Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVP Info - dyskusja ogólna

Wiesz więcej. Kanał informacyjny TVP. Serwisy informacyjne co pół godziny, rozmowy, analizy, komentarze.
tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#196

Post autor: tobi » (sob) 13 paź 2007, 14:11

to ten program co beznadziejnie go Poleca Jacek Sobala.
Super człowiek, z Pulsu odszedł, by w niedzielne południe siać propagandę i swoje stronnicze poglądy.
Było STUDIO ŚWIAT
STUDIO EUROPA
STUDIO WSCHÓD
programy, które jak tylko mogłem oglądałem, bo prowadzący nie byli z byle kąs oprawa itematy był ciekawie prezentowane i objaśniane. Licze, że przynajmniej Studio ŚWIAT na antenę powróci.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#197

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 13 paź 2007, 16:03

programy zostały zdjęte tylko dlatego, że PiS nie miał nad nimi kontroli. uwierzcie - to informacje ze sprawdzonego źródła. Jakimś cudem uratowało się tylko Stduio wschód. Nowe programy Sobali i Ziemkiewicza to porazka. Już Iwona Sitnik Kornecka miała ciekawszą i lepiej prowadzoną "Kuchnię nie tylko polityczną." Mam nadzieję, że po wyborach pan Sobala będzie mógł siać propagande i ksenofobię w swojej prywatnej telewizji, bo do publicznej nie powinien mieć wstępu.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#198

Post autor: tobi » (sob) 13 paź 2007, 18:49

czyli mamy kanał informacyjny rządowy.
Choć starają się o obiektywizm, no ok. Nie starają się :x
Coś w tym ejst co PiSesz, ile razy właczałem dziś w ciągu dnia TVP INFO, to była jakaś konfa PiSu.

Zobaczymy co będzie za 2 tygodnie i później.

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#199

Post autor: Poland » (sob) 13 paź 2007, 20:57

Nie tylko bo PO też kilka razy widziałem.
Poland - Aktywnie najlepszy

Gal_anonim
Chipsy przyszły
Posty: 14
Rejestracja: (śr) 10 paź 2007, 17:09
Lokalizacja: Pomorze

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#200

Post autor: Gal_anonim » (ndz) 14 paź 2007, 16:14

I był jeszcze LPR.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#201

Post autor: tobi » (ndz) 14 paź 2007, 20:10

NO DOBRA, DOBRA.
Ale chyba widzicie jednak, ze kanał staje po stronie PiS no i jeden z piszących tutaj otwarcie powiedział z przecieków) o zdjęciu programów STUDIO ŚWIAT i STUDIO EUROPA. A za argument był brak kontroli nad tymi programami.

POpieram
Przeciętniak
Posty: 156
Rejestracja: (wt) 02 sty 2007, 17:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#202

Post autor: POpieram » (śr) 17 paź 2007, 17:40

Wczoraj mieliśmy pokaz tego, po co tak naprawdę wystartowała TVP Info. Dziwię się wam, że nie potraficie przejrzeć na oczy. To zwykły debilizm. Nie będę pisał tego, co już wielekorotnie tu mówiłem, mianowicie na każdym kroku krytykujecie PiS, ale tak naprawdę nie szkoda wam tego, że niszczą oni telewizję publiczną. Na szczęście LiD ma zamiar zlikwidować TVP Info, więc mam nadzieję, że po wyborach uda im się wejść w koalicję z PO. Przykład p.Sawickiej pokazał, po raz kolejny, że dla PiS-u i TVP nie liczy się człowiek. Jak skończyła minister Blida, wszyscy dobrze wiemy, żal mi, że nawet wy - osoby, które piszą i wyglądają na normalnych - nie liczą się z innymi. A tu chodzi o czyjeś życie. TVP została całkowicie zawładnięta przez Prawo i Sprawiedliwość. Wy staracie się tego nie zauważac robiąc z siebie debili o totalne pośmiewisko. Znakomity prof. Bartoszewski, którego na pewno nie znacie z TVP, bo ta zapomniała nawet o jego 85. urodzinach, powiedział, że w obecnym ministerstwie spraw zagranicznych znajdują się same 'dyplomatołki'. Ja powiem, że obecni fani TVP to po prostu matoły, które lekceważą sygnały od wielu miesięcy o tym, iż TVP jest telewizją PiS-u. Wy tego nie wiecie i nie rozumiecie. Nie wiecie co się dzieje w Polsce, bo jesteście manipulowani "Wiadomościami", "Panoramką" i "Kurierkiem". Weźcie do ręki "Wyborczą", "Dziennik", cokolwiek i wtedy zobaczycie co robicie. I wy mówicie, że nie jesteście z PiS-em, że Kaczyńscy to idioci. Nawet nie wiecie o tym, że ich popieracie.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#203

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 18 paź 2007, 12:01

Ale Ty wiesz. Chłopie jesteś żenujący z tymi swoimi wywodami - dobrze wiemy co dzieje się w Polsce i wyobraź sobie, że korzystamy też z innych mediów niż TVP. Doskonale wiemy kto rządzi w TVP i co się tam takiego dzieje. Mimo to mamy prawo do własnych zainteresowań.
Obetrzyj wreszcie tę piane z ust i się uspokój, bo powoli tracę cierpliwość. I proszę nie pouczaj nas, zwłaszcza jeśli sam nie wiesz co mówisz - akurat Dziennik to kolejny, tuż za Gazetą Polską i Rzepą organy prasowy KC PiS. I własnie w tym przypadku to Ty się kompromitujesz. Chyba nigdy nie miałeś nawet w ręku tej gazety.

