Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Facebook

Rozmowy o najmłodszym i ogólnoświatowym medium.
viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

Facebook

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: viper » (pn) 01 paź 2012, 13:08

Proponuję, aby tu rozmawiać o największym chyba portalu społecznościowym, który na pewno zdetronizował NK. Słyszałem w radiu (chyba RMF), że w Warszawie otwarto polską filię Facebooka.

Nie wiem, czy wiecie: swój "fanpage" miał tam Zbigniew Hołdys, którego krytykowano za podpisanie umowy ACTA i nawoływano do zgłaszania jego strony. Ciekawe, ile potrzeba zgłoszeń, żeby Facebook mógł coś zrobić?
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Facebook

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: michal » (pt) 23 maja 2014, 15:02

Wczoraj na profilu TVP1 niejaki Mohamad Hosien Mohamadzadeh dodał następujący komentarz:

سلام خسته نباشیدخواستم بدونم که سیگنال ومشخصات شبکهtvp1 hdروبرام ارسال کنیدباتشکر

Ma wg mnie sporo racji, a Waszym zdaniem? :P
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: Facebook

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Trzeciak » (pt) 23 maja 2014, 15:28

W szybkim tłumaczeniu "Łomatko jedyna. Ale ta TVP1 HD jest zaj**ista". :P

A tak poważnie jak można to przetłumaczyć w Google Translate - facet ma problemy z sygnałem TVP1 HD.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Facebook

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: michal » (pt) 23 maja 2014, 15:35

Tak szczerze to wcześniej skorzystałem z Google Translate, okazuje się, że to język perski, ale zaproponowane przetłumaczenie nie jest zbytnio zrozumiale :)

"Witam, jestem zmęczony Nbashydkhvastm Shbkhrvbram tvp1 hd wysłać charakterystykę sygnału Knydbatshkr"

Sądząc po fotce autorem jest młody chłopak, pewnie chciałby sobie co nieco obejrzeć na TVP1, ale nie wie, że dostępna właściwie jest tylko w Polsce. No chyba, że pomylił naszą TVP z jakąś TV Persia.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Facebook

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (pn) 29 lut 2016, 21:37

Jak się wejdzie na czyjś profil to po jakimś czasie przychodzi mail czy znasz tego użytkownika, dostałem np. "Czy znasz użytkownika Marek Czyż?". Nie wiem czy dotyczy to każdego odwiedzonego, ale chyba nie i jest to losowe. Na tej zasadzie proponują mi się ciągle w mailach uczestnicy "Rolnik szuka zony" (np. regularnie Krystyna Dąbrowska, którą jeden raz kiedyś odwiedziłem) albo wybrani dziennikarze TVP Info. Nie wspominając o jakichś mniej lub bardziej przypadkowych moich odwiedzinach z jakiegoś powodu innych osób, które już kompletnie nic mi nie mówią. Czy to działa też w drugą stronę, że i ja jestem mailowo im proponowany? Podejrzewam, że nie, ale może się mylę?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Facebook

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: janekpogwad » (pn) 29 lut 2016, 22:19

Oczywiście, że nie. Nikt nie widzi, kto na na ich profile wchodzi. A te propozycje to naturalna rzecz. Ja też tak mam, tyle że na samym Facebooku, bo powiadomienia mailowe mam zupełnie wyłączone - nie nastarczył bym z nimi, tym bardziej, że żyjemy w czasach aplikacji mobilnych i powiadomień Chrome. ;)

ODPOWIEDZ