj staszek pisze:Black chyba idzie na ilość, nie na jakość. ;)
Czyżbyś miał coś do zarzucenia moim trzem boginiom w kontekście jakości :>
wuj staszek pisze:Pani Agata stoi plecami do rynku, więc z zauważeniem ciężko być może.
Może przyjazny operator wskaże, szepnie Agacie, że ktoś tam na dole chyba do niej pije :smiech:
Ania pisze:Swoją droga nieźle sie nałaziłam kiedyś szukając wejscia do tvn 24 bo do głowy mi nie przyszło ze wejscie jest z 2 strony budynku i patrzyłam od rynku a tam same knajpy
O, dzięki za info o wejściu, może kiedyś udam się w gości :x Ale pewnie przywita mnie Joasia – znając moje szczęście ... :x
Coś mi się zdaje, że Joasia właśnie była na jakimś urlopie, i Agata była niejako w jej zastępstwie :(
Dziś rano myślałem, że to Agata będzie zajmowała się teamtem poznańskim, a tu masz ... Komolka :/
Szkoda ... :/
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: Grzesioo » (czw) 20 kwie 2006, 22:00

Black Jack pisze:Grzesioo, to Ty informowałeś Agatę o tym, że jest sławna? :D
Ja tylko poinformowałem o istnieniu takiego tematu na forum. :]


Czasem aby dobrze zadawać pytania trzeba też na kilka odpowiedzieć ;)

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: Black Jack » (czw) 20 kwie 2006, 22:44

Acha :]

A zaraz, zaraz :> Grzesioo, skąd Ty wiesz, że Agata jest PANNĄ :>
Czyżbyś się gdzieś czegoś dowiadywał? :D
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: Grzesioo » (pt) 21 kwie 2006, 0:09

Black Jack pisze: A zaraz, zaraz :> Grzesioo, skąd Ty wiesz, że Agata jest PANNĄ :>
Czyżbyś się gdzieś czegoś dowiadywał? :D
Łatwo się domyślić że jest panną ;) Zobacz że prawie się nie uśmiecha :D Prawie tak jak Anita.
Tak, kobiety samotne są smutne :x i usychaja jak kwiatek bez wody :D
No wyjatkiem (potwierdzającym regułę :D) jest Ania Kalczyńska, która jest zawsze uśmiechnięta :D

wuj staszek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: wuj staszek » (pt) 21 kwie 2006, 1:50

Black Jack pisze:Może Agata podziała na mnie jak terapia Anitoodwykowa? :x Zapowiada się obiecująco :P
To tak jakby uzależnienie od marihuany leczyć kokainą. :>
Czyżbyś miał coś do zarzucenia moim trzem boginiom w kontekście jakości :>
Anitka Wu.- jeżeli ktoś lubi przytulać kostkę lodu, to nic innego do zarzucenia nie mam. ;) To przecież sztandarowy przykład elelki. W encyklopedii pod hasłem "LL" widnieje Jej zdjęcie. LL=Luksusowa Lodówka ;)

Ania Ka. - tu już tylko subiektywnie popłynąć mogę, że po prostu... "ani ziębi ani grzeje". Jakość? Jaka jakość? :>

Ta Trzecia - w rzeczy samej... bogini. ;)
Coś mi się zdaje, że Joasia właśnie była na jakimś urlopie, i Agata była niejako w jej zastępstwie :(
Jakąś ofiarę całopalną i z dwie dziesiątki czołobicia oraz plucie przez ramię i stukanie w drewno nielakierowane zaraz zastosuję, żeby tylko Twoje słowa proroczymi się nie okazały. Przecie tak być nie może. Ile można te Joasiowe dziurki w nosie oglądać? :)
Dziś rano myślałem, że to Agata będzie zajmowała się teamtem poznańskim, a tu masz ... Komolka :/
Szkoda ... :/
A taki piękny dzień się zapowiadał... Słońce świeciło, rynek pokazywali, nadzieje rosły... i bum... twardy upadek na... Komolkę. ;)
BTW Pani Joasiu... my tylko tak żartujemy. ;)
Grzesioo pisze:Tak, kobiety samotne są smutne i usychaja jak kwiatek bez wody
Z tym dopadającym smutkiem się zgodzę, ale z usychaniem? Toć PANNA Agata mimo profesjonalnej, nieuśmiechniętej minki aż promienieje, kwitnie, oślepia... ;)

