Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

INFO Serwis

Wiesz więcej. Kanał informacyjny TVP. Serwisy informacyjne co pół godziny, rozmowy, analizy, komentarze.
kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#76

Post autor: kamil » (śr) 09 cze 2010, 16:48

michal pisze:Agnieszka Wichniewicz
Agnieszka Bichniewicz.
michal pisze:Wczoraj w serwisie o 23:30, który coraz częściej prowadzi Joanna Osińska
Jeżeli Osińska miała serwis o 23:30 to znaczy, że wczoraj w pracy siedziała z 14 godzin, bo widziałem ją też w Info dniu.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#77

Post autor: michal » (śr) 09 cze 2010, 16:56

kamil pisze:
michal pisze:Agnieszka Wichniewicz
Agnieszka Bichniewicz.
W internecie jest hasło "Agnieszka Wolańska-Bichniewicz" (profil na Goldenline, redaktor TVP SA). Zatem mam podejrzenie, że jest spokrewniona z Beatą Wolańską z TVP Rzeszów. A mąż to może być brat męża albo nawet były mąż Joanny Lichockiej ! ;)
kamil pisze:Jeżeli Osińska miała serwis o 23:30 to znaczy, że wczoraj w pracy siedziała z 14 godzin, bo widziałem ją też w Info dniu.
Tak, ona prowadziła.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

brk
Przeciętniak
Posty: 170
Rejestracja: (pt) 31 paź 2008, 17:57
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Katowice
Lokalizacja: Katowice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#78

Post autor: brk » (pt) 02 lip 2010, 18:47

Dzisiaj (2.07.10), w Warszawskim Ośrodku Telewizyjnym popołduniowy program lokalny trwał wyjątkowo krótko (17:30-18:00). Od godziny 18:00 trwa Info Serwis.
Został zaplanowany, gdyż w TG TVP Warszawa program lokalny trwa od wpół do szóstej do szóstej.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#79

Post autor: michal » (ndz) 18 lip 2010, 10:46

W TVP Info nie ma już czołówek ani widoków z Mostu Świętokrzyskiego na Warszawę. Serwis zaczyna się widokiem na studio - kamera zamocowana u góry przesuwa się z lewej na prawo, po czym następuje przejście na główną kamerę na prezentera i jest powitanie. Podobnie wygląda przy zakończeniu, tylko że górna kamera idzie z prawej na lewo, na końcu skromny napis na belce TVP INFO 2010 w prawym dolnym rogu.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#80

Post autor: Kasztelan » (ndz) 18 lip 2010, 16:33

Zmiany dotyczą również innych czołówek m.in. Pogody. Teraz używana jest ta z wersji ,,fleszowej''.
d. YT:bartusgo

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#81

Post autor: michal » (wt) 20 lip 2010, 8:17

Wczoraj oglądałem serwis o 23:30 (znowu była Agnieszka Bichniewicz, która jest ostatnio wieczorem chyba każdego dnia) i na początku był tradycyjny widok z mostu oraz skrócona czołówka - bez środkowego fragmentu. Końcówka była taka sama.

Pogoda fatycznie z którką czołowką, a na końcu pokazują jak prezenter wychodzi ze studia i podchodzi do swojego stanowiska komputerowego.

Agnieszka Bichniewicz ciągle wydaje mi się skądś znajoma i już chyba wiem skąd. Po pierwsze ma twarz bardzo podobną do Agnieszki Szulim, po drugie ma też bardzo podobną do Agnieszki Szulim barwę głosu, a po trzecie prowadziła chyba kiedyś awaryjnie (kilka lat temu) Kawę czy Herbatę w zastępstwie za Agnieszkę Szulim (pisaliśmy zresztą o tym w wątku o KCH). Miała wtedy irokeza czy innego koguta na głowie. To była zdaje się ona :D
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#82

Post autor: michal » (pn) 09 sie 2010, 10:30

Jakieś braki kadrowe w TVP Wrocław. Relacje ze Zgorzelca w sobotę prowadził reporter TVP Opole, a w niedzielę był Nowak-Bończa z TVP Kraków. Polsat News też zresztą wysłał krakowskiego - Michała Stelę, ale do Bogatyni.

