Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVN24 - Agata Tomaszewska

Dziennikarze, gwiazdy i wszyscy inni związani z mediami.
Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

TVN24 - Agata Tomaszewska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Grzesioo » (śr) 12 kwie 2006, 21:15

4 marca pojawiła się na wizji pierwszy raz (prawdopodobnie) Agata Tomaszewska
Wygląda całkiem sympatycznie, niewinnie i skromnie :D Ale marynare to ma chyba jedną :D

[hide]ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek[/hide]
Ostatnio zmieniony (wt) 16 maja 2006, 11:12 przez Grzesioo, łącznie zmieniany 4 razy.

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Martin » (śr) 12 kwie 2006, 22:30

Ta poznańska reporterka miała już dawno debiut. Nieco spóźniony post, ale jednak. Poinformował o tym jako pierwszy - (prawdopodobnie :x ) serwis tvnmaniak.pl

Ps. Black wspominał, że mógł znać tę osobę. Prosił o capsy, już je ma. :cool:

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Grzesioo » (śr) 12 kwie 2006, 23:09

Martin pisze:Ta poznańska reporterka miała już dawno debiut. Nieco spóźniony post, ale jednak. Poinformował o tym jako pierwszy - (prawdopodobnie :x ) serwis tvnmaniak.pl
Nawet wiem skąd wiedzieli o tym debiucie :]
Wiem że miała dawno debiut, nawet napisałem - 4 marca, a wrzuciłem teraz specjalnie dla Blacka :D
Dziwne że najchętniej odwiedzany serwis i forum nie ma żadnych jej zdjęć :x

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Black Jack » (czw) 13 kwie 2006, 10:16

Dziękuję Ci Grzesioo, że się tak o mnie troszczysz :smile:
Fotki niestety wskazują na to, że to nie ta Agata Tomaszewska, którą znałem :/
Ale zapewne, gdybym tę znał, poczyniłbym starania, ażeby poznać ją bliżej :-P :x

:> ale ja ją chyba widziałem i słyszałem w tvn24 :> Tylko nie miała tej grzywki :> Czy ona ma taki słodki niski tembr głosu?
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Black Jack » (pn) 17 kwie 2006, 9:05

Już wiem, że ta dziewczyna bez grzywki to też była ta Agata :D Już ją sobie skojarzyłem, kiedy wczoraj widziałem jej rozmowę w tvn24. Wtedy stała bodaj pod jakimś szpitalem, w którym leżeli Ci żołnierze zarażeni sepsą ... A Agata była ubrana w jakiś płaszczyko -prochowiec, a z tego względu, że padał deszcz trzymała w ręku parasol :D

... a jaka fajna ta Agata :P Anita już chyba może czuć się zagrożona :x :x

PS Prośba do Robina ... może dałoby się jakiś kwestionariusz Agaty załatwić? :D
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

wuj staszek

Re: TVN24 - Agata Tomaszewska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: wuj staszek » (śr) 19 kwie 2006, 14:37

Grzesioo pisze:Ale marynare to ma chyba jedną :D
No i na starcie tak Dziewczynę deprymować? A fuj! ;) Sugestie garderobiane trzeba przemycać mniej bezpośrednio, bo się nam Kobitka w sobie zamknie i tego "słodkiego głosu" więcej nie usłyszymy. ;)
Teraz z pewnością na zakupy poleci i jak w tv się pokaże to nas oślepi! :cool:
Wracając do meritum... ten dyskretny przebłysk śródziemnomorskiej urody... powala. Czekam na jeszcze.

pozdrawiam rzeszę ;)

