Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVP Sport

Dyskusje o obecnych, a także byłych i planowanych kanałach tematycznych TVP
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: TVP Sport

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#61

Post autor: michal » (śr) 15 cze 2016, 23:06

W ostatnich dniach naroiło się mnóstwo różnych mini programów, promujących Euro, piłkę nożną czy reprezentację Polski. Emitowane są na wszystkich antenach. Jednym z nich jest seria, gdzie komentatorzy TVP wspominają jakieś dawne wydarzenia. Widziałem wersję z Iwańskim, który wspomina swój pierwszy mecz w TVP jako komentator czy Babiarza wspominającego pierwszą transmisję jaką pamięta z wielkiego wydarzenia piłkarskiego w telewizji. Czy widział ktoś jeszcze jakiś filmik z tej serii? Bo aż się prosi o podobne opowiastki Szpakowskiego czy Szaranowicza.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: TVP Sport

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#62

Post autor: michal » (śr) 22 cze 2016, 23:29

Dziś widziałem spot z Jackiem Kurowskim.

Z kolei w spotach w serii z podkładem "Orła cień" wypowiadają się zawodnicy reprezentacji Polski w piłce ręcznej i życzą powodzenia naszym piłkarzom. Na koszulkach każdy z nich ma napis "Kempa" - nazwę sponsora technicznego szczypiornistów :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: TVP Sport

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#63

Post autor: Przemek » (pt) 24 cze 2016, 7:09

Jest jeszcze mini program między reklamami "60 sekund sportu" - prowadzi m.in. El-Gendy i Dekiert, stojąc w wirtualnym studio mówią o jakiejś ciekawostce sportowej. Program widziałem w TVP Seriale TVP2.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: TVP Sport

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#64

Post autor: michal » (sob) 25 cze 2016, 13:47

Jest kolejny spot z cyklu "Team Polska" z podkładem "Orła cień" z udziałem znanych osób. Wypowiadają się w nim Babiarz, jakiś urzędnik z PZPN, dwóch szczypiornistów z reprezentacji (Jurecki i Bielecki) oraz jakaś prezenterka telewizyjna. Jednak widziałem ją pierwszy raz na oczy zatem nie wiem co i gdzie ona prezentuje. Informacja kto jest kim jest umieszczona na pojawiających się belkach, ale tylko przy pierwszej wypowiedzi. Nie zdążyłem przeczytać jej nazwiska. Co ciekawe spot ten w przeciwieństwie do poprzednich jest dodatkowo poprzedzany i kończony planszami sponsorskimi T-Mobile.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: TVP Sport

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#65

Post autor: michal » (śr) 29 cze 2016, 17:07

Jutro od 18:25 transmisja meczu eliminacji Ligi Europy Sławia Sofia - Zagłębie Lubin. Mecz tylko w TVP Sport, nie będzie transmisji w TVP2. TVP Wrocław chyba też niezainteresowana. Z kolei za tydzień rewanż w Lubinie i też tylko w TVP Sport, ale z powodu transmisji lekkiej atletyki mecz będzie z odtworzenia od 20:25.

Swoje mecze gra też w tych dniach Cracovia. Pierwszy mecz w Macedonii jest równolegle z meczem Polska-Portugalia, więc i tak nikt by tego nie oglądał. Rewanż za tydzień w Krakowie. Żadnych transmisji jednak nie ma.

Podejrzewam, że fakt transmisji meczu akurat Zagłębia związany jest w jakimś wsparciem finansowym TVP w tym celu przez KGHM. W zeszłym roku z pierwszej rundy nie transmitowali niczego.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: TVP Sport

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#66

Post autor: michal » (śr) 29 cze 2016, 21:41

Jest nowy spot z cyklu "Mój mecz życia" z oczekiwanymi przeze mnie wspomnieniami Włodzimierza Szaranowicza. Opowiada o meczu Anglia-Polska na Wembley z 1973 roku.

EDIT

I jest też spot z Jackiem Laskowskim. Wspomina "mecz na wodzie" z MŚ 1974.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: TVP Sport

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#67

Post autor: michal » (czw) 30 cze 2016, 20:23

michal pisze:... oraz jakaś prezenterka telewizyjna. Jednak widziałem ją pierwszy raz na oczy zatem nie wiem co i gdzie ona prezentuje. Informacja kto jest kim jest umieszczona na pojawiających się belkach, ale tylko przy pierwszej wypowiedzi. Nie zdążyłem przeczytać jej nazwiska.
Marita Albán Juárez - prowadzi w TVP2 program "Śniadanie na trawie".
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: TVP Sport

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#68

Post autor: michal » (wt) 12 lip 2016, 15:31

Dzisiaj przygodę z europejskim pucharami rozpoczyna Legia Warszawa, ale mecze eliminacyjne do Ligi Mistrzów nie będą w TVP. Transmisje zakupił Polsat i pokaże najbliższy dwumecz, a także ewentualnie kolejną rundę w Polsat Sport News i Polsat Sport. Co ciekawe wcześniej już klub informował, że mecz w Warszawie 19 lipca będzie w TVP2.