Z ramienia TVP Info w Bogatyni był Marcin Rosiński (w niedzielę, bo w sobotę był jeszcze we Wrocławiu). Dla Wiadomości nadawała Agata Dzikowska. Marcin Rosiński w jednej z wypowiedzi stwierdził, że żyjemy w XXII wieku, więc przywrócenie wody i prądu to w tej chwili rzecz najważniesza. Diana Rudnik nie zdecydowała się go poprawić.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#83

Post autor: michal » (wt) 10 sie 2010, 8:18

Nie podobało mi się, że wczoraj w TVP Info cały czas informowano na pasku, że o 23:00 odbędzie się pod pałacem demonstracja internautów. Owszem, niby jakaś zbiórka/zapisy odbywały się na facebooku, ale jakoś czuję, że za bardzo wszystkich wrzucono do jednego wora i jest to krzywdzące. Można na tej zasadzie pomysleć, że internauta to ten co krzyżuje pluszowego misia i w jakiś sposób to popiera, a to musiał wymysleć po prostu jakiś kompletny antykościelny idiota.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#84

Post autor: michal » (pn) 20 wrz 2010, 14:47

Wczorajszy Serwis o 20:30 był sprzed ekranu projekcyjnego przy małej ambonce z przezroczystego pleksi.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#85

Post autor: michal » (czw) 03 lut 2011, 13:55

W Egipcie, w którym są obecnie zamieszki, reporterem TVP jest Robert El Gendy z TVP Sport, który sądząc po nazwisku i wyglądzie ma prawdopodobnie jakieś rodzinne powiązania z tym krajem i pewnie zna tamtejszy język. Jakaś afera była kilka dni temu - zatrzymali go w hotelu i zakazali filmować. Ale w Egipcie ciągle jest i nadaje relacje. Jednak jest trochę zestresowany i niezbyt ciekawie opowiada (we wczorajszym Info Dzienniku mówił praktycznie cały czas jedno i to samo). W Egipcie jest też Piotr Górecki, który przeniósł się z Tunezji.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#86

Post autor: Dawid_sc51 » (czw) 03 lut 2011, 22:22

Jego ojciec pochodzi z Egiptu.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#87

Post autor: michal » (sob) 02 lip 2011, 22:39

Oglądam właśnie serwis, który prowadzi Małgorzata Żochowska. Nie widziałem jej na wizji chyba z rok.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#88

Post autor: Dawid_sc51 » (pn) 04 lip 2011, 20:30

Ja też, się zdziwiłem, że Małgorzata Żochowska na wizji... Początkowo zapomniałem jak się nazywa.

tvnfan1
Popisał/a już trochę
Posty: 457
Rejestracja: (pt) 22 sty 2010, 15:13
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#89

Post autor: tvnfan1 » (czw) 04 sie 2011, 15:13

Agnieszka Górniakowska Jest w Porannych Info Serwisach!
Agnieszka Górniakowska, dziennikarka związana z telewizją TVN od dziś jest serwisantką w stacji TVP Info. Głównie jest kojarzona z prognoz pogody w TVN Meteo, TVN24, "Faktach" TVN i "Dzień Dobry TVN". Ponadto w TVN24 i TVN Style prowadziła autorskie programy, a ostatnio było gospodynią w porannym paśmie "Witaj, Warszawo!" w nieistniejącej już TVN Warszawa.
NC+ - Comfort+, Extra+ i Premium Sport & Film|DVB-T - Mux1, Mux2, Mux3
:w: - Główne wydanie o 19:30 w TVP1 | Po nim Dziś Wieczorem w TVP Info

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#90

Post autor: Kasztelan » (czw) 12 sty 2012, 16:38

Obrazek
Dotychczas w tle była znana nam czarno-szaro-czerwona animacja z kulą ziemską i dopiskiem "INFO SERWIS". Czyżby zmiana się nam szykowała?
d. YT:bartusgo

ODPOWIEDZ