POpieram
Przeciętniak
Posty: 156
Rejestracja: (wt) 02 sty 2007, 17:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#204

Post autor: POpieram » (czw) 18 paź 2007, 15:18

doktorfaustus1 pisze:(...) akurat Dziennik to kolejny, tuż za Gazetą Polską i Rzepą organy prasowy KC PiS. Chyba nigdy nie miałeś nawet w ręku tej gazety.
I kto tu nie miał w ręku tej gazety. Raczej ty. Z każdego wydania "Dziennika" mogę pokazać ci artykuł, komentarz anty-PiSowski. Najlepszym przykładem jest dzisiejsza jedynka, w której "Dziennik" ujawnia treść listu Marcinkiewicz do premiera. Gdyby ta gazeta rzeczywiście - tak jak mówisz - była organem prasowym PiS to na pewno by tego nie ujawniła, bo to po raz kolejny kompromituje partię Kaczyńskiego.

Czy potrafisz napisać coś więcej niż tylko 'nie będę nawet dyskutował, bo mnie denerwujesz'?

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#205

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 18 paź 2007, 16:20

I Ty uważasz publikację listu K. Maricnkiewicza za dowód na rzekomej niechęci Dziennika do PiS? Gratuluję dobrego samopoczucia. Rzeczywiście redaktorzy Dziennika zdobyli się na nielada wyczyn - marny były premier (zatroskany własnym wizerunkiem i lepieniem bałwana) osmielił się napisać kilka zdan do Kaczyńskiego :smiech: :smiech: :smiech: :smiech: :smiech: Bardziej propagandowej gazety chyba nie czytalem. Sprawdź najpierw stopkę redkacyjną, potem programy, w których stałymi gośćmi są redkator naczelny i jego świta, a dopiero potem zabieraj głos. Przypominam również, że po raz kolejny łamiesz regulamin - piszesz nie na temat.
I jeszcze jedno - nie żartuj sobie z hasłem :Denerwujesz mnie". Wiem, że bardzo byś chciał, ale nawet nie jesteś w stanie.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#206

Post autor: tobi » (pt) 19 paź 2007, 21:16

To ja może się wypowiem, wypośrodkuję wasze zdania.
Sam nie ukrywam swojej pasji kanałami TVN i to było od zawsze.
W tym kraju, w obecnej sytuacji polit., ciężko o obiektywizm i to żadna rewelacja.
TVN24, TVN- od dawna są anty-pisowscy, i tego nawet red.Kolenda od jakiegoś czasu nie ukrywa. I dobrze, ale niech nie mówią, że rzetelność, niezależność, to cechy ich kanału informacyjnego, czy Faktów TVN. Z kolei TVP INFO, z programami informacyjnymi TVP włącznie są pro-rządowi, i to fakt niepodważalny. Także jest po równo. Owszem, w ciągu dnia, dając konferencje i zapraszając takich, bądź innych ekspertów, dziennikarzy pokazują swoją niezależność bądź nie. Np. w programie SKANER POLITYCZNY TVN24 zawsze jest komentator i Trybuny i Dziennika/ Rzepy.
Podsumowując ten długi wywód śmem stwierdzić, że TVN24 bardziej niż TVP INFO stara się być obiektywna. TVP INFO dużo mniej, no, ale ona raczkuje wciąż, uczy się, no i należy do Sakrbu Państwa, więc to zobowiązuje.

TV Paweł
Chipsy przyszły
Posty: 20
Rejestracja: (pt) 05 paź 2007, 12:12

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#207

Post autor: TV Paweł » (śr) 21 lis 2007, 14:38

Takim logiem zaczęła się posługiwać TVP Warszawa:
Obrazek

a którego nie widzimy na ekranie, w czołówkach czy też na www...
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#208

Post autor: Poland » (śr) 28 lis 2007, 15:37

Może już powoli się przymierzają do zmiany...
Poland - Aktywnie najlepszy

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#209

Post autor: viper » (pt) 30 lis 2007, 18:43

A po co stworzono logo warszawskiego oddziału TVP na wzór kanału Info? Nie ma już TVP 3 regionalnej...
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#210

Post autor: tobi » (sob) 01 gru 2007, 2:02

brak spójności, co chwila nowe prezenterki na antenie głównej TVP INFO, do tego te nowe twarze, szalenie niepoprawne, prezentujące się na głupie, do tego brzydkie wieczorami dyżurują. Zamiast przynajmniej próbować tworzyć Twarze TVP INfo choćby przy udziale Pani Agaty Konarskiej, Danuty Holeckiej, Adriana Klarenbacha, to dokładają coraz to nowe twarze, a wcześniejsze nowe odsuwając.
Początkowo podobało mi się, z każdym dniej mniej mi się podoba.
PrOWINCJONALIZM bierze górę na tym kanale

ODPOWIEDZ