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

Re: TVN24 - Agata Tomaszewska

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Grzesioo » (śr) 19 kwie 2006, 15:01

wuj staszek pisze: No i na starcie tak Dziewczynę deprymować? A fuj! ;)
Od razu deprymować :) To była sugestia ale dla pracodawców pani Agaty :D
Może trzeba jej podnieść pensje? :D
Teraz z pewnością na zakupy poleci i jak w tv się pokaże to nas oślepi! :cool:
Zobaczymy., jeśli będzie miała nowe ciuchy, znaczy to że czyta to forum :D O którym zresztą została już poinformowana :x
Wracając do meritum... ten dyskretny przebłysk śródziemnomorskiej urody... powala.
Masz o niej jakieś dokładniejsze informacje? :> Bo urode to ma ale czy śródziemnomorską?
pozdrawiam rzeszę ;)
Pozdrawiamy nowego usera :D

[hide]ObrazekObrazekObrazekObrazek[/hide]
Ostatnio zmieniony (wt) 16 maja 2006, 11:13 przez Grzesioo, łącznie zmieniany 1 raz.

wuj staszek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: wuj staszek » (śr) 19 kwie 2006, 15:18

Gdybym miał jakieś dokładniejsze informacje to już bym pędził na Stary Rynek w Poznaniu. A nuż kończy pracę lada moment. :> Śródziemnomorskie to tylko moje subiektywne odczucia (a może tylko projekcje fantazji). :>

Za to w pracodawcy gestii leży chyba tylko ta druga opcja - podwyżka!

Nowe foty - rewelka, a marynara na dworze jakby lepiej się prezentuje. :x

pozdrowionka
wuj staszek - obrońca ludzkości :>

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Grzesioo » (śr) 19 kwie 2006, 15:38

Właśnie dotarły do mnie informacje że jest szansa na zmianę ubioru Pani Agaty, po najbliższej wypłacie :x
Jeszcze raz podkreśle że to z marynarką to był żart ;) i nie należy brać go dosłownie :D

wuj staszek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: wuj staszek » (śr) 19 kwie 2006, 15:53

Tylko i wyłącznie jako żart potraktowane zostało. ;)

Teraz tylko uzbroić się w cierpliwość trzeba. Ja natomiast o pomoc wszelkie śródziemnomorskie bóstwa prosić będę, żeby Pani Agata objawiła się nam w jakimś wiosenno-wesołym wdzianku. :>

pozdrowionka
wujek staszek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Grzesioo » (śr) 19 kwie 2006, 16:05

wuj staszek pisze:Tylko i wyłącznie jako żart potraktowane zostało. ;)
I prawidłowo :D bo na tym forum nie ma złośliwości (no chyba że w stosunku do niektórych osób z TVP :])
Teraz tylko uzbroić się w cierpliwość trzeba. Ja natomiast o pomoc wszelkie śródziemnomorskie bóstwa prosić będę, żeby Pani Agata objawiła się nam w jakimś wiosenno-wesołym wdzianku. :>
Na następne dni zapowiadają bardzo ładną i ciepłą pogodę więc musimy być przygotowani na najlepsze :D

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Robin » (śr) 19 kwie 2006, 17:35

Black Jack pisze: PS Prośba do Robina ... może dałoby się jakiś kwestionariusz Agaty załatwić? :D
Hej, postaramy się :D

Awatar użytkownika
Black Jack
Niezły jeden
Posty: 1394
Rejestracja: (ndz) 06 lis 2005, 9:07

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Black Jack » (śr) 19 kwie 2006, 22:38

Gdybym miał jakieś dokładniejsze informacje to już bym pędził na Stary Rynek w Poznaniu.
No ja nie wiem, w jakim kierunku pójdzie moja przygoda z Agatą :> Ale przypuśćmy, że już zaczynam przygotowywać stosowny transparent, z którym udam się na rynek, tak, żeby poznańska redakcja tvn24 mnie dostrzegła, a Agata w szczególności :D ;)

Hej, postaramy się

No :jupi: Ja bym prosił :D

PS Grzesioo - łande nowe capsy :D
Przez życie pędzę z maxymalną prędkością Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Ania » (czw) 20 kwie 2006, 2:08

Blacky JESTEM PORPOSTU OBURZONA !!!! TWOIM ZACHOWANIEM :x
Anita zostanie natychmiastowo poinformowana :x

Nie dość ze jakieś starania w kierunku Kalczy robisz to jeszcze twierdzisz ze Anita moze się czuć zagrożona :foch:

Cóż za samcza niewierność :x zobacz jak Funcky tylko Paweł i Paweł :D

No dobra akoniec Off topa z mojej strony :D
Tej Pani nie znam ale widzę ze tworzy się tutaj mały funclub jej osoby :D Wygląda bardzo sympatycznie :D musze zobaczyć kiedyś w tvn... tzn rozumiem nie zobaczę jej w studiu tylko na tle jarmarcznego rynku w Posen :> ?

Jak tak bardzo Blacky byś chciał stać z transparentem to daj znać ja tez postoje na Kramarskiej chętnie ;)

Swoją droga nieźle sie nałaziłam kiedyś szukając wejscia do tvn 24 bo do głowy mi nie przyszło ze wejscie jest z 2 strony budynku :x i patrzyłam od rynku a tam same knajpy :D

btw Blacky co to za koścół na zdjęciu ? przypomina mi Dominikanów :> ale nie to otoczenie.... moze Viper będzie wiedział ?

A co sie marynary czepiacie :> ??? ładna jest :D
I niekoniecznie jedna moze ich jest kilka tylko takie same ;)

Ps witamy nowego usera :D
^@^
Obrazek

wuj staszek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: wuj staszek » (czw) 20 kwie 2006, 12:18

Grzesioo pisze:Na następne dni zapowiadają bardzo ładną i ciepłą pogodę więc musimy być przygotowani na najlepsze :D
Tylko dlaczego, cholipa, cały czas pokazują dzisiaj Stary Rynek w pięknej pogodzie bez Pani Agaty? :mur: Ucieszył się człowiek jak ośrodek live na dzisiaj w Poznaniu zobaczył, a tu tylko pogodne niebo pokazują, premiera "konkretnego" albo męczą Dawida Be., który już na krześle powinien siedzieć. Pani Agatki nie widać nic a nic, a na marynarę za ciepło przecież. :> Może uderzy w jakieś zielenie. :cool:
Black Jack pisze:zaczynam przygotowywać stosowny transparent, z którym udam się na rynek
Pani Agata stoi plecami do rynku, więc z zauważeniem ciężko być może. :> Za to bycie "sympatyczną, niewinną i skromną" (wg Grzesia ;) ) z pewnością nie pozwoli Jej na wygórowaną reakcję, NAWET w razie przyuważenia. :>

Robin - dlaczego na stronce tvnmaniak nie ma jeszcze fotki Pani Agaty wśród reporterów? Tylko Komolka z Zakrzewskim jako wielkopolanie figurują. :x
Ania pisze:Cóż za samcza niewierność
Black chyba idzie na ilość, nie na jakość. ;) Ja zdecydowanie zostaję przy tej jednej, bo wnosi nową wartość w szeregi tvnowców. :love:
Tej Pani nie znam ale widzę ze tworzy się tutaj mały funclub jej osoby
Chciałbym nieskromnie na przewodniczącego funclubu moją kandydaturę wystawić. :x Ania musi zostać skarbnikiem, a składki ustalić WYSOKIE. ;)
btw Blacky co to za koścół na zdjęciu? przypomina mi Dominikanów ale nie to otoczenie.... moze Viper będzie wiedział ?
To Kościół pw. św. Stanisława Kostki na ul. Rejtana 8, na Winiarach, niedaleko ul. Piątkowskiej. Przynajmniej tak wygląda. ;)
witamy nowego usera
Nowy user wita wszystkich dookoła, czuje się niezwykle miło przyjęty i w związku z tym jest szeroko uśmiechnięty. Pragnie więcej CAPSóW, Grzesioo. ;)

pozdrawiam

ODPOWIEDZ