Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVP Sport

Dyskusje o obecnych, a także byłych i planowanych kanałach tematycznych TVP
Biedny Milioner
Przeciętniak
Posty: 105
Rejestracja: (pt) 24 lut 2006, 15:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: Biedny Milioner » (sob) 04 lis 2006, 22:04

Znany jest już program stacji na pierwsze dni nadawania:

http://www.football4less.com/schedules/ ... s_all.html

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 04 lis 2006, 22:08

Stronę wczęsniej też podałem odpowiedni adres. Ciekawe, czy kanał pojawi się w dużych kablówkach. NP ja już w UPC mam kilka kanałów sportowych, ale żadnego nie oglądam.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: michal » (śr) 08 lis 2006, 16:19

doktorfaustus1 pisze:Platforma "n" eksperymentowała z logo różnych programów, więc być może będzie to jednak inny znaczek. Trzeba czekać. Przeszukałem dzisiaj strony TVP ale nie udało mi się niczego wykryć :x
A mnie się udało tam coś znaleźć. ;) Będzie jednak ten znaczek, który prezentował Grzesioo :)
michal pisze:(...) czytałem, że w Zakopanem gdzie podpisywali umowy z kablówkami w tym czasie na ścianie hotelu było wyświetlane logo TVP i właśnie TVP Sport.
Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: viper » (śr) 08 lis 2006, 20:51

Może w TVP Sport promowane będą też dyscypliny trochę mniej znane, np. snooker?
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 13 lis 2006, 20:13

W serwisie sportowym po głównym wydaniu Wiadomości odliczają już czas do staru TVP Sport. Logo podobne do tego z platformy 'N" ale z bardzo dobrym tłem.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 15 lis 2006, 17:41

Rusza TVP Sport

Od 18 listopada 2006 polscy kibice będą mieć swój własny kanał - TVP Sport. W programie liczne transmisje na żywo, najpopularniejsze dyscypliny, imprezy sportowe o międzynarodowej randze, występy najlepszych sportowców oraz profesjonalny komentarz. TVP Sport to wielkie, sportowe emocje a jednocześnie gwarancja wysokiej jakości widowiska.
Całość materiału :arrow: http://ww6.tvp.pl/3570,421431,1.view

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Piotr Rubik jest autorem oprawy muzycznej nowego kanału TVP

Obrazek

I jeszcze tutaj :arrow: http://ww6.tvp.pl/351,20061115421490.strona

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: michal » (śr) 15 lis 2006, 17:55

Dziś po Teleexpressie widziałem zwiastun transmisji skoków narciarskich w TVP1. Takie bardzo nietypowy. Kurzajewski z Szaranowiczem oglądają na komputerze skoki Adama Małysza, a potem włącza się emocjonalny komentarz Włodka z archiwalnych transmisji, oczywiście kiedy Małysz wygrywa. Na zakończenie obydwoje informują, że nowy sezon rusza i zapraszają do TVP1 na relacje (o TVP Sport ani słowa, ale na ścianach pomieszczenia gdzie się znajdują, jest logo TVP Sport). To pewnie jest newsroom nowego kanału.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 15 lis 2006, 17:56

Leci już od kilku dni. To na pewno jest ich newsroom, bo z tyłu widać komputery z zestawami do montażu nielinowego. Takie same mają w TAI, a właściwie w AI, bo TAI już nie istnieje.
Na interii.pl znalazłem taką fotkę:

Obrazek

Ciekawe jak będzie wyglądało nowe studio. Podobno redkacje kanału umieszczono już na Woronicza. Czyżby wszystkie sportowe programy informacyjne zyskały nowe scenografie? Wszak nie wyobrażam sobie, aby np materiały montowane były w jedenym miejscu, a prezenter celowo jechał do centrum aby przedstawić serwis ze studia na Powstańców. Może uda sie nam zobaczyć TVP Sport w TVP3. W każdą niedziel ma być okienko "TVP sport w TVP3", no i Sportowa niedziela, która już za dwa tygodnie będzie nawadawana na TVP3 o 23.30 i ma trwac aż godzinę (czyli będzie to powtórka z TVP SPORT)

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: michal » (śr) 15 lis 2006, 19:53

Są jeszcze takie fotki.

Obrazek

Obrazek

Te ludziki po bokach bardzo mi się kojarzą z logo Platformy Obywatelskiej (uśmiechnięte kontury Polski). Może jeszcze to opracowano za Dworaka ;)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: michal » (czw) 16 lis 2006, 16:53

Wczoraj po Panoramie widziałem zwiastun TVP Sport. Głównie twarze znanych nam reporterów przedzielone fragmentami transmisji różnych dyscyplin i jakieś kolorowe hasła. Na swoim przystanku tramwajowym zauważyłem reklamę TVP Sport (duży billboard, nie wiata). W sumie to nawet nie wiem czy jest ona od dzisiaj, bo nie pamiętam jaka była poprzednia, ale dziś w każdym razie mi wpadła w oczy :).
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 17 lis 2006, 9:34

Ciekawe kiedy uruchomią stronę www.tvp.pl/tvpsport. W przypadku TVP Kultura taka strona była już na kilka dni przed startem kanału.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 17 lis 2006, 15:13

Na stronie głównej TVP pojawiło się już logo nowego kanału.
Obrazek
Obecnie odnośnik prowadzi do strony z krótkim opisem stacji (program, cele, pracownicy) i kilkoma fotkami. :arrow: http://ww6.tvp.pl/3580,20061117422412.strona Pewnie dopiero pracują nad właściwą stroną dla nowego kanału. Jest też zdjęcie przedtswiające fragment studia:
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 19 lis 2006, 10:34

I kolejna fotka :D
Obrazek

EDIT 19 XI
Wkurzyłem się na nich. To ja do późnych godzin nocnych czekam na serwisy sportowe, licząc, że np pokażą nowe studio kanału, ewentualnie przesniosą się na stałe do tegoż studia, a oni wciąż nadają z Pl. Powstańców. Podobno TVP Sport miało być ośrodkiem sportu, odpowiadającym za wszystko co ze sportem związane...

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: And » (ndz) 19 lis 2006, 13:35

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Na tych zdjęciach widać trochę logo TVP Sport, takie na ekranie:
Obrazek Obrazek
[hide]Nic ciekawego tu nie ma, ale to miło, że zajrzałeś :)[/hide]

Obawiam się, że to była dla mnie jedyna okazja na zobaczenie tego kanału. Ciekawe, jak będzie z jego dostępnością w sieciach kablowych. Kultura była przecież od początku bezpłatna, a mimo to do tej pory w wielu sieciach jej nie ma...
Według mnie to nieporozumienie, że telewizja z założeniapubliczna robi sobie jakieś kodowane kanały, dostępne tylko dla nielicznych wybrańców...

Jeszcze coś takiego about TVP Sport: http://video.google.pl/...5876, chociaż pewnie już gdzieś też widzieliście, bo to z czwartku ;) (tam na początku było Jeśli chodzi o Jedynkę i Dwójkę..., ale się obcięło :))

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 19 lis 2006, 14:05

Tylko i wyłącznie kablarze ponoszą wine za brak TVP Kultura. Kanał nie jest kodowany, a TVP nie pobiera żadnych opłat za jego emisję. ale co tam - lepiej dać amerykański kicz AXN, niż polski kanał poświęcony kulturze.

ODPOWIEDZ