z nocnym pozdrowieniem
wuj staszek

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: Black Jack » (pt) 21 kwie 2006, 15:02

wuj staszek pisze:To tak jakby uzależnienie od marihuany leczyć kokainą.
i pewnie skończy się tak, że nie odzwyczaję się od jednej a uzależnię od drugiej :x
wuj staszek pisze: Anitka Wu.- jeżeli ktoś lubi przytulać kostkę lodu, to nic innego do zarzucenia nie mam.To przecież sztandarowy przykład elelki. W encyklopedii pod hasłem "LL" widnieje Jej zdjęcie. LL=Luksusowa Lodówka
A próbowałeś kiedyś trików z kostkami lodu? :P :x Polecam :x :x
:D Jeśli zaś o LL biega, to już Ci spieszę wyjaśnić, że Anita w jednym wywiadów ujawniła, że Luksusowa Lodówka ma przycisk rozmrażanie :lol: :lol: Tylko ciekawe, gdzie ten przycisk się znajduje :> :x
Grzesioo pisze: Tak, kobiety samotne są smutne i usychaja jak kwiatek bez wody :x
Cóż za zasmucająca teoria :( Musimy zatem – jako przedstawiciele płci męskiej, robić wszystko, żeby tych samotnych kobiet było jak najmniej! No proszę ja już trzema się zająłem :x
Grzesioo pisze: Łatwo się domyślić że jest panną ;) Zobacz że prawie się nie uśmiecha :D Prawie tak jak Anita.
A może nieszczęśliwą mężatką, wdową albo rozwódką :> Ta Twoja teoria nie jest najbardziej trafiona ;)
A Anita nawet jak nie była samotna, nie uśmiechała się :P
wuj staszek pisze:Jakąś ofiarę całopalną i z dwie dziesiątki czołobicia oraz plucie przez ramię i stukanie w drewno nielakierowane zaraz zastosuję, żeby tylko Twoje słowa proroczymi się nie okazały. Przecie tak być nie może. Ile można te Joasiowe dziurki w nosie oglądać? :)
Moje słowa bardzo często są proroczymi – zwłaszcza o tej treści, której urealnienia nie chciałbym doświadczyć :? :/ Ale nie samą Joasią Komolką poznańska redakcja tvn24 żyje ... :D
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

wuj staszek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: wuj staszek » (pt) 21 kwie 2006, 16:06

Black Jack pisze:i pewnie skończy się tak, że nie odzwyczaję się od jednej a uzależnię od drugiej :x
najpiękniejsza śmierć... z przedawkowania swojego "drug of choice" :>
Luksusowa Lodówka ma przycisk rozmrażanie :lol: :lol: Tylko ciekawe, gdzie ten przycisk się znajduje :> :x
Poszukiwania zagubionych guzików można przypłacić odmrożeniami. Wszystko więc zależy od determinacji szukającego... i chowającej. :>
Moje słowa bardzo często są proroczymi – zwłaszcza o tej treści, której urealnienia nie chciałbym doświadczyć :? :/
Ja przepowiadam rzadko i rzadko się spełnia... ale życzę sobie co następuje:
- tvn24 podwyżkę Pani Agacie daje
- Pani Agata na szalone zakupy ciuchowe podąża
- Pani Agata w oknie czy w plenerze jak wiosna z uśmiechem przed kamerą śmiga

Obrócił swój czrodziejski pierścień, zamknął oczy i... wierzy. ;)
Ale nie samą Joasią Komolką poznańska redakcja tvn24 żyje ... :D
Nie? Kim? Arturem? :>

pozdrowionka
złośliwy dziś staszek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: Grzesioo » (pt) 21 kwie 2006, 17:13

wuj staszek pisze:- Pani Agata na szalone zakupy ciuchowe podąża
To może niech wzoruje się, chociaż nie, lepiej niech nie wzoruje się na Stolycy :D
Mundurków, czy też jak zauważyła Funcky - szat szlachty z XVII wieku :x w TVN24 już dostatek :D
http://mediasite.boo.pl/forum/viewtopic ... 1075#11075

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: Black Jack » (sob) 22 kwie 2006, 9:05

Och nie, Grzesioo! :x Tylko nie te wdzianka, to już niechaj Agata przy tej jednej marynarce pozostanie :lol:
wuj staszek pisze:
Ale nie samą Joasią Komolką poznańska redakcja tvn24 żyje ... :D
Nie? Kim? Arturem?
Ujjjj :( Zapomniałem, że w Poznaniu jeszcze Artur ... :/ No to trzeba będzie mieć wielkie szczęście, żeby na Agatę trafić :(
wuj staszek pisze:[...]ale życzę sobie co następuje:
- tvn24 podwyżkę Pani Agacie daje
- Pani Agata na szalone zakupy ciuchowe podąża
- Pani Agata w oknie czy w plenerze jak wiosna z uśmiechem przed kamerą śmiga ;)
Dołączyłbym do tych życzeń, ale jako że bardzo ... nieczęsto moje marzenia i życzenia się spełniają, wolę postać obok nich ;)
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

wuj staszek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: wuj staszek » (sob) 22 kwie 2006, 13:19

Grzesioo pisze:lepiej niech nie wzoruje się na Stolycy :D Mundurków, czy też jak zauważyła Funcky - szat szlachty z XVII wieku :x w TVN24 już dostatek :D
NA SZCZĘŚCIE "u nas w Poznaniu" trendu tego nie zauważyłem jeszcze, więc dopóki Pani Agata w swoim mieście zakupy czynić będzie, dopóty o "zamundurkowanie" obawiać się nie będę. :>
Black Jack pisze:to już niechaj Agata przy tej jednej marynarce pozostanie
Na zachodzie słoneczko uderzyło, więc na marynarę i tak za ciepło! Czekam na jakieś bluzeczki, koszule, fifirytka i fatałaszki. :>
Ujjjj Zapomniałem, że w Poznaniu jeszcze Artur ... No to trzeba będzie mieć wielkie szczęście, żeby na Agatę trafić
W Poznaniu jest bodajże czwórka twarze swoje pokazująca, ale o obecność Pani Agaty obawiać się nie możemy. Przecież jasne jak słońce dzisiejsze jest, że tylko Ona ekran rozświetlić wiosennie może. :x

pozdrowionka
staszek

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: Black Jack » (czw) 11 maja 2006, 13:47

Nie ma Anity - jest Agata :jupi:
Znaczy się ... była :(

Ależ ona intrygująca, piękna i czarująca :P
I miała nową marynarkę :smile:
Niestety widziałem ją tylko raz ;( Ale podobno dużo konferencji i briefingów dziś :mad: :/
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

wuj staszek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: wuj staszek » (pt) 12 maja 2006, 17:21

Black Jack pisze:Nie ma Anity - jest Agata :jupi:
Nowa, świeża, zjawiskowa, lepsza :>
Ależ ona intrygująca, piękna i czarująca :P
I miała nową marynarkę :smile:
Rzeczywiście wyglądała jak z bajki! Nie z tej o czarownicy naturalnie, choć zaklęcie jakieś rzucić by mogła. :x
Niestety widziałem ją tylko raz ;( Ale podobno dużo konferencji i briefingów dziś :mad: :/
Ja widziałem dwa razy! Ja widziałem dwa razy! :jupi:
Wdzianko inne, szykowne, podkreślające profesjonalizm i kobiecość zarazem. ;)
Tylko, kurde, ciołki z tvn kołnierzyka Jej nie poprawili i jeden jego koniuszek zupełnie puścił sobie wodze fantazji uzyskując całkowitą autonomię (LEWY, jeżeli się nie mylę). ;)

oby tak dalej...
pozdrawiam
staszek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: Grzesioo » (pt) 12 maja 2006, 17:53

No nie wiem czy dać te capsy bo Agata chyba nie chce rozgłosu, taka tajemnicza i wogóle :D

[hide]ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek[/hide]

Zupełnie nie wiem po co ten kołnierzyk :D Bez kołnierzyka byłoby milej dla oka :x i nie byłoby problemu rzucającego sie w oczy :D.
A obsługa techniczna powinna dostać jakąś nagane za niedopatrzenie :D
Nastepnym razem najlepiej bez kołnierzyków, nie bedzie problemów :D
Ostatnio zmieniony (wt) 16 maja 2006, 11:10 przez Grzesioo, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