Tymczasem w Lidze Europy do gry wchodzi Piast Gliwice. Transmisji meczów z IFK Goteborg nie będzie, nie widzę też transmisji w telewizji szwedzkiej (w zeszłym roku była). Z pozostałych drużyn Cracovia odpadła, a Zagłębie gra nadal. Mecze Zagłębia z Partizanem Belgrad powinny być w TVP Sport. Miejsce na czwartkową transmisję od 20:10 jest już w ramówce przygotowane, ale widocznie nie jest jeszcze coś podpisane i nie mogą oficjalnie podać.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: TVP Sport

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#69

Post autor: michal » (śr) 13 lip 2016, 16:10

Jest już potwierdzenie, że mecz Partizan - Zagłębie jutro od 20:10 w TVP Sport.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: TVP Sport

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#70

Post autor: michal » (pn) 18 lip 2016, 22:59

Rewanż Zagłębia z Partizanem jest już w ramówce w TVP Sport. Godzina rozpoczęcia meczu jakiś czas temu została przesunięta z godziny 19:45 na 21:05, by chyba nie kolidował z meczem Piasta w Szwecji. I teraz okazuje się, że mecz wyjazdowy Piasta również będzie w TVP Sport, od 18:55. Sygnał zostanie zakupiony od telewizji szwedzkiej. W ramówce jeszcze nie ma, ale poinformowano o tym w Sporcie po Wiadomościach. Oznacza to, że TVP Sport rezygnuje z relacji lekkoatletycznej z Bydgoszczy. Jeszcze wczoraj informowano, że mecz Piasta będzie tylko na sport.tvp.pl. Niestety Piast po przegranej u siebie 0:3 na 99% żegna się w czwartek z Ligą Europy.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: TVP Sport

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#71

Post autor: michal » (ndz) 24 lip 2016, 0:06

Po emocjonujących rzutach karnych Zagłębie przeszło do kolejnej rundy Ligi Europy. Kolejne mecze Zagłębie zagra z duńskim zespołem SønderjyskE. Mecze w czwartki 28 lipca o 19:00 w Lubinie oraz 4 sierpnia o 19:15 w Haderslev. Oba mecze pewnie będą w TVP, ponieważ duński kanał TV3 Sport dzisiaj potwierdził przeprowadzenie transmisji z Lubina, a wcześniej już informował o transmisji z Danii. Z uwagi na to, że 4 sierpnia planowane są już pierwsze transmisje meczów grupowych w piłce nożnej turnieju olimpijskiego, nie można wykluczyć, że drugi mecz (a może oba) trafi na antenę ogólną - myślę tu o TVP2 lub TVP3. Na razie jednak brak oficjalnych informacji, w końcu mamy weekend.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: TVP Sport

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#72

Post autor: michal » (czw) 20 paź 2016, 23:42

Katarzyna Kopeć-Ziemczyk (w ostatnich latach dziennikarka redakcji sportowej TVP Sport, ale wcześniej także w redakcji Kawy czy herbaty?, Wiadomości czy katowickich Aktualności) jest od kilku miesięcy rzeczniczką Ministerstwa Sportu i Turystyki.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
PLTelewizja2016
Chipsy przyszły
Posty: 22
Rejestracja: (śr) 28 lut 2018, 20:20
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Olsztyn
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

TVP Sport

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#73

Post autor: PLTelewizja2016 » (pn) 28 maja 2018, 18:21

Kanał będzie dostępny w MUX3 NTC przynajmniej do końca MŚ 2018, wersja SD, w miejsce TVP Rozrywka:
http://www.sport.pl/pilka/7,64946,23465 ... omosc.html
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

TVP Sport

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#74

Post autor: michal » (pn) 28 maja 2018, 20:57

Super. I powinni już tak to zostawić. TVP Rozrywkę wprowadzić później jak się dogadają na MUX-8.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

TVP Sport

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#75

Post autor: michal » (sob) 02 cze 2018, 17:09

TVP Sport pojawi się na multipleksie w miejsce TVP Rozrywka, ale na dekoderach pojawi się na kanale 32, czyli w miejscu TVP Polonia. Numer 33 pozostanie pusty